Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
27. led 2010

Hermi: O nic jsi nepřišla, já ji taky nemusim. Moderovala Peříčko kdysi a teď dělá reportérku v Top Star magazínu, běží to ve středu na Primě. 😉

elit: Ty šaty jsou překrásné 😵

andelka
27. led 2010

Ty komentáře ke kalíšku - no coment 😝

aerin
27. led 2010

Salma Hajek😀😀

tak ja se priznam, ze me ani jedny ty saty nejak extremne nezaujaly, asi deformace od moji maminky svadleny🙂 (a eli, neni to odplata za balerinky😀)

elitera
autor
27. led 2010

Aer 😀 máš bod 😀

andelka
27. led 2010

Tak mně se zalíbily asi troje - mít tak na to postavu a nohy 😅

herminka
27. led 2010

My místo Primy chytáme pořad pro slepice - zrnění 😀

Elit, Ty jsi Aer sepsula balerínky? 😀

elitera
autor
27. led 2010

Hermi, včera jsme na to téma s Aer měly rozpravu, posílala mi link, jenže mně se obecně balerínky nelíbí, tak jsme se o tom demokraticky pobavily 😀

aerin
27. led 2010

ja mam momentalne nohy celkem uchazejici, troufam si zcela nesobecky rict 😀 , ale kdo vi, jak na tom budu v tom cervnu, ze jo, aby mi z tech rozkosnych svatebnich saticek ve stylu let 60. nekoukaly dva otekly spalky 😀

elitera
autor
27. led 2010

Aer, to by bylo šeksýýýýýýýýýýýýýý 😀

herminka
27. led 2010

Elit, aha 🙂
Je fakt, že balerínky kdovíjak krásné nožky nedělají. Ale na celodenní pobíhání pro těhulku jsou asi nejpohodlnější.

herminka
27. led 2010

Aer, objednala jsi je nakonec?
Já Tě úplně vidím s bříškem v krátkých šatičkách s fialovou stuhou, k tomu ty botky a kytka, co jsi ukazovala 😵

andelka
27. led 2010

Hermi: Taky dobrej program 😅
No, u mě teda ani krátké šaty ani balerínky nehrozí - ale na štíhlých holčinách s pěknýma nohama je to krása 🙂 Na druhou stranu v pokročilém těhu a v teple ty otoky hrozí celkem reálně.

aerin
27. led 2010

hermi 😵 😵 😵
objednala🙂

herminka
27. led 2010

Aer to bude mít blízko domů, tak si vždycky na chvilku skočí hodit nohy na stůl 😀

aerin
27. led 2010

tak tak😀

andelka
27. led 2010

Juj, já už se na tu svatbu tak těším 😵
a na Eirininu taky 😵

tiburcia
27. led 2010

Des ještě jednou moc gratuluju 😉 nemá cenu si hrát na hrdinku a ohrozit zdraví svoje nebo dítěte...já si svůj porod nijak nepředstavuju ani si nic neplánuju, protože kdoví jak to dopadne 😉

hermi ad kalíšek....ta doktorka je totálně mimo 😝 😀

tiburcia
27. led 2010

já si chci zase vdávat 😀 😀 😵 😵

eirin
27. led 2010

Tak to já bych si z těch krátkých šatů i vybrala, ale s tím mým břichem by to asi nevypadalo úplně ok. A navíc v té zimě budu ráda, že můžu mít dlouhé.
A ráno jsme nenastartovali, takže jsem mooc zvědavá, jak to vyřešíme, když už zítra musíme odjet. Snad se auto umoudří (a nebude pořád taková kosa).

aerin
27. led 2010

juj, eirin, tak drzim palce, at odjedete 😅

eirin
27. led 2010

Děkuju Aer. Komár už pro jistotu domluvil případné zapůjčení služebního auta, takže snad nepojedeme vlakem, to by mě švihlo 😀

herminka
27. led 2010

Eirin, to je fajn, že je Komár tak pohotový a v práci mu vyjdou vstříc! Takže online se objevíš už jako vdaná paní? 😵

eirin
27. led 2010

Hermi, zítra a pozítří budu ještě taky online 🙂 A v neděli vám povyprávím.
Předevčírem jsme vyzvedli prstýnky a po večerech si je tajně zkoušíme 😀

aerin
27. led 2010

eirin😀 my budem prstynky asi objednavat uz ted po vyplate, aby kdyztak bylo fakt dost casu na vymenu....ten muj bude do svatby asi pekne ochmatanej 😀 😀

eirin
27. led 2010

Aer, to si piš, že bude 😀

tiburcia
27. led 2010

asi všichni ho měli ochmataný 😀 😀 😀

estrellita
27. led 2010

eirin: tak at dobre dojedete!!! 🙂 te jeste pred svatbou podporime a poprejeme ti, kdyz budes on-line 🙂
ja jsem si porstynek taky zkousela, ale pak jsem mela v hlave statnice, tak uz jsem na ne nepomyslela 🙂

estrellita
27. led 2010

tibi: jj, urcite vsichni

estrellita
27. led 2010

se mi to odeslalo driv a bez smajliku 🙂

jinak aer: ta diskuze je hrozna 😝

herminka
27. led 2010

Já sjem si prstýnek zkoušet nemohla, protože byl 3 měsíce v reklamaci 😀