• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Dub.... :grinning: :grinning:
Je suprovej, jenom můj milý nějak nesdílí moje nadšení ani nadšení ostatniích. :unamused:
1. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tedy jo, je mi 30. letos.mám rád sportování, a dobrý jídlo. Jsem takovej malej gurmán. papulu si neošidim, když máme na něco chuť tak klidně .večer kolem 22h jdu a kuchtím. :grinning: :grinning:
letošní vlastně teď už loňské vánoce. Jsme si moc užily, a řekly si že máme nejvyšší čas. pokusit se o děťátko. Ale neplánujem, nejlepší je tomu nechat volný průběh.
všichni kolem do nás pořád hučí, kdy kdy. No tak jsem si řekly že je přitom necháme ať si říkaj :slight_smile: nikomu už nic nechceme vysvětlovat. A když k nám mimi bude chtít přijít cestičku si najde. :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitej, dub:wink:
1. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ted koukla na hlavni strance na fotku majatob a teda, to uz je fakt pekny bruch :grinning: to uz bude za chvilku mimco venku :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak si užíváme jeden druhýho. a toho klidu co máme. :wink:
podnikáme výlety, hrady zámky,zoo atd... :slight_smile:
Samo že nejlepší sport je .. doma v pelíšku. :grinning:
Už se nemůžu dočkat dovolený, chceme letosněkam k moři. já jsem teplomilnej tvor. :grinning: :grinning: miláček říká že jsem se měla narodit někde v tepl.krajích.
Zima mě taky nevadí, no ale teplo miluju. klidně bych otočila roční období. zima krátká a jaro léto pořád :wink:
1. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, maja ma krasny brisko :dizzy_face:
1. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky :dizzy_face:

Eiri, novomanzelko nase, vitej zpatky! Reportaz zni paradne, zda se, ze to byl nadherny den! Preju vam krasne a pozehnane manzelstvi a moc se tesim na fotodokumentaci :slight_smile:

Gratuluju k MS, Mil :slight_smile: Je super videt (cist...) jakou mas z toho radost! A vas pesan je paradni, jak se raduje ze snehu! Ja bych se valela ve snehu, az bych brecela :slight_smile:

Dub, vitej :slight_smile:

Holky, kdo jste tu fanynky Káji Maříka, včera jsem pekla rozpíčky :grinning:
1. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob teda to je nádherný bříško. :slight_smile: :slight_smile:
už se nemůžu dočkat až jednou budu mít taky takový. :grinning: :grinning:
miláček je úžasnej, pokaždém mlování, si pak povídá s mojim bříškem.
je to takový pěkný, když ho slyšíš jak povídá, jeslti se už tentokrát píďalka zavrtala, a zůstane u nás. :grinning: :grinning: už se moc těšíme. :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dub: koukam ze tvuj partner v tom taky pekne lita :slight_smile: to moc chlapu nema, teda pokud ja vim :grinning:
1. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, to je dobre, ze nemas zadny PMS, ja cekam nejspis ve stredu a zatim jsem take relativne v pohode :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mad: no jsem trochu v soku, mivam ho 7-10 dni pred...a to se vsim vsudy. Ted se citim jak tesne po MS. Treba neprijde, bych si to uzila taky jednou bez toho vseho okolo.
1. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dub, to je krásné to povídání s bříškem. Úplně si pamatuju, jak takhle Komár promlouval k mému pravému vaječníku: folikulci folikulci, praskněte :slight_smile: A ony ho poslechly a praskly oba :grinning:
Madli, děkuju moc :dizzy_face:
1. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin :grinning: :grinning: to je dobry.

tak to manzel ne, ten ale ted hladi brisko hazdy den :dizzy_face:
1. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eiri, tak to jste měly nádherný den. blahopřeji a oběma přeji jen to nejlepší do společ.života.
Lucit no jo je takovej roztomilej, lítáme v tom oba pěkně. :grinning: :grinning:
prostě se už nemůžem dočkat. až budu 2v1. já i miláček už teď i trénujeme.
kamarádka tak té se před 2měs.narodil klučina a je tedy úplně úžasnej. tak ho máme občas na hlídání.zrovna tuhle sobotu jsme ho hlídaly. tak jsme s ním jely i vens kočárkem, bylo docela náherně. No a jak s ním jel můj miláček.strašně mu to s ním slušelo. :slight_smile:
Tak jsem na něj tak koukala, normálně ze mě vypadlo ty můj taťko. Pak jsme si trošku pobrečely štěstím že máme jeden druhýho, a bylo nám krásně. :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mam termin k dr. 15.2., uz aby to bylo, ale bojim bojim :sweat_smile:
1. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, Estrel, neboj, s nami ti to cekani utece jako voda a na kontrole bude vsechno v poradku a srdicko jak zvon :dizzy_face:
1. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dub: a vy jste manzele?

estrel: to je blby cekani dva tydny co...ale treba uz bude srdce :grinning:
Estrel, neboj, bude to v pořádku!

Dnes měla jít na kontrolu Sijen, doufám, že pochodila dobře.
Estreli neboj to bude dobrý, držím všechny palce co mám. :grinning: :grinning:
kdybys mě teď viděla tak se řežeš. :slight_smile:
miláček je fakt pozornej,pomáhá i s dom.pracemi. Máme to rozdělený, ale když vidí že jsem unavená tak udělá i mou. jsem ráda že ho mám.je to moje pusina.
Holky já to za chvilku balim domu.
tak zase zítra, všem přeji krásný pohodový den.
1. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrelko, neboj se.. ale ty dva týdny se budou neskutečně táhnout..
1. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, to je sranda, zrovna jsem k vam nakoukla na novinky :grinning: :grinning: :grinning: tak dekuji za pochvalu briska...ty fotky nastesti ledacos schovaji :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, brisko je fakt nadherne! Co ta jmena, jaka jste nakonec vybrali?
1. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, napoveda v pasu, prvni je holka :grinning:
1. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: sice te neznam jako holky, ale stejne jsem jukla na fotky a mas teda neuveritelnej pupik. Kde nic tu nic a najednou bricho :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: nastesti uz moc neroste, musela bych si ho hodit na vozejcek vzdycky :grinning:
1. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy jste toho za odpoledne nakecaly :grinning: já jsem dopoledne byla za babičkou, protože je doma sama, tak aby si měla s kým popovídat :slight_smile: a taky pomazlit s pesinama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a uvařila jsem si 3 dávky omáčky na těstoviny do mrazáku a vyprala jsem peřinky do postýlky :grinning: - už definitivně začínám hnízdit :sweat_smile: :grinning:

madli, fanynka Káji Maříka jsem, vím, že měl rád rozpíčky, ale vůbec nevím, co to je :sweat_smile: ale vím, že když byl hodnej, tak dostal rozpíček přes celý talíř, skoro jako tatínek :grinning:
1. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: jako nechapu jak takovy tintitko muze tahat takovy bricho :slight_smile:

char: no ono na tom hnizdeni neco bude co :slight_smile: jen to bejva tesne pred porodem hihi
1. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
char, ja uz taky hnizdim jak diva :grinning: uz nemam ani co prerovnavat, vsechno uz je nachystany :sweat_smile:
1. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky posledni dobou hnizdim, ale tehotenstvim to neni :grinning:
1. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek