Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
1. únor 2010

já už jsem skoro všechno vyprala a vyžehlila, naskládala zpátky do komody, nakoupila, už mi zbývá jen doprat pár věcí a sbalit tašku do porodnice 😅 jo a navařit ještě do mrazáku 😀

jen nám ještě chybí autosedačka, tu už snad brzo dořešíme, a přivézt a sestavit postýlku 🙂

majatob
1. únor 2010

char, ja jsem tasku balila vcera a mrazak mam beznadejne preplnenej 😀 asi uz mi nezbyva nic jinyho nez se zacit konecne poradne ucit na zkousky 😀 😀 😀

madlisek
1. únor 2010

Maji 😀

Char, jsou to takovy kapsicky z kynutyho testa, plnene povidlama 😵 delam je z celzrnky a s hnedym cukrem, pro dobry pocit 😀

chaarleene
1. únor 2010

já mám totiž oficiální termín už 11. 3., podle UZ i podle testů a všeho to ukazuje spíš na toho 21.3., ale kdo ví, jak to nakonec bude 😅

včera jsem si prohlédla matraci na postýlku a vypadá zachovale, takže ani nebudeme nechávat dělat novou... akorát strejda říkal, že na té postýlce tenkrát udělal nějaké konstrukční úpravy, takže by bylo rozumné, aby ji sestavil u nás doma radši on 😅 takže to vypadá, že nám tu postýlka bude "strašit" minimálně měsíc před porodem 😅

moni1412
1. únor 2010

maja 😵 ty si uz vo finalovej rovinke 😀 tak taska zbalena? 😉
mas naozaj peknucke brusko, ako chrbtica? zvlada? 😉

eirin
1. únor 2010

Chaar, tak já zas mám akorát ty autosedačky 😀
Jináč na picase pro představu jedna fotka ze soboty 😉 (už teď má oblíbená). Jé já se tak těším dneska domů z práce.

majatob
1. únor 2010

char, nam strasila uz pred vanocema, mela jsem potrebu vyzkouset jestli se vleze do loznice 😀 😀 😀
moni, jj, sbaleno 😀 taky uz se ti to blizi... 😵 😵 😵 zvlada 😀 vsak su namakana z neustalyho noseni Tobika, tak nejakych 15kg navic uz nic neni 😀

chaarleene
1. únor 2010

eirin, krásné 😵 😵 😵 😵

jdu na cvičení, tak se trochu kroťte, ať nedočítám celý večer 😀

eirin
1. únor 2010

Chaar, jakou máte matraci?

milmic
1. únor 2010

Eirin, nádhera..... Gratuluju ještě jednou. 😎

madlisek
1. únor 2010

Eiri, to je nádhera 😵 A na téhle fotce ani není vidět, že máš v bříšku dvojčata 🙂

moni1412
1. únor 2010

maja to je tiez pravda 😉 podobne 😀 doteraz maleho v pohode zdvihas?

eirin 😵 😵 😵 😵 😵

eirin
1. únor 2010

Děkuji holky.

Dala jsem tam ještě jednu fotku, abyste viděly, že dvojčátka na svatbě opravdu byla 😀

majatob
1. únor 2010

moni, s briskem uz to da trochu zabrat, ale furt ho nosim hodne, prijde mi to pohodlnejsi, nez tahat kocarek 😀

herminka
1. únor 2010

Eirin, na té první fotce ani nevypadáš těhotně 😵

Madli, rozpíčky musely spadnout rovnou do ledvin, co? 😀

eirin
1. únor 2010

Hermi, proto jsem tam dala i tu druhou, abych nemátla 🙂

Já když slyším rozpíčky, okamžitě se mi vybaví Cimrman a Akt.

andelka
1. únor 2010

maja: To křeslo je super 🙂

eirin: Byla jsi nádherná nevěsta 😵 Moc vám to spolu sluší, rodičové 🙂 Těším se na další fotky 😉

majatob
1. únor 2010

andelko, diky, ja jsem z neho byla taky nadsena, akorat ho budeme muset soupnout vymrznout na balkon, protoze je nacichly kourem...ne moc, ale vadi mi to kdyz v nem sedim 😝

madlisek
1. únor 2010

Eiri, na druhé fotce je opravdu vidět, že dvojčátka jste doma nenechali 😀

Hermi, to jo, už jsou v ledvinách 😀 Eiri, Akt jsem viděla až dlouho po té, co jsem četla Káju Maříka, takže když se řekne rozpíčky, jsem z toho spíš dojatá, než že mám záchvat smíchu 😀

tiburcia
1. únor 2010

dub vítej 😉

tiburcia
1. únor 2010

eiri moc ti to slušelo 😵 😵 😵 a mělla jsi krásnou kytici...

estrellita
1. únor 2010

eirin: doma kouknu na fotku, uz jsem natesena diky tem komentarum od holek 🙂

holky, dekuju, no s vama mi to snad utece, ale jak rika eirin, urcite se to na druhou stranu potahne 😅

madlisek
1. únor 2010

Estrel, 'tady si te objednaji na prvni kontrolu az na 10tt! Takze to mas jeste dobre 🙂

chaarleene
1. únor 2010

madli a co to teda jsou ty rozpíčky???

eirin, matraci máme tu, která do postýlky původně patřila, tedy 22 let starou 😀 bála jsem se, jak bude vypadat, ale je zachovalá a čistá (rajtovala jsem po ní, jestli není proležená, a ruce jsem měla úplně čisté, takže by mělo stačit ji pořádně vysát)... navíc má nestandardní rozměry, takže novou bychom asi museli nechat udělat na míru 😒

jinak na cvičení jsem letěla jako tradičně na poslední chvíli a ten kopec jsem vyběhla za 15 minut, což se rovná mému rekordu ze čtvrtého měsíce 😀 a teď trochu kašlu 😠 že se na to nevyprdnu a neležím doma na gauči 😅 😀

herminka
1. únor 2010

Chaar, trochu jsem googlila: http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=15481

chaarleene
1. únor 2010

hm, to vypadá úžasně 😵 😵 😵 jen slintám 😅

madlisek
1. únor 2010

Je, tak vidim, ze nic vysvetlovat nemusim, diky Hermi 🙂 Muj recept je skoro stejny, jen misto bile je celozrnna mouka a cukru o neco mene a hnedeho trtinoveho 🙂 Pulku jsem upekla hned a snedli jsme je jeste teple, druhou pulku jsem zamrazila na horsi casy 🙂 A opravdu sly rovnou do ledvin 😀

herminka
1. únor 2010

Estrel, bylas to Ty, kdo sháněl Stadelmann? Sehnalas? Dívala jsem se, že by ji měla mít skladem Brána..

estrellita
1. únor 2010

chaar: 😀 😀 ty takhle behas, jo? 😀

madli: jezis, tak to bych nevydrzela 🙂 i kdyz jsem myslela, ze si me objednaji az na tyden pozdeji a mozna bych byla radeji, protoze si myslim, ze tam ude vic videt 🙂

hermin: myslim, ze jsem to byla ja, kouknu tam, dekuju 🙂

chaarleene
1. únor 2010

estrel, co mi zbývalo, když jsem to musela stihnout 😀 ale dala jsem si řádně do těla 😅 to z toho bylo tak překvapený, že mi ani netvrdlo břicho, akorát mě bolela kyčel a mimino se křečovitě drželo močáku - asi aby nevypadlo 😀