• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
já už jsem skoro všechno vyprala a vyžehlila, naskládala zpátky do komody, nakoupila, už mi zbývá jen doprat pár věcí a sbalit tašku do porodnice :sweat_smile: jo a navařit ještě do mrazáku :grinning:

jen nám ještě chybí autosedačka, tu už snad brzo dořešíme, a přivézt a sestavit postýlku :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
char, ja jsem tasku balila vcera a mrazak mam beznadejne preplnenej :grinning: asi uz mi nezbyva nic jinyho nez se zacit konecne poradne ucit na zkousky :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji :grinning:

Char, jsou to takovy kapsicky z kynutyho testa, plnene povidlama :dizzy_face: delam je z celzrnky a s hnedym cukrem, pro dobry pocit :grinning:
1. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám totiž oficiální termín už 11. 3., podle UZ i podle testů a všeho to ukazuje spíš na toho 21.3., ale kdo ví, jak to nakonec bude :sweat_smile:

včera jsem si prohlédla matraci na postýlku a vypadá zachovale, takže ani nebudeme nechávat dělat novou... akorát strejda říkal, že na té postýlce tenkrát udělal nějaké konstrukční úpravy, takže by bylo rozumné, aby ji sestavil u nás doma radši on :sweat_smile: takže to vypadá, že nám tu postýlka bude "strašit" minimálně měsíc před porodem :sweat_smile:
1. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja :dizzy_face: ty si uz vo finalovej rovinke :grinning: tak taska zbalena? :wink:
mas naozaj peknucke brusko, ako chrbtica? zvlada? :wink:
1. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar, tak já zas mám akorát ty autosedačky :grinning:
Jináč na picase pro představu jedna fotka ze soboty :wink: (už teď má oblíbená). Jé já se tak těším dneska domů z práce.
1. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
char, nam strasila uz pred vanocema, mela jsem potrebu vyzkouset jestli se vleze do loznice :grinning: :grinning: :grinning:
moni, jj, sbaleno :grinning: taky uz se ti to blizi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zvlada :grinning: vsak su namakana z neustalyho noseni Tobika, tak nejakych 15kg navic uz nic neni :grinning:
1. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin, krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu na cvičení, tak se trochu kroťte, ať nedočítám celý večer :grinning:
1. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar, jakou máte matraci?
1. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eirin, nádhera..... Gratuluju ještě jednou. :sunglasses:
1. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eiri, to je nádhera :dizzy_face: A na téhle fotce ani není vidět, že máš v bříšku dvojčata :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja to je tiez pravda :wink: podobne :grinning: doteraz maleho v pohode zdvihas?

eirin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky.

Dala jsem tam ještě jednu fotku, abyste viděly, že dvojčátka na svatbě opravdu byla :grinning:
1. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, s briskem uz to da trochu zabrat, ale furt ho nosim hodne, prijde mi to pohodlnejsi, nez tahat kocarek :grinning:
1. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eirin, na té první fotce ani nevypadáš těhotně :dizzy_face:

Madli, rozpíčky musely spadnout rovnou do ledvin, co? :grinning:
1. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hermi, proto jsem tam dala i tu druhou, abych nemátla :slight_smile:

Já když slyším rozpíčky, okamžitě se mi vybaví Cimrman a Akt.
1. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: To křeslo je super :slight_smile:

eirin: Byla jsi nádherná nevěsta :dizzy_face: Moc vám to spolu sluší, rodičové :slight_smile: Těším se na další fotky :wink:
1. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, diky, ja jsem z neho byla taky nadsena, akorat ho budeme muset soupnout vymrznout na balkon, protoze je nacichly kourem...ne moc, ale vadi mi to kdyz v nem sedim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eiri, na druhé fotce je opravdu vidět, že dvojčátka jste doma nenechali :grinning:

Hermi, to jo, už jsou v ledvinách :grinning: Eiri, Akt jsem viděla až dlouho po té, co jsem četla Káju Maříka, takže když se řekne rozpíčky, jsem z toho spíš dojatá, než že mám záchvat smíchu :grinning:
1. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dub vítej :wink:
1. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
eiri moc ti to slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mělla jsi krásnou kytici...
1. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin: doma kouknu na fotku, uz jsem natesena diky tem komentarum od holek :slight_smile:

holky, dekuju, no s vama mi to snad utece, ale jak rika eirin, urcite se to na druhou stranu potahne :sweat_smile:
1. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, 'tady si te objednaji na prvni kontrolu az na 10tt! Takze to mas jeste dobre :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli a co to teda jsou ty rozpíčky???

eirin, matraci máme tu, která do postýlky původně patřila, tedy 22 let starou :grinning: bála jsem se, jak bude vypadat, ale je zachovalá a čistá (rajtovala jsem po ní, jestli není proležená, a ruce jsem měla úplně čisté, takže by mělo stačit ji pořádně vysát)... navíc má nestandardní rozměry, takže novou bychom asi museli nechat udělat na míru :unamused:

jinak na cvičení jsem letěla jako tradičně na poslední chvíli a ten kopec jsem vyběhla za 15 minut, což se rovná mému rekordu ze čtvrtého měsíce :grinning: a teď trochu kašlu :angry: že se na to nevyprdnu a neležím doma na gauči :sweat_smile: :grinning:
1. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to vypadá úžasně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen slintám :sweat_smile:
1. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, tak vidim, ze nic vysvetlovat nemusim, diky Hermi :slight_smile: Muj recept je skoro stejny, jen misto bile je celozrnna mouka a cukru o neco mene a hnedeho trtinoveho :slight_smile: Pulku jsem upekla hned a snedli jsme je jeste teple, druhou pulku jsem zamrazila na horsi casy :slight_smile: A opravdu sly rovnou do ledvin :grinning:
1. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, bylas to Ty, kdo sháněl Stadelmann? Sehnalas? Dívala jsem se, že by ji měla mít skladem Brána..
1. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: :grinning: :grinning: ty takhle behas, jo? :grinning:

madli: jezis, tak to bych nevydrzela :slight_smile: i kdyz jsem myslela, ze si me objednaji az na tyden pozdeji a mozna bych byla radeji, protoze si myslim, ze tam ude vic videt :slight_smile:

hermin: myslim, ze jsem to byla ja, kouknu tam, dekuju :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, co mi zbývalo, když jsem to musela stihnout :grinning: ale dala jsem si řádně do těla :sweat_smile: to z toho bylo tak překvapený, že mi ani netvrdlo břicho, akorát mě bolela kyčel a mimino se křečovitě drželo močáku - asi aby nevypadlo :grinning:
1. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek