Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂
chaarleene
1. únor 2010
já už jsem skoro všechno vyprala a vyžehlila, naskládala zpátky do komody, nakoupila, už mi zbývá jen doprat pár věcí a sbalit tašku do porodnice :-N jo a navařit ještě do mrazáku 😃

jen nám ještě chybí autosedačka, tu už snad brzo dořešíme, a přivézt a sestavit postýlku 🙂
majatob
1. únor 2010
char, ja jsem tasku balila vcera a mrazak mam beznadejne preplnenej 😃 asi uz mi nezbyva nic jinyho nez se zacit konecne poradne ucit na zkousky 😃 😃 😃
madlisek
1. únor 2010
Maji 😃

Char, jsou to takovy kapsicky z kynutyho testa, plnene povidlama x-) delam je z celzrnky a s hnedym cukrem, pro dobry pocit 😃
chaarleene
1. únor 2010
já mám totiž oficiální termín už 11. 3., podle UZ i podle testů a všeho to ukazuje spíš na toho 21.3., ale kdo ví, jak to nakonec bude :-N

včera jsem si prohlédla matraci na postýlku a vypadá zachovale, takže ani nebudeme nechávat dělat novou... akorát strejda říkal, že na té postýlce tenkrát udělal nějaké konstrukční úpravy, takže by bylo rozumné, aby ji sestavil u nás doma radši on :-N takže to vypadá, že nám tu postýlka bude "strašit" minimálně měsíc před porodem :-N
moni1412
1. únor 2010
maja x-) ty si uz vo finalovej rovinke 😃 tak taska zbalena? 😉
mas naozaj peknucke brusko, ako chrbtica? zvlada? 😉
eirin
1. únor 2010
Chaar, tak já zas mám akorát ty autosedačky 😃
Jináč na picase pro představu jedna fotka ze soboty 😉 (už teď má oblíbená). Jé já se tak těším dneska domů z práce.
majatob
1. únor 2010
char, nam strasila uz pred vanocema, mela jsem potrebu vyzkouset jestli se vleze do loznice 😃 😃 😃
moni, jj, sbaleno 😃 taky uz se ti to blizi... x-) x-) x-) zvlada 😃 vsak su namakana z neustalyho noseni Tobika, tak nejakych 15kg navic uz nic neni 😃
chaarleene
1. únor 2010
eirin, krásné x-) x-) x-) x-)

jdu na cvičení, tak se trochu kroťte, ať nedočítám celý večer 😃
eirin
1. únor 2010
Chaar, jakou máte matraci?
milmic
1. únor 2010
Eirin, nádhera..... Gratuluju ještě jednou. 😎
madlisek
1. únor 2010
Eiri, to je nádhera x-) A na téhle fotce ani není vidět, že máš v bříšku dvojčata 🙂
moni1412
1. únor 2010
maja to je tiez pravda 😉 podobne 😃 doteraz maleho v pohode zdvihas?

eirin x-) x-) x-) x-) x-)
eirin
1. únor 2010
Děkuji holky.

Dala jsem tam ještě jednu fotku, abyste viděly, že dvojčátka na svatbě opravdu byla 😃
majatob
1. únor 2010
moni, s briskem uz to da trochu zabrat, ale furt ho nosim hodne, prijde mi to pohodlnejsi, nez tahat kocarek 😃
herminka
1. únor 2010
Eirin, na té první fotce ani nevypadáš těhotně x-)

Madli, rozpíčky musely spadnout rovnou do ledvin, co? 😃
eirin
1. únor 2010
Hermi, proto jsem tam dala i tu druhou, abych nemátla 🙂

Já když slyším rozpíčky, okamžitě se mi vybaví Cimrman a Akt.
andelka
1. únor 2010
maja: To křeslo je super 🙂

eirin: Byla jsi nádherná nevěsta x-) Moc vám to spolu sluší, rodičové 🙂 Těším se na další fotky 😉
majatob
1. únor 2010
andelko, diky, ja jsem z neho byla taky nadsena, akorat ho budeme muset soupnout vymrznout na balkon, protoze je nacichly kourem...ne moc, ale vadi mi to kdyz v nem sedim :-p
madlisek
1. únor 2010
Eiri, na druhé fotce je opravdu vidět, že dvojčátka jste doma nenechali 😃

Hermi, to jo, už jsou v ledvinách 😃 Eiri, Akt jsem viděla až dlouho po té, co jsem četla Káju Maříka, takže když se řekne rozpíčky, jsem z toho spíš dojatá, než že mám záchvat smíchu 😃
tiburcia
1. únor 2010
dub vítej 😉
tiburcia
1. únor 2010
eiri moc ti to slušelo x-) x-) x-) a mělla jsi krásnou kytici...
estrellita
1. únor 2010
eirin: doma kouknu na fotku, uz jsem natesena diky tem komentarum od holek 🙂

holky, dekuju, no s vama mi to snad utece, ale jak rika eirin, urcite se to na druhou stranu potahne :-N
madlisek
1. únor 2010
Estrel, 'tady si te objednaji na prvni kontrolu az na 10tt! Takze to mas jeste dobre 🙂
chaarleene
1. únor 2010
madli a co to teda jsou ty rozpíčky???

eirin, matraci máme tu, která do postýlky původně patřila, tedy 22 let starou 😃 bála jsem se, jak bude vypadat, ale je zachovalá a čistá (rajtovala jsem po ní, jestli není proležená, a ruce jsem měla úplně čisté, takže by mělo stačit ji pořádně vysát)... navíc má nestandardní rozměry, takže novou bychom asi museli nechat udělat na míru :-|

jinak na cvičení jsem letěla jako tradičně na poslední chvíli a ten kopec jsem vyběhla za 15 minut, což se rovná mému rekordu ze čtvrtého měsíce 😃 a teď trochu kašlu ]-( že se na to nevyprdnu a neležím doma na gauči :-N 😃
herminka
1. únor 2010
Chaar, trochu jsem googlila: http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=15481
chaarleene
1. únor 2010
hm, to vypadá úžasně x-) x-) x-) jen slintám :-N
madlisek
1. únor 2010
Je, tak vidim, ze nic vysvetlovat nemusim, diky Hermi 🙂 Muj recept je skoro stejny, jen misto bile je celozrnna mouka a cukru o neco mene a hnedeho trtinoveho 🙂 Pulku jsem upekla hned a snedli jsme je jeste teple, druhou pulku jsem zamrazila na horsi casy 🙂 A opravdu sly rovnou do ledvin 😃
herminka
1. únor 2010
Estrel, bylas to Ty, kdo sháněl Stadelmann? Sehnalas? Dívala jsem se, že by ji měla mít skladem Brána..
estrellita
1. únor 2010
chaar: 😃 😃 ty takhle behas, jo? 😃

madli: jezis, tak to bych nevydrzela 🙂 i kdyz jsem myslela, ze si me objednaji az na tyden pozdeji a mozna bych byla radeji, protoze si myslim, ze tam ude vic videt 🙂

hermin: myslim, ze jsem to byla ja, kouknu tam, dekuju 🙂
chaarleene
1. únor 2010
estrel, co mi zbývalo, když jsem to musela stihnout 😃 ale dala jsem si řádně do těla :-N to z toho bylo tak překvapený, že mi ani netvrdlo břicho, akorát mě bolela kyčel a mimino se křečovitě drželo močáku - asi aby nevypadlo 😃