Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
3. únor 2010

kdyz ja z cibule ani nevarim, my ji ani nemame doma....fakt ji nesnasim😀

lucitee
3. únor 2010

nevim kolik presne ma ta moje, je to takova spis mensi. Ale ono ty dutiny maj urcitou kapacitu a vic se tam nevejde, kdyby byla vetsi. Navic pri prvnich pouzitich sliznice otece a nevejde se tam toho moc, ale pak to splaskne a zacne se vyplavovat fakt hnus. Des co nosime v dutinach.

Stejne tak jsem nechapala, kdyz chodila na vyplachy strev, co si clovek nosi v sobe.

lucitee
3. únor 2010

ctu tu o cibuli, mama delavala "zivotabudic" nakrajet cibuli do citronovy stavy. To byla fakt sila. Jenze ja ziskala nesnasenlivost cibule, nadyma me v zaludku a je mi pak blbe. Takze nahrazuju salotkou a porkem.

estrellita
3. únor 2010

holky, jste moc hodne 🙂
herminko: ty pastilky by byly super, na prudusky mi to nastesti nevlezlo (to jen ze jsem blbe kloktala, tak jsem sepak malem udusila 😀 ) jinak ta cibule zni dobre, ale ted, kdyz pomyslim na cibuli, tak je mi soufl 😅

manzel vypada dobre, je akcni a uz je mu fajn, tak se o me stara a pro vse mi dojde 🙂

luc: no ja delam to se soli a taky jde pryc vsechno 🙂

estrellita
3. únor 2010

a v te posteli je mi moc moc dobre 🙂

dub
3. únor 2010

krásný den holky, mě je dnes taky nějak blbě. ani se mi nechtělo vstávat.
už včera mě bolelo celé tělo, jsem myslela že to přejde ale ono néé. 😖
hermi ty propolki jsou dobrý, taky jsem si je teď koupila, maj různý příchutě taže to jde.

lucitee
3. únor 2010

estel: at jsi brzo fit, prislo to v blbou dobu co. Jak presne delas ten solnej roztok a to si prostrikavas stikackou dutiny?

dub
3. únor 2010

Já inhaluju, když mám pořádně ucpaný nos.
uvařim vodu přidám do ní pár kapek mentol.kapek,stačí i francovka přikreju se osuškou a tak 5min. se snažím dýchat. ono se to pěkně uvolní a pak to jde ven samo 🙂 .
samo že nejlepší je být pak doma a vležt to v pelíšku.
Ta cibulová šťáva není tak hrozná dá se to, ale jak píše charlee nečuchat. 😀
pokaždý mě to zabere.

andelka
3. únor 2010

Ahojky holky 🙂
Jsem si všimla, že jste včera psaly, jak daleko už jsem a že to letí...no, letí, sama se divím. Zítra začínám 27tt 😕 Jak někdo správně podotkl, z období možného potratu jsem se dostala do období možného předčasného porodu 😅 Ale když si povídám s veverkou, tak vysvětluju, ať nespěchá a zůstane v bříšku minimálně do dubna, že je venku stejně zimečka 😀 Navíc bychom ho neměli kam dát, aspoň dva měsíce bude trvat, než se bude moct mamka přestěhovat.

Jinak dneska pojedeme s chotěm nakupovat věci pro mimčo, teda doufám, že to vyjde a nebude muset být dýl v práci. Už se na to těším měsíc 😅 A na nástěnce mám seznam 😉

estrel: to mě mrzí, že tě chytla nemoc, uzdrav se brzo. Jak se léčit moc neporadím, koukám, že holky mají tipů dost. Já jsem sice taky nachlazená byla, ale vždycky jsem to zahnala oscilococcinem, nebo pak čajem s medem a citronem, kapu si vincentku do nosu a tak.

estrellita
3. únor 2010

luc: dekuju. no jo no, preci jen je snizena imunita, takze ono to potka asi temer kazdou 🙂 ale nejsem na tom nijak hrozne, jen jsem tpo jistotu zustala doma az do konce tydne

no dam lzicku soli do misky, do te naliju teplejsi vodu a pak jsme nad umyvadlem a nasavam a vysavam (aktivne) zase sul prac. pardon, nezni to zrovna nejak uzasne 😀 no a tim vysmrkavanim to jde vsechno pryc 🙂

andelka
3. únor 2010

aer: Ty taky brzo odžeň bacila pryč.

char: Gratuluju k další dobré kontrole 🙂 A fakt jsi přibrala jenom 7kg? To máš super. Já zatím 2kg, dneska jsem se vážila, doufám, že se to moc nerozjede.

mil: Ta tvoje slabá MS může mít hodně příčin, jsem zvědavá, co an to řekne mudra. Podle mě to bude pořád tou nerovnováhou hormonů, první MS po vysazení bývají všelijaké, i ty, co přijdou přirozeně. I když kamarádka měla taky po mnoha měsících první MS normální, pak došla další, ale slabá a pak hned ukázal test // 🙂 Holt to tělo si s náma hraje.

lucitee
3. únor 2010

estrel: nevdechnes to?

chaarleene
3. únor 2010

andel, nejdřív jsem 3 zhubla, pak jsem je docela dlouho přibírala zpátky a pak těch 7 navrch, takže celkově 10, ale jen 7 nad původní váhu 🙂 taky jsem docela ráda, že se to drží, nerada bych skončila jako velrybka 😅

andelka
3. únor 2010

char: Aha, no to máš recht, že jsi ráda 🙂 Já jsem sice nezhubla nic, ale zas jsem do 20tt nepřibrala ani deko, tak taky doufám, že se budu držet v rozumných mezích. Bych vypadala jak míša kulička a blbě by se mi rodilo.

estrellita
3. únor 2010

luc: prave, ze to musis hodne vdechnout a pak zase vysmrknout a drzis si pri tom zavrenou duhou dirku, proste jako bys chtela smrkat jako cyklysta za jizdy 😀

andelko: mne uz je teda taky rozhodne lip, jak lezim, kloktam a piju caj, kapu vincentku (manzel mi ji hned donesl), tak je mi fakt dobre, takze se budu drzet doma a bude fajn

herminka
3. únor 2010

Aer, to je dobré "nezvracím, když nemusím" 😀 Taky moc cibuli nemiluji.

Andělko, užijte si nákupy. Jen jestli je u vás stejně jako u nás, tak si asi i užijete chumelenici 🤐

herminka
3. únor 2010

Na jinou diskusi vložily holky tento odkaz:
http://www.novinky.cz/zena/deti/190953-zdrava-s...
Dost mě to namíchlo 😠

herminka
3. únor 2010

Začetla jsem se do diskuse (ač to obvykle nedělám, tentokrát mě zajímalo, co na to lidi) a tento názor se mi líbí:
"Tak jen víc éček, dochucovacích složek, konzervantů,
barviv, syntetických potravin s nekonečnou trvanlivostí,
a zaručeně nových receptur!
Jakož i ostatních potravinářských výdobytků, zvyšujících
obrat, díky umně udržované prostoduchosti nás, konzumentů.

On už ty následky nějak vyváží zase průmysl farmaceutický, který díky modernímu potravinářství v těch svých tržbách taky nezůstává pozadu.

Prostě, ať žije kšeft s lidskou blbostí!"

andelka
3. únor 2010

estrel: Tak to je bezva, že už je ti lépe, ale ještě v pelíšku buď 😉
hermi: U nás dneska asi chumelenice nehrozí, po sněhu ani vidu ani slechu, obloha slušná 🙂

herminka
3. únor 2010

Andělko, fakt? Jste jen asi 50 km od nás a tady je úplná kalamita, valí už někdy od noci.

tiburcia
3. únor 2010

holky u nás je hrůza....dokonce jsem šla domů pěšky,protože je uzavřená cesta 😀 😀 😀

Silnice v kopcích na Vsetínsku pokrývá vrstva nového sněhu až do deseti centimetrů. Místy se vlivem větru tvoří sněhové jazyky a závěje. Kvůli závějím byl nad ránem neprůjezdný úsek silnice mezi místními částmi Poličná a Lhota u Choryně a spojovací úsek mezi Horním a Dolním Brňovem. "V tomto úseku je nutné k obnovení průjezdnosti nasadit i bagr, informoval mluvčí valašskomeziříčské radnice Josef Beneš.

herminka
3. únor 2010

Tibu, jojo, přesně tak to vypadá u nás.

tiburcia
3. únor 2010

sranda že? 😀

lucitee
3. únor 2010

estrel: to vypusteni chapu 🙂 ale to vdechnuti se bojim ze mi to vlitne do plic

asi me klepne, mame tu 29 stupnu, je mi z toho uplne blbe

estrellita
3. únor 2010

holky, ja hlasimslunicko a tani snehu 🙂

tibi: ten bagr budou nasazovat k vasemu baraku, co? 🙂

dub
3. únor 2010

Ty jo holky tak to máte pořádnou kalamitku. 😲
To já hlásím slunečno, 😀 silnice sjízdné. sníh uklizen. takže se mi jelo do práce hezky.
luci to si děláš srandu 29st. kde to jsi, že tam máš takový teploučko. Doma u kamen viď hihi 🙂

tiburcia
3. únor 2010

estrel asi jo....jinak se vyhrabeme tak v červnu 😀 😀 až se mi bude chtít jít ven, tak vám to nafotím 😉

dub
3. únor 2010

tibu to jo tam u vás je to pokaždý když je sníh tak špatný viď.
🙂
tady u nás né, jen teď je toho sněhu fakt letos hodně.
to je fakt hrozný bagr ab se mohly dostat až k vám.
to fakt nafoť

andelka
3. únor 2010

hermi: Tys nám od vás tu chumelenici poslala, že jo? 😕 už je to tady 😀 Naštěstí jedu busem, tramvají, busem, tak by to mělo být ok. A věcí vezmem jen tolik, aby nám to vešlo do tašek.

herminka
3. únor 2010

Andělko, neposlala, přísahám 😀