• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
andel užij si nákupy,
tak to já tu mám nádherně řekla bych že dnes ta chumelenice zůstane asi u vás holky. taky svítí sluníčko o 106 :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda sluníčko.....to snad není možné že já vždycky bydlím v takovém zapadákově kde snad slunko nesvítí vůbec :grinning:
3. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dub: v praci, mam prosklenou kancelar
3. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu, a kde bydlíš,neboj ono k vám taky to slunko dojde. :grinning:
hned bych vyrazila někam ven, ale bohužel musim být ještě v práci. ale teď už mi to uteče rychle. :wink: :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to jo, to se nahřejváš viď. jé já taky mám proskl.kancl. :grinning: :grinning:
spoza okna už má sílu jak v létě když jsou pařáky :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak kde jste, vy jste si snad všechny daly polední oběd.pauzu :grinning: :grinning: ,že tu nikdo nepíše.
3. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dub: ja jsem spala :slight_smile: no ze by mi bylo po spanku lip, to ne, spis naopak. takz esi pujdu zakloktat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci dik za recept. sa zide niekedy :wink:

aer ja cibulu tiez neznasam a cesnak takisto. do varenia obcas dam, tam urobia dobru chut, ale surove neznesiem :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a andelka - prijemny nakup :wink:
3. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: hezky nakupte, jsme zvedava, co vsechno jste sehnali :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem pryc a potkala lekarnu, ze nevite co jsem koupila :grinning:
3. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ides v sobotu testovat? drzim palce :wink:
3. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to víme přesně hihi :slight_smile: držím palečky.
esterl jsem si říkala že určo spíte, když tu ani jedna z vás nebyla :grinning: :grinning:
andelka je na nákupech ta utrácí penízky :wink: tak snad sežene vše co shání
3. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc: no a kdy bude testovani? :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Nejprve reportaz o pocasi :grinning: Tady lije jako z konve, ale aspon se nam poradne umyje auticko, vcera delali pred domem nejake prace, tak je cele kropenate od blata.

Estrel, to je dobre, ze uz je ti lip, nez v noci, snad nemoc temi prirodnimi lecivy vyzenes z tela co nejdriv!

Andel, uz pomalu 27tt, to to leti! Prijde mi to chvilicka, cos mi psala smsku, ze jsi nasla //, v den tech mych zkousek 1.9. :slight_smile:

S tou vahou v tehotenstvi je to zajimave, zda se mi, ze vetsinou hubenoucky holky priberou hodne, zatimco holky, ktere nezacinaly jako vylozene hubenourky, priberou min :slight_smile: Doufam, ze jednou taky priberu min :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fotky jsou na FB :wink:
3. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zas tu nikdo není, já už budu pomalu končit tak se tu ukážu zase až zítra . :grinning: :grinning:
mějte se holky,hezký :slight_smile: :slight_smile:
anděl snad jsi pořídila dobře na nákupech, :wink:
ester ty se poádně dokurýruj ať jsi fit, holka jedna :grinning:
luci ty koukni testnout, nebo to necháváš až na sobotu , držím palečky :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu ze cvičení, dneska byla přednáška o šestinedělí :slight_smile:

jinak jsem se doslechla další pověru - že když jde všechno do bříška, tak že to prý bude kluk :grinning: akorát že u mě si ty pověry nějak protiřečí, podle některých bych měla mít holku, podle jiných kluka :grinning:
3. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
testovat budu mozna rano, este nevim :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
char tak to je pěkný, jak se cvičilo. dávaj vám tam do těla aspoň trochu,, "" :grinning: :grinning:
tak uvidíš co nakonec budete mít , to bude překvápko, nebo si to necháte před říci :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc, tak to jsem zvědavá. jak dopadne testík. ale fakt móóóc držím všechny palečky :slight_smile:
tady už se pěkně smráká, za chvilku bude tma jak v ranci. :grinning: :grinning:
Loučím se pro dnešek , frčíííím domůůů :wink: :wink:
už se těším na miláčka. :slight_smile: tak papapapa
3. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zacinam mit tuseni, ze tu v rijnu bude docela smrts :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak madli? :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hermi, ten článek je šílený! To snad nemůže být pravda, ne? Vždyť ve všech radách jak se připravit na těhotenství figuruje "nejíst bílou mouku".
3. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dub, když už jsem to vydržela doteď, tak těch zbývajících 6 týdnů ještě vydržím :grinning: a já to fakt vědět nechci :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tib, ja nic, ja muzikant :grinning: Jen jsem mela na mysli, ze uz tu na rijen mame Sijen, Estrellku a ted to vypada, ze i Ludi :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já tu celej den, ale Moni tu podivnou MS jsem měla pondělí, úterý dopoledne. A dneska večer zase dvě kapky. Asi si ze mě utahuje, ale MS se tomu snad ani říkat nedá. :grinning:
3. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil a byla to teda vůbec MS (jasně červená) a nebo jen špinění (tmavá, nahnědlá)?
3. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, tak v pondělí a v úterý to bylo jasně červený. A dneska prvý nahnědlý a ted možná i trochu červený.

Takže v podstatě mám MS už asi 3.den, leč stále mi stačí intimka. No abych nepřeháněla, tak v pondělí jsem potřebovala asi 4. Včera jednu. :grinning:
3. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to je teda ms :grinning: Zdá se, že máš po letech s HA slabou děložní sliznici, na to pomáhá kontryhelový čajík :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek