Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

dub
3. únor 2010

andel užij si nákupy,
tak to já tu mám nádherně řekla bych že dnes ta chumelenice zůstane asi u vás holky. taky svítí sluníčko o 106 😀 😀

tiburcia
3. únor 2010

téda sluníčko.....to snad není možné že já vždycky bydlím v takovém zapadákově kde snad slunko nesvítí vůbec 😀

lucitee
3. únor 2010

dub: v praci, mam prosklenou kancelar

dub
3. únor 2010

tibu, a kde bydlíš,neboj ono k vám taky to slunko dojde. 😀
hned bych vyrazila někam ven, ale bohužel musim být ještě v práci. ale teď už mi to uteče rychle. 😉 🙂

dub
3. únor 2010

luci tak to jo, to se nahřejváš viď. jé já taky mám proskl.kancl. 😀 😀
spoza okna už má sílu jak v létě když jsou pařáky 🙂

dub
3. únor 2010

holky tak kde jste, vy jste si snad všechny daly polední oběd.pauzu 😀 😀 ,že tu nikdo nepíše.

estrellita
3. únor 2010

dub: ja jsem spala 🙂 no ze by mi bylo po spanku lip, to ne, spis naopak. takz esi pujdu zakloktat. 😝

moni1412
3. únor 2010

luci dik za recept. sa zide niekedy 😉

aer ja cibulu tiez neznasam a cesnak takisto. do varenia obcas dam, tam urobia dobru chut, ale surove neznesiem 🙄

moni1412
3. únor 2010

a andelka - prijemny nakup 😉

estrellita
3. únor 2010

andelko: hezky nakupte, jsme zvedava, co vsechno jste sehnali 🙂

lucitee
3. únor 2010

byla jsem pryc a potkala lekarnu, ze nevite co jsem koupila 😀

moni1412
3. únor 2010

luci, ides v sobotu testovat? drzim palce 😉

dub
3. únor 2010

luci tak to víme přesně hihi 🙂 držím palečky.
esterl jsem si říkala že určo spíte, když tu ani jedna z vás nebyla 😀 😀
andelka je na nákupech ta utrácí penízky 😉 tak snad sežene vše co shání

estrellita
3. únor 2010

luc: no a kdy bude testovani? 🙂

madlisek
3. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Nejprve reportaz o pocasi 😀 Tady lije jako z konve, ale aspon se nam poradne umyje auticko, vcera delali pred domem nejake prace, tak je cele kropenate od blata.

Estrel, to je dobre, ze uz je ti lip, nez v noci, snad nemoc temi prirodnimi lecivy vyzenes z tela co nejdriv!

Andel, uz pomalu 27tt, to to leti! Prijde mi to chvilicka, cos mi psala smsku, ze jsi nasla //, v den tech mych zkousek 1.9. 🙂

S tou vahou v tehotenstvi je to zajimave, zda se mi, ze vetsinou hubenoucky holky priberou hodne, zatimco holky, ktere nezacinaly jako vylozene hubenourky, priberou min 🙂 Doufam, ze jednou taky priberu min 🙂

tiburcia
3. únor 2010

holky fotky jsou na FB 😉

dub
3. únor 2010

tak zas tu nikdo není, já už budu pomalu končit tak se tu ukážu zase až zítra . 😀 😀
mějte se holky,hezký 🙂 🙂
anděl snad jsi pořídila dobře na nákupech, 😉
ester ty se poádně dokurýruj ať jsi fit, holka jedna 😀
luci ty koukni testnout, nebo to necháváš až na sobotu , držím palečky 🙂

chaarleene
3. únor 2010

tak jsem tu ze cvičení, dneska byla přednáška o šestinedělí 🙂

jinak jsem se doslechla další pověru - že když jde všechno do bříška, tak že to prý bude kluk 😀 akorát že u mě si ty pověry nějak protiřečí, podle některých bych měla mít holku, podle jiných kluka 😀

lucitee
3. únor 2010

testovat budu mozna rano, este nevim 🙂

dub
3. únor 2010

char tak to je pěkný, jak se cvičilo. dávaj vám tam do těla aspoň trochu,, "" 😀 😀
tak uvidíš co nakonec budete mít , to bude překvápko, nebo si to necháte před říci 🙂

dub
3. únor 2010

luc, tak to jsem zvědavá. jak dopadne testík. ale fakt móóóc držím všechny palečky 🙂
tady už se pěkně smráká, za chvilku bude tma jak v ranci. 😀 😀
Loučím se pro dnešek , frčíííím domůůů 😉 😉
už se těším na miláčka. 🙂 tak papapapa

madlisek
3. únor 2010

Zacinam mit tuseni, ze tu v rijnu bude docela smrts 🙂

tiburcia
3. únor 2010

copak madli? 😀 😀

madlisek
3. únor 2010

Hermi, ten článek je šílený! To snad nemůže být pravda, ne? Vždyť ve všech radách jak se připravit na těhotenství figuruje "nejíst bílou mouku".

chaarleene
3. únor 2010

dub, když už jsem to vydržela doteď, tak těch zbývajících 6 týdnů ještě vydržím 😀 a já to fakt vědět nechci 🙂

madlisek
3. únor 2010

Tib, ja nic, ja muzikant 😀 Jen jsem mela na mysli, ze uz tu na rijen mame Sijen, Estrellku a ted to vypada, ze i Ludi 🙂

milmic
3. únor 2010

Holky, já tu celej den, ale Moni tu podivnou MS jsem měla pondělí, úterý dopoledne. A dneska večer zase dvě kapky. Asi si ze mě utahuje, ale MS se tomu snad ani říkat nedá. 😀

madlisek
3. únor 2010

Mil a byla to teda vůbec MS (jasně červená) a nebo jen špinění (tmavá, nahnědlá)?

milmic
3. únor 2010

Madli, tak v pondělí a v úterý to bylo jasně červený. A dneska prvý nahnědlý a ted možná i trochu červený.

Takže v podstatě mám MS už asi 3.den, leč stále mi stačí intimka. No abych nepřeháněla, tak v pondělí jsem potřebovala asi 4. Včera jednu. 😀

madlisek
3. únor 2010

ty jo, to je teda ms 😀 Zdá se, že máš po letech s HA slabou děložní sliznici, na to pomáhá kontryhelový čajík 🙂