Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
17. únor 2010

chaar: ale ja kafe piju jen svatecne, tak nevim, jestli by bylo idelani zacit ted ☹ jestli radeji nevydrzet ☹
ale kola by mohla pomoct po douscich i na zaludek, co?

chaarleene
17. únor 2010

jo, určitě 🙂 jak říkám - když toho nebudeš pít litry, tak je to v pohodě 😉

aerin
17. únor 2010

ahoj holky🙂 doctu za chvili
kopiruju ze slepicarny:

Co je pravdy na tom, ze v detstvi nosena Frejkova perinka znamena temer automatickyho cisare?☹(((((((((
mne to dneska rekla moje obvodacka, a ze jsem si mela nechat pred otehotnenim udelat rtg jak je to zhojeny (a jak jsem to kurna asi mela vedet) a hned strasily, jak muze vaginalni porod znamenat kloubni nahrady a ze prece SC neni zadna katastrofa, atd.....:-/
a kdyz jsem jim na to odvetila, ze to proste neni prijemny zjisteni, kdyz jsem predpokladala, ze budu rodit normalne a na to se mi div ze nevysmala, ze si nemam nic planovat, ze zivot je jinej a ona to vi, protoze uz toho ma dost za sebou a mne je prece jen blbych 22, ze :-/// Fakt jsem z ni otravena...

estrellita
17. únor 2010

aer: co je Frejkova perinka?

chaar: diky, zaskocim nekam do trafiky 🙂

aerin
17. únor 2010

estrel, ja jsem v prvnim trimestru pila colu temer kazdy ten (tak pul litru), protoze mi pomahala na nevolnosti😉

a ted si zas pro zmenu kazdy rano davam slaby earl grey s citronem 😵 (to proste miluju, ten bergamot 😵 😵 😵 )

estrellita
17. únor 2010

aer: diky, uz jsem koukla na fotky na youtube.
a ona chce risknout rodit normalne? blby je, ze ted se rtg neudela, ale na to ji mel preci nekdo upozornit?

aer: ja si kazdy den davam jeden cernya caj s medem a citronem, mnam 😵

chaarleene
17. únor 2010

aer, tak o tom nemám sebemenší tušení 😅 leda se zkusit zeptat někde na ortopedii, jestli by ti třeba neudělali ultrazvuk nebo něco takového - tím by to třeba taky mohli poznat 😉

aerin
17. únor 2010

estrel, to se tyka me

aerin
17. únor 2010

no mam zadanku k ortopedovi a volala jsem si do detske nemocnice, zkusi mi tam z archivu vyhrabat propousteci zpravu, mamka rikala, ze jsem to pak uz mela uplne v poradku

tiburcia
17. únor 2010

aer zase záleží co jsi měla za nález 😉 zkus vyhraba papíry...

aerin
17. únor 2010

tibu, no ja doma samozrejme zadny papiry nemam, vsechno se dalo moji detske a v karte to PRY podle moji nove, ktera tu kartu ma, neni....coz mi prijde krajne divny, spis byla lina se poradne podivat

snad najdou v archivu v nemocnici tu zpravu

milmic
17. únor 2010

Jak může doktor říct, že už toho má hodně za sebou a ty jseš oproti němu malý pívo??? 😕

Tudle jsem říkala mojí gynekoložce, že mi na endo bylo nadáno za nízkou váhu a nechápala, jak může doktor nadat. 🙄

aerin
17. únor 2010

no tak doslova to nerekla, rekla mi (a mluvila dost hnusnym tonem), ze si nemam nic planovat, ze to stejne vzdycky dopadne jinak, tak jsem se ji zeptala, jestli ona si jako nikdy nic neplanovala a ona na to, ze samozrejme, ale ne takhle detailne a ze je taky o dost starsi nez ja a tudiz premysli v jiny rovine, nebo neco v tom smyslu😉

milmic
17. únor 2010

I tak by jí trošku empatie neuškodilo.
Navíc si určitě dovede představit, co si asi plánuje budoucí maminka. Že je to potom jinak, je věc druhá.

Tak držím moc palec, aby všechno šlo, jak si přeješ ty. ;)

aerin
17. únor 2010

diky, mil🙂

lucitee
17. únor 2010

ahoj holky hlasim se z prace. Otok furt stejnej, tusim zaniceni rany....kloktam salvej a vecer vezmu antibiotika. Prepalila jsem to, je mi na prd, mela jsem bejt jeste doma.

pardon, nestiham, nedocitam

estrellita
17. únor 2010

aer: zkusim se zeptat manzela, jestli o tom neco nevi, nebo jestli by se nepoptal nekoho, kdo se timhle zabyva,jo? 😉

milmic
17. únor 2010

Estrell, tvůj muž je lékař?

moni1412
17. únor 2010

char ako vlastne dopadol monitor vcera? bola si s tym uz za mudrom? 🙂 prichystana, zbalena? 🙂 😀

moni1412
17. únor 2010

a aer - lekari ti mozu sposob porodu odporucit, nemozu ti ho nanutit.. v konecnom dosledku rozhodujes ty. ja idem s tym vedomim tiez do porodnice.... a na zaciatku tehu mi moj lekar tvrdil tiez ze asi bude SC - teraz to vyzera uz nadejnejsie.... tak som zvedava co mi zajtra povie.....
este mas dost casu prediskutovat to s inymi lekarmi a verim ze sa rozhodnes nakoniec spravne 😉

herminka
17. únor 2010

Ahoj,
vidím, že dnes to tu žije víc než včera 🙂

Mil, taky mám ráda buchty napečené od jiných nebo když můžu sednout k hotovému obědu 🙂 Ale že by se mi to poštěstilo kdovíjak často...

Andělko, to je fajn, že se ukázalo, že nejde o upomínku!

Elit, co to jako má být, ty Tvoje grafy? 😀

Estrel, co zelený čaj (raději slabší)? Tím se dopuji já (kafe nepiju, cola mi nechutná).

Aer, vůbec nemám tušení ☹ Ale přece kyčle jsou v těhotenství namáhány tak jako tak a porod už na tom tolik nezmění, ne? Tolik můj selský rozum 🙂 Měla jsem nedávno v ruce svou kartu od praktické lékařky a bylo v ní úplně vše - i papíry z porodnice, tak na ně zkus zatlačit.

estrellita
17. únor 2010

hermi: zeleny si ted obcas dam, ale nemam na nej vubec zadnou chut, spis naopak.

mil: IP 🙂

milmic
17. únor 2010

Estrel..... ajoooooooooooooooooo. 😎

estrellita
17. únor 2010

mil 😀

herminka
17. únor 2010

Estrel, aha, tak to je jiná 🙂

eirin
17. únor 2010

Jak vás tak čtu, tak jsem dostala příšernou chuť na colu.

estrellita
17. únor 2010

eirin: ja jsem si pro ni jeste nedosla 😀 a mam chut na nejakou susenku 😀 😵 ale tu tu taky nemam, bych musela do te zimy .............

eirin
17. únor 2010

Mně se taky nechce ven, ale až pojedu z práce, tak si tu colu koupím, protože mě ta myšlenka nějak nechce opustit 😀

estrellita
17. únor 2010

eirin: me taky ne 😀 ale lenost zatim vyhrava, preci jen jsem se v kancelari zateplila 😀