Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

deenakee
15. kvě 2009

To by manžel (a ani já) nechtěl.... První dítko bude v porodnici, druhé uvidím : )
Ale tu dulu bych chtěla... Nejdřív mě napadlo, že už to nebude tak intimní když tam bude ještě někdo cizí. Ale tak nějak si říkám, že bych fakt ocenila někoho , kdo by tam byl jen pro mě a aby to byla žena, poněvadž manžel moc ukecaný není. Navíc někdo kdo už u prodů byl a ví jak to chodí a co pomáhá v té které chvíli.... kdyby jste někdo měl nějakou známou dulu v brně , dejte vědět : )
Jak jsem rodila ty maminky na zdravce, tak je fakt, že personál vůbec o tu rodičku neprojevil zájem, jen kontroloval zdravotní stav... ale nepomáhal, ani se s rodičkou o ničem nebavil... a to mi chybělo... (tak sem se to snažila maminkám trochu vynahradit : )

madlisek
15. kvě 2009

Taky si myslim, ze dula je super, Deny. Tak az to bude aktualni, povypravis nam zkusenosti 😉

elitera
autor
16. kvě 2009

Deny, tys rodila maminky? Vida, já myslela, že budeš prvorodička 😉

madlisek
16. kvě 2009

Dobre ranko! Eli, kolik jsi dneska namerila 🙂

estrellita
16. kvě 2009

dobre rano holky,
jdu vas pozdravit. nejak moc nestiham ☹ prokleta skola.

elitera
autor
16. kvě 2009

madli, na prd, zas to kleslo 😒 36,64

andelka
16. kvě 2009

estrel: Já taky moc nestíhám a strašně to utíká. Bohužel sobota bude uklízecí, tak se asi budu učit večer a v noci. Tak ať ti to jde do hlavy 😉
Deny: Já budu na hodně procent rodit (pokud nebude stop stav a porod nebude úplně rozběhlý) ve velké porodnici (fakultka v Porubě, jestli znáte, chtěla bych tam chodit i na cvičení a přípravu) a právě proto bych dulu chtěla. On to není cizí člověk, těhulka ji kontaktuje přece už dřív, ne? Já jsem v životě v nemocnici nebyla (jen jako návštěva), manžel je spíš přes technické věci, ale kdo ví jak bude reagovat, určitě i on by uvítal kdyby mu dula řekla čím přesně mi v tu chvíli může pomoct a já bych ji zas uvítala v situacích, kdy na mě sestřičky nebudou mít čas, kdy mi třeba něco nevysvětlí nebo budu mít nějaké dotazy nebo nejasnosti a taky když tam má člověk známé lidi kterým věří, cítí se tam líp. A dula pomáhá i po porodu pokud vím.

deenakee
16. kvě 2009

No já jsem se pro tu dulu, docela nadchla. Ale zatím nevím , kde budu rodit. Zatím jsem to měla vymyšlené tak že v Brně, když stihnu porodit do Vánoc, a nebo na Vánoce pojedeme k rodičům a budu rodit ve Zlíně. Bylo by to fain, že by to měla moje rodina blízko a taky jsem tam byla na té zdravce tak vím jak to chodí. Tehdy mi to tam přišlo velmi moderní, ale dnes už mám vyšší nároky. Takže přemýšlím, že by jsme zůstali v Brně. Ale nevím kterou porodnici. Zatím mi přijde jako nejmenší zlo Milosrdní 🙂

sijen
16. kvě 2009

ahojda,
o Dule jsem také přemýšlela - mmj. také proto že v blízké rodině nemám nikoho kdo tedˇ někdy rodil, nebo brzy bude, aby mě pomohl a poradil a trošku provedl..U mě to případně vypadá na FN Hradec K. Otázka je kdy - zatím čím dál víc vypadá že 2011.

- tak jsem rejdila po netu,než se mi stáhne film, ale koukám že pomažu honem spát ať ráno brzy vstanu, protože sobota nebyla moc pracovní /do školy/ a doufám, že v neděli pojedu v ostřejším tempu. 😠

- a jak jsem tak cestovala ...našla jsem pěkné věci - pro inspiraci /místo mezer jsou tečky/
babybisou com
mamasaidshop typepad com
kukunest com
wonderwall com au
http://lobotome.com/productcenter.htm - tyhle "pamatováčci" se mi mooc líbí /název webu je perfektní/
bohužel ty "pracovní listy" s moderním designem jsou většinou pekelně drahý ..

des
17. kvě 2009

Ahoj holky...tak přece jen Vás nemůžu nechat čekat celý týden - nakonec já to nevydržela ani do neděle 😀 Takže: http://www.fertilityfriend.com/home/2467e2
Ale pšššššššššššš 😉 Asi tomu uvěřím, až uvidím srdíčko😉)

madlisek
17. kvě 2009

Ty brdo ty brdo ty brdo!!! Sem nakouknu a hned todle!!!!!!!! Ty jo!!!! Tak ja teda pssssss zatim negratuluju k miminku, ale aspon k tem dvema carkam 😵 😵 😵 Co muz????

estrellita
17. kvě 2009

jeeeee, ja zrovna prijdu a ono toto 😵 taky potichounka gratulace, kraaasny graf a ten vysledek ....😵

andelka
17. kvě 2009

des: to je kouzelný 😵 Já jsem to čula a moc ti to přála. Takže jestli zítra jedeš na tu služebku, dávej na sebe pozor. 😉 gratuluju potišku,ale ze srdce a držím pěsti 🙂 🙂

madlisek
17. kvě 2009

Btw, Des, vis ze bys jako tehu na zadnou sluzebku jezdit nemela? Zustan tu radsi s nama 🙂

estrellita
17. kvě 2009

madli:ty jsi pokusitel 😀 😀 😀

des: kam vlastne jedes?

eirin
17. kvě 2009

Des: Jééééé 😵

elitera
autor
17. kvě 2009

Des, super 😵 Držím palce!

des
17. kvě 2009

Jéé, holky moc jste mě potěšily, jak jste se tu hnedka všecky seběhly🙂)) Jedu do Německa a vůbec se mi nechce 🙄 ad madli: muž je nadšen, dneska v poledne mi říkal:"Co byste si dali/y k obědu?" 😀
Tak pa zatím!!

aerin
18. kvě 2009

Dobre rano🙂
Des, nadhera 😵 😵 😵 Uzijte si sluzebku😉

U me dnes takto😉 http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

sijen
18. kvě 2009

Des, je to mooc krásný graf. 😵 drž se, budu na tebe tajně myslet, ať se daří!
Koukám Aer pátá hodina ráno ...dojít na Koně žádný problém🙂)) ikdyž já dnes spíše vyjímečně 😉 popíjím čaj a sbírám sílu se oblíct a vyrazit dřív do práce

elitera
autor
18. kvě 2009

Mně to prostě asi není souzeno 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/225b51

elitera
autor
18. kvě 2009

no tyjo, takhle ráno je tu nezvykle živo 🙂))

majatob
18. kvě 2009

dobre ranko 🙂
aeri, gratulace k ovulce 😵

aerin
18. kvě 2009

dik maji🙂 no jeste pockam jestli to zas neklesne, ale kazdopadne to bylo potvrzeny i hlenem i ovu bolesti 😵 jsem to rikala, ty moj liny vajecniky se asi zalekly toho agolutinu 😀 takze asi zitra zavolam na gyndu, ze v patek nedojdu a ze dojdu na ty odbery az to dostanu🙂

majatob
18. kvě 2009

a nezahaleli jste s vaskem pri ovulce?! 😀 😀 😀

aerin
18. kvě 2009

nezahaleli maji 😅 akorat se priznam, ze se i malinko bojim, ze to ted vyjde...sice moc neverim tomu, ze pokud neni ovu 15DC je vsechno spatne, ale 51DC uz je prece jen trochu moc 😔

majatob
18. kvě 2009

aeri, tim si nepomuzes kdyz se budes bat 😉

majatob
18. kvě 2009

jeee, ja prehlidla graf des 😵 😵 😵 gratuluju k tak krasnym teplotam 😀

aerin
18. kvě 2009

ja vim 😅 ten strach je nekde v koutku zalezlej a spis jen proto, ze mam pocit, ze bych ho mela mit, nez ze bych ho doopravdy mela.......no to je fuk, asi to nechapes, co? 😀

majatob
18. kvě 2009

ale jo, chapu, ikdyz nastesti neprozivam 😀