Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
23. kvě 2009

ja z tech "satku" loveyduds fakt nemuzu, nevedela bych ani kterej si vybrat 😅 http://www.etsy.com/view_listing.php?ref=vl_oth...

jak je to s objednavanim z Ameru madli? 😀

deenakee
23. kvě 2009

Asi to bude tlak.... Já sice naštěstí už MS nemám, ale poslední dobou se umě rozjely takové nevolnosti, jako bych absolvovala měsíční jízdu na loďce po Alantickém oceánu.... Jím už jenom pár potravin.... Nejraději bych jedla len cukr samotný. Z toho mi zle ještě není. Už počítám dny do 12. týdne 😀

eirin
23. kvě 2009

Deny, od kdy ty nevolnosti máš?

deenakee
23. kvě 2009

No hned ze začátku (asi 10 DPO) jsem měla asi 3 hodiny denně, pravidelně... pak to skoro úplně přešlo a pořádně se vrátili a rozjely od 7. týdne , hodně holkám začínají nev. až v 7. Teraz je mám více méně od rána do večera, ale hlavně hrozné nechutenství. Nic mi nechutí. 😝 Tak doufám, že už to budu mít brzy za sebou... Ten třetí měsíc 🙂

eirin
23. kvě 2009

A myslíš, že bys s nimi zvládala chodit do práce a jezdit hromadnou dopravou? To je věc, které já se bojím nejvíc.

eirin
23. kvě 2009

..myslím tím nejvíc ve vztahu k těm nevolnostem, samozřejmě úplně nejvíc nejvíc se člověk bojí jiných věcí.

deenakee
23. kvě 2009

Chodím normálně do školy, páč jsem měla zápočtový týden a dopravou jsem taky jezdila... Prostě když musíš tak musíš... 😀 Tak nad tím tak nepřemýšlíš. Mě přijde že se s tím člověk naučit žít i s tou permanentní nevolností.
Přjemné to není, ale vím, že je to normální - tedy není to nemoc. Ale je pravda že když zvracíš je to nepříjemné.
Ale dle svého postřehu - když jsem doma tak cítím ty nevolnosti víc, než když musím něco dělat.
Problém je spíš udělat něco doma... to už se kvůli nevolnostem nedonutím...

Určitě se toho neboj... pořád mi ty nevolnosti přišly v pohodě a snesitelné a byla jsem ráda že je mám, že je malý v pořádku. Cítila jsem se s nimi víc těhotně. Až teraz poslední dva týdny, jak je mám od rána do večera, tak už mě to prudí 😖 , ale zas už se mi snad blíží pomalu konec I. trimestru... 🙂 Tak to mám za pár.

eirin
23. kvě 2009

No, takže to bude lahůdka, pokud se nám zadařilo a budeme během mého těhu rekonstruovat byt 😀

deenakee
23. kvě 2009

Asi bych rekonstrukci nechala až na druhý trimestr. 🙂

estrellita
23. kvě 2009

eir: tvuj graf nam neco napovi? 😉

eirin
23. kvě 2009

Estrel, po minulém cyklu jsem sama zvědavá, co se bude dít 🙂

andelka
23. kvě 2009

Teda holky, to jsou chuťovky. Madli, se nám to sešlo co? A s tím tlakem máš pravdu, já jeho změnu nebo pokles cítívám, sama mám nižší. Tak hlavně že už je nám lépe. 🙂
Deny: už to máš za pár, vydrž, i když je to nepříjemné. Obdivuju tě, že v tom stavu dokážeš vcelku normálně fungovat. Aspoň my ostatní víme, co nás může čekat a že se s tím dá poprat.
eirin: Já jsem taky moc zvědavá, jestli budu počítat další termín porodu. Des by měla mít 27.1. pokud si pamatuju graf. 🙂

estrellita
23. kvě 2009

hezky by se to tu mohlo rozjet, ze kazdy mesic jedna tehule 😀

andelka
23. kvě 2009

estrel: Tak šup do řady 😀

estrellita
23. kvě 2009

tak to ja jdu daleko, temer na konec 🙂

aerin
23. kvě 2009

tak ja se hlasim 😅

estrellita
23. kvě 2009

aerin: jasne, my te pustime dopredu 😀

aerin
23. kvě 2009

dik 😀

estrellita
23. kvě 2009

😀 😀 😀 😉 😎

deenakee
23. kvě 2009

A jaký mám termín porodu já podle grafu? Počítala jsem si to len podle MS (graf mám v albu) 🙂

Jinak to by bolo super.. Ale aby nás tu pak nebyla převaha těhulí nad čekatelkami a snažilkami... My těhule vás tu pak budeme otravovat nevolnostmi a podobně 😀 I když v červenci by to tu mělo těhulovatět ostošest 🙂

Jinak kdybych vás tu jako otravovala.. tak mi klidně napište do IP 🙂 A já tu nebudu rušit.... 🙂
Ale musím přiznat že diskuze na něktrých těhotenských webech je poněkud.... jednoduchá..... Tady mi přijdou mnohem zajímavější témata 🙂 Super je i AP v něčem. Ale to bych si ale musela u počítače vytvořit trvalé stanoviště u počítače, abych to stíhala 😀, Když jsem tam ale zabrousila naposled tak probírali bobry... tak jsem radši vycouvala 🙂

deenakee
23. kvě 2009

Aer, držím palce , první místo je tvoje 🙂 Pokud tě nepředežene eirin

sijen
23. kvě 2009

Ahoj,
koukala jsem na ta videa do sem dávala Dee.. a císaře jsem zbaběle přeskočila. Se sedováním porodů to mám tak, že bojuju s vlastní zvědavostí a zároveň je u některých mi občas nevolno.. 😖 Poslední dobu se ale lepším - už je sleduju více s nadhledem a více s vědomím že se rodí nový člověk a ten krvavý akt moc neřeším../omdlývám už když vidím sestru když mi jde brát krev../
Andělko jsem ráda že je ti trochu lépe, to byl tedy brutální rozjezd.
Dee jsi fakt dobrá že to zvládáš se školou /nevolnosti/, to musím být pěkný záhul.
Eiri..? 😵

andelka
23. kvě 2009

deny: 25.12. 2009 😉 Na Boží hod 🙂
Proč bys otravovala prosím tě? My jsme moc rády, že jsi tu, že jo holky. Klidně u pc bivakuj 😉 🙂 🙂 🙂

estrellita
23. kvě 2009

dee: myslim, ze nam to vadit neude, budeme vas litovat a pak to rady podstoupime taky 😀

jj, nekdy je AP diskuze super, jindy mi to uz prijde s prominutim otravne, protoze se tam pak dost casto vsechno kritizovalo - kazdy ma jiny naroz na vec a takove to pausalni odsuzovani jinych, protoze to nedelaji stejne jako ja, my vadi. Ale neni to tam tak caste. Takze obcas tam zabrousim, a spis , dkyz bych potrebovala poradit, tak se pak zeptam.

sijen
23. kvě 2009

Dee 😀 😀 jo, diskuze AP je fajn..jsem za ni ráda, bez ní by tu bylo tři tisíce stejných diskuzích s hodně podobnými názory a tuhle naši diskuzi mam taky rada, protože jinde to je "o počasí" 😔 😉

andelka
23. kvě 2009

sijen: To byl teda. 😝
Jinak já jsem na tom s krví podobně. Jako malá jsem se strašně bála a před sestřičkou jsem schovávala prst když mi do něj chtěla ďobnout. Ale nějak jsem to překonala a když je to potřeba tak jdu dobrovolně. Nějak se snažím připravit na to, že jsou věci, které prostě budu muset podstoupit i když nerada, a v těhu zvlášť, v zájmu zdraví. 😔

aerin
23. kvě 2009

dik deny😉

holky prave se cpu prvnima letosnima jahodama s cukrem 😵

deenakee
23. kvě 2009

Sijen, ber to tak, že při porodu na to neuvidíš... 🙂 Takže se nemusíš tak otužovat 🙂

sijen
23. kvě 2009

já se do fronty těhulek asi nezařadím...no pokud to vyjde jak chci tak bych maminkou měla být spíš na jaře 2011, pokud tu jste některá na tom podobně..nevím -Andělko a Madli?-možná společně vkročíme do nové diskuze 2011 😅

aerin
23. kvě 2009

to je stejne drsny...kdyz se tahle diskuze zakladala, nekteri se smali, ze to je tak moc do budoucna....no a uz je to tu 😅