• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Dee :grinning: to jo, hehehe
/já musím nějak překonat strach z jehel - je mi to pekelně nepříjemný...ikdyž při porodu věřím že budu mít jiný starosti než sledovat kapačku.. :sweat_smile: /
23. kvě 2009 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
aer děláš mi chutě....
No já nevím, ale když jsem poslední dobou vlezla do AP, tak se tam vždycky řešilo něco se sexem... :slight_smile: Tak mi to přišlo trochu ohrané. Chybí mi tam někdy ta návaznost na AP - jako jak žít AP a tak... Ale už jsem tam dlouho nebyla... Tak nevím jaké je aktuálné téma...
Takže už spíš koukám jen do receptáře AP, ten je perfektní.... :slight_smile: To nej z AP diskuze :wink:
23. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
sijen: No já to mám v plánu. Tak snad už abychom ji založily, ne? :grinning:
Deny: Ten TP jsem ti napsala, snad to nezapadlo. Já jen, aby to nevypadalo, že jsem na to zapomněla. to je tak krásný, na vánoce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, Dee, a mohla bys sem hodit odkaz na "receptář"? nevěděla jsem že existuje výcuc z AP..
Njn Aer,.. člověk míní ../a pak to změní.. .....:grinning: -trochu jsem ten výrok obměnila.
23. kvě 2009 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jej Sijen - tu kapačku ti dyžtak dají až už o tom nebudeš ani vědět... Budeš mít takové bolesti, že píchnutí do ruky ti přijde jako příjemné rozptýlení :grinning: Ale ne... já pořád věřím, že porod je v poho... nebudu si dělat starosti dopředu :slight_smile: Mám jich dost teraz :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslim, ze se AP praktiky resi docela casto, proste vzdy kdyz ma nekdo nejaky problem...ale samozrejme ne porad, koneckoncu, je to 11. pokracovani :sweat_smile: ale ja tam prave ocenuju ten pokec (teda moc se nezapojuju, ale bavi me to cist), protoze je to takovy...na urovni...stejne jako tady s vama, jenze tady to tak nezije..nevim jak to popsat,ale proste nedavno jsem se napriklad pridala (resp. pokusila pridat) do jedne diskuze tady na snz a po par strankach jsem vypadla...nektery slecny mi prisly takovy...hloupoucky :sweat_smile: jako ne ze bych se povazovala za nejakou intosku :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se do toho pekne zamotala, ale vy me urcite pochopite:wink:
23. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady nemám adresu... ale pošlu ti ji do IP jakmile budu na druhém počítači, když je mi zle tak se válím s notebukem v posteli... :slight_smile:
JJ nezapadl Anděl... na 25 to je přímo slavnost narození páně, takže krááása. Akorát že když je malý o pět dní napřed tak možná do těch Vánoc nepočká... Uvidíme... Ale je to hezké... :slight_smile: Jen nevím kdo mě bude na Vánoce rodit.. :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
23. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
aer, já bych se bála to tak napsat, ale rozumím............ :wink:
23. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Deny: malej ježišek by to byl :dizzy_face: :dizzy_face: Ale i 14 dní před a po tomhle termínu by ještě pořád byl v termínu. Tak uvidíš jak se mu bude chtít. Třeba už bude chtít být u stromečku s váma. :slight_smile: Můj brácha je narozený 21.12. a jako první vánoční dárek dostal baňku ve tvaru miminka :slight_smile: A kdo tě bude rodit? Asi kdo bude mít službu a snad během vánoc budou všichni hodní a něžní :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jj přesně to jsem myslela :slight_smile: Tak Sijen to je pro tebe

Mě se některé diskuze na AP hrozně líbí, a některé moc ne... Na mě je tam živo až moc :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Aer také rozumím...je to jasný - prostě choď k nám..když budeš chodit často, ..budeme vysokofrekvenčně reagovat ...a už budeme skoro jako ukecné pipi v AP. /mmch. já jsem asi stará škola, ale já nějak nedokážu získat nadhled nad vzájemný oslovením pipka. No možná to chce čas.. :sweat_smile: /
Dee.. to je kráásné datum pro TP

Musím vám ukázat co jsem koupila kamarádce, co se jí narodila holčička. Taška unese prý až 7kg.. Přijde mi dobrá pro mamku na věci pro mimíska a je i taková "tématická"
http://www.fler.cz/zbozi?id=285078
a k tomu http://www.fler.cz/zbozi?id=171946 /má ráda tyrkys/
23. kvě 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
je, Aer+ Dee díky za odkaz, dám si ho na lištu v lišce :wink:
23. kvě 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě otázka - neuvažujete někdo letos o filmovce v Uherském Hradišti, my asi pojedeme, jestli to vyjde K. s dovolenou a neutratíme peníze za něco jiného :wink:
23. kvě 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
No Anděl na minulé Vánoce jsem se hrozně modlila o jesliček abych taky mohla porodit takové malé Jezulátko. Aby mi Bůh dal miminko. Aby jsme měli i doma takový Betlém.
Tak mi to splnil doslovně :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
krasny sijen :dizzy_face:

tak me osloveni pipky, ani zkratky, ani diskuze o sexu a tak nevadi........holt jsem stirka, no :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dee :dizzy_face: teda..
23. kvě 2009 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Sijen nádhera.... Myslím, že bude ráda, že ji někdo dá i něco jiného než dupačky a balík plen... :slight_smile:
Nad filmovkou neuvažujem, ale přemýšlím na film. festivalem ve Zlíně (bydlí tam rodiče)
23. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no Aer, já blíženec ale nějak nevidím souvislost s pipkou.. :grinning: :confused:
zkratky mi taky nevadí..ikdyž mě v jiných diskuzích /na youtube..apod/ štvou LOOL,ROFL..apod. :angry:
23. kvě 2009 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
to spis s tim sexem, stiri jsou obecne hodne sexualne zamerene znameni :grinning:

(ale zadna nymfomanka nejsem, to zas ne :sweat_smile: )
23. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ja uz bych mela dneska radsi drzet pysk :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě vadí zkratky když je nepochopím... a připadám si jak blbec.. :slight_smile: A někdy mi vadí i když je pochopím... :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No aerin, vzhledem k množství smajlíků v grafech si myslím, že to není velké překvapení, důležité jestli se shodnete s partnerem :slight_smile:
Nás by to asi zabilo :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Vasek je rak...........myslim, ze se celkem shodnem.....i v tomto:slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Aer, je vy jste taková podobná znamení - nechci zabíhat do biologických a astrolog. podrobností, myslím tím podobnost vizuální - rak+štír. :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ja vim:slight_smile:

ke stirkam se nejvic hodi byci a raci....a byka bych ja vzhledem ke sve dominantni povaze asi vedle sebe nesnesla...Vasek je takovej flegmous, nic si z mych vystupu nedela (coz me nekdy dost irituje :grinning: ), takze jedna basen:slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to my jsme taky docela.. býk a beran - oba rohatí :grinning: ale na astrologii moc nevěřím, na mě ten býk moc nesedí... asi proto že jsem se měla narodit jako ten beran :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
na me jak co...vetsina z charakteristiky stira na me ale sedi:slight_smile: a to co ne, to ma na svedomi moje ryze melancholicka povaha :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
my blíženci. Oba dva.

Zatím pa. Muž přijel ze srazu /sraz Nissanů/ :wink:
23. kvě 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek