Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

sijen
23. kvě 2009

Dee 😀 to jo, hehehe
/já musím nějak překonat strach z jehel - je mi to pekelně nepříjemný...ikdyž při porodu věřím že budu mít jiný starosti než sledovat kapačku.. 😅 /

deenakee
23. kvě 2009

aer děláš mi chutě....
No já nevím, ale když jsem poslední dobou vlezla do AP, tak se tam vždycky řešilo něco se sexem... 🙂 Tak mi to přišlo trochu ohrané. Chybí mi tam někdy ta návaznost na AP - jako jak žít AP a tak... Ale už jsem tam dlouho nebyla... Tak nevím jaké je aktuálné téma...
Takže už spíš koukám jen do receptáře AP, ten je perfektní.... 🙂 To nej z AP diskuze 😉

andelka
23. kvě 2009

sijen: No já to mám v plánu. Tak snad už abychom ji založily, ne? 😀
Deny: Ten TP jsem ti napsala, snad to nezapadlo. Já jen, aby to nevypadalo, že jsem na to zapomněla. to je tak krásný, na vánoce. 🙂 🙂 🙂

sijen
23. kvě 2009

aha, Dee, a mohla bys sem hodit odkaz na "receptář"? nevěděla jsem že existuje výcuc z AP..
Njn Aer,.. člověk míní ../a pak to změní.. .....😀 -trochu jsem ten výrok obměnila.

deenakee
23. kvě 2009

Jej Sijen - tu kapačku ti dyžtak dají až už o tom nebudeš ani vědět... Budeš mít takové bolesti, že píchnutí do ruky ti přijde jako příjemné rozptýlení 😀 Ale ne... já pořád věřím, že porod je v poho... nebudu si dělat starosti dopředu 🙂 Mám jich dost teraz 🙂

aerin
23. kvě 2009

ja myslim, ze se AP praktiky resi docela casto, proste vzdy kdyz ma nekdo nejaky problem...ale samozrejme ne porad, koneckoncu, je to 11. pokracovani 😅 ale ja tam prave ocenuju ten pokec (teda moc se nezapojuju, ale bavi me to cist), protoze je to takovy...na urovni...stejne jako tady s vama, jenze tady to tak nezije..nevim jak to popsat,ale proste nedavno jsem se napriklad pridala (resp. pokusila pridat) do jedne diskuze tady na snz a po par strankach jsem vypadla...nektery slecny mi prisly takovy...hloupoucky 😅 jako ne ze bych se povazovala za nejakou intosku 😀

aerin
23. kvě 2009

tak jsem se do toho pekne zamotala, ale vy me urcite pochopite😉

deenakee
23. kvě 2009

Tady nemám adresu... ale pošlu ti ji do IP jakmile budu na druhém počítači, když je mi zle tak se válím s notebukem v posteli... 🙂
JJ nezapadl Anděl... na 25 to je přímo slavnost narození páně, takže krááása. Akorát že když je malý o pět dní napřed tak možná do těch Vánoc nepočká... Uvidíme... Ale je to hezké... 🙂 Jen nevím kdo mě bude na Vánoce rodit.. 😀

aerin
23. kvě 2009
deenakee
23. kvě 2009

aer, já bych se bála to tak napsat, ale rozumím............ 😉

andelka
23. kvě 2009

Deny: malej ježišek by to byl 😵 😵 Ale i 14 dní před a po tomhle termínu by ještě pořád byl v termínu. Tak uvidíš jak se mu bude chtít. Třeba už bude chtít být u stromečku s váma. 🙂 Můj brácha je narozený 21.12. a jako první vánoční dárek dostal baňku ve tvaru miminka 🙂 A kdo tě bude rodit? Asi kdo bude mít službu a snad během vánoc budou všichni hodní a něžní 🙂 🙂

deenakee
23. kvě 2009

jj přesně to jsem myslela 🙂 Tak Sijen to je pro tebe

Mě se některé diskuze na AP hrozně líbí, a některé moc ne... Na mě je tam živo až moc 🙂

sijen
23. kvě 2009

Aer také rozumím...je to jasný - prostě choď k nám..když budeš chodit často, ..budeme vysokofrekvenčně reagovat ...a už budeme skoro jako ukecné pipi v AP. /mmch. já jsem asi stará škola, ale já nějak nedokážu získat nadhled nad vzájemný oslovením pipka. No možná to chce čas.. 😅 /
Dee.. to je kráásné datum pro TP

Musím vám ukázat co jsem koupila kamarádce, co se jí narodila holčička. Taška unese prý až 7kg.. Přijde mi dobrá pro mamku na věci pro mimíska a je i taková "tématická"
http://www.fler.cz/zbozi?id=285078
a k tomu http://www.fler.cz/zbozi?id=171946 /má ráda tyrkys/

sijen
23. kvě 2009

je, Aer+ Dee díky za odkaz, dám si ho na lištu v lišce 😉

sijen
23. kvě 2009

Ještě otázka - neuvažujete někdo letos o filmovce v Uherském Hradišti, my asi pojedeme, jestli to vyjde K. s dovolenou a neutratíme peníze za něco jiného 😉

deenakee
23. kvě 2009

No Anděl na minulé Vánoce jsem se hrozně modlila o jesliček abych taky mohla porodit takové malé Jezulátko. Aby mi Bůh dal miminko. Aby jsme měli i doma takový Betlém.
Tak mi to splnil doslovně 😀

aerin
23. kvě 2009

krasny sijen 😵

tak me osloveni pipky, ani zkratky, ani diskuze o sexu a tak nevadi........holt jsem stirka, no 😀

sijen
23. kvě 2009

Dee 😵 teda..

deenakee
23. kvě 2009

Sijen nádhera.... Myslím, že bude ráda, že ji někdo dá i něco jiného než dupačky a balík plen... 🙂
Nad filmovkou neuvažujem, ale přemýšlím na film. festivalem ve Zlíně (bydlí tam rodiče)

sijen
23. kvě 2009

no Aer, já blíženec ale nějak nevidím souvislost s pipkou.. 😀 😕
zkratky mi taky nevadí..ikdyž mě v jiných diskuzích /na youtube..apod/ štvou LOOL,ROFL..apod. 😠

aerin
23. kvě 2009

to spis s tim sexem, stiri jsou obecne hodne sexualne zamerene znameni 😀

(ale zadna nymfomanka nejsem, to zas ne 😅 )

aerin
23. kvě 2009

ja uz bych mela dneska radsi drzet pysk 😀

deenakee
23. kvě 2009

Mě vadí zkratky když je nepochopím... a připadám si jak blbec.. 🙂 A někdy mi vadí i když je pochopím... 🙂

deenakee
23. kvě 2009

No aerin, vzhledem k množství smajlíků v grafech si myslím, že to není velké překvapení, důležité jestli se shodnete s partnerem 🙂
Nás by to asi zabilo 😀

aerin
23. kvě 2009

Vasek je rak...........myslim, ze se celkem shodnem.....i v tomto🙂

sijen
23. kvě 2009

Aer, je vy jste taková podobná znamení - nechci zabíhat do biologických a astrolog. podrobností, myslím tím podobnost vizuální - rak+štír. 😵

aerin
23. kvě 2009

ja vim🙂

ke stirkam se nejvic hodi byci a raci....a byka bych ja vzhledem ke sve dominantni povaze asi vedle sebe nesnesla...Vasek je takovej flegmous, nic si z mych vystupu nedela (coz me nekdy dost irituje 😀 ), takze jedna basen🙂

deenakee
23. kvě 2009

Tak to my jsme taky docela.. býk a beran - oba rohatí 😀 ale na astrologii moc nevěřím, na mě ten býk moc nesedí... asi proto že jsem se měla narodit jako ten beran 😅

aerin
23. kvě 2009

na me jak co...vetsina z charakteristiky stira na me ale sedi🙂 a to co ne, to ma na svedomi moje ryze melancholicka povaha 😀

sijen
23. kvě 2009

my blíženci. Oba dva.

Zatím pa. Muž přijel ze srazu /sraz Nissanů/ 😉