Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
23. kvě 2009

sijen: ja jsem na tom stejne. HA odhodim nejdriv na podzim, takze diskuze 2011 me asi nemine 😅

aerin
23. kvě 2009

papa sijen 🙂

holky, ja byt vama, tak vysadim dostatecne vcas...........

estrellita
23. kvě 2009

aerin: ja mam doma taky raka, takze presne vim, o cem v souvislosti s tim flegmoustvim mluvis 😀
ale jinak s tou sexualitou se dle grafu taky nedivim 😉 😀

jinak ty AP postrehy, ty jsou fajn, ale ta diskuze jako takova neni pro me. ale zas kdyz clovek potrebuje radu kde co sehnat, jak se to da udelat jinak atd. , tak jsou fajn a napomocne 🙂

estrellita
23. kvě 2009

aerin: ale znas ten zakon chvalnosti? 😉 ja nechci otehotnet pred svatbou a vim, ze na nejake pravidelne sledovani ja nejsem (i brani HA kazdy den mi dela problemy 😅 😀 ), takze bych byla tehu raz dva. ale po bych klido hned ..............no uvidime, ale pak z urcitych duvodu musime pockat, ale trea se domluvime na tom, ze vysadim a udeme si davat vesti pozor.... no na to je jeste cas 🙂

aerin
23. kvě 2009

estrel🙂

estrellita
23. kvě 2009

pisu jak cune, pardon 😉

andelka
23. kvě 2009

aerin: To je sranda - my jsme stejná znamení, ale opačně. Já rak, manžel štír 🙂 🙂

sijen: Ta taška je parádní.

aerin
23. kvě 2009

to je dobry, andelko 😀

eirin
23. kvě 2009

Teda vy jste se rozjely, takhle při sobotním večeru 🙂 Já se právě vrátila ze zubní pohotovosti. Z doktorky jsem lehce v rozpacích, v něčem pomohla, něco pokazila. Ale fakt je jeden - dnes jsem se vážila a boj se zuby mě stál už tři kila.
Jak se tu rozebírala znamení, tak s ex jsme byli blíženec - štír a můžu říct, že to tedy nefungovalo. Nynější blíženec - beran je mnohem, mnohem lepší.. ve všem.
Připojuju se k aer s radou vysadit HA co nejdřív.

eirin
23. kvě 2009

Sijen, a ty s mužem nejezdíš na srazy? A dělají Nissaňáci nějaký megasraz nebo jen lokální?

madlisek
23. kvě 2009

Ahoj holky, vratila jsem se ted ze svatby, bylo to moc pekne, uz se tesim na tu svou 😵 Byla tam i mimca, tak jsem inspirovana - krmila jsem presnidavkou a tak 🙂
Jinak Sijen my jsme blizenci + vahy, tak jsme na tom podobne jak vy, taky se stale vzajemne vyrovnavame a doplnujeme 🙂 Predtim to bylo vahy + panna a to nefungovalo.
S temi nevolnostmi, kamaradka mi rikala jak v prvnim trim. jezdila busem na brigadu a pravidelne musela vystupovat na zvraceni 😝

eirin
23. kvě 2009

Madli, no to mě právě děsí, to vystupování na zvracení...
Ty se máš, že sis užila na svatbě mimča, já v okolí žádné prcky nemám, nejmladší holčičce už je pět.

aerin
24. kvě 2009

dobre rano holky🙂

eiri a jak te zubarka potrapila?

k tem miminkum...synovci bude 28. osm mesicu🙂 a uz si stoupa, potvora😀 sam sedi teprve tak mesic, mozna ani ne, po ctyrech neleze, pohybuje se na housenkovej pohon a stoupa si za ruce, v postylce, a vcera byl na zemi a Vasek sedel na zidli a stoupl si o nej🙂 je sladkej, mam i par fotek, tak sem pak nejakou hodim🙂

aerin
24. kvě 2009

jo a jeste...dnes mam ukazkovych poovulacnich 37 stupnu☹ nevzbudil nas totiz ani jednoho budik ve 4:45, tak jsm merila 6:35:-( tak ted nevim, kolik mam zadat do grafu....poradteeee 😅

madlisek
24. kvě 2009

Dobre ranko!

Aeri, mam odpozorovano, ze u mne teplota stoupa o 0.1 za hodinu. Takze u sebe bych dala 36.8. Ale nevim, jak to mas ty 😒

Holky, dnes ma muzik narozky, je mu 28 🙂 Vedela jsem, kde je budou vecer (vcera) slavit, tak jsem mu objednala dort a nechala ho tam dovezt - ted mi volal uplne dojatej 😵

aerin
24. kvě 2009

madli, ok, diky😉 zadat 36.8, myslim, ze tim nic nepokazim🙂

aerin
24. kvě 2009

ehm, takze u me dnes takhle nejak😀 http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

madli, muzickovi vse nej nej nej 😵 😵 😵

aerin
24. kvě 2009

s tim dortem jsi to vymyslela fakt skvele!🙂

eirin
24. kvě 2009

Dobré ráno,
madli, to je super nápad s dortem 🙂
Aer, tak to jsme si prohodily, protože já běžně měřím v šest, ale kvůli zubům jsem se vzbudila ve čtyři, tak jsem se pro jistotu změřila, protože jsem si vzala prášek proti bolesti a nevím, jak by zkreslil tu teplotu v šest. Ale v šest jsem se změřila znovu a vyšla mi stejně.
Na tvém místě bych do grafu udala teplotu, kterou jsi reálně změřila spolu s časem.. uvidíš zítra, v této fázi je jedno, jestli máš 37 nebo 36.8, ne? JInak u zubáka jsem se nechala překecat na můstek, jelikož mi léta chybí šestka. A jak do toho jednou sáhli, tak s tím jsou jen samé problémy, kupříkladu včera na pohotovosti mi doktorka zlomila provizorní můstek (už tak dost drahej) a od bolesti stejně neulevila.

eirin
24. kvě 2009

Tyjo aer, pěkný grafík... budeš testovat?

aerin
24. kvě 2009

myslim ze casu dost eiri☹ navic ta dnesni teplota je pofiderni....kdo vi, jestli by o dve hodiny driv byla opravdu takova 😅 a minule jsem mela LF 13 nebo 14 dni...

aerin
24. kvě 2009

prepsala jsem teda tu teplotu, at si nevymejslim 😀

madlisek
24. kvě 2009

Aeri, ten graf vypada moc pekne 😵

Eiri, to mne mrzi, snad uz ti brzy daji pusu do kupy!

eirin
24. kvě 2009

Madli, díky, taktéž doufám.
Aer, aha, já netušila, že máš takovou pěknou LF 🙂 No já, jak se znám, budu 10DPO testovat.

aerin
24. kvě 2009

eiri, taky ti moc preju, abys mela problemy se zubama brzy za sebou😉

tu LF jsem takovou mela zatim jednou, takze se fakt neodvazuju typovat, jak to bude ted....ale testovat nechci dokud nebude tehu skoro jisty...minule jsem testovala...10,11 a 12DPO... ☹

majatob
24. kvě 2009

jeee, aeri, krasnej grafik 😵 😵 😵 uz dlouho se tu neukazal nikdo se // 😀 ja bych mela tak do uterka dostat ms, tak su zvedava, dnes mi teplota trochu klesla, tak ze by se schylovalo? co myslite?
http://www.fertilityfriend.com/home/2427d2

sijen
24. kvě 2009

ahojda,
Dee, Andělko díky za pochvalu k výběru tašky pro kamarádku - taky z ní mám velkou radost 🙂

K odkladu mého budoucího těhotenství /aneb proč se nestát maminkou na jaře 10/ - nemusím vysazovat antikoncepci ale musím zhubnout a srovnat si trávicící systém a hoodně zvolnit v práci a jiných úkolech - jsem pořád ve stresu a pod tlakem /..no vím, kdo není?/

Eiri, no původně jsem měla jet s mužem na ten sraz - byl ve Východních Čechách ...řekla bych že byl celorepublikový - je to od Nissan klubu . Mám ale PN, takže jsem neriskovala + s mými vylučovacími potížemi by to pro mě v přírodě nebylo to pravé ořechové. Ale jestli jezdíš, nebo jsi členem Nissan klubu..tak se asi uvidíme na jiné akci třeba 😵 Atˇti je brzy líp a nebolí tě zzzuby 😉 a požádej je ať ti ten most dobře postaví..- zlomila můstek? 😕 😖

Madli, to je supr! nápad s tím dortem. Prostě blíženci 😀 A na to je služba nebo to tam dovezl někdo ze známých?

Musím vám ukázat jak vypadají moje bylinky a květinky u nás na "zahradě"
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vRefe...
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vRefe...
Tak pěkný den, doufám, že se tu moc často neukážu a budu pracovat 😅

estrellita
24. kvě 2009

madli: to je super napad 🙂 hezky jsi to vymyslela 🙂

sijen: hezka "zahradka" 🙂 my mame taky balkon, a tak se ho snazim zuslechtovat, abychom se tam citili jako v zahrade 🙂

aer: hmmm, hezky graf, jsem zvedav, co z toho bude 🙂 😉

aerin
24. kvě 2009

13DPO....hm, maji, ja uz bych mozna i testla😀

aerin
24. kvě 2009

sijen zahradka fakt krasna 😵