• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
autor
No já to právě moc nezvládám :grinning:
25. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, no já to nechtěla tak říct :grinning:
25. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jenže ono třeba na učení se jazyka to tu taky není (to by možná prošlo), je to openspace a pokud tu několikrát denně zaznívají nějaký kurvy a podobný lahůdkový slova (a navíc je tu věčně šum, ruch...), tak já to nejsem schopna ignorovat natolik, abych něco měla z učení a zároveň byla schopna reagovat na případný požadavky.
25. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tyhle openspace, to je teda vynález :unamused:
Tohle mě naštěstí zcela minulo. Tak beru zpět, jazyk bych se taky neučila.
25. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
co znamena zum Ober? :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejradši bychom je rozdali osobně všechny, ale někam to máme kapku z ruky, spousta kamarádů je různě po světě. Myslím, že budu muset rozbít prasátko, aby bylo na známky :slight_smile: Takovým ne zas tak blízkým známým to pošleme mailem, ale to budes spíš aby o tom věděli, než že bychom čekali, že přijdou.

Estrel, já jsm si říkala, jak to bude pěkný, nadepisovat ty obálky, že si na to vezmu inkoust a budu si hrát s ozdobným písmem - a teď mi nezbyde než vymyslet nějaký pěkný font a obálky si natisknout, protože čas kvapí :grinning:
25. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aer, v jaký souvislosti? Vypadá to jako "k vršku", "k vrchnímu"...
25. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli :D Jojo, taky jsem měla takové plány, psala jsem to sice ručně, ale úplně normálně a jak na běžícím páse, když už to nešlo předat osobně. A ještě jsme po dvaceti kusech dali maminkám, aby to poslaly ony samy komu uznají za vhodné (protože některé příbuzné ani neznám).
25. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, hm, tak to asi ne:grinning: je to v clanku "v restauraci" a je to v zavorce:grinning: za tim je veta: bitte zwei Glass Cinzano und zweimal Lachs..... :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...k vrchnimu....a muze to byt jako k osobe vrchniho?:grinning:
25. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer: Může
25. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer: Je to myšleno jakože "k číšníkovi".
25. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky :grinning:
25. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, jazykový koutek, se ještě něco přiučíme :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aer, u nás se taky říká "pane vrchní, platím!" :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle žeru na španělštině, kde člověk doslova řekne "oberete mě o peníze, prosím"? :grinning:
25. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli: jj, inkoustem, to by yla krasa a jeste to pak zalepit vzadu voskem a dat razitko :dizzy_face:

fuj nemcina, nemam ji rada, tak mi ji na gymplu znechutili, ze ji ani videt/slyset nemuzu :sweat_smile: trea aj, spanelstina, francouzstina, to jsou krasny jazyky :dizzy_face:

eli: hmm, tak to chapu, ja nastesti v openspacu nepracuju, ale vim, ze bych to moc nedavala, staci mi, ze nas je v kanclu par a kdyz tam pak kazdy neco resi, tak se nemuzu soustredit. to tedy nevim, co ych delala v openspacu :frowning2:
25. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky normálně mám sto chutí vylézt na střechu, rozplácnout se na ty vyhřátý tašky a slunit se :dizzy_face: Pracovní morálka 0 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, přesně, to se mi moc líbilo, jak to mají ty Američanky vyumělkovaný, ty obálky - no k našim oznámkům by se se nějaká mega kaligrafie stejně nehodila, ale prostě to působí tak stylově :slight_smile: Minulej tejden mi kamarádka dala pečetní vosk a pečeť s mým iniciálem, byla jsem uplně nadšená, hned jsem se chtěla dát do práce, ale pak jsem si řekla, že by bylo asi trochu blbý, pečetit to jen mým jménem :grinning:
25. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, na střechu :grinning:
Já právě odjíždím rozplácnout se do zubařskýho křesla. To zase uvidím všechny svatý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eiri, myslíme na tebe, nedej se! :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli ja vim, ze se to rika, ale to slovicko v nemcine jsem neznala, tak jsem se proste zeptala.....
25. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aer, však se nic nedděje, jen mě k tomu napadlo vysvětlení pro ujasnění :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už zase trpím pocitem intenzivní nudy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozny eli, takova demotivujici prace :confounded:
25. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nejhorší je, že mam fakt trochu strach, že mě někdo vyčape s internetem :confounded: Jenže co tu, sakra, mam dělat? :confounded: A to tu dneska budu do 16.30...
25. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to pěknej vopruz eli. v openspacu se neda delat fakt nic :frowning2: leda ze by sis do prace nosila ruční práce a pak je prodávala na Fleru :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nj, jenže já se teoreticky musim tvářit, že něco dělam, žejo... jakože do práce :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro Eli nudící se v práci :slight_smile: http://kuba.spika.cz/klise.html)
25. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek