Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
25. kvě 2009

No já to právě moc nezvládám 😀

eirin
25. kvě 2009

Eli, no já to nechtěla tak říct 😀

elitera
autor
25. kvě 2009

Jenže ono třeba na učení se jazyka to tu taky není (to by možná prošlo), je to openspace a pokud tu několikrát denně zaznívají nějaký kurvy a podobný lahůdkový slova (a navíc je tu věčně šum, ruch...), tak já to nejsem schopna ignorovat natolik, abych něco měla z učení a zároveň byla schopna reagovat na případný požadavky.

eirin
25. kvě 2009

No tyhle openspace, to je teda vynález 😒
Tohle mě naštěstí zcela minulo. Tak beru zpět, jazyk bych se taky neučila.

aerin
25. kvě 2009

co znamena zum Ober? 😅

madlisek
25. kvě 2009

Nejradši bychom je rozdali osobně všechny, ale někam to máme kapku z ruky, spousta kamarádů je různě po světě. Myslím, že budu muset rozbít prasátko, aby bylo na známky 🙂 Takovým ne zas tak blízkým známým to pošleme mailem, ale to budes spíš aby o tom věděli, než že bychom čekali, že přijdou.

Estrel, já jsm si říkala, jak to bude pěkný, nadepisovat ty obálky, že si na to vezmu inkoust a budu si hrát s ozdobným písmem - a teď mi nezbyde než vymyslet nějaký pěkný font a obálky si natisknout, protože čas kvapí 😀

elitera
autor
25. kvě 2009

aer, v jaký souvislosti? Vypadá to jako "k vršku", "k vrchnímu"...

eirin
25. kvě 2009

Madli :D Jojo, taky jsem měla takové plány, psala jsem to sice ručně, ale úplně normálně a jak na běžícím páse, když už to nešlo předat osobně. A ještě jsme po dvaceti kusech dali maminkám, aby to poslaly ony samy komu uznají za vhodné (protože některé příbuzné ani neznám).

aerin
25. kvě 2009

aha, hm, tak to asi ne😀 je to v clanku "v restauraci" a je to v zavorce😀 za tim je veta: bitte zwei Glass Cinzano und zweimal Lachs..... 😀 😀

aerin
25. kvě 2009

aha...k vrchnimu....a muze to byt jako k osobe vrchniho?😀

eirin
25. kvě 2009

Aer: Může

eirin
25. kvě 2009

Aer: Je to myšleno jakože "k číšníkovi".

aerin
25. kvě 2009

diky 😀

madlisek
25. kvě 2009

Ty jo, jazykový koutek, se ještě něco přiučíme 🙂

elitera
autor
25. kvě 2009

aer, u nás se taky říká "pane vrchní, platím!" 🙂

eirin
25. kvě 2009

Tohle žeru na španělštině, kde člověk doslova řekne "oberete mě o peníze, prosím"? 😀

estrellita
25. kvě 2009

madli: jj, inkoustem, to by yla krasa a jeste to pak zalepit vzadu voskem a dat razitko 😵

fuj nemcina, nemam ji rada, tak mi ji na gymplu znechutili, ze ji ani videt/slyset nemuzu 😅 trea aj, spanelstina, francouzstina, to jsou krasny jazyky 😵

eli: hmm, tak to chapu, ja nastesti v openspacu nepracuju, ale vim, ze bych to moc nedavala, staci mi, ze nas je v kanclu par a kdyz tam pak kazdy neco resi, tak se nemuzu soustredit. to tedy nevim, co ych delala v openspacu ☹

madlisek
25. kvě 2009

Holky normálně mám sto chutí vylézt na střechu, rozplácnout se na ty vyhřátý tašky a slunit se 😵 Pracovní morálka 0 😝

madlisek
25. kvě 2009

Estrel, přesně, to se mi moc líbilo, jak to mají ty Američanky vyumělkovaný, ty obálky - no k našim oznámkům by se se nějaká mega kaligrafie stejně nehodila, ale prostě to působí tak stylově 🙂 Minulej tejden mi kamarádka dala pečetní vosk a pečeť s mým iniciálem, byla jsem uplně nadšená, hned jsem se chtěla dát do práce, ale pak jsem si řekla, že by bylo asi trochu blbý, pečetit to jen mým jménem 😀

eirin
25. kvě 2009

Madli, na střechu 😀
Já právě odjíždím rozplácnout se do zubařskýho křesla. To zase uvidím všechny svatý 😝

madlisek
25. kvě 2009

Eiri, myslíme na tebe, nedej se! 🙂

aerin
25. kvě 2009

eli ja vim, ze se to rika, ale to slovicko v nemcine jsem neznala, tak jsem se proste zeptala.....

elitera
autor
25. kvě 2009

aer, však se nic nedděje, jen mě k tomu napadlo vysvětlení pro ujasnění 🙂

elitera
autor
25. kvě 2009

už zase trpím pocitem intenzivní nudy 😝

madlisek
25. kvě 2009

to je hrozny eli, takova demotivujici prace 😖

elitera
autor
25. kvě 2009

Nejhorší je, že mam fakt trochu strach, že mě někdo vyčape s internetem 😖 Jenže co tu, sakra, mam dělat? 😖 A to tu dneska budu do 16.30...

madlisek
25. kvě 2009

No je to pěknej vopruz eli. v openspacu se neda delat fakt nic ☹ leda ze by sis do prace nosila ruční práce a pak je prodávala na Fleru 🙂

elitera
autor
25. kvě 2009

nj, jenže já se teoreticky musim tvářit, že něco dělam, žejo... jakože do práce 😅

madlisek
25. kvě 2009

Holky todle je super 🙂 http://www.fler.cz/zbozi?id=226860

madlisek
25. kvě 2009

pro Eli nudící se v práci 🙂 http://kuba.spika.cz/klise.html)