Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
29. kvě 2009

no ja jsem si prave minule po tech ani ne 50 dnech citila fakt fest,musela jsem se nadopovat praskama, abych byla odpoledne schopna odejit do prace 😅 a ja si beru prasky fakt jen kdyz neni zbyti 😅

sijen
29. kvě 2009

U nas jsem zatím nepřebalovala ani já ani můj muž. Budeme mít oba premieru...jestli jsem dobře četla, tak je to stejně jako u "komárů" 😉 😵

aerin
29. kvě 2009

tak ja jsem prebalovala, do pemprsky i do obyc ctvercovky, ale jen pocurany 😀

elitera
autor
29. kvě 2009

povedlo se mi odložit rozhodnutí o ne/podepsání dodatku smlouvy do úterka 🙂

sijen
29. kvě 2009

jé, tak to máš dobrý Eli, to se ti mají ozvat z té nové práce vidˇ?

aerin
29. kvě 2009

super elit!🙂 to budes vedet jak dopadl pohovor?

aerin
29. kvě 2009

ehm, cimrmanim..... 😅

sijen
29. kvě 2009

Sice to není můj šálek kávy..ale posunutí hranic v archtitektuře je to určitě. Poslal mi ráno muž přes G.talk http://bydleni.idnes.cz/designovy-superhotel-v-...

sijen
29. kvě 2009

Aer vysvětlíš mi tu narážku ? 😵 /cimrmanim/...

elitera
autor
29. kvě 2009

přesně proto jsem to odložila do toho úterka 🙂 Se mě personalistka ptala, jeslti si ten odklad vyžádal můj právník, tak jsem konstatovala, že to je docela dobrá formulace a že se uvidíme v úterý 😎 Mam ze sebe radost. Včera se mi povedl ten pohovor, ani jsem na sebe nevykecala, že nemam co dělat (prostě jsem vyjmenovala, co dělam, nezmínila jsem se ani o tom, jak je málo práce obecně, naopak jsem řekla, co všechno dělam a jak mě to neuspokojuje). A dneska jsem ji takhle pěkně "odstavila" a nechala si čas 🙂

eirin
29. kvě 2009

Eli 😀 Pěkně sis to zařídila. Aspoň něco v profesní oblasti, viď. Moc bych ti přála, aby ti to vyšlo. Ale zase ne tak, aby ses nechala prací odradit od budoucího maminkovství.

sijen
29. kvě 2009

Jo, Eli moc ti přeju ať ti to dopadne k tvé spokojenosti. A tleskám za tu asertivní odpověď vaší personalistce. 😵

elitera
autor
29. kvě 2009

😵 se tu z toho tetelim blahem 😀

Ono s tím maminkováním je to těžký... v tuhle chvíli se mi zas ani moc nechce. Samozřejmě mě trošku rozlítostní, když porodí kamarádka, doufam, že unesu, až porodí Milwa z AP - má termín 3 dny před tím "mým". Když koukam na její pas, vždycky si řeknu "hm, taky už jsem mohla být 18/20/... tt". Na druhou stranu jsem strašně nejistá. Možná se bojim dalšího potratu, možná to potřebuju opravdu zatrávit... fakt nevím.
Nicméně nebudu to teď řešit. Dneska jdu na gyndu, tak uvidim, co mi řekne mudr. Další postupnej bod bude úterý, kdy se dozvím, jestli mě chtějí nebo ne. Pokud ne, podepíšu zkrácení pracovní doby a platu a chtě nechtě se asi někdy v září vrhnem do plodění, jinak tu zblbnu definitivně.

aerin
29. kvě 2009

jako ze se opakuju sijen, nekdo me predbehl😀

elit, fakt drzim pesti at to vyjde 😵

estrellita
29. kvě 2009

eli: super 🙂 !!! aha, ja si rikala, proc dodatek, a ono zkraceni pracovni doby 😔 tak moc drzim palce, aby jsi se v utery dozvedela pozitivni zpravy!!! 🙂
eli, myslim, ze to, co citis, je naprosto normalni. ty obavy, ze by se to mohlo stat znovu ☹ ale jsou to opravdu veci, ktere nikdo z nas nemuze ovlivnit (pokud tedy nekouris, strasne se neopijis atd., coz ty nedeleas 😉

eirin
29. kvě 2009

Eli, tak samozřejmě z důvodů, které popisuješ chápu, že máš strach a nejsi si jistá... Určo to chce ještě čas a hlavně být zaměstnaná nejen formálně, ale i nějakou činností 🙂

elitera
autor
29. kvě 2009

Já mám fakt hlavně obavu, aby to nebylo příliš velký sousto. Ale tohle musim teď hodit za hlavu, to budu případně řešit v úterý.
Btw. jsem teď byla na 15minutový poradě se šéfem - bože, jak já chci pryč!!!! 😅

sijen
29. kvě 2009

Ahoj Eli..a nesleduje šéf modrýho koníka? 😅
Resp. kvůli tomu že jsi nechtěla hned podepsat dodatek? Nejsem moc osobní? 😕

elitera
autor
29. kvě 2009

šéf o tom neví. To jsem řešila s personálním. Tady je totiž značná jazyková bariéra a šéf zatím podle mě ani neví, kdo to podepsal a kdo zatím ne 😅 (je Němec). Už nám vykládal pár pěkných bludů před týdnem, tak mu nikdo nevěří.
A Koně nesleduje, to byla operativní porada vedení oddělení o běžných blábolech 😝

sijen
29. kvě 2009

Tak to jo🙂😵 v posloupnosti věcí co píšeš mi to přišlo jako nějaký "nástup na kobereček".
To byla trochu nadsázka jestli šéf sleduje Koně, je jasné že tohle má možnost sledovat max. správce počít. sítě ..

eirin
29. kvě 2009

U nás v práci se sleduje, jak moc kdo leze na net, ale je mi to nějak jedno... hlavně nestahuju nějaké objemné balíky dat, tak nebrzdím síť a o tom ji jde hlavně..
Holky já jsem nemožná, od rána se pozoruju, co mě kde bolí, kde mě píchá, jestli přijde MS nebo nepřijde.. a to mám tolik práce, nafackujte mi někdo, ať neřeším kraviny a makám 😠

deenakee
29. kvě 2009

Ahoj.

Tak jsem se vrátila z teréního cvičení. Přetože jsem si dávala předsevzetí jak se budu šetřit. Tak jsem si tam nakonec docela mákla, denně jsme ušli kolem 8 km plus další činnoti. Ale snad to mimčo zvládlo. Bude to sportovec 😀
Mám z toho takový divný pocit jak už teď nechodím na kontroly každý týden, tak vůbec o mimču nevím.. 😖
Ale všechno je určitě o.k. 🙂

Eli moc držím ať ta práce dopadne jak má... tedy nejlépe pro tvé štěstí 😉

Aer.... zatím tam žádný dramatický pokles nemáš... Já bych teda zítra testla.. když by nepřišla MS... No a samozdřemě držím palečky ať nepřijde dalších X měsíců 🙂

Eirin - vypadá to jako krásný implamatční pokles... (ale tys myslím už jeden falešný měla, tak nevím) Ale každopádně držím palečky ať tenhle je úplně pravý 😉

eirin
29. kvě 2009

Jé ahoj Deny, vítej zpátky! No tak to sis užila pohybu na zdravém vzduchu až až. Ale když nemáš žádné problémy, tak snad není důvod se strachovat, ne?
Jinak k tomu mému poklesu v předminulém cyklu - byl to pokles před MS, druhý den po poklesu MS dorazila, takže bych tomu neříkala ani falešný implantační pokles, když se po něm teplota nezvedla... Takže uvidím, jaká bude zítřejší teplota 🙂

aerin
29. kvě 2009

ahoj deny, chybela jsi nam tu😉

ten posledni test co mam doma uz jsem mela asi trikrat v ruce, ale odolavam🙂 nevim proc, ale prijde mi hrozne nepravdepodobny, az nemozny, ze bych byla tehu ☹

eirin
29. kvě 2009

Aer, to jsi dobrá, já být na tvém místě, tak mám už dávno odtestováno 🙂

aerin
29. kvě 2009

no vsak ja ten minuly cyklus testovala 10DPO vecer, 11DPO rano a pak jeste 12DPO....a LF trvala nejakych 14 dni...takze proto ted odolavam 😅

elitera
autor
29. kvě 2009

eiri, *plesk, plesk* nebuď na koňovi a koukej makat 😀

estrellita
29. kvě 2009

aer: ja mit doam test, tak taky testu, to bych nevydrzela 😅

eli 😀 ja bych se taky mela proplesknout a sup dodelat otazku 😝

elitera
autor
29. kvě 2009

jo, a ahoj Dee 🙂
Aer, já tě podporuju 😎 Drž se! (mam co kecat, když jsem testila 7DPO 😀)

estrellita
29. kvě 2009

aer: ale dnes jsi 14 DPO, ne? 🙂 a stale nic, tak to bych do toho sla 🙂