• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Ja bych taky uz testila, jsem zvedavka zvedava :wink:
29. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechte toho!!!!!!!! to je teda podpora :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neee. ... já bych teda to nechala na aer..je mnohem lepší dostat MS než koukat na bílej test.... Takže já tě podporuju... :slight_smile:
A nejlepší je když testuješ a jsou tam dvě tlustice... :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo...no ja testnu v nedeli, pokud to nedostanu, nebo mozna uz zitra, pokud rapidne neklesne teplota
29. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: vydrzelas :grinning:
a co des? vite neco?
29. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě přije že každá těhule raději ryche uteče, aby se sem náhodou nevrátila :wink:
ale to si samozdřejmě dělám srandu.. :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dee,
Estrel, Eiri.. no já vždycky něco udělám a pak odběhnu zpět za vámi. ..pracovní morálka 0 :pensive:
našla jsem krásný dárek pro muže k narozeninám a zároveň inspiraci na fotografii /vlastní měsíc :dizzy_face: :grinning: /
http://www.fler.cz/zbozi?id=281055
29. kvě 2009 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny to doufam :grinning: Vzdyt my tu vetsina nejsme jeste ani snazilky :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer ..máš moji podporu, vydrž a souhlas s Dee lepší dostat MS než koukat na test bez 2 čárek :dizzy_face: sice ten prožitek nemám za sebou, ale přijde mi to šetrnější:slight_smile:

Vůbec se mi nezobrazily minulé příspěvky.. a pak jsem zjistila že jsem "neotočila stránku"..achjo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!!! ve čtvrtek jsem byla na UTZ a doktorovi nabizela svuj bajecny graf - tak se trochu pousmal, ze on na to ma jine metody :sweat_smile: Ale pak mi vicemene potvrdil me presvedceni, ze bych mela byt 5tt+cca 4 dny. Kazdopadne furt opakoval, jak je jeste strasne brzo, ale ze tak na 90% je embryo v deloze (jeste ho nevidel) a ne trebas nekde ve vejcovodu...takže za 14 dní jdu znova.
Jinak mam trochu problem, ze nevim, kdy to oznamit rodine, jestli cekat az do te dalsi kontroly a pak me taky popadla panika, ze me tu nekdo z nich vypatra a pozna :astonished: Kazdopadne tise naslapuju a zacinam se tesit!!! Zadne dalsi priznaky krom citlivych prsou nemam, akorat desne jim, ale to mozna ani nebude priznak :grinning:
Tak to je v kostce vse nove, abyste si nemysleli, ze vas zanedbavam:wink:
29. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
des, to je supeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aerin: moc drzim palce, at najdes spravny pocet carek!! Je to pocit jak za 100 dolaru (dle rceni jedne romanove postavy)...
29. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, ja jsem byla doted relativne v klidu a ani jsem na tu moznost nemyslela...a vy jste me ted uplne nalomily a ja budu mit depku ze to dostanu :sweat_smile:

a to mame jeste ke vsemu ve stredu s V 5,5roku......to by byl darecek :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj Des.. :dizzy_face: někdo tě tu přivolal /Estrel? :grinning: /
moc! vám držím pěsti a asi bych s oznámením počkala...
29. kvě 2009 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, njn.. jak se ten náznak "že možná jo" zveřejní .. to pak člověk sám těžko věří že to dopadne jinak - tak zkus počítat spíš s variantou MS .. :sweat_smile: ikdyž to je asi blbost co? Rady mám, vcítit se neumím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbost to neni, presne to bych mela totiz udelat...smirit se s tim ze zitra dostanu MS :frowning2:
29. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sijen,jj ja jsem des privolala :grinning:
ahojky, tak to jsou krasn ezpravy, gratuluju a jen at co nejvic roste.

hmm, ja taky nejak vic jim, ale to bude tema statnicema, ze se u toho uceni tak nudim :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Des: Tak to jsem zvědavá, jak se s doktorem shodnem v termínu porodu :slight_smile: A neboj, však on už příště něco kloudného uvidí :slight_smile: A rodině bych to já osobně řekla až později. Manželovi hned, ale jsem opatrná a mám ráda tajemství, tak u ostatních bych počkala.

aer: Když budeš vždycky spíš čekat MS, tak až tam jednou (brzy) budou // tak budeš mít krásné překvapení. to zklamání měsíc za měsícem (myslím u jiných) musí být těžké.
29. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to teda dost tezky andelko :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kun je nejaky zpomaleny :frowning2:(
29. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych to rodine asi take rekla az o neco pozdeji, ale tim myslim napriklad to, kdyz bude srdicko. ja mam treba s mamkou hezky blizky vztah, a vsichni bydlime kousek od sebe, tak bych to stejne nevydrzela :grinning: a i kdyby se neco stalo, tak ych jim to stejne pak rekla, takze u me nevidim duvod, proc to tajit treba do 12 tt.
a manzelovi bych to rekla okamzite :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze to nemam tak zasekany jen ja? :sweat_smile:

asi jsem se nachladila nebo nevim, uz jsem dnes byla na wc snad stokrat:frowning2:
29. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: nn, nemas, se tu vztekam :sweat_smile:
tak hlavne bud v teple, aby se ti to nejak nerozjelo.
29. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: aerin...to nemusí být úplně nachlazením...

estrel: díky za přivolání:wink: my se právě taky dost stýkáme s rodinou, čili je to těžké vydržet a navíc vymýšlet různé výmluvy, proč nepiju...výborná příležitost bude 2 dny před další kontrolou, tak to asi vybalíme, jak říkáš, kdyby to nevyšlo, asi bych se stejně svěřila.
29. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
des :grinning:

no ja bych to mame asi rekla skoro hned...u taty budu asi hooodne dlouho vahat, protoze moje tehotenstvi = zatim jeste porad jeho nocni mura:grinning: (takze u nej bych fakt nejradsi cekala az do 2.trimestru, az bude mensi riziko MA :frowning2: ), ostatni rodina nevim, s tema se zas tak casto nestykam, nikdo z nich neni v Brne, takze tak proste postupne...Vaskova rodina vubec nevim....v praci taky nevim, to bych taky chtela pockat, ale dost silne o sobe pochybuju:grinning:
no a pokud to vyjde do srpna, budu to muset rict vedoucimu praxe....aby me nenechaval tahat kyble s hlinou, kopat, nebo 14 dni cuchat lak na laborce jak posledne :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v praci bych to po 12 tt rekla vedeni a tem ostatnim az to bude videt :grinning: ale nejdriv po 12 tt.
jinak cele velke rodine, se kteryma se tolik nestyka, tak to bych taky nerekla uplne hned. ale proste mym rodicum arodicum pritele urcite hodne brzy :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
do prkna, uz si zase navozuju buh vi jaky stavy, pichame v briiiiskuuuu :grinning: :confounded:
29. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer :slight_smile: zamestnej mysleni jinym smerem :wink:
29. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, no já osobně si myslím, že aer na to stejně bude pořád myslet a nakonec si ten test udělá :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ne, vecer si ho delat nebudu, takze do rana musim vydrzet....a kdyz mi klesne teplota, tak je to jasny, ze jo :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek