Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
1. čer 2009

ja jsem dostala na doporuceni jedny homeopatika, za se zacnu hodne stresovat 😀 tak ti muzu napsat do IP jejich nazev, jestli chces. prodavaji je v kazde lekarne 😉

eirin
1. čer 2009

Andělka: No jsou jisté důvody, proč by mi vyšší teplota nyní vyhovovala 😀
Holky nebojte se, to zvládnete!

andelka
1. čer 2009

estrel: Napiš, zítra půjdu ven, i do lékárny, tak se zeptám.

eirin: Já vím 😉
No nějak se to zvládne, utéct nemůžu.

eirin
1. čer 2009

Myslela jsem tím, že to zdárně zvládnete. Já vždycky, když měla stresy, jsem si říkala: Když jsem to dodělala doteď, tak není důvod, proč bych to najednou neměla udělat. Druhá věc je blbý pocit z toho, aby si člověk neuříznul ostudu, ale tento strach už holt s člověkem půjde celý život...

andelka
1. čer 2009

eirin: No můj muž zas říká, že jediný rozdíl mezi ostatními zkouškami a státní je ten, že už je poslední. Jenže já se prostě bojím, že to neudělám a i že se ztrapním. Kdyby to u nás chodilo tak, že je to jen formalita, tak se tolik nestresuju, ale bohužel to tak není. Běžně se vyhazuje a to ne proto, že by člověk vůbec nic neuměl. Právě loni v červnu to bylo dost šílené. Ze 7 lidí udělali 3. Sice je tam jeden prof., který mě má rád a bývá hodný, pomáhá, ale není šéfem komise. a toho třetího vůbec neznám a nevím co mám čekat. Ale tak, stejně mě to nemine, tak se musím aspoň pokusit a proto se snažím naučit co se dá a uvidím.
Takže se jdu učit. 😉

madlisek
1. čer 2009

Ja jsem na statnice srotila jak blba asi 2 mesice v kuse a umela jsem vsechno, krome jedny otazky, tam jsem byla znacne nejista. No a zadali mi pochopitelne tuhle otazku a jeste me z ni mel zkouset sef katedry, kterej na ni byl vysazenej! Takze bylo zcela jasny, ze vyletim. Ovsem ve chvili, kdy jsem sla na potitko, sefa najednou nekam odvolali a tak mne sla zkouset profesorka, ktera o problematice vedela asi tolik co ja a dostala jsem za jedna 😀

estrellita
1. čer 2009

eirin: no snad jo, ale ta posledni veta je naprosto pravdiva ☹

andelko: mas to tam 🙂

andelka
1. čer 2009

Madli: No já taky doufám v zázrak a v dobré rozpoložení pánů zkoušejících. Ale všechno teda opravdu neumím a ani nebudu, tak to bude o štěstí celkově.
No já jsem jednou byla na zkoušce ze středověku a dostala jsem jednu otázku kterou jsem moc neuměla a druhou, která vůbec nebyla zadaná (vymyslel si ji podle článku, který jsem měla v přečtené literatuře, ale já jsem ho četla už hooodně dávno). Celou dobu jsem si říkala, proč se se mnou ještě baví a že mě stejně vyhodí. Furt jsem jen kývala, chytala se toho, co řekl on, vařila z vody a tahala to z paty a on nakonec vzal můj index a řekl, že to bylo trochu neuspořádané a napsal tam známku. Venku jsem zjistila, že za 1. Tak to byl šok dost. dodneška si myslím, že se spletl.

madlisek
1. čer 2009

Skvely Andel, zazraky se deji 🙂 Ja si dycky rikam - ucit se tak, jako by to zalezelo jenom na me a verit tak, jako by to zaviselo jenom na Bohu 🙂

andelka
1. čer 2009

madli: to je skvělé moudro (a pravdivé)
Já se teď snažím učit, ale státnicový den nechám "v rukou božích", protože jinak tam pro samé nervy ani nedojdu a neřeknu ani slovo.
Takže jdu, čekají tam na mě čeští obrozenci, od kterých jsem si odběhla a ještě dneska 3 otázky minimálně.

madlisek
1. čer 2009

Tak at ti to leze do hlavy, Andel! Drzim palce!

elitera
autor
1. čer 2009

Jé, sijen, na gastro jdu ve čtvrtek 🙂 Minulej čtvrtek jsem byla na uvz střev a přilehlého okolí a doktorka nechápala, co tam dělam, že jsem z jejího pohledu naprosto zdravá, tak jsem měla radost 🙂

elitera
autor
1. čer 2009

Tyjo, holky, úplně mi to připomnělo moje stresy před rokem, to už jsem měla dovolenou na učení taky... Držím vám palce, ať to leze do hlavy!

Btw. jak popíjím ten gynex, tak párovje produkt k němu je Cytovital, což je krém, kterej se maže na oblast vaječníků a dělohy, sleziny a slinivky a štítný žlázy. A normálně mě dneska, jsem asi 10 DC, začalo pobolívat v podbřišku... 😅 Možná si to vsugerovávam, ale kdyby tohle měla být ovulace, tak jdu fakt dost slavit... 🙂)

deenakee
1. čer 2009

Ahoj holčiny.

Škoda aer že to nevyšlo.. Ale sama vidíš, proč jsem netestovala dřív než 16 den...
No aspoň máš krásnou luteinizační fázi a další plus je že ti může udělat ten hormonální profil... a aspoň budeš vědět na čem jsi a který hormon ti chybí.
A snad to příště už vyjde. Aspoň že byla ovulka. 🙂

Eirin tobě ještě držím palečky i když ta teplotka je dost nízká....

No já bych moc ráda aby tu byla další těhule....
Koukala jsem na svoji diskuzi a baví se tam zrovna o výbavičce, což je pro mě pasé, páč mám už všechno vybrané jen čekám na správnou chvíli....: )
Jinak pro des vzkazuju - já myslím, že říct to těm nejbližším (např rodičům a nej kamarádce) lze skoro hned...
Ale ostatním bych počkala aspoň do 10 týdne... Já jsem to pověděla teraz (zítra mi začíná 12. týden), ale mojim rodičům v 9. týdnu. Asi bych jim to řekla dřív, ale bydlí daleko, tak jsme jim to chtěli říct až tam pojedem. 🙂

sijen
1. čer 2009

Ahoj,

http://www.ceskatelevize.cz/kratkodobe/pohadky/ pohádky...🙂 lze pustit verzi pro slyšící děti i pro neslyšící /s tlumočníkem do ZNJ , jím piškoty, popíjím vodu..

vyšetření neukázalo nic závažného tak jsem moc ráda.

sijen
2. čer 2009

Dobré ráno,

Eli držím pěsti, jestli se Ti ozvou /ad pohovor/ 😉

aerin
2. čer 2009

Elit, taky na tebe myslim😉

Holky tak jsem o dve zkumavky krve lehci, v patek si mam zavolat pro vysledky🙂

elitera
autor
2. čer 2009

Měli by se ozvat stopro, otázka je, co mi povědí. Nějak tušim, že nic, co by se mi líbilo, ale holt nenabrečim nic...

madlisek
2. čer 2009

Ahoj holky!

Elit, držím palce! A tobě Aeri taky!

Holky, normálně jsem běháním atd shodila v únoru a březnu dvě kila a pak jsem nic nedělala a mám je zase zpátky 😠 Takže jsem dnes šla pěšky do práce (asi 5km, tipla bych) a hodlám to praktikovat každej den - pokud nebude lejt!

sijen
2. čer 2009

Eli neboj, ať dopadne jakkoliv - vždycky to bude "cesta". 😉

Aer včera když jsem byla ještě furt kolem poledne nalačno a brali mi krev - jsem tam sebou málem sekla, a to dvě zkumavky nebyly - jsi statečná ! Ať jsou ty výsledky příznivé!

Madli, no já tedˇtrochu nedobrovolně ztrácím kila častým záchodováním, což není nejlepší způsob. Ale snad se to už brzy upraví. Držím palce ať Tvoje silná vůle vydrží a já vím, že ji v sobě máš!

aerin
2. čer 2009

Sijen, tak jako kolem poledne na lacno bych sebou asi sekla taky 😅
Ja jsem delala sceny jeste nekdy v prvni, druhe tride, kdyz jsem videla jehlu, ted uz je to v pohode😀
A to by clovek cekal, ze jsem mohla byt zvykla...kdyz jsem byla mala (jeste mensi nez ted 😀 ), chodila jsem na krev snad jednou tydne 😔

Madli, obdivuju te! To bych nezvladla, jsem takovej lenoch linej 😖

aerin
2. čer 2009

Holky vyznate se nektera v panskych holicich strojcich? 😅 Chtela bych koupit V. k narozeninam...

aerin
2. čer 2009

Jo a zitra mam 5,5 let, ja vim, ze to neni nic moc, ale je to takovy pekne "kulaty" 😀 😵

madlisek
2. čer 2009

Aer, to je náhodou hezký 5,5 🙂 Můj muž má strojek Phillips, myslim, ze je to tenhle
http://www.holici-strojky.com/?page=shop/flypag... (fuj, to je dlouhej odkaz!) a je s nim spokojenej.

aerin
2. čer 2009

prave ze V. nechce ten se trema hlavama, ale normalni rovnej ☹ ale diky🙂

elitera
autor
2. čer 2009

jé, aer, to je pěkný 😵 půjdete někam aspoň na véču nebo budete nějak slavit? 🙂 My budem mít v červenci 2 roky od svatby. Hrozně to letí. První výročí jsem si moc neužila, na druhou stranu jsem si k němu dala nejlepší dárek - promoci 😀

madlisek
2. čer 2009

No muz mel predtim rovnej, asi pred tremi/ctyrmi lety, ale pak presedlal na tuhle trojhlavou san. Asi to byl taky Philips - zeptam se 🙂

aerin
2. čer 2009

elit, asi nepujdeme☹ jednak mame oba pred vyplatou, takze nejsou love a druhak mam ve ctvrtek tu rectinu☹ ale mozna po ni bychom nekam skocit mohli🙂

madli, on se prave nekolikrat holil tatovym rovnym a bratrovym trojhlavym a radsi by rovnej...ale samozrejme zalezi na typu a zvyku a tak, verim tomu, ze by se to naucil i s trojhlavym🙂
ja ted koukam tady na ty Brauny, ale vubec nic mi ty parametry nerikaji 😅 http://www.eva.cz/oddeleni/holici-strojky-pansk...

sijen
2. čer 2009

Aer neporadím, můj muž používá žiletky.

A k výročí - no já to vůbec nepočítám.. 😅 Vím to tak přibližně na roky.. ani den seznámení přesně nevím, tuším září nebo říjen.
Je to zajímavý vždycky jsem si to u svých ex uvědomovala a počítala..
Ale datum svatby to jistí, to si pamatovat budu 😀

aerin
2. čer 2009

no my jsme si ten 3. prosinec tak nejak umele urcili😀 seznamili jsme se nekdy v rijnu (v tanecnich, takze to asi byl rijen 😀 ) a toho 3.12. jsme si tak jako neco asi rekli, po ceste z tech tanecnich 😀 ale treba prvni pusu jsme si dali az nekdy v pulce unora🙂