Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
11. bře 2009

A jsem tady 🙂

eirin
11. bře 2009

To založení nového tématu je velmi symbolické, páč jsem se právě vrátila od soudu. Jsem rozvedená a můžu začít ofiko nový život.

elitera
autor
11. bře 2009

eiri, tak to gratujuuuuuuuuuuu 😵 Super, mam radost, i s tím načasováním 😀

andelka
11. bře 2009

eli: Tak já jdu asi o dům dál, poněvadž cca za rok plánuju teprve snažilkování 😅 Jsem vedle jak ta jedle. 😀
eirin: Taky posílám velkou gratulaci a přeju krásný vstup do nového života a jen samé štěstí. 🙂

elitera
autor
11. bře 2009

andělko, neblbni, kdo by nám hodnotil grafíky? 😀 A snažení už k tomu mateřství taky trochu patří, ne? 😉

andelka
11. bře 2009

Eli: No jo, tak preventivně ze studijních důvodů tu budu. 😉
Tak jsem dočetla příspěvky na jedničce:
Deny: Já to vidím podobně, že na něco už bylinky a pohoda nestačí a taky ne každému přístup určitého lékaře vyhovuje a taky, že každý je expert na něco. Můj je třeba zas fakt profík, autorita, je pečlivý a šetrný, ale moc toho nenamluví. Asi si budu muset vždycky otázky psát dopředu, až tam budu chodit s něčím konkrétním, třeba v těhu.
Luci: díky za přání 🙂 Je to sice jen poloviční svátek, ale pro mě je to krásný den, protože vzpomínáme na babičku, právě jí svítíme (tj.zapálily jsme svíčku). Ona byla Andělka, to jméno mám po ní. 😔
Holky, byla jsem dneska v Ikei a utekla jsem mamce a špekulovala jsem u postýlek a přebalováků a dalších vychytávek...mě už to za bere nějak. A to jsem myslela, že když mám tolik práce a řeším něco jiného, tak mě to trochu opustí. Chyba lávky děvčata. 😀

cirrusa
11. bře 2009

Eiri, super, congratulations🙂

estrellita
11. bře 2009

andelko: tak me to ted na chvilku teda opustilo 😕 ale je fakt, ze se citim jako vymackany citron 😝 ale je fak, ze kdyz je miminko v malinkate blizkosti ........... tak se nemuzu udrzet 😅

eiri: gratulaceeee, tak vsechno nej do noveho zacatku 🙂

deenakee
11. bře 2009

eiri: Taky ti moc přeju, aby ten nový život ti přinesl mnoho štěstíčka a hlavně miminko 🙂

Anděl: No mě třebas drží mimčo už rok. a jak jsme se začli snažit tak úúúplně moc. Ale taky jsou to vlny... Myslím že to na nás jde jaro 🙂 🙂 🙂

deenakee
11. bře 2009

Jinak volala jsem na gyndu. Tam mi řekla že ovu vyjímečně může přijít i po vyvolávačce. Ale že je normální dostat menstruaci a poněvadž neměla mou kartu a celkově to bylo zmatená, tak ať radši přijdu. Ale projistotu jsem se objednala až na pondělí... do té doby se klidně může MS objevit a nebudou mě zahlcovat dalšími hormony...
Podle mě ovu určitě přišla, páč teploty mám vysoké a prsa bolí jak čert... 🙂 Tělo se prostě nenechalo hormonama oblnout. Od 17 mám ovu 12 - 13 DC a tělo se toho asi nechtělo vzdát. 🙂
Akorát zase nezapadám do tabulek... 🙂

deenakee
11. bře 2009

Jinak všem snažilkám přeju, aby v téhle témě našli // a vystavili první fotečky mimča 🙂 🙂 🙂

andelka
11. bře 2009

Deeny: Tady je lidí, co nezapadají do tabulek. 😀
jo jo, jaro je tu a miminek a těhulek na procházkách bude čím dál víc. Auu.

aerin
11. bře 2009

holkyyyyyy!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
http://www.fler.cz/zbozi?id=180297&pos=13

ma jich tam spoustu, panenek i panacku

deenakee
11. bře 2009

Jak čtu tu knihu - Respektovat a být respektován - bych to dala povině učit ve škole - páč podle mě ty metody respektování by se měli dělat jak v manželství tak v rodičovství. prostě je to nutné pro život. Když jsem tam četla -. jak se nemá nadávat přikazovat, tak mě napadlo, že někdy k tomu člověk sklouzne i v manželství natožpak v rodičovství. Je mi fakt líto , že něco takového se nučí u nás na pedagogické škole.... 😖

madlisek
11. bře 2009

Ahoj holky, taky zdravim ve staronovem tematu 🙂

Aeri, panacci jsou paradni!!!!! Na stredni jsem mela obdobi a sila jsem panenky, ale takhle uchvatne teda nebyly!

Deny, tak to je dalsi pochvala na RaBR, asi do toho pujdu, snad to prazske APmatky nevykoupily 🙂

elitera
autor
12. bře 2009

Ranko 🙂 To mi to zas dneska začíná...
1) Ráno se probudim a zjistim, že mi mravenčí ruka. malíček a prsteníček jsem musela rozhýbávat. Kdybych si je aspoň nějak přilehla, ale měla jsem tu ruku volně položenou na peřině... 😅
2) Už asi 3 dny se snažim stáhnout 6. sérii Přátel. Nechávam to jet vždycky přes noc. A ZASRANÝ windowsí aktualizace (opět nepochybně něco strašně důležitýho, třeba zabezpečení aplikace WMP, kterej nepoužívam, protože to je shit) mi zrestartovaly počítač. Teda pardon, nezrestartovaly, VYPLY! Už mam občas fakt chuť ten počítač rozkopat, nicméně hardware za to nemůže (no, ne že by mu kopanec ještě uškodil).
3) včera jsem celej den špinila. Tmavě. Bezva. Sice to vychází už cca na předpokládanou případnou menstruaci, ale taky by to mohl být následek půlhodinovýho ultrazvuku z úterka.
Juhůůů... 🙄

eirin
12. bře 2009

Dobré ráno,
tedy eli - samé "dobré" věci hned po ránu. Ale pro tvé rozhořčení nad kompem mám pochopení, protože se mi několikrát stalo přesně to samé.
A holky, moc děkuju za gratulace..
Za chvíli odjíždím na služebku na Moravu, ale nikam se mi nechce, radši bych ležela doma.. nějak mě bolí v krku a jsem celá chcíplá..

elitera
autor
12. bře 2009

děkuji za pochopení, potěší to 😀
A nemůžeš se vzít den volno a proležet od zítřka prodloužený víkend?

elitera
autor
12. bře 2009

Mě omejou... ta ZKURVENÁ aktualizace mi smazala včerejší 2 hodiny trvající překlad strašných sraček do práce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😢

lucitee
12. bře 2009

ahoj holky
proc uzaviraj temata? kvuli datovy velikosti?

madlisek
12. bře 2009

Dobre ranko!

Luci jak je dnes?

Eli nezavidim ☹ Da se to ještě nějak vyšťourat?

lucitee
12. bře 2009

mad: no bricho je skoro dobry, dneska me teda boli hlava ale mam to dostat, takze klasika 🙂 chystam se jit dneska na obed - kus flakoty 🙂

eirin: nevim zda gratulovat, skoda ze to nevyslo...ale asi je to uleva vid. Mate deti?

elitera
autor
12. bře 2009

Luci, kvůli tomu, že když je někde moc dat, zpomaluje se chod stroje. Tady prostě bylo stanoveno na jedno téma limit kolem 10000 příspěvků, většina diskutujících to ví, takže si pak založej nový téma. 🙂
Madli, nedá. Už jsem se uklidnila, ale že bych nebyla ještě nasraná, to říct nemůžu. Kdyby to byly aspoň nějaký rozumný věci, ale to jsou otázky kluků směrem na vedení oddělení, takže technický kraviny, ještě navíc půlku těch otázek bych byla schopna zodpovědět sama. Kdybych si aspoň myslela, že ten překlad má smysl... 😅

mishulle
12. bře 2009

konečně sem vás našla, du jen nahlásit, že na tu endokrinologii du v úterý, tak uvidíme, co moje štítka, poslední 2 mensky nic moc, ale to bude kvůli stresum ve škole, těhu to určo nebude

madlisek
12. bře 2009

Ahoj Mishul, tak držíme palce!

Eiri, gratulace k novému začátku!!! 😵

Eli, já myslela, že jsi na neschopence? Nebo nejsi?

Jinak pro svatbymilující a svatbuplánující tu mám inspirativní odkazy www.snippetandink.blogspot.com a www.bridescafe.com 🙂 A ještě americká předloha fleru - www.etsy.com, když to vidím, nejradši bych praštila s prací a začla háčkovat, štrikovat, šít, drátkovat a tak vůbec 🙂

elitera
autor
12. bře 2009

madli, jsem, ale první dny jsem se děsně nudila, tak jsem si to poslala v pátek domů, když jsem nesla neschopenku do práce. Jenže se mi do toho tak strašně nechtělo, že jsem se do toho pustila až včera ráno a přes moc mi to spadlo, takže jsem zase tam, kde jsem byla. 🙂

deenakee
12. bře 2009

Ajaja. Eli to dokáže člověka faakt naštvat...
S tím špiněním to bude určitě vpořádku, nejspíš to jsou oba faktory v jednom - děloha je citlivější + sonda...
Hlavně jestli je to dnes už o.k.
Držím palce ať už dnes nemáš žádné problémy ať už se ti všecko len daří... 🙂

elitera
autor
12. bře 2009

díky, Deny 😵 Vypadá to, že dneska ok 🙂

elitera
autor
12. bře 2009

jo, a omlouvam se za ten ranní slovní průjem 😅

estrellita
12. bře 2009

ahoj holky 🙂
eli: tak nektery dny zacnaji lbe,a le hlavni je, aby koncily co nejlip 🙂 jolky, ja jsem vcera dopsala 2. kapitolu DP a prvni noc jsem se konecne krasne vyspala!!!!!!!!!!!!!!!! jsem se probudila absolutne cila, protoze mi v noci hlavou nelezla diplomka... jsem si ted toitz naridila dva vecery volna 😵