Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
12. pro 2009

tak mám skoro všechno upečeno 😵 akorát mi na zítra zbylo 1 těsto, už se mi fakt nechtělo 😀

milmic
12. pro 2009

Tak to jsi dobrá, Chaar, kloubouk dolů. 😎

chaarleene
12. pro 2009

no, já jsem to vůbec neplánovala, chtěla jsem jen dopoledne udělat těsta a pak možná 1-2 druhy odpoledne upéct, ale nějak se to vymklo 😅 😀

akorát zítra dodělám klasické linecké a sádlové koláčky (na ty se nedá zadělat předem), doufám, že by se mi mohlo podařit to i poslepovat a polít a měla bych hotovo 🙂 akorát ještě pak budu dělat hnízda, ale ta až někdy příští týden 🙂

elitera
autor
12. pro 2009

Tak to já jsem dneska akorát s kamarádkou poslepovala linecký a asi už se mi do dalšího cukroví nechce.

elitera
autor
12. pro 2009

Mimochodem, je tu s přítelem, já jsem ho neviděla asi 5 let, já bych toho chlapa vyrazila i s dveřma 😅 Furt nějaký vychytávky, jak se k něčemu rozhodne, tak s ním nehne ani pár volů (proto nebyl ani na naší svatbě, kde mi ona svědčila - měl nějakej fotbálek či co). Počítala jsem s nima na dva obědy (dneska a zítra). Zítra odjedou hned ráno, aby stihli neucpanou Prahu. Tj. do Prahy dojedou tak v poledne, to nebude průjezd ucpanej tak ještě 3-4 hodiny. No, přemlouvat nikoho nebudu, žejo... Přitom ona by tu fakt ráda ještě pobyla... Pak jsme si zahráli Carcassonne. Uááááá! On to hraje tak, aby za každou cenu vyhrál. Všichni ostatní, koho znám, to hrajou tak, aby si tu hru všichni aspoň trochu užili. Hrál takhle už před těma 5 lety, kdy jsme se viděli poprvé (a doteď naposled). Mě to ale tímhle stylem nebaví, tak jsem nabídku na další hru odmítla. Dostalo se mi poučení, že pokud mě to takhle nebaví, tak jsem naprosto nepochopila princip hry, o čem to je atd. Snad 5minutová přednáška. No sakra, taky se nepůjdu o domporodu bavit k Apolináři, ale s pipkama si o tom v klidu zdrbnu 😅
Ale kamarádka je zřejmě... no, zcela spokojená ne, ale je tak submisivní, že jí to ani nepřijde asi. Proto si taky vylívám "zlost" tady a ne před ní, žejo. Díky za přečtení 🙂))))))

chaarleene
12. pro 2009

elit, přečteno 😀

je mi to jasný - prostě pokud jsou spolu tak nějak spokojení, tak je lepší do toho nevrtat 😒

i když - jednou u nás byli kamarádi, co spolu chodili od 15 let, domlouvali se s manželem, že jim nafotí svatbu... a tehdy mi přišlo, že ten vztah je takový zvláštní, že ten kluk (hrozně hodnej člověk) je v tom vztahu dost submisivní 😒 zejména teda když třeba ona popisovala, že mají teda nový byt na hypotéku, ale že ho ještě nemají zařízený, že ani nemají kuchyň, protože ona stejně nevaří a na jídlo chodí do hospody... tehdy jsem si říkala, jak to asi tomu klukovi, který má 2 metry a často jezdí na služebky, kde jí po hospodách, vyhovuje... ale přesně - říkala jsem si, že jestli jim ten vztah takhle vyhovuje, tak je to jejich věc...

rok po svatbě (a asi po 12 letech spolu) se rozvedli 😔

elitera
autor
12. pro 2009

pohár trpělivosti není bezednej... 🙂

jarusenka
12. pro 2009

Ahoj holky, doufám, že se na mě nebudete zlobit, že vám lezu do diskuse, ale já mám takovou blbou otázku a nedá mi to, abych se nezaptala. A vy tu teď ještě jste.
Snažíme se o mimi a zatím se nedaří. Tak týden mám ale pocit, že se mi docela zvětšilo bříško. Vždy jsem byla štíhlá, a teď najednou pupek. Koukněte prosím do mého alba, je toto bříško těhotenské a nebo jsem prostě jen stloustla? MS mám totiž stále pravidelně. Vím, že je to dost divný dotaz, ale test si můžu koupit až v pondělí. Díky moc všem.

chaarleene
12. pro 2009

jo, asi tak... ale já teda netuším, proč šli od sebe ani na čí popud, jen vím, že on z toho moc šťastný není 😒 já totiž ani nevím, jestli to jako oficiálně vím, že jsou od sebe 😅 ale říkám si, že to musí být dost děsný pocit, že vlastně spolu strávili taková ta "mladá léta" - střední školu, vysokou, období, kdy člověk hodně poznává a spousta lidí vede takový "veselejší" život - a ve věku, kdy mají pomalu věk na to, aby se začali usazovat, začínají vlastně odznova... 😒

elitera
autor
12. pro 2009

Jarus, těhotenský bříško je u každýho podle mě idnividuální. Jestli jsi těhotná, budeš těhotná velmi pravděpodobně i v pondělí, kdy si koupíš ten test 😉 (Jestli tě to uklidní, něco takovýho mě kdysi, asi v 17, taky pěkně vyděsilo. Ale byla jsem prostě jen nafouklá)

elitera
autor
12. pro 2009

Chaar, je to zvláštní, no... A hlavně po tolika letech, kdy už svoje zvyky přizpůsobili tomu druhýmu, a teď "ten druhejů bude někdo úplně jinej, kdo například vaří 🙂)) Kolik mu je?
Jsem úplně groggy, jdu už spát. Dobrou všem 🙂

jarusenka
12. pro 2009

Eli, díky moc za odpověď. Jsem plašan, no. 🙂 Dobrou noc.

chaarleene
12. pro 2009

elit, oba to jsou lidi z mého ročníku, takže 27-28... hlavně já jsem třeba s manželem od 18 a nedokážu si představit, že bych měla teď, po tak dlouhé době, začít třeba randit, chodit na schůzky, někoho hledat 😅 ani nevím, jak se to dělá 😅

eirin
13. pro 2009

Chaar, to proto, že vám to funguje. Kdyby vám to nefungovalo, dívala by ses na to jinak.

tiburcia
13. pro 2009

Ahojky...tak včerejšek byl super..opravdu sem si to užila...ale byla jsem mega unavená 😀 😀 😀

estrel gratuluju ke statusu a doufám,že víš, jak máš dál dle mého rozpisu pokračovat 😀 😀 😵 😵

chaar no asi by to bylo zvláštní i pro mě, protože s manželem jsme od 16 😀 😀 takže střední, vysokou jsme prožili spolu...já si spíš nedokážu představit, začít v těch 28 řešit co bude dál, protože nám všechno nějak déle trvalo a roky ubíhají....prostě my jsme spolu začali bydlet ve 20 (kurňa to je už let 😀 😀 😀 ) a jelikož jak peníze přicházely a odcházely tak se nám podařilo dodělat bydlení po pěti letech...pak jsme nějak vyřešili auta no a teď řešíme děti 😀 😀 😀 ....a to si už připadám že je to už tak tak abysme to stihli 😀 (v plánu máme totiž min. 3 radosti 😵 😵 ) takže frmol 🙂

milmic
13. pro 2009

Dobré zasněžené ráno. 😎
Jak je u vás?
Tu to kráááásně sype, vločky jako paraplíčka vobrovský..... nádhera. 🙂 Ladovská zima.
Ani se mě nechce večír do Brna. 🙄

Hu, musím letět, kyne mi vánočka....

elitera
autor
13. pro 2009

Tady ráno a dopoledne taky sněžilo 🙂 Udělala jsem výborný lasagne k obědu, dovařila kuřecí vývar (povedlo se mi sehnat selský kuře 😵) a už peru druhou pračku prádla. Nějak se mi to tu nakupilo 😅 A to ještě 5 praček bude ☹

milmic
13. pro 2009

Woow, El.
Tak jsi dneska strašně šikovná. 😎 Já jsem vařila rajskou máčku a pekla vánočku z celozrnky. A teď píšu seminárku do školy, abych ji mohla zítra odevzdat, ale už se úplně třepu až sednu za klavír, juchůůůů. 😉

elitera
autor
13. pro 2009

Já to najednou vyprat beztak nemůžu, na sušák se mi vejdou jen 3 pračky 🙂

andelka
13. pro 2009

Ahojky děvčata 🙂
U nás taky dopoledne sněžilo, když jsem byla na cvičení a též moc hezky. Ale už po tom není ani vidu ani slechu.
Jinak mojemu to taky nevadí, on taky chodí na diskuze a dokonce je administrátor jedné stránky, takže na kecárnách je taky pečený vařený a též se tam často probírají "blbosti" 😅 A naštěstí ví, že jakožto typická žena mám větší potřebu komunikace, kterou on sám rozhodně nemůže naplnit. A kamarádky většinou pracují, sem tam si napíšeme, ale času na pokec moc není. Ale když u některé kámošky zkysnu půl dne, tak mu to taky nevadí a ještě mi večer přijde naproti 🙂
Ad cukroví - taky už máme skoro všechno - ještě marokánky a dvoje nepečené, tak na to je čas příští víkend. Ještě dneska budeme zdobit, ale jinak fertig. 🙂
Zítra jedem do Olomouce, na fond se moc netěším (i když pocit, že už je to skoro za náma, je super), ale na trhy a samotnou Olomouc jo. doufám, že nebude hnusně.

chaarleene
13. pro 2009

eirin, mně je to jasný 🙂

já jsem dneska poslepovala většinu cukroví, akorát mi zbývá dopéct ty dva druhy a všechno to polít 🙂 akorát teď jdeme na procházku, tak pak budu pokračovat 🙂

jo a dopoledne jsme fotili bříškaté fotky 😵 po 20 týdnech 😀

herminka
13. pro 2009

Ahoj holky,
konečně na vás mám čas. Včera jsem byla dopoledne v práci, odpoledne jsem napekla 2 plechy moučníků, udělala pomazánku a sýrovou roládu, dnes jsme to s mužem naservírovali asi 40 lidem a pak po nich umyli 40 hrnků a talířů. Uff. Cukroví ještě žádné nemám, nestíhám, vrhnu se na to příští týden.

Mému muži nevadí, že diskutuji na koni. Spíš z toho má srandu a říká mu modrý pejsek 😀 Vysedávání tady štve spíš mě, protože pak toho neudělám tolik, kolik chci. Jinak se taky snažím zachovávat soukromí.

Elit, zdá se mi, že kamarádčin přítel je trochu podobný a ona je bohužel trochu v jeho vleku. Ale pokud jim to vyhovuje...

U nás taky od rána sněží a manžel právě chystá světýlka na některý strom v zahradě, hrozně to miluje 😀

tiburcia
13. pro 2009

holky nemáte tip na nějaký super film???

madlisek
13. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Tak u nas nesnezi, je slunecno a pres den ma byt 20C 😀

Ad randeni ve 30 - Char, my tady jsme spis vyjimky, ale v zapadni kulture je to prece pomerne casty jev, viz. serialy typu Sex ve meste a knizky/filmy typu Denik Bridget Jonesove 🙂

Elit, jsi holka sikovna!

Holky, normalne stal se zazrak. Pamatujete jak jsem tu narikala, ze tu nejsou jehlicnany a venec nebude a stromecek nebude? Tak vcera, kdyz jsme se v noci vraceli z jedne oslavy, poprosila jsem muze, jestli muzem jet kolem jednoho mista, kde prodavaji stromky, jestli tam nebude lezet nejaka vetvicka. Tak jsme jeli - a opravdu, u cesty tam lezelo pohozenych nekolik nadhernych jedlovych vetvi! Tak jsme je nabrali a uz mame i venec i "stromecek" ve vaze a nadherne to tu voni 😵

Ad cukrovi apod.: Dneska budeme zdobit pernicky a upecu vanocni stolu, letos prvne. Jeste ale musim najit odpoved na nerudovskou otazku "kam s ni?" Uloznych prostor tu moc neni.

milmic
13. pro 2009

Tib, já ujíždím na Pianu, můj milý na Fontáně.
Přijde na to, jakej žánr. 🙂

madlisek
13. pro 2009

Vcera jsme asi po osme koukali na Zapisnik jedne lasky, desna romantika 🙂

madlisek
13. pro 2009

A predevcirem jsme videli komedii Blades of Glory (http://www.imdb.com/title/tt0445934/) o krasobruslarskem paru ktery tvorili dva chlapi 😀 Velice nenarocne, ale vtipne 😀

milmic
13. pro 2009

Jo ale Notebook je romantika jako bláááááázen, já jsem si i stáhla noty na tu úvodní písničku na klavír... úplně mě to bere.

madlisek
13. pro 2009

Je to nadhera 🙂

tiburcia
13. pro 2009

Mil a jak se jmenují ty filmy celé??