Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
8. zář 2009

třeba to mohla být nějaká dobrá partie 😀 😀

madlisek
8. zář 2009

Hermi 😀 😀

Elit no jo, vidis, na tu mono jsem uplne zapomnela. Ale i tak ta prace vypada pekne 🙂

madlisek
8. zář 2009

Jo a musim se vam s necim sverit: NESNASIM BALENI!! Muzete mi prosim nedo rict, na co jsem zapomnela? 😀

andelka
8. zář 2009

estrel: Jak je tam vyznačená ovulka, tak to nikdy není nuda 😀
eli: Páni, tak držím palce dál 😵
No a nakonec v tom pes byl - byteček byl dost malý a potřeboval by trochu rekonstrukci a za ty prachy se nám to zdálo moc. A chtěli rozhodnutí do zítřka. ALE aspoň se začalo něco dít, už to vypadá reálněji, byla se tam podívat i mamka. zítra mám rande s poradcem, aby nám pozjišťoval kolik a kde a za jakých podmínek bychom si mohli půjčit a my pak budem zjišťovat, co bychom za ty peníze mohli mít. a mamka si vzpomněla že jedni rodiče od dětí mají realitku, takže budeme mít čerstvé info, budou na nás myslet - to je asi moje první protekce. 😅

madli: Neboj, všechno dopadne moooc dobře 😉 co zapomenete koupíte tam. Nebo vám to někdo pošle.

eirin
9. zář 2009

Madli, v takových chvílích si vždycky říkám: Co nemám, to nepotřebuju!
Tak sliny u mě asi fungují. Včera bez kapradin a dneska zvýšená teplota 😵 Doufám, že podle slov Andělky ani můj graf nebude nuda a za dva dny se to potvrdí 😀

estrellita
9. zář 2009

herminko: tak to je dobry 🙂))))))))))))))) tak kdyz te bude manzel zlobit, tak mu rekni, ze na tebe jinde ceka jiny mladik 😀

estrellita
9. zář 2009

andelko: no mas pravdu, kdyz je tam ovulka, je to ok 😀
a tak mamka tedy asi tusi, proc se hleda byt,ze? nevidela jsem odpoved na svoji predeslou otazku 😉

madli: hlavni je mit pas a penize. dalsi veci, jako oblecenia zubni kartacek v pripade potreby dokoupite 🙂

eirin: jak funguji sliny?

madlisek
9. zář 2009

Dobre ranko!

Andel, to je super, ze se uz dejou veci! 😵

holky muj graf je silenej: http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18

estrellita
9. zář 2009

madli: ja ho mam proti tobe takovej usporadanej
mne se chce spat a to jsem jeste nevylezla z bytu 😅

herminka
9. zář 2009

Ahoj holky!
Madli, Tvůj graf vypadá zvláštně, připomíná mi křivku EKG 😨 Co znamenají ty čtverečky místo puntíků? To jsem nikdy v grafu neměla. Nezapomnělas určitě nic 😉

Holky, jo, dobrá partie to být mohla, ale smůla, no 😀 Fakt bych toho borce chtěla vidět, kdoví, jestli to nebyl nějaký uťáplý čtyřicátník, kterému musí shánět nevěstu maminka 🙂

elitera
autor
9. zář 2009

Ranko 🙂
Andělko, a mamka už to ví, že bude babička? 🙂

madlisek
9. zář 2009

Hermi, nastavila jsem si na FF, ze se misto kolecek udelaji ctverecky, pokud byly nejake "secondary" faktory, ktere mohly ovlvnit teplotu. Aby to bylo na prvni pohled videt. Napr. noc pred tim, nez byla nejvyssi teplota, mi bylo blbe a manzel me lecil slivovicici 😀

herminka
9. zář 2009

Madli, ahá, jako když zatrháváš "drinking" apod. nebo ještě něco jiného?

Elit, napadla mi podobná otázka na Andělku 😉

estrellita
9. zář 2009

leceni slivovici je dost efektivni 🙂 a ty to tam mas nejak casteji 😀

aerin
9. zář 2009

Ahoj holky🙂
Hermi, super prihoda😀
madli, zajimavej graf... 😅 ale ty urcite zas nezklames a co nevidet to bude ovu jak vysita😉
andelko, drzim palce, at sezenete bytecek co nejdriv 😵

my jsme zase ve stadiu, kdy bysme se nejradsi odstehovali hned zitra...nevim jestli jsem vam psala, ze nam nejede net...no, tak nam nejede net, protoze nam ho odpojili a odpojili nam ho proto, ze tchyne hodne dlouho nezaplatila...rekla nam, ze je tam nedoplatek 3000,- a Vasek vcera volal brachovi (je to psany na nej) a dozvedel se, ze ten nedoplatek je 7400,- 🙄 tak ted nevime, kdo z nich keca, ale kazdopadne je to hnus, takhle si lhat v rodine...

elitera
autor
9. zář 2009

Aer, a jak to vypadá s tou přestavbou u babičky? Už jste tam byli s tím architektem? Skoro bych vám doporučila jít do podnájmu někam hned, že těch pár měsíců nějak přetlučete a pak budete "ve svým" ☹

aerin
9. zář 2009

Teri, jedu tam s nim v pondeli, tak uvidime, co rekne...🙂

elitera
autor
9. zář 2009

ani nevíš, jak moc vám to přeju... A vylez na icq 🙂

aerin
9. zář 2009

uz lezu🙂

madlisek
9. zář 2009

Hermi, jj, drinking, apod. Tak vlastne "specific", ne "secondary 🙂

Estrel, to dalsi nebylo leceni slivovici ale dve rozluckove akce v podobnem duchu 😀

Aer, to je hnusna situace! Taky bych pomalu hledala, kam jit jinam do podnajmu, nez bude prestavba.

aerin
9. zář 2009
elitera
autor
9. zář 2009

To je roztomilý, jak jsou tam vidět ty víkendy 😀

aerin
9. zář 2009

hehe, no jo😀

aerin
9. zář 2009

no ale kazdopadne jsem uz zase bez chuti☹ podle tohohle bych snad poznala probehlou ovu i bez mereni☹ nevite o necem, co zabirana sexualni apetit v LF?

herminka
9. zář 2009

Aer, něco takového bych taky brala 😒

elitera
autor
9. zář 2009

já pozobávám Maca Quinoa od Dr. Popova. Nicméně teda zobu to celej cyklus. Na mě to funguje 🙂 (ale od jiných firem ne, nevim proč)

aerin
9. zář 2009

jo, je to na prd☹ dva dvy po ovu fakt jako kdyz utne, a kdyz se premuzu, akorat to boli☹

aerin
9. zář 2009

elit, diky za tip, pouvazuju nad tim🙂

elitera
autor
9. zář 2009

V Brně ji mají v Bráně ke zdraví 🙂

tiburcia
9. zář 2009

Téda tady se grafuje o sto šest 😀 zatím se v tom nevyznám jde to okolo mně 😉