Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

skafandrik
13. únor 2010

hermi, dík za reakci na ty nohy, mně je ho fakt strašně líto 😔 😔 Ještě mi napadlo koupit nějakej ten přípravek proti zapařování nohou, protože já si zrátka myslim, že to má z toho 😅 Snad to pomůže a nebo zvážim to, co píšeš ty, díky ještě jednou.

chaarleene
13. únor 2010

tak jsme dopoledne s mamkou nakupovaly 😅 😵 mimino má nové rukavičky, 2 čepičky, povlečení do postýlky a polštář a deku do kočárku 😵

estrellita
13. únor 2010

chaar: hezky, tak to uz muzes temer prijit na svet, co? 🙂

hermi: no ja mam k tomu takovy pristup, ze vseho s mirou, takze jednou rocne mi UTZ evadi, v tehu je to samozrejme jine,ale ze bych chtela chodit co tyden, to urcite ne.

chaarleene
13. únor 2010

estrel, ještě nemáme autosedačků a postýlku 😀 resp. postýlku máme, ale rozloženou u tety na půdě 😅

jinak dneska mi mrňous pěkně vynadal, v krámě jsem se naklonila do mrazáku pro kukuřici a trochu jsem ho zmáčkla (i když jsem se nakláněla bokem), tak mi pěkně nakopal 😅

estrellita
13. únor 2010

chaar: se mu divis? 🙂 a jeste mu byla zima 😀

se mi strasne libi toto: 🙂
http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla...

janyska
13. únor 2010

Ahoj holky, ukázala jsem se tu před prázdninami jako čerstvá snažilka....a pak jsem sice moc nepřispívala, ale zato sledovala diskusi a Vaše příběhy .))) Můžu se dodatečně přidat?

madlisek
13. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Taky jsme koukali na zahajeni a nastvali me, nevim, jak to prenaseli u vas, ale tady tesne pred nastupem ceske vypravy dali reklamu, takze potom jen letem svetem ukazali Jagra s vlajkou a pak uz honem skocili na Dany nebo co to bylo 🙄 Ale jinak to bylo moc pekne, mne podobne akce vzdycky dojmou 🙂

Skaf, Herminka ma pravdu, pudrik funguje, do hor pouzivam na nohy pudr "Pedik" a vlhkost to odvadelo dobre.

estrellita
13. únor 2010

elit: ty jsi rikala,ze hacka nema byt nad sedackou, ale ted jsem nasla tohle, tak jsm z toho zmatena 🙂

"Z bezpečnostních důvodů se doporučuje zavěsit hacku co nejníž nad měkkou podložku."

estrellita
13. únor 2010

janysko: jasne, jen se pridej 🙂

janyska
13. únor 2010

Ono to totiž dle dnešního testu vypadá, že budu taky maminkou 🙂)) (jupííííííííííííí 😉

chaarleene
13. únor 2010

estrel, vůbec se mu nedivím 😀 jsem si to zasloužila 😀

janyska - vítej 🙂

tiburcia
13. únor 2010

estrel lehátko je krásné...ale pro mě děsně drahé 😀 😒

janysko vítej zpátky....tak popovídej 😉

janyska
13. únor 2010

Dííííííík 🙂 Tak uvidíme, zatím jsem spočítala, že by to mohl být 3tt, ale nechci nic předjímat...na test s // se ale nejde nedívat 😉

madlisek
13. únor 2010

Moc pekne lehatko, Estrel, skoda, ze podobna nedelaji i pro dospele, hned bych se tam stocila 😀

Janysko vitej!

janyska
13. únor 2010

oprava 4tt..teď tady na netu čtu, že by ten test tak brzy mohl být falešně pozitivní? Máte s tím zkušenosti?

estrellita
13. únor 2010

tibi: taky bych si do nej hned lehla 😀 zvlast ted, kdyz jsem se nacpala rizkem s domaci kasi a okurkovym salatem, nebyla jsem leniva ani ho nastrouhat, mnam 😵

estrellita
13. únor 2010

janyska, gratuluju 🙂 no pokud sis test delala jeste pred ms, tak muze byt falesne poz., ale ani nemusi. tak drzim palce, at carka sili 🙂

estrellita
13. únor 2010

teda to pro melo byt pro madli, ne pro tibi 🙂
tib, jj, drahe je, ale jako darek by to bylo fajn 😀

chaarleene
13. únor 2010
madlisek
13. únor 2010

Mnam, domaci kase 🙂 My dneska budeme mit cibulackuuu, mam na ni poslednich par dni hroznou chut, tak jsem ji vcera v noci udelala a dneska si pochutname 🙂

estrellita
13. únor 2010

madli: mnam, tu mam rada, ale nidky jsem ji nedelala 🙂 neposles mi prosim recept? 🙂

estrellita
13. únor 2010

jinak jsme se krasne uveleila v sedacce, a koukam na skoky 🙂 no skoda, ze neni krasobrusleni, to miluju, ale je vzdy ve 2 rano, to by me zabilo 😀

madlisek
13. únor 2010

Estrel, IP 🙂

milmic
13. únor 2010

Madli, napíšeš mi taky recepis prosím prosím?

elitera
autor
13. únor 2010

Jany, vítej a gratuluju 🙂
Estrel, no jako pokud tvé dítko nebude potřebovat pořádný houpání, tak to pověs klidně nad ten gauč, ale opravdu jsem to viděla v akci a to dítko se rozhodně hlásilo o intenzivní houpání, který by mu překážející gauč nedovolil 🙂

madlisek
13. únor 2010

Mil, uz je na ceste 🙂

milmic
13. únor 2010

Madlisku, díky moc.

Zítra vařím silnej kuřecí vývar s kolečkama mrkve a písmenkama a hovězí guláš, mnam, ale určitě někdy zkusím.

estrellita
13. únor 2010

elit: no to je prave otazka, ja nevim, kolik bude potrebovat houpat 🙂 nicmene dva metry nahoru adva dolu urcit emit nebude, protoze panelakovy byty maji asi 2,5 metru. tak nevim, jestli to ma cenu vubec porizovat 😕

madlisek
13. únor 2010

Estrel, vyska panelakoveho bytu to urcite neni problem. A prodavaji se i ruzne stojany 🙂 http://www.becomingdomestic.co.uk/wp-content/up...

estrellita
13. únor 2010

madli: to se mi moc libi 🙂 ackoliv, kdyz se v tom to dite bude osivat, tak bych tomu uplne neverila, ale krasny to teda opravdu je 🙂