Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
11. črc 2009

Madli: Ahojky ponocovalko 😉 Tak mě to nakonec večer nevyšlo tady být, na čt2 byla Eliška Krásnohorská, tak jsem tam tu holku nemohla nechat samotnou 😅 Ale hnedka teď jsem šupajdila sem, jestli už jsi se tu ukázala. 🙂 Moc se těším na fotky a jsem hrozně ráda, že se vám všechno vydařilo a celé jste si to užili 😵

Estrel: Sice mám míry jaksi jinde, ale úplně ti rozumím. Já mám největší problém s kalhotama, když jsou mi dobré přes nohy a zadek, tak mi odstávají v pase a naopak. A halenky na knoflíky si často zašívám, protože se mi přes prsa rozevírají 😒 Tak co budu nosit v těhu nevím, asi stan 😀

estrellita
11. črc 2009

eli: no nahore je to ale pres 90 😀 takze idelani rozhodne ne. ja bych byla rozhodne pro mensi. rada sportuju a porad myslet na to, ze musim mit super zpevnenou sportovni podprsenku, je des 😝

andelko: to s kalhotama a kosilema se mi taky stava 😀

estrellita
11. črc 2009

a uz trea vim, kam chodit na kolhoty a kam zas na tricka.
ted jsem si saty koupila, a to jsem se fakt divila, ze co to, ze mi to vsude sedi, ale to jsou opravdu vyjimky (a to jedny saty maji uzasne upravovani prave pres prsa, ze si to muzu roztahnout, neo zuzit, takze tim to je 🙂
a rada spim na brise .......... 😀 takze i zde y se mi hodily mensi 😀

elitera
autor
11. črc 2009

holky, kdybyste byly cyklokraťasy, kam byste se schovaly? 🙂)

andelka
11. črc 2009

eli: Někam hodně daleko od kola 😀

estrel: Jo, taky občas seženu něco co padne, to pak mám fakt radost, ale někdy je nakupování fakt za trest. Příští týden jdu shánět kratší kalhoty, tak už se fakt těším. 😒

elitera
autor
11. črc 2009

už jsem je odhalila, byly ve skříni se zimníma bundama. 🙂)

andelka
11. črc 2009

Tak to byly od kola hodně daleko 😀

estrellita
11. črc 2009

eli: ke spodnimu pradlu a nebo tam, kde se to ode me nejmene ceka 😀 😀

estrellita
11. črc 2009

hahah, tak jsem docetla 😀 😀 hlavne, ze se objevily 🙂)

elitera
autor
11. črc 2009

Já toho chlapa odstřelim. "Jdem na kešku, přístupná na kole, lužní les, koukej, mam fotku!" Fotka s romantickou upadlou kládou, budiž, tak jedem. Posledních 150 metrů jsme se probírali pěšky bažinou, nechápu, proč je to tam chráněný, bo jsou tam jen kopřivy a další běžný bejlí. Informace ke kešce "strom s ušima" znamenala tu upadlou, už mechem obalenou kládu porostlou chorošema. Jsem hotová.

sijen
11. črc 2009

ahoj,
Madlii vítej!! Moc se těším až se trochu víc zdržíš a trošku popovídáš. 😵
téma prsa? no,..🙂) 😉 Sportovní prsonosička je moje velká kámoška 😎
Včera večer v nočním Tescu jsem velmi výhodně koupila pěknou letní halenku, látka vypadá jako madeira, hlubší výstřih - zlevněno na 100,- , barvy žlutá, červená a bílá. Větší velikosti.

aerin
11. črc 2009

Ahoj holky🙂

Madli vitej zpet, tesime se na fotecky!🙂

Holky dotazek, rozhazuju site a rozhlizim se po architektovi/projektantovi...mozna se nam neco do budoucna rysuje, ale nechci to zakriknout😉

andelka
11. črc 2009

sijen: gratuluju k dobrému nákupu 🙂

aerin: Tak s tím neporadím (zkus napsat Len, ta má k tomu tuším blízko), ale mám radost, že se něco rýsuje. 🙂 Jsem zvědavá, copak by to bylo. 😕

sijen
11. črc 2009

Aer teeda, tak at se to vine dál, to rýsování se 😉 držím pěsti!
architekt - nevím, mám uložené někde jen tipy z netu..běžně dostupné

eli co/kde je keška? My byli u rybníku na dece, kráasně bylo! Voda na kraji teplá, na koupání pro mě zima. Pár osob teda plavalo. Fotila jsem K.mobilem a výsledek překvapivě dobrej 😕

Andělko nákupy dnes pokračovaly a to ve velkém. Takže co jsem si přivydělala doučováním skončilo v botech a hadrách🙂 nicméně mám radost, dlouho jsem si nic nekoupila.. ty větší velikosti (mám namysli od 46 a výš) se blbě schání a když najdu i normální tričko bez super cool designovýho obrázku, tak jsou fakt mega drahý (vždycky mě u těch cen napadá že je fakt potřeba shodit .. 😉

dobrou noc

elitera
autor
12. črc 2009
sijen
12. črc 2009

ahoj
Eli dík, K. se dotoho začetl a oba nás to moc nadchlo. Našli jsme v HK hrozně moc úkolů. My jsme doteď používali tohle - když jel K. sám, viděli jsme pak přesně trasu co ujel i fotky z místa kde fotil -jsou součástí odkazu na té mapě (trase). Nevýhoda je to jen pro mobily Nokia s GPS. http://sportstracker.nokia.com/nts/main/index.do

elitera
autor
12. črc 2009

To je taky docela dobrý, ale z toho už jsem trochu paranoidní 🙂)

des
13. črc 2009

madli: to je super, že se líbánky tak povedly!! Přeju, ať jsou i ostatní dny vašeho manželství tak krásné jako ty, co zrovna prožíváte!!

eli: 😀 to zní jako prima výlet!

sijen: děsně se mi líbí ten obrat: "Včera večer v nočním Tescu...." to zní fakt poeticky...počkej, nějak to doplním:
Včera večer v nočním Tescu, koupila jsem kupu lesku.
Dám si ho na rty i kůži, do kolen půjdou všichni muži.

...no nějak mi nesedí rytmus 😀

Hezký den!!

sijen
13. črc 2009

Des hahaha🙂) poetická jsi byla i netěhotná? úplnej Skácel 😉
vylepšuju ten rytmus
dám si ho na rty i kůži, až půjdu večer od Růži 😲 😉

andelka
13. črc 2009

Takže začínáme nový týden poezií? to je krásné 😵
Nám se dneska vrací mamka z dovči, tak mám na dnešek kromě pár pochůzek jasný program - úklid, aby mamka nepadla hned po příchodu do mdlob. 😅
Všem přeju krásný den
Madli, moc se těším až nám povykládáš zážitky ze svatby a z Alp, moc jsme na tebe všechny myslely. 🙂

eirin
13. črc 2009

Andělko, mě čeká úklid ve středu, mamka bude v Praze a bude u nás přespávat :D
Jinak mně týden nezačal zrovna extra super dobře, přišly mi výsledky z endokrinologie a nic moc, no, jeden hormon zvýšený o 100% nad horní hranicí, další zase pod hranicí. Docela mě zajímá, jestli to hodlají moje endokrinoložka a gynekoložka řešit nějak dohromady nebo každá zvlášť nebo co vlastně bude.

andelka
13. črc 2009

eirin: no jo, maminky nás dokážou zapřáhnout i ještě ve své nepřítomnosti, co? 😀
No ale ty výsledky mě mrzí teda, to je pech. Ale snad spolu budou ty dvě komunikovat, aby našly tu optimální cestu k vyřešení problému, bylo by to logické. Já se ale v endokrino moc nevyznám. Každopádně je to ale nepříjemné, přeju pevné nervy a brzký úspěch v léčbě (určitě nějaká bude, ne?)

eirin
13. črc 2009

Andělko, děkuju. Předpokládám, že nějaká léčba bude.. teď prozatím čekám na MS (už jsem čtvrtý den po vysazení Norethisteronu a MS nikde) a budu brát dvojitý Clostil, gyndr bude mít už ruce i nějaká čísla tak uvidíme, jestli mi k tomu přidá ještě něco nebo to zkusíme tak. A příští čtvrtek jdu na endo, tak budu moudřejší. Ale tak nějak celkově mi docela sklaplo a doufám, že mě to konečně donutí zhubnout (protože když už ne tohle, tak fakt nevím, co jiného).

andelka
13. črc 2009

eirin: a myslíš, že zhubnutí pomůže? Potřebuješ to vůbec? Radši si nic takového neplánuj a říkej si jen, že budeš pracovat na zlepšení zdraví, to ostatní přijde samo. Já věřím, že doktoři pomůžou.

eirin
13. črc 2009

Jojo, právěže potřebuju, jako prase drbání.. Hodně jsem jednorázově přibrala od podzima (bůhví, jestli to nebylo i z nějakých endokrino důvodů) a někdy v lednu mi začala blbnout MS. Takže mému zdraví zhubnutí rozhodně prospěje. Nicméně taky věřím, že si se mnou doktorky poradí.

sijen
13. črc 2009

je Eirin, to mě moc mrzí ty výsledky z endo ☹ posílám obejmutí a udělejte si s Komárem nějaký pěkný výlet 😉
Zhubnout musím taky, to víš - jen se musím zatnout! Zatím jsem zvládla jen omezit tu práci.

Holky přesný den ovulace asi vypočítám jen měřením BT co? ovulaci bych měla mít 18DC, průměrně mám MC 33dní. Mám MC jednou 29, pak 35, někdy i 39..

eirin
13. črc 2009

Sijen, řekla bych, že ano - tedy alespoň u sebe bych se řídila při stanovení data ovu měřením teploty (pokud bych teda nějakou ovu měla 🙂
Tak co Sijen, zatneme a sundáme to? 😀

Hehe, no výlet s Komárem jsme měli včera i předevčírem. V sobotu jsme byli v Dobříši (samá svatba a těhule, z toho jsem měla trochu depku) a na Slapech a včera jsme se vypravilli pro kešku. Komár chudák zahučel při sestupu z prudkého kopce do křoví, podjely mu nohy a nechutně si do krve odřel ruce, tak jsme už nic nehledali a jeli domů, načež jsem z mapy zjistila, že jsme měli jít z druhé strany a přímo k místu vedla pohodlná cesta. Takže tam jdeme dneska po práci, snad už ze správné strany 😀

andelka
13. črc 2009

eirin: Tak jak myslíš, to záleží na tobě, že jo. Zhubnutí celkově určitě prospěje, ale ne za každou cenu, jen tak zlehka, v klidu, jo?

sijen: Přesný den (tedy na rozmezí 3 dnů - úplně přesně se to nedá říct) se dá určit měřěním BT, ale až zpětně. Nadcházející ovulace se dá určit změnou hlenu. Teoreticky se nejdřívější možný den ovulace dá spočítat tak, že od nejkratšího cyklu (dejme tomu 29) odečteš 16 dní (delší by LF být neměla) a vyjde ti 13DC. další hranici dostaneš tak, že naopak od nejdelšího cyklu odečteš tu kratší možnost LF, 11 dní (kratší by být neměla) a vyjde ti 39-11=28DC. Takže potenciálně můžeš mít ovu kdykoliv mezi cca 13Dc a 28DC, reálně bych to viděla tak 15-25DC, průměrně. Ty cykly od kterých se to počítá se berou za posledních 12 cyklů.
koukám, že to máš stejně jak já, každý pes jiná ves. Já jsem za posledních 12 cyklů měla nejdřívější ovu 19DC a nejpozdější 31DC. a pak se trefuj do ovulky 😅 Ještě že je ten hlen, jinak by mě asi trefil šlak.

Tak mě napadá, sijen, následuješ mě změnou statutu? 😉

andelka
13. črc 2009

eirin: to byl teda výlet 😅 Hlavně že se mu nic vážnějšího nestalo a má dokonce chuť se tam vypravit znovu, tak držím palce, ať najde. 🙂

eirin
13. črc 2009

Andělka: Jojo, já to ani jinak než zlehka a v kllidu neumím 🙂 Nejsem blázen, jídlo si neodepřu. Spíš zmenším večerní porce, nebo ještě lépe, přesunu je do dopoledních hodin.