Maminky, jaké jméno jste daly k českému příjmení?

babulinka1
14. únor 2017

Ahoj všichni, prosím o radu popřípadě inspiraci, jaké jméno se hodí k českému příjmení Dvořák? S manželem se nám líbí Karolínka a Marek. Mě pak ještě Samuel nebo Viktorie a Co myslíte vy? Děkuji za všechny názory.

puresin
14. únor 2017

@babulinka1 Dvorak je zrovna takove "normalni" ceske jmeno, neni legracni jako treba Mazanek nebo Broucek, takze jmeno (za me teda krome vyslovene exotickych) muze byt jakekoli. My mame taky celkem bezne ceske prijmeni a deti jsou Sofie Anna Koubova, Stepan Kouba a Mariana Koubova, takze mix slovanskych a romanskych jmen. 🙂

babulinka1
autor
14. únor 2017

@puresin Jéé mě se Sofie taky vždycky líbilo, ale právě manželovi vůbec ne. Že to prý s příjmením vůbec nejde... no nevím, nemyslím si

izz76
14. únor 2017

@babulinka1 Ke Dvořákovi se hodí téměř cokoli i když zrovna ten Samuel moc ne🙂 ale ty ostatní jména úplně v pohodě👍

popelka1984
14. únor 2017

Já mám sice Michaela a není Dvořák ale znám dva bratry Dvořákovi Jiří a Jan a ještě jedny dva bratry Zdeněk a Zbyněk. Pak zpěvák a sportovec jsou Michal Dvořák, pan od nás z města je taky Michal Dvořák. Holky znám Lucku a Janu Dvořákovou. 🙂

majaaa82
14. únor 2017

@babulinka1 Jednoznacne Antonin 😉

lv
14. únor 2017

mě se Marek a Karolína zdá k příjmení výborné

kika266
14. únor 2017

me se Karolinka libi moc 😀 moje mala se jmenuje Karolinka a k prijmeni dvorak se hodi, Karolina Dvorakova zni hezky 🙂 i Marek se k nemu hodi, ale Samuela bych k nemu nezvolila.

viki788
14. únor 2017

Souhlasím s Karolínkou i Markem,Samuel se mi moc nelíbí... 🙂 A Sofie je vlastně taková česká Žofka,no... 🙂

babulinka1
autor
14. únor 2017

@kika266 opravdu? A jak ji říkáte? Byla jsem v obchodě a paní na malou holčičku volala Karoli a mě se to strašně líbilo.

netopejr
15. únor 2017

Marek a Karolina
Viktorie ještě ok, Samuel mi k tomu nejde. Navíc těch Samuelů je dnes tolik, ze i z toho důvodu je Marek lepší. 😉

kika266
23. únor 2017

@babulinka1 Ano opravdu 🙂 rikam ji ruzena jako milacku, kocko moje, ale jmenem bud Karoli, to se mi taky libi nebo Kaji, Kajko, Karolinko, ale kdyz zlobi tak Karolino 🙂 to ale neni tak casto 🙂

krealeaa
23. únor 2017
Uživatel krealeaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krealeaa.

@babulinka1
Mně by se líbil pro chlapečka Karel a pro holku Alenka 🙂