Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

januzza80
14. pro 2009

Forensico,jo pupik roste,ale je to vetsinou focene vecer,tak je vecer vetsi,pak vlozim fotky z rana a dekuji moc.Ja te chapu,ze chces byt tehu,je to nejkrasnejso okamzit.Prave jsem si rikala,ze jeste jedno mimco musim mit. 🙂 Sice nevolnosti jsou a v patek jsem musela na ambasadu kvuli overeni podpisu a v aute me natahlo,ze jsem jhledala nejaky sacek kdyby nahodou,nastesti se nic nestalo.Je mi stejne blbe,jak u male.Nastesti jsem nezvracela.

slunicko2
autor
14. pro 2009

Milusko, nevolno od tehu nebo jeste po te chripce? Sean mel ten dreveny z Ikei, ale vubec si s nim nehral, tak ho dostala kamaradka 🙂

Jani, gratuluju k dobremu vysledku scanu!

Ja ted cekam, jestli nedostanu gastroenteritis. Byla jsem u klienta, ktery to ma a office mi nedal vedet, ze musim mit rousku! Zatim jsou vsichni carers nemocni. jsem na ne docela nastvana. Ani ne tak kdybych ja to dostala, ale co Sean!

januzza80
14. pro 2009

Zuzi,dekuji moc a snad se k nam taky brzo pridas s briskem. 😉

forensica
15. pro 2009

Zuzi, ti jsou ale nezodpovedni u tebe v praci, to je desny 😠 No snad budete v poradku. Nejak mi uniklo ze gastroenteritis je prenosna vzduchem, ja bych rekla ze snad jen oralne 😅

Tak my jsme marodni doma uz vsichni. Soplime, kasleme, no radost. Ale nemame ani jeden teplotu tak se z toho snad brzo vylizeme. Jinak z toho sezeni doma zesedivim!!

editahlb
15. pro 2009

Ahoj holky, tak zase roman..

Verco to choditko cos vybrala vypada hodne dobre, krasne barevne a hodne ulozneho prostoru. Je to, jak rikas, trochu vic drahe, ale treba ji to vydrzi na dyl. My jsme koupili tenhle: http://www.amazon.co.uk/BRIO-31351-Wooden-Toys-... hlavne kvuli tomu odporu v koleckach, protoze ji potrebujeme trochu pribrzdit (uz ho tam ale asi nemaji Jo a 😒
Taky hlasim uspech s prosim prosim, E by se jinak dneska nedostala od stolu 😀 Jenom kecam, ale bylo to mile. Doufam, ze nam to uceni pujde v budoucni rychleji. Taky myslim ze na to musi byt v nalade.. Ty dve fotky od fotografa jsou super!! Libi se mi obe, ta druha, protoze jste na ni vsichni tak veseli. Kolik jich nakonec mas? Se spanim je to u nas tak, ze E jde vzdycky spat v 9 rano, to spi tak dve hodky a pak odpoledne kolem 2. Pozdeji uz spat nechce, i kdyz je unavena, ale pak zase nejpozdeji v 7 vecer odpadne. No snad nam budou spat brzo od 7 aspon do 9 😀

Kato v lodickach na dlazbe to neni na velke prochazky, co? Co se Nico uci v vareni? Me se ten napad strasne libi, vsadim se ze tady v cechach nic podobneho neni, ale nechci byt negativni, no rozhodne to nebude tady na vesnici... (S tim bincem doma, kdyz necham O s E samotne, to mi povidej! ) Jo a snezi tady ted krasne, tak snad to do doby nez prijedete vydrzi.

Zuzi my kdyz jsme byli naposled v Ikei tady v Praze tak jsme Eiru nemohli dostat z detskeho kouku protoze se nechtela toho choditka, co Sean nechtel, pustit. No vyvadela tam priserne. Strasne ji bavi chodit a my jsme ji od toho chteli asi po hodine odtrhnout- jaka hruza! Jinak drzim palce at nedostanes tu gastroen. ! Jinak bys je v praci mohla soudit
😉

Jani super zpravy ze scanu a diky za picture! Jen tak dal!

forensica
15. pro 2009

Edito, jo tak to maji nasi znami, teda vlastne podobne jelikoz tam nemaji to pribrzdovadlo. Ona to vyresila tak ze tam nahazeli 8 litrovek s vodou a ta vaha to uzasne pribrzdila 😀 To co jsme vybrala snad brzdeni ma, no ale amazon ma posledni a ja cekam na jedno na ebay tak predpokladam ze ho nevyhraju a tam mi ho taky prodaji a budu nahrana 😀 Gratuluji k uceni znaku! Nam to prijde uzasne, akorat nam mlade zlenivelo. Je snazsi si poprosit o hracku co je pul metru dal nez zdvihnout zadek 😀
Fotek bude 10 upravenych tim fotografem. To nam staci. Manza se ted cuka ze nechceme mit na kazde stene nase hlavy tak mozna ani nikde viset nebude. 😖

My furt marodni ale myslim ze se to lepsi. Rekla bych ze ta odsavacka udelala sve a opravdu male tece sople ted mene. Fakt vyborny produkt, i kdyz u toho teda musime byt dva a drzet 😅

saza007
15. pro 2009

ahojky,

tak hlasim, ze prujem vcera po 14(!) dnoch prestal. yipeee! Aj prdelka uz vyzera lepsie. Za odmenu mal dnes J ockovanie 😝, snad nebude v noci velmi matat...

forensica
15. pro 2009

Sazi, chudak mala to se teda ma s tim ockovanim 😅

miluska.woolley
16. pro 2009

Ahojky holky, taky hlasim kontrolu v poradku, mimco ma vsechny udy a tak, takze to vypada nadejne 😀 .

Sazo to je dobre ze uz je po prujmu. Ale stejnak myslim ze nas maminky to trapi vic nez miminka.

Zuzi spatne mi je z tehu, uz to snad brzo prestane.

Verco prejeme brzke uzdraveni, at jste na jezuldu fit. Lotta si na tu odsavacku casem zvykla... ale taky mi prisla k nezaplaceni.

No nic, zvoni mi budik, tak se jdu zkulturnit a namalovat si nejakej ksicht, mala frci do skolicky a ja s kamoskou na snidani do mesta. Tak uz se tesim.

editahlb
16. pro 2009

No Milusko ty si uzivas 😉 🙂 Cos mela dobreho?

Holky ha bych se po te odsavacce mela asi tady poohlednout, co? Abych ji v UK mela pro pripad potreby. Jedeme do CF pristi tyden. Moc se tesim na vanoce, i kdyz se mi ta predvanocni nalada uz minuly rok nejak pozmenila. Nevim, cim to je, snad se do toho zase dostanu jak E bude rust.

Verco tak taky preju brzke uzdraveni, bez sopliku! Kde jste to chytli?

Sazi to ses natrapila, vid, 14 dni s prujmem! A chudinka ted to ockovani - brrr kdyz si na to vzpomenu. Nejhorsi mi ale prislo to prvni, pak jakoby uz na to privykla, tim nemyslim ty vlastni injekce, ty jsou hrozne, ale spis to, jak na to reagovala.

Ja uz jdu 4 ledna zase do prace, sice jenom na castecny uvazek, ale i tak ☹ Porad cekam na to kdy me chytne takova ta nalada, ze se jako budu tesit na zmenu prostredi, ale kde nic tu nic. Jinak mame ted s E docela dobre obdobi, doleze si kam chce a sama jeste nechodi, zabavi se sama, hraje si s hrackama, takze si treba i zvladnu precist knizku, coz jsem uz od porodu neudelala. Nemela jsem na to proste naladu. Mam ted malicko vic casu a to je fajn.

Zuzko jak se mas ty? Nejsi nakonec nemocna?

slunicko2
autor
16. pro 2009

Verco, ja jsem teda na strankach NHS a ani jinych take nic o prenosu vzduchem nenasla! jenom o dodrzovani hygieny! Ale zatim je kazdy kdo tam byl nemocny. Vsichni nadavaji, protoze nedostanou zaplaceno. Ja zatim nic, jen mi vcera bylo malinko nevolno, ale dnes nic...
Tak to u nas se by se tvemu manzovi udelalo nevolno! Mame vsude nase fotografie a seana 🙂 Sem tam teda i nejaky ten obraz 🙂

Holky, drzim palce, at jste vsichni do vanoc v poradku 🙂))))

Edo, na me ta radost ze zmeny prostredi prisla az po nastupu do prace. Vubec jsem si to nemohla napred predstavit. Pak jsem se citila guilty, protoze jsem si na Seana treba hodinu ani nevzpomela 😝 😔 Tim ale nechci rikat, ze to bylo snadne!
Vidis, kdybych to o tom voziku vedela drive, mohla jsem ho s sebou minule do swansea odvest autem. Takhle jsem ho dala tady kamaradce. Sean o nej vubec nezavadil. Jenom v te Ikee s nim chtel jezdit a ja blbec mu ho koupila 🙂

Milusko, doufam, ze ti snidane chutnala a nezvedal se ti zaludek! A gratuluji ke scanu, ze je vsechno v poradku!

Helco, jak to vypada se slecnama? 🙂

Sazi, super zpravy s prujmem. Snad budete po ockovani v pohode!

forensica
16. pro 2009

Zuzi, tak to je dobre ze je jsi v poradku. To uz by se asi ted projevilo ne.

Milusko, bezva zpravy 😉

Edito, no ja se taky citim tak nejak provinile ze budu nechavat K ve skolce az pujdu do skoly. Uplne te chapu. ALe ono to asi vam obema prospeje a budete se na sebe vic tesit 😉

Tak jsem vyhrala ten vozicek na eBay! Za £20 a postovne bude asi jeste £10..no stejne o skoro £20 levnejsi, jippiiii a hlavne to bude brzo tu. Jinak rano jsem mela ohen v krku ale prez den se to nejak spravilo a krome kychani a sopleni je to dobre. Mala snad taky uz lepsi, asi tim ze ji rvu ovocem. No nic, jdu dat ven na schladnuti gulas a honem do sprchy a do hajan. Pa a jestli tohle jeste neznate tak tady posilam pro pobaveni http://elfyourself.jibjab.com/view/mBNaqRrHRROp... 😀

slunicko2
autor
16. pro 2009

Verco, gratulace k vyhre vozicku! to vzdycky potesi! 🙂

Ja elfiky znam... Ale jdu se juknout i na vase video!

Zasilam tohle www.portablenorthpole.tv

Tam zadas udaje male nebo manzi, fotografii a doplnis prani... a santa to zahrne do videa. moc krasne video!

forensica
17. pro 2009

Zuzi, dik, zkusim to jak se k tomu dostanu 🙂 Jak je, zdravi?

slunicko2
autor
18. pro 2009

Verco, moc pekne video 🙂

sean vcera v noci dvakrat zvracel a ja mam zaludek na vode. Ale dnes nic. Tak nevim, co to vcera bylo.

editahlb
19. pro 2009

Ahoj holky!
To je mi lito Zuzko! Snad to nebude nic vazneho. Nesnedli jste neco spatneho? Ja tady mam nemocneho O, uz druhy den, tak snad jo to aky brzo pusti. Ja jsem o.k. jenom je mi porad zima tak snad taky neonemocnim 😒

Verco super ta vyhra! Ja kdyz jsem pro E chtela ten Brio vozicek tak ho na ebay meli v drazbe uz drazsi nez jak ho prodavali na Amazon 😨 Clovek nikdy nevi, co?

Zitra tady mame v mistnim kosteliku vanocni besidku deti ze skoly z vedlejsi vesnice, jsem rada, ze se kostelik vyuziva, od roku 1978 az do nasi svatby v nem vubec nic nebylo a ted uz je to druha besidka a obcas bohosluzba. Dalo nam to pred svatbou zabrat trochu ho zprovoznit a tak ted z toho mame dobry pocit 🙂

forensica
20. pro 2009

Edito, no to je parada ze jste neco v komunite zvelebili a ted se to pouziva. To musi byt fakt bezva pocit 🙂 Sikulky!

No tak my jsme se tak nejak pomalu vyhrabali z rymy, uz to neni tak hrozny, ale mala ted uz druhy den ma prez 38C teploty ☹ No fakt nevim co nas to provazi za mrzaka vira. Mozna ji taky lezou zuby, ale tezko rict. Ach jo.

Ja dnes budu pect vanocni stolu a par cukrovi. Uz se tesim co z toho vznikne 🙂 Hlavne je mi jasne ze to pak stejne budu jist jen ja (mozna dam male par kousku at nerekne). Bjorn urcite bude protestovat ze tam je moc cukru 🙄

editahlb
20. pro 2009

Jee Verco tak u nas je to vzdyky naopak - O si stezuje, ze je tam malo cukru 😀 A stolu ted tady bastim s kavou k snidani, ale je kupovana, tu tvoji domaci bych si taky dala 😝

S tema zoubkama to se ted uz neda tak lehce zjistit, co? Ja jsem zkousela male prstem prejet po dasnickach vzadu a tak me kousla, ze uz ji tam prsty v zadnem pripade davat nebudu! Ale jinak to mate teda dost vysoke teploty, co ji na to davas? Nejaky calpol, zabaly? ja uz se desim toho az nejaka takova nemoc dorazi k nam.. Tak at se brzo vykuryrujete kocky.

CHtea jsem se zeptat - cim nahrazujete v UK hrubou mouku? At ji nemusim vozit. A krupice je semolina, ze?

Jo a nemate nekdo nejake zpravy o Evci? Ja jsem od te doby co odjela na dovocu (zari) od ni nic neslysela, nechodi na skype, sem, neodpovedela mi na textovku, tak nevim, co se deje 😒 😨

forensica
20. pro 2009

No davam ji Calpol, zatim to stacilo i kdyz teda celou noc mela k 38C ☹ Ale spala a dnes je jaks taks vesela tak se tim snazim nenervovat ( i kdyz teda klidnou me to nenechava). No jsem zvedava kam se to vysplha odpoledne, docela se bojim. Ale jinak ji v podstate az na ten sopel a obcasne zakaslani (tak 5x denne) nic neni, tak nevim. Ji, pije, cura a kadi tak asi to nebude tak hrozne. Doufam.

Hrubou mouku jsem jeste nepotrebovala ale jak rikas muzes to nahradit napul semolinou.

Mas pravdu, od Evci uz jsme neslysely stoleti,co!

No ja jedu na nakup, musim koupit formicky na linecke a nejakou mnamkovou marmeladu 😝

janauk
20. pro 2009

Ahoj holky,
nejak jsem se sem v posledni dobe vubec nedostala. Byli jsme vsichni nemocni a me to nachlazeni uplne odrovnalo, uz se v tom placam skoro dva tydny. Jinak malemu odsavacka take moc pomohla.
Sazi, to je super ze uz mate po prujmu. Jake bylo ockovani? Alfi byl v patek a byl hrdina. Jinak ma strasne suchou kuzi na nohou, vypada to jako exem, tak jsem prestala pouzivat vsechny pripravky, zmenila prasek na prani ,ale nic nepomohlo 😒 Mate s tim nekdo zkusenosti?
Jano, Milusko moc gratuluji k ultrazvukum! Super zpravy.
Veroniko, nadherne fotky, moc Vam to tam slusi a neni vubec videt ze se to male nelibilo. To uz je ale slecna. Jak je ji? A jak dopadlo peceni? Ja rano pekla tvarohovou vanocku a jeste par kousku lineckeho jelikoz prvni varka je uz sezrana! Stolu miluju ale nikdy jsem ji doma nepekla, tak to mozna jeste napravim. To choditko je moc hezky!!!
Edit to je super jak se ted pouziva ten Vas kostelicek, tak doufam ze jste si besidku uzili. Jinak ja hrubou mouku kupuju tady ve slovenskym obchode a micham ji s hladkou abych mela polohrubou.

saza007
20. pro 2009

Jani - maly bol tiez hrdina, len trochu pomrncal. ale za to na druhy den sa cely vysypal na hrudnicku - volali sme dr, ta len povedala, ze je to neobvykle po DPT ockovani, ale pokial je happy a nema teplotu tak je to ok. Tiez si myslim, ze je to exem a po tom ockovani sa mu to trosku podrazdilo.
J ma exem pod kolienkami, a suchu pokozku so sklonom k exemu na ramienkach a na hlavicke. Zatial sa chceme vyhnut kortikosteroidom, tak skusam kadejake kremy, hlavne na tu hlavku, lebo to ho zacalo dost svrbiet, normalne sa skrabal za uchom, bol to celkom komicky pohlad 😅 poor little mite. Tiez nepouzivam ziadne pripravky do kupela, hlavku mu umyvam s aqueous cream a to potom dobre oplachnem a po kupani natrem Aveeno creamom - ten mu zatial vyhovuje najviac. Po prvom pouziti mu to trosku zacervenalo, ale teraz je to uz skoro uplne prec. Kamoska z NCT zase vychvaluje Diprobase alebo Doublebase cream (na oba dostanes prescription). Ono je to vsetko 'trial and error' co sa exemu tyka, kazdemu vyhovuje nieco ine. HV radila Oilatum do kupela, to som este neskusala, takze nemozem referovat.

editahlb
21. pro 2009

Holky a zkousely jste treba jenom olivovy olej? Ja na nej nedam dopustit, E na sobe nemela krom tohoto olivaku nic asi az do 6 mesicu a nikdy nic, ani pupinek. Ale nevim, urcite jste to uz taky zkousely a ti vasi drobeckove potrebuji neco leciveho 😒 A taky cista vazelina by mohla byt na ta sacha mista dobra..

slunicko2
autor
21. pro 2009

ahoj holky,
vidim, ze vas trapi teploty! Drzim palce, at je to brzy lepsi! Tohle pocasi viry jenom podporuje! 😠

Sazi, Sean mel ekzem od narozeni. Mel ho docela hodne. Nam HV dala Double Base krem. Je to jenom vazelina a parafin. A Seanovi to hrozne pomohlo. Posilala jsem ho ted i segre, protoze jeji maly ho take mel.
Seanovi jeho GP nikdy zadne corticoids dat nechtela. Ale treda dalsi GP ho kamadarce dala a ten jeji mel o polovinu mene ekzemu. Ja jsem nakonec rada, ze jsem si to od ni nevydupala!

Edo, ja jsem olivovy olej pouzivala na baby masaz. Ale Seanovi se potom kuze nelepsila... Ja jinak nepouzivam vubec nic. Jenom ten krem, kdyz je to potreba. Rikam si, ze je to tak nejlepsi.

Jinak vazelinu bych jako takovou nedoporucovala. Ta totiz nepromasti, chrani jenom proti vode napriklad 🙂

Ja jsem dnes byla na physio. Tak uz vim proc me boli zada. Mam hnutou panev na jedne strane. A tailbone neni tam kde ma byt a mam pater prilis prohnutou...
jo, taky nam navy prijde on stedry den delat novou zed do koupelny!
A do tretice.. sean nam zvraci kazdou noc. Pres den je ok, ji, beha. Vecer jde spat v pohode. A pak se kolem pulnoci vzbudi a totalne se pozvraci. Tak jsem hledala na netu co to muze byt. Pry zachvaty, astma a nebo alergie na mleko. Ve ctvrtek jdeme k GP rano, tak jsem zvedava!

Edo, ja myslim, ze Simca se videla s Edou nekdy v srpnu naposledy. To jak se starate o kostelik je moc pekne!

Holky, pokud se sem uz nedostanu. Tak vam preju moc krasne Vanoce! Krasne si svatky uzijte s detma!

saza007
21. pro 2009

Edit - olivovy olej pouzivam pre J od narodenia. hlavne na nozicky a chrbatik. Skusala som mu ho aj na tu hlavicku, ked ju mal velmi suchu, a strasne sa po nom skrabal ☹ Takze preto sme presli na ten Aveeno cream.

Zuzi - dufam, ze aj J sa tomu kortikoidnemu kremu vyhne, ja si ho od Dr zatial nepytam. Sama od malicka trpim na ekzem, a steroidny krem natieram len fakt v najhorsom pripade (naposledy napr pred vyse rokom)
Dufam, ze chrbat budes mat coskoro OK! Mne sa osvedcil aj osteopath.
Chudak Sean, nech je mu coskoro lepsie!

forensica
21. pro 2009

Ahojky, no tak mala se dnes vzbudila rano s 39.6C ☹ Nastesti nas vzali brzo u GP a ta ji dala ATB. Viditelne K nic neni, ryma je skoro pryc a kasle minimalne. Akorat ji pry neco slysela na pruduskach skrz ten rev co tam predvedla 😅 No ja jsem z toho uplne vyrizena psychicky. Calpol mi statecne plive na metr daleko, studeny mokry na sebe dat nenecha. Prvni davku ATB snedla, Calpol ji asi zacnu michat do jogurtu ( to je to jedine co ted ji ☹ ) Ach jo.

Zuzi to je fakt zvlastni a ze by se mu takhle projevila alergie?

miluska.woolley
21. pro 2009

AHoj holky, my zitra brzo frcime do Cech a tam jsme bez internetu. Doufam ze si odpocinu a konecne prestanou ty nevolnosti. Taky jdeme zitra na NT a krev soukrome v CR.

Prejeme vsem krasne Vanoce!!!

JInak prememe vsem marudkum brzke uzdraveni a maminkam hodne trpelivosti a sil.

kaata
21. pro 2009

Ahoj holky, hlasims e taky asi naposledy pred svatky. Dnes jsem naposledy v praci a zitra letime na tyden do CR. Preju vam vsem krasne Vanoce a at si to moc uzijete s mrnouskama, obzvlastne s tema, kteri uz z toho zacinaji mit trosku rozum.

Jinak mne psala Evca pred casem, jsou to asi 2 mesice, maji se dobre a Pietro myslim akorat hledal novou praci.

Milusko, at vam dobre dopadne scan a krev zitra!!

My jsme taky prvnich par mesicu pouzivali jen olivovy olej, pak trochu aqueous cream, kdyz mel nabeh na ekzem, ale pak mu to preslo a doted pouzivame Aveeno cream, na ten taky nedam dopusit. Ma trochu divny pach, ale nic moc v nem neni, je z oatmeal, coz je dobry pro kuzi.

Holky s marodama, at vam to na svatky pusti a stravite to vsichni fit! Zuzko, doufam, ze vam GP prijde na to co to je, to je dost zvlastni ze zvraci jen v noci! Treba se mu spatne travi? Co zkusit veceri trosku driv nez jde do postylky? Drzim palce, at je Seanovi brzy lip.

Tak krasne svatky!!!

editahlb
21. pro 2009

Ja se sem jeste urcite dostanu, ale i vam ted preju krasne Vanoce, uzijte si Cechy a prozijte svatky v poklidu a mali at se moc tesi z tech prekvapeni co pro ne mate 😵

Verco to je mi lito! To je ale poradna horecka, no nedivim se, ze jsi z toho na prasky, drz se a nenervuj, mala te ted potrebuje, tak ji treba casteji nakoj, treba ji to taky zklidni. (u nas jsou ted zase same boule, E vypada jako maly rarasek co mu rostou ruzky, chudak mala sama modrina z tech vecnych padu).

Zuzko to si nemohli vybrat lepsi cas na tu koupelnu! Se Seanem to je vazne divne, jsem zvedava, co vam zjisti, nebo reknou 😕 Doufam, ze nebude muset na nejake hrozne vysetreni. A co ty s temi zady? BUdes muset delat doma nejake cviceni?

Co se vazeliny tyce tak ja ji vlastne pouzivam az ted Eire na tvaricky, kdyz jde spat ven do kocarku, jsou tu ted takove mrazy ze ji potrebuju nejak tu pokozku ochranit, o nicem jinem co by v sobe neobsahovalo vodu nevim, no zatim to funguje.. A ty supinky na hlave jsme E zredukovali tim, ze ji hlavicku pred koupanim hodne namastime a pak mekkym kartackem ty supiny vyceseme (ale nedelame to casteji nez 1x tydne), ale Sazi maly ma tu suchou pokozku jak pises i za ouskem tak to je jiste neco jineho. Ja se ted musim mrknout po tom Aveenu kdyz ho tady tak chvalite

Jano tvarohovou vanocku? Mnam! Kdy jedete do Cech vy?

Tak jeste jednou mejte vsichni pekne vanoce!

🙂

forensica
21. pro 2009

Hmm, tak Calpol jsme ji nakapali na kolecko Lineckeho a jelo to do ni jak nic 😀 Edito, na ty supinky (jestli teda myslis cradle cup) jsme my pouzivali ten sampon co tu prodavaji. Uzasne fungoval a krasne voni. A je to bez problemu a vycesavani. Bjorn mluvi o tom ze by jsme meli K poridit helmu, taky se furt nekde tluce do hlavy. E uz chodi sama?

editahlb
22. pro 2009

nechodi, ale vstane u steny a pokracuje podel pokoje. Taky ale stoji bez drzeni a pak to ma..

Dobry trik s tim lineckym 😀 Eire zase jedou pernicky. Me chutna uplne vsechno 😝 Hlavne ted, zase jsem to dostala - periodu mam ted priserne silnou, snad je to o.k.

Co budete mit na stedrovecerni veceri?