Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

forensica
10. kvě 2010

Dobre ranko devcata...mam tu pro vas maly rebus... II ...co to je? 😉

verde198
10. kvě 2010

Cau Verco!!! || = tehule 😀 😵 😀 😵 GRATULUJIIIIIII, ty jo to je superrrrrrrrrrrrrrrrr

Ta postylka ma vydrzet az do 5ti let, jeste se nam podari nekdy druhy, tak by slouzila jeste jako postylka a az pak jako mensi postel.
Teda, za £10 to je fakt super kup!!
Ja asi nakoupim jak budeme v jukej v cervenci a nechame si to poslat. Byli jsme se tady divat mothercare a vetsinou je to tak o 20-30% drazsi 😝 Jen kocarek asi poridime tady. Ty co se nam zatim libi, tak jsou vetsinou lonske/predlonske modely 😕 a na UK strankach jsem je zatim nenasla. A taky kvuli zaruce si myslim, ze je lepsi je koupit tady.
Vecer Vam poslu odkazy tech co se mi libi a muzete mi dat komentar zkusenych matek 😀 😉

Zuzko, tak to je super, ze Sean aspon ty brambory snedl. Snad to bude pokracovat.

Zatim se mejte

forensica
10. kvě 2010

Dik Evi 😵 Ja stale nevericne koukam na ten test, na poprve jsme to teda opravdu necekali 🙂 Vecer to zdelim tatinkovi, ten bude skakat do vzduchu a taky asi proto ze uz zase nemusi nosit trencle kvuli vetrani 😀 Mam termin jen o dva dny pozdeji jak s Kiki, takze asi zase lednacek. 😵

Evi, spousta kocarku se v UK ani neprodava co maji v CR. Na to podnebi tak potrebujes trosku jiny s poradnyma kolama do snehu. Jak rikas, to nema smysl si to nechat dovazet od nekud kvuli te zaruce. Uvazujes dobre s tou posteli 😉

miluska.woolley
10. kvě 2010

Ahoj holky, zdravim, skolila mne nejaka viroza, tak uz lezim a za chvilku to zapichnu. takze v rychlosti zdravim. Dneska jsem byla naposledy v praci, tak jsem trochu namekko, ale na druhou stranu uz to byl s detma zahul, takze se tesim na klidna pondelni dopoledne.

Veru gratulace k studijnim uspechum a ze by i k //. 😀 to by bylo super!!!

Evi tu postylku co o ni mluvis mame taky, kupovali jsme ji v Quelle, ktery tady teda sice zkrachovalo, ale u vas jeste bezi. Zkus se podivat, treba taky otto nebo neckermann. Lotta v ni byla 2 roky a ted ceka na druhou princeznu, ktera ji pak bude mit i jako toddler bed. Sup sem s kocarkama. Kdyby se ti nahodou libil quinny buzz 4, tak zrovna budu jeden zachovaly prodavat...

catkaz
10. kvě 2010

Veroniko, moc moc gratuluju! Budes si delat jeste jeden test? To se mame, ze to vime driv nez otec.... 😉

Ja teda zacinam nabirat na vaze. Zadek mi roste rychlejc nez bricho ☹ Uz se nevejdu do 2 oblibenych dzinu, ale na tehotneksy oblecky je jeste brzo...

Milusko, tak posledni den v praci, ty jo, to to leti. Budes mit nakou rozlucku? Delaj v Nemecku taky presentation s darkama?
Ja si zatim posledni den v praci nedovedu predstavit. Ty pracujes s detma? Ve skolce nebo v jeslich? Jaky tyhlety zarizeni v Nemecku vubec jsou? Asi dobry, co?
Nemcinu uz jsem uplne zapomnela..., coz me mrzi. Mozna bych si tak koupila pivo a to je vsechno. Ty jsi nmecky umela, uz kdyz jste se tam stehovali?

Pekny tyden holky.

miluska.woolley
10. kvě 2010

Jeee Veru tak to jeste jedna obrovska gratulace!!!! prej ze hadanka...

Katko, rozlucka nebude, detem jsem koupila na rozlouceni gumovy medvidky. S kolegynkama jsme meli muffiny minuly tyden, tenhle tyden byly obe pryc. Pracovala jsem jen 1x v tydnu, i kdyz posledni dobou i casteji jako zaskok v materskem centru, hlidala deti v playgroup, jsou to deti mezi 18 mesici a 3,5 roku a jsou to pevne skupinky bez maminek. Jinak jsem povolanim kancelarska krysa - asistentka.
Od podzima bych pak mela zacit vest v tom materskem centru babygroup, tak uvidim.
Skolky a jesle jsou tu podobny CR, ale momentalne pri tom babyboom je vsude hoodne malo mist, takze Lottie pujde nejdrive tak v 3,5 letech.
Kdyz jsem se stehovala za M. do Mnichova, neumela jsem ani kvaknout, ale uz jsem tu celkem dlouho...

saza007
10. kvě 2010

Verca 😵 😵 😵 congratulations!!!!!!!!!! teda take novinky som veru necakala. 😀
a vraj 'trencle kvuli vetrani' - skoro som oplula monitor cajom 😅 😀 😀 😀 😀

janauk
10. kvě 2010

Jeee Verco moc a moc gratuluju. Vy jste snad s Editou synchronizovany 😉 To je vyborna zprava a hned tak napoprve, tak to asi diky tem trenclim 😀 Jinak me by ten rebus vylustit trvalo tak tyden, jsem uplnej pitomec!
Milusko, to se ti to ale blizi. Ja si pamatuju, kdyz jsi nam to tu oznamila. Snad uz ti je lip. A co koupelna? Uz dodelano?
Edo, uzivej Ceska!
Evo, sem s tema link na kocarky, jsem zvedava co se ti libi. Je to silene jak je v Cr vse s horskou prirazkou, ale ten kocarek bych asi take koupila mistne, kvuli zaruce apod.
Kato, ja myslim ze to s tim tloustnutim nebude tak strasny. Vzdyt podle tvych svatebnich fotek jsi pekna stovka. No ja vim je to o pocitu. Ja se uplne bojim aby jsi se mi v nedeli nezdesila, ja par kil po porodu jeste mam!Jinak se tesim na kafe.
Zuzko, to je super s tema bramborama. Ja si to vubec nedovedu predstavit. Alfie zacal byt ted s jidlem dost fussy a ja jsem jen po dvou tydnech uz na prasky! Jinak v tom cervenci urcite neco vymyslime. Bud se sejdeme nekde na plazi, jak jsi navrhovala nebo kdyz ti to nevyjde k nam, my se muzem na odpoledne stavit u Edy?

forensica
10. kvě 2010

Ahojky, no uz jsem si delala dalsi test a furt tam ty carky jsou. Mam takove mini spineni, tak cekam co se z toho vyvrbi, i kdyz me to ani neprekvapuje po tom co bylo s K. Proste uvidime, ale jsem samozrejmne nadsena i kdyz teda dosti prekvapena 😀

Kato, to by uz klidne mohlo byt na tehotensky oblecky. Me jen co zacaly tahnout gate tak jsem hned presedlala na tehotensky a to jsem mela jeste minimalni pupik. Ja myslim ze to treba ani na brise poradne nevidis ale ono se to v tele vsechno stehuje a tak se proste meni figura.

Sazo, ty jsi komik 😀

Milusko,to je hnus kdyz je clovek marod co. To chce honem do hajan 😉 Co to je za centrum kdyz to neni skolka? To je tam jako rodice tak nejak na par hodin odlozi ale ne pravidelne?

Jani, fakt jak domluveny co s Editou 😀 Ta bude koukat ze jsem ji tentokrat ja v patach 😀 Mate holky slezinu? To se mate, ja tu cucim do uciva, venku polohnus takze ani sekat travu nejdu. Nechce se mi do zimy.

saza007
10. kvě 2010

verca, tak co, ako zareagoval B???

forensica
10. kvě 2010

Sazi no ja mu rekla ze dostane darek kdyz umyje nadobi tak chvili brblal ale pak teda slibil ze jo ale ze ten darek musi stat za to 😀 Tak dostal ten test a byl nadsen i kdyz taky cucel jak ja 😀 My na to nejsme zvykli ze by se to podarilo tak rychle a jsme dosti obezretni jelikoz ja mela pred K jeden potrat. Tak se nechceme nijak moc tesit aspon do prvniho skenu, pochopitelne 😉

slunicko2
autor
10. kvě 2010

Verco, moc gratuluji k tehu! Drzim palce at je vsechno v poradku! A spineni je opet jenom diky cipku!
My u stolu jime vzdycky spolecne, takze na to zvykly na to. Dnes uz zase nic jist nechtel.
U nas doma je teplo. Na teplomeru mame porad 24C, nekdy i vic. A netopime uz asi dva tydny vubec. Sean je rad na lehko, v tomhle mam vyhodu. Tricko a ponozky samozrejme ma 🙂
Ja se ho ptam, kdyz ma teplaky. Ale on rekne, ze ne a pak se za chvilicku do nich pocura.

Evco, s tim kocarkem je to opravdu lepsi! Ja jsem ho mela z Nemecka a musela mi tenkrat pomahat Miluska, protoze byl carrycot poskozeny!
Ja jsem take mela cotbet. Ale Sean ma rad dost mista. Takze v roce a pul putoval do normalni single bed. Navic, on uz ted meri 100cm! Ale take si myslim, ze je to lepsi, nez normalni cot.

Jani, snad se nejak dohodneme blize k terminu! 🙂 Ja se jen modlim, at sean neni nemocny, auto at nam vydrzi a tak 🙂

Milusko, u nas je to s misty ve skolce stejne. Mame tu jednu super na konci ulice. Tam bude chodit asi i do skoly. A pri zapisu nam rekla, ze je velice slim chance, ze ho vezmou! Jeste porad cekame na vyrozumeni! 😖 Nastupovat bude jinak v lednu.

Taky se musim priznat, ze me kamaradka premluvila, at jdu k jedne fortune reader! Porad tvrdila, jak je dobra. Ja na to teda moc nejsem. Skoro porad byla vedle jak ta jedle! Do par veci se ale trefila... mozna nahoda. Pry budeme mit psa, dalsi dite az tak nejdrive za tri roky. Bude to pry holcicka. Budeme kupovat dum, bungalow. Bude nekde u lesa a u vody. Daz ma ted nekdy dostat velice zajimavou pracovni nabidku a ma ji prijmout. Sean pry bude veterinar a dostane nejake oceneni! 😀 Daz bude vlastnit nejaky business. Rikala, ze to bude neco s jidlem. To ovsem nevi, ze on chce v duchodu vlastnit fish and chip shop! Coz teda jenom pres mou mrtvolu! 🙂
Pak byla teda hodne vedle skoro ve vsem. Treba rikala, ze vidi boat. A jestli manzel vlastni malou boat. NE. Jeho otec. NE. Nekdo v rodine? NE!!!! Tak nakonec si sama odkyvala, ze to musi byt nejaka lod na zakladne, kdyz ho nekam vezou! 😝
Pak tvrdila, ze daz miluje hudbu. Daz hudbu nema rad. A ze hraje na hudebni nastroj, coz nehraje. A znovu dokola, jestli teda nekdo v rodine!
No, byl to zazitek! 🙂)))) I do kristalove koule se divala 😉 Dnes u ni byla kamaradka a te rekla, ze se usadi v AU. Ze vidi jejiho manzela jak ted dava dohromady nejake dokumenty. A ze ho vidi znovu v navy. A pravdou je, ze on se take snazi dostat do au navy. Pry ale umre driv nez ona. Ona se znovu vda a bude velmi bohata! 😀 Jenine ji take rekla, ze ja jsem nebyla happy s mym reading. Tak ji poslala vzkaz, ktery znel: tell your friend to cheer up, it won`t be long! 🙄

haha, napsala jsem vam roman 🙂

fairy
11. kvě 2010

Ahoj holky moc Vas zdravim.
Tak v nedeli mi odjela mamka 😒 tak tu jsme zase samy! Minuly tyden v patek jsem mela takovy bezdetny pryma den. Ellie byla ve skolce a Ruby s mamkou a ja jela za Katou kde teda bylo deti vice nez dost! Nikysek je moc sikovny nadherne mluvi a to cesky u nas je to cim dal vice anglicky ☹ taky jsem videla Mariku kdo si ji pamatuje jeji mala Daphne je uplne k sezrani a Sebik je krasnej kloucek. Bylo to takovy zvlastni byt bez deti.
Tak a ted velka gratulace Verce, teda povedlo se to hnedka to je super to budete mit rozestup skoro jako u nas, tak at vse zvladas a hlavne at je ti dobre.
Milusko tobe se to koukam uz blizi uz jste se shodli na jmenu?
Zuzko chudak Sean teda doufam ze uz mu neoc zjisti takhle fakt trpite.
Editko doufam ze uz je ti lepe.
Holky ja jsem moc nedocitala nestiham, tak doufam ze se mate vesechny moc dobre. Je tu zase takova kosa to je des.
Taky uz budeme zacinat s prikrmama desne to leti. tak se mejte

forensica
11. kvě 2010

Zuzi, ty jsi teda experimentator s tou fortune teller. Haha, to musel byt zazitek! Ja bych na to nemohla, furt bych ji do toho asi brblala. Ale mela jsi se zeptat jestli davaji na ty vyroky zaruku, jakoze ti rekne ze to dalsi dite bude holcicka a treba to bude kluk. To by ti snad mela vratit prachy ne? 😀 Spineni ustalo, byly to jen takove tri carky na gatkach, mozna implantacni, co ja vim. Uvidime.

Heli,t ady je taky pekna kosa. Sly jsme do Greenwiche ale dlouho jsme v parku nepobyly, fakt jak v listopadu. A to jsem pribalila opalovaci krem, rano byla i misty modra obloha. Mi rikej ze uz budete prikrmovat, to to leti!!! Jo rozdil by mel byt presne 2 roky!

janauk
11. kvě 2010

Tady je taky strasna zima. Uuufff. Ja se vratila domu pro cepici a rukavice, ze by uz zacinalo anglicke leto? 😠
Zuzko, teda to je for s tou fortune teller. Bylo to z karet? Nebo jen z kristalove koule? Me to prijde jako vyjevy z Arabely, ale musim rict, ze treba v Cechach prej kartarky strasne leti. Ja bych tam jit nemohla, za prve bych se tomu asi rehtala a pak bych tomu mozna moc verila a tak se podle toho podvedome ridila. Vis co myslim?
Verco, jo jo mame s Katou v nedeli sraz na kaficko v Bath. Uz se moc tesim. Verco, jak jsi snasela tehotenstvi s Kristinkou?
Milusko, jak ti je?

slunicko2
autor
11. kvě 2010

Helco, to muselo byt fajn si jen tak vyrazit bez deti 🙂 Jak dlouho jsi tu mela mamku tentokrat? Vazne to leti! Drzime palce s prikrmy 🙂

Jani, ja pevne doufam, ze az dorazim k vam na jih, tak budou vedra 🙂 Rada bych Seana vzala na plaz! 😀 Jinak vim co myslis. Ja jsem tam sla jenom proto, ze o ni kamaradka basnila. Moc tomu neverim. A tak si myslim, ze se clovek pak hodne vecem prikloni jenom proto, ze to zapadne to vykladu te witch. Navic, hodne toho maji lide spolecneho. Treba, ze Daz bude vlastnit svuj business a kolem 48 az 50 roku dostane nejake penize apod. Vsak vedela, ze je v navy. A v te dobe pujde do duchodu.
Jani, vestila z caje, z karet a pak z te koule! 😀

Verco, kdyby mi to nebylo trapne, tak jsem ji dala jen polovinu penez nebo vubec nic 😀 ja jsem se casto pak i behem toho jejiho vykladu divala z okna 🙂 Bydli u Loch Lomond, primo u brehu.

Jo, ale musim vam rict, ze me pekne naprdla. Kamaradce, ktera vazi hrozne moc, ale ted uspesne hubne, rekla ze strasne zhubne a bude mit jen 8.5stones. Me teda nic takoveho nerekla 😠

Helco, Sean strida anglictinu s cestinou. Teda tech par slovicek co zvlada. Ale rozumi co mu cesky rikam.

verde198
11. kvě 2010

Ahoj holky,

Milusko, at je ti brzo lip! A diky za tip na Quelle, mrknu.

Kato, ja uz se teda nevejdu do normalnich kalhot hodne dlouho 😉 Ale tehu mam jen jedny, dvoje mam vetsi velikost. A to jsem teda zatim nic moc nepribrala, tak maximalne 1kg, ale ted to asi zacne.........

Ja mam v praci jednu kolegyni carodejku co vyklada karty a u me se teda trefila. Ale predpovida jen na 1/2 roku a nekdy o prazdninach mi vykladala karty a trefila se, ze budu tehu a Pietro bude mit problemy v praci. Ono strasne zalezi ke komu jdete, pokud na to clovek ma sesty smysl, tak to podle me nejakou vypovidaci hodnotu ma. Ale je strasna spousta takovych, ktery vam prave nakecaji spoustu obecnych veci.

Kocarky:
v Tescu (v novem opravenem Maji, ktery se ted jmenuje My) jsme videli tento:
http://esen-baby.cz/nurse-dakar-p-489.html + k tomu je zvlast korba. Maji ho v oranzove barve, tak to by se snad hodilo i pro druhe ditko, kdyby to byl kluk
pak se mi libi tento: http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/ABC-...
ma super velky kosik dole, ale zatim jsme ho nevideli a nikde jsem nenasla vsechny udaje, treba jak je velka korba a tak. A taky se mi zda podezrele levnej......
a dalsi....... http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Cam-...
tento je i s autosedackou, kterou my nepotrebujeme, protoze nemame auto, ale ma super vybaveni a moc se mi libi design
no a zatim posledni na seznamu: http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/V-Cr... ten jsme videli na veletrhu a vypadal pekne, je to ceska firma, ale vyrabi je v Polsku.

Jinak se mi libi, kdyz je mozne sportovni kocarek dat po i proti smeru jizdy, ale nevim jak moc bych to nakonec vyuzila. Nemate to nektera?
Veskere rady/postrehy vitany!

Howg, sorry za roman........
😉

miluska.woolley
11. kvě 2010

Ahoj holky, tak mne to zkolilo, k ryme se pridala bolest na plicich a uz vykaslavam... no snad to brzo prejde, prolivam se cajem s citronem a medem. Dr. mi dnes zase strkal nejaky homeopaticky globulky, tak jsem s diky odmitla...

Heli teda to to zase uteklo, prijde mit o jako vcera, co se Ruby narodila, a vy uz budete prikrmovat!!!

Matersky centrum je misto kde se matky muzou schazet s detma na kafco, je tam velky prostor a hracky pro deti atd, to kazdy dopoledne i odpoledne. K tomu nabizime ruzny kurzy, cviceni a treba tu playgroup, kde ti deti jsou 3 hodiny dopoledne bez mamky. Je to tri dny v tydnu, ale kvuli dlouhym cekacim listinam dostane kazdy dite misto jen jeden den. No a cely to centrum je organizovany jen matkama, jakoby dobrocinej spolek...

Zuzi kolik stoji takova fortune teller? ja teda na takovy veci moc neverim, ale v puberte jsem taky jednou byla, to bylo jeste v CR.

Edo jak jste dorazili? preju at ty nevolnosti brzo prejdou. Nakonec to ale stoji za to.

Holky nevim jestli jsem psala, ze jsme meli minuly tyden trosku poplach, silena bolest v podbrisku a krece, byla jsem u dr. a zadny kontrakce, jen jak nemam pry uz skoro zadnou plodovku a mimco se mydli, tak je z toho deloha (a i ja) iritovana a proto ty krece...

Evco jdu zkouknout ty kocarky.

miluska.woolley
11. kvě 2010

Evco ty kocarky jsou si hodne podobny 😉 . Zkus jeste mrknout na x-lander trojkolku, ma v Cr kamoska a je maximalne spokojena. Ted vlasnte kupuje druhy na druhe dite. Ten ABC vidam celkem casto tady v Nemecku.

saza007
11. kvě 2010

ahojky,

Zuzi, dobra story s fortune teller. 😀
Miluska, dufam, ze coskoro ti bude lepsie. Uz ti ostavaju len necele dva mesiace. Teda tvoje tehu ide extra rychlo!

Tak zenske, uz je po Gordonovi....bye bye Gordy

verde198
11. kvě 2010

Milusko, tak odpocivej a snad te bacily brzo prejdou.
No kocarky jsou podobny, chceme trojkolku 😉 X-lander jsem se taky divala. Musime zajit do nejake velke prodejny a vyzkouset vsechny nazivo 😉

Edito, doufam, ze jste dobre docestovali. Kolega mel odlitat z Gatwicku v nedeli, ale dorazil az vcera.

No jo, Gordon to ma za sebou. Jsem zvedava jak dlouho to Cameron s Cleggem potahnou. Koncem kvetna jsou volby v CR....to zas bude veselo.......

verde198
11. kvě 2010

Ted jsem se divala na Neckermann, ale ten cesky pro mimise skoro nic nema 😝 A Quelle stranky se pripravuji...

forensica
11. kvě 2010

Evi me se nejvic libi ten ABC, je snad jeden z nejlehcich a ma velky kosik 🙂

Ja mam kamosku co chodi k vykladacce karet pravidelne v CR. Ja teda bych se tam asi poskladala smichy, hlavne kdyby vytahla tu kouli. 😀 Na zadne seste smysly neverim, hlavne kdyz je pro ne strasne snadne veci odhadnout. me by spis asi zaujalo kdyby mi byla schopna rict treba moje telefoni cislo ci jakou kartu vytahnu z balicku karet za 10 vterin 😎

Milusko, to je fakt neprijemne. To chce odpocivat a hodne spat a telo se vyleci.

Jani, ja byla v pohode, ja si tehu strasne uzivala 🙂 Myslim ze jsem zvracela jen jednou a bylo mi vetsinou blbe jen z hladu (tudiz to vysvetluje 22kg nahoru ze 😅 ) 🙂 ..zatim necitim nic, no jeste je brzo..

forensica
11. kvě 2010

Jo devcata, tak jsem konecne dodala video z toho koupani v hotelu na youtube

https://www.youtube.com/watch?v=KyZU38kXM0U


Ucinkuje - Ja, Edita, Miluska, Simci manzel + potomci 😎

catkaz
12. kvě 2010

Ahoj vsem, tak me uz to pocasi jako fakt nebavi. Vzdyt je polovina kvetna! Chci se uz trochu ohrat ☹

Evi, vy uz schanite kocarek? My teda zadny prakticky veci moc zatim jeste neresime. Kupovat kocarek a tak uz by byla moc velka realita 😉 Prosla jsem par katalogu, co byly pribaleny k casopisu, ale tech veci tam moc a nevim, kde bych mela zacit, tak jsem to zas odlozila. Rikam si, ze na to jeste mame cas...

Gordon mi bude chybet. Ja ho mela celkem rada. Nekoukal jste nekdo na zpravy, kdyz oznamoval rezignaci. Odchazel s takovou noblesou a i Cameron si hezky vyjadril o predchozi vlade. Kez by se nasi politici jednou dostali na jejich uroven.... Mozna za tech 300 let, co v Britanii vladne parlament...

Holky, kdy chystate v cervenci ten sraz? Mam jet v pulce cervence do Cech, tak chci zjistit, jestli bych se zvladla pridat.

Milusko, at je ti lip.
Majte sa.

forensica
12. kvě 2010

Kaci, no me taky Brown v podstate nevadil, jen mi lezlo na nervy jak mluvil a u toho tak divne otviral tu pusu kdy se nadechoval 😅 Banalita ja vim 😅 Az budes chtit poradit co a jak koupit tak dej vedet, my ti to tu urco zkonzultujeme 😀 Ono je to hlavne o tom se nenechat zlakat a nekoupit kufr zbytecnych veci.

kaata
12. kvě 2010

Ahoj holky, jdu jen "obcasne" zase na skok. Jen chci moc pogratulovat Verce k super novince - moc blahoprejeme k tehu a hlavne at jde vsechno v poradku a uzivas si tehu jako minule! A gratulace k dobre znamce za prezentaci - uz byla ta cokolada? 😅

Omlouvam se, ze nestiham poradne docitat, jsme ted v jednom kole, zarizujeme Nikyskovi pokojicek, tak to u nas vypada jak po vybuchu bomby. V nedeli jedu na tri dny na sluzebku, Milusko k vam do Nemecka, ale bohuzel az do Hamburku, ten Mnichov snad jednou konecne vyjde! (Samozrejme mi na cestu zpet stavkuji BA, ja mam na tohle fakt stesti) A pristi vikend uz frcime na necele tri tydny do Australie, tak nevim jestli se sem dostanu, ale budu se snazit docitat. Teda zjistila jsem, ze je tu ted vlastne najednou cela parta tehulek!! Milusko, ty uz to mas poamlu za par, jejda ja nestihan sledovat jak to strasne leti, paaani! No u nas to zatim nejak vypada, ze to s druhym mimi bude beh na dlouho trat, ale vytrvavame! 😀 Coz mi taky pripomina, ze jsem se dala do pilneho trenovani na 5km beh na konci cervna, tak ted poslednich par tydnu v 6.30 rano funim po Richmond parku.

Ten minuly tyden s Helcou, Marikou a holkama byl vazne moc fajn. Ted jak je lepsi pocasi (ehhhmmm teda vlastne ne 😝 ), tak bychom meli aspon my Londynanky zintenzivnit setkani venku.

Musim bezet, mejte se moc hezky a pokusim se aspon obcas trochu nakouknout.

verde198
12. kvě 2010

Ahoj holky,

Verco, ja prave nevim jestli tech uvadenych 11.8kg u toho ABC je pravda 😕 a navic je podezrele levnej. Chce to proste videt.

Katko, po kocarcich se zatim jen divame, kupovat ho budeme asi az v srpnu. Ja jsem zatim koupila jen kojici polstar, ktery jsem chtela pouzivat na spani, ale je to strasne velky, takze je na skrini 😀 Oblecky nejake dostanu od kamaradky pripadne od segry (ma kluka, ale ma toho hodne i v neutralnich barvach) a nejaky vetsi nakup chystame az budeme v UK v cervenci, zrovna budou slevy 😵

Jinak srazik by asi byl o vikendu 17/18. cervence, kdy budeme v jukej i my.

Kato, uzijte si Australii! Drzim palce s druhym mimi. Kamaradka mela prvni taky hned napoprve a druhe jim trosku trvalo. No Verca to ma naopak - s prvnim si pockali a ted se hned zadarilo. Priroda je fakt nevyzpytatelna.

janauk
12. kvě 2010

Evo, me se take libi ten ABC, ma super hodne mista dole, coz ja dost vyuzivam, ale jak rikas, je to potreba videt a hlavne to nejak zkusit do ruky, jak se Vam s tim bude jezdit. My mame Phil and Teds, chteli jsme trikolku a trosku terenejsi a jsme spokojeni. Par veci bych teda zmenila, ale to asi ma kazdy. Nejvic me mrzi, ze se neda prendavat ta rukojet, pak kdyz sviti slunicko, tak je teda problem a to i tady v Uk, kde si slunicka moc neuzivame 😒
Kato, to jsi dobra ze se rano vykopes na to behani. Ja se stydim ☹ Jinak si moc uzijte Au a v pohode zvladnete let.
Zuzko, s tim hubnutim...treba si ta vedma myslela ze hubnout nepotrebujes! To je prave ono co jsem myslela tim ze bych se pak mozna tema jejima "radama" podvedome ridila. Vis jako kdyby mi rekla ze hodne zhubnu, tak bych se uz tak nesnazila, protoze bych si rikala ze stejne zhubnu 😀
Verco, ja vim co myslis. Me to na nem take trosku vadilo. Ja myslim ze je desne chytrej, vsechno, ale proste nastoupil v tezky dobe a k tomu mel tak spatnou presence v TV. Ale ta rec byla fakt moc dobra, to ti cesti politici mu bohuzel nesahaj ani po kotniky. Tam se ted jen vsichni osocujou.

catkaz
12. kvě 2010

Tak 17.a18. zrovna budu v Cechach. Ja se tam vydam tak jednou za pul roku a zrovna bude sraz...Tak teda jindy. Bylo by prima, kdyby to bylo nak ke konci srpna, nebo zacatek zari, pak uz se tam asi nedovalim 😉

Ty jo, Australie...Tam uz je ted podzim, ne?

Tak ja vas poprosim o radu, az zacnem neco shanet. Ted resime zaclony. Chcem si je nechat usit a z pekny latky a to co, nam rekli dneska za sumu, nevim nevim. Asi se jeste porozhlidnem...

A pro zabavne (nebo k placi) srovnani urovne politiku:
http://blog.ihned.cz/kubita/c1-43430740-podivej...