Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

miluska.woolley
22. pro 2008

Nepeni, spi 😀 . Ted se tomu smeju...

ta aupairka od Martiny je super, jen to nechci prehanet, prece jen to neni zadarmo...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
22. pro 2008

ahoj holky 🙂
jenom rychlovka, nez ho ulozim spat!

Helco, hlavne odpocivej, Vanoce budete mit takove jake si je udelate 😉 😵 Opravdu je dulezite, ze jste spolu, hezky doma a malinka Ellie je v poradku! S tebou je to teda horsi 😀
Tchanovci v uk uz jsou asi taci, zda se 🙂 Nase tchyne je to same! lol koupila si laptop, ze teda bude skypovat a zatim volala jenom jednou. Tento tyden (pracuje 3 dny v tydny) zacinala brzy rano, tak je pry unavena. ale svagrovcum navstevy neodrekla a dokonce jim vecer hlidala. nam pry zavola az na Stedry den.

Simco, a jeste ty krece mas? Zavolas si na tu early pregnancy clinic kvuli tomu scanu? nebo to nechas do cr? A pohyby citis normalne? byt tebou, tak se na praci vykaslu, abys fakt nerodila v 24tt.
Ja bych rekla, ze to u O muze byt klidne i zoubkovanim. Sean taky skoro nejedl, kdyz mel ty prvni zoubky. Jen treba jogurty a banany. ani mliko moc nechtel. Ted uz teda ji jako kun zuby ne-zuby.

Kato, smlouvu s ni nemam. Ale mam to od ni vsechano pisemne. Tak kdyby nahodou, tak by to melo stacit. Fotku jsem seanovi jeste neukazovala. Ta fotka je takova tmava, tak aby se jeste nepolekal 🙂
Ja v praci zacinam 26.12. To jdu na zaskoleni. A pak jsem jim rekla, ze muzu od 30.12. Daz ma az do 11.1. volno, tak muze hlidat on. Mamka chtela prijet toho 11.1 a hlidat do toho 18.1. ale nedostala volno :(
Musim najit nekoh na ten tyden, protoze navy volno dazovi neda a ja si nechci brat tyden volno, kdyz jsem teprve zacala. A taky se s nim a domluvila na ctyrech dnech volna, az au pair prijede.
Kato, jakou barvu te sedacky jsi vybrala

jdu ulozit maleho, pak to dopisu... Maly mi prave vesi svoje auticka na stromecek, chjo! 😀

slunicko2
autor
22. pro 2008

Kato, dnes doslo vanocni pranicko. moc dekujeme! Nicovi to v cepicce moc slusi! 🙂

Simco, tak my zase chodime ven zvlast porad ☹ Snad se to ted malinko zmeni.
Ja uplne zapomela, ze vy se vlastne chcete stehovat 🙂

Dnes jsem si byla vyzvednout clomid, ale jeste asi dva mesice pockam, nez ho zacnu brat. Uplne ve me hrklo, kdyz mi volala sestra ze strediska, ze ji doktor pozadal aby mi zavolala, protoze obdrzel dopis od gynekologa. Bala jsem se, ze muj smear test dopadl spatne 😖

Milusko, co mate za story z pohotovosti? Neco mi uniklo?

Edit, tobe se to take krati, vid? Uz jen 5tt! 🙂 Uz jsi natesena, vid?

Verco, uz je slipka pryc? drzim palce, at ty dalsi dve nekrakoraji tak brzy rano 🙂

fairy
22. pro 2008

Ahoj holky, tak jsem dosla k Dr a mam ATB mam pry zanet vsech dutin ja uz nemuzu ani otevrit pusu ☹
No E stale neni na 100% krome kasle ma furt trochu teplotu a od te nemocnice se chce furt chovat a byt v kontaktu v noci ji budi kasel takze toho moc nenaspime, no ja po tomto tydnu vazim 51kg! uz je to otresne jsem fakt kost a kuze tak doufam ze se pres vanoce trochu vykrmim.
Simco to je teda scary doufam ze uz jsi ok kdy vlastne letite do CR?
Kato moc krasna fotecka Nikyska je uplne kouzelny jak jsi to udelala? S tim babysittingem to se mate holky my yu nikoho nemam takze jsme zatim sami 2 nikde nebyli to je des ze jo uz bude E rok!
Zuzko hodne stesti v nove praci a at je au pair hodna a sikovna.

slunicko2
autor
22. pro 2008

helco, tak hlavne opatrne, at taky neskoncis v nemocnici! drzim palce, at atb rychle zaberou! mate doma nejaky zvlhcovac vzduchu na ten kasel?
S tim chovanim je to klasika. Ono ji to prejde. ted je asi chudak jeste malinko vystrasena a potrebuje cuddles jako jistotu 😵
diky za prani, snad to dobre dopadne.

holky, mam problem. mamka nedostala dovolenou. takze jsem tyden bez hlidani. zkousela jsem jednu au pair agenturu online, ale ty na tyden nikoho nemaji :( daz dovolenou nedostane. nenapada vas neco?
jeste zkusim mistni skolku a jednu kamaradku, jestli treba ta jeji child minder by ho na tyden nevzala.
ze ja vubec chtela jit do prace 😠

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
22. pro 2008

Simco, ty mas vzdycky teda story z tech nemocnic. To nevidel jizvu? Me se take pokazde ptaji, od ceho ji mam. Pritom je na takovem tom klasickem miste.
Ja jsem uplne zapomela, ze ty uz jsi 21tt! ten cas fakt tak leti!

Snad to hlidani nejak vyresim! Pokusim se s nima domluvit na nejakych slusnych sluzbach. Ale nechci si moc vyskakovat, protoze tu praci potrebuju, kdyz prileti au pair.

Zitra letite?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
januzza80
22. pro 2008

AHOJKY HOLKY PRISLA JSEM VAM POPRAT KRASNE VANOCE A STASTNY NOVY ROK 2009.PREJI VAM HLAVNE HODNE STESTI A ZDRAVICKA A TAKY MOC HODNE DETI 😉

januzza80
22. pro 2008

SIMCO,stastnou cestu a odpocivej 😉

slunicko2
autor
22. pro 2008

to ti ho vzali jen tak z prevence?

No, neni jich dostatek, ale tenhle domov je docela takovy bordelarsky. A vis co, prihlasek maji dost, jen jim nikdo nevydrzi. Ja jim tam volala pred tydnem, a ona mi rekla, ze uz maji plno asi 14 dni. Ze mela pres 60 uchazecu. at priste zavolam hned jak vyjde inzerat. A tyden na to, uz mela inzerat podany znovu.
A rekla bych, ze ted po vanocich bude kazdy broke, tak kazdy bude hledat praci.

Poradne si vanoce v cr uzijte! Dej vedet, jak se to O libilo! 🙂 Pujdes stale na ty bezky? A skocis si tam na ten ultrazvuk?

Jinak, moje segra ted byla v poradne na monitoru, protoze uz je tusim 38tt. Mela vysoky tlak, tak musela na monitor, pak na krev. Znate to. Predstavte si, ze tam musela 5 hodin cekat! Ta zastupce primare nechtela rozhodnout, jestli si ji tam nechaji nebo ne. Primar se zase pry divil, ze to nerozhodla. Pak tam musela hodinu cekat na vysledky, jenze ani hodina jim nestacila. pak musela cekat az se primar vrati z porady, ten se za hodinu nevratil.... pry jim pak rekla, ze jede domu a jestli si ji ta chteji nechat, tak se vrati.
No, samozrejme z toho nic nebylo...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
22. pro 2008

Jani, tobe a cele rodine taky prejeme moc krasne vanoce a jen to NEJ v celem pristim roce!

Simco, pockej, napisu ti to do IP, kdyby to tu nahodou nekdo cetl! To je strasne to cekani. Ja nejdele cekala hodinu. A to uz jsem se rozcilovala 🙂 Zlate Skotsko?! Nechci to zakriknout!
Chris si asi pekne makne na tech horach, ze? 😀
Vy jste takovy nocni zivocichove 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
23. pro 2008

tady je parkovani zadarmo. jenom v te velke nemocnici se tusim plati, ale nejsem si ted jista.

Hele, hlavne, ze bude zub, ne? 😉

forensica
23. pro 2008

Ahojky devcata, tak jsem se konecne dostala k pocitaci.
Simco, sakrys to je fakt zvlastni, nemuze to byt fakt treba kyla?Nechapu proc neudelaji ultrazvuk, vzdyt by mohli koukout na cele bricho a treba by prisli cim to je. Zkouseli jestli to opravdu nejsou kontrakce?

Dobre zazitky s dojezdem do UK devcata. Nektere rodiny jsou teda fakt nehorazne co 🙄 Ja teda mela vesmes vse v pohode za svoji Au-pair/ Nanny karieru 😀

Tak dnes bylo to sono. Bjorn byl nadseny videt tu nasi malou. Placenta se pekne soupla navrch, takze pohoda. Mala pry ma dlouhy nohy a velke rty, no to jsem zvedava jestli podedila neco i po mne 😀 Jo jinak uz ma odhadem 2850g 😵

Dnes jsme jeli do IKEY a nechali si narezat drevo na police a koupili rolety. No Bjorn se drel a nakonec vyvrtal jen jedny rolety (takze mame v kuchyni na oknech furt vanocni balici papir, misto zavesu) a jednu policku. Ten nas barak je snad postaveny jako bunkr. Zrusil jeden vrtak a jedna dira trva dobre 15minut 😕

slunicko2
autor
23. pro 2008

Verco, buda rada, ze mate poradny domecek 🙂 my tu mame dute zdi 😀 Ten vanocni balici papir na oknech bych chtela videt 🙂

To je fajn, ze nemusis pod kudlu 🙂 vyuzijes hypnobirth a pak nam vsem povis jake to bylo 🙂

forensica
23. pro 2008

Zuzi, no jsem rada ale clovek nikdy nevi ze jak se veci nakonec vyvrbi. Jo ten papir, to je fakt narez. Ja si rikala bud vanocni papir ci noviny? No tak se siklo ze zrovna jsou vanoce.

slunicko2
autor
23. pro 2008

hihi, tohle me pobavilo 🙂
http://www.super.cz/clanek/28562-konec-muzu-v-c...

Jasne, Verco, to nikdy nevis. Ale alespon do toho jdes s tim, ze to zkusis 🙂 Ja mam treba na cisare ok vzpominky. Nejak si ten strach behem toho nedokazu vybavit... Ale treba to cekani, kdy me teda induce nebo zda budu mit cisare byla desne. Ja jsem strasne chtela, aby to na me proste prislo 🙂
takhle jsem si rikala, tak a uz me vezou na porodni, ted to prijde, daji mi tabletu a pak prijdou bolesti 😀

Jej, ted doufam, ze jsem ti nejak nerozhodila hypnobirth tim co pisu?

Vanocni papir vypada o dost lepe nez noviny, to uznavam 🙂

editahlb
23. pro 2008

Dobre ranko holky, tak ja hlasim posledni den z prace - huraaaaaaaaaaa, doma nam ale vypadl internet tak jsem zvedava kdy se k nam nekdo dostane aby to znuvu "nahodil". Bydlime dost na samote a hlavne na kopci, tak se inzenyrum k nam moc nechce 😀 No ma to i sve vyhody..

S tim vyvolanim porodu pro maminy co prenaseji (v sobotu jsem se priucila)- vite proc se doporucuje sex? Neni to jenom kvuli poloze a rozhybani kycli, je to hlavne kvuli nejakym latkam, co jsou obsazeny ve spermatu, ty tablety co se k indukci do vaginy zavadeji jsou zalozeny na stejne bazi. To byla pro me novina.

Ja bych Zuzko taky chtela aby to na me prislo, ale mam hlavu otevrenou a vimze ne vzdycky se veci podari tak jak si je naplanujeme..

Mejte krasny den!

evaj
23. pro 2008

Ahoj holky, hlasim se po dlouhe dobe, poslednich par tydnu bylo hektickych, nicmene uz jsme v Praze. Momentalne cekame na bus k nasim 🙂

Dneska jsme absolvovali cizineckou policii, Edito, mate se na co tesit 😝

Preji vsem krasne Vanoce a do Noveho roku hodne pohody a zabavy s mrnousema 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
23. pro 2008

edit, kde to proboha bydlite? 🙂 V cardiffu bych takova mista necekala. Nebo bydlite nekde za?
Tak jasne, ze stat se muze cokoliv. Ale to cekani bylo priserne....

Evco, pane jo, to byla rychlovka ten vas presun! Take vam prejenem moc krasne Vanoce a hlavne at se vam v Praze dari po vsech strankach!
Byla cizinecka policie busy nebo jako za komunismu?

forensica
23. pro 2008

Ahojky,

Edito, jo s tema prostaglandinama jsem to taky vedela, pardon 😀 Me ani nenapadlo ze by to mohlo fungovat necim jinym jakoze postouchanim cipku. Ale verim ze pak uz ze zoufalstvi zenske zkousi co jde jen aby bylo mimi venku.

Edito, holka, jsem si rikala kdeze jsi se nam zatoulala 😉 Jo urady, no snad se to zlepsilo. Si pamatuju ze kdyz jsme se s Bjornem brali, tak taky na cizinecke polici pani utrousila ze by se muz mel naucit cesky. Nekvakla nic ani anglicky/nemecky tak co tam proboha na cizinecke policii dela 😅

Simco, ty si ze me osobo jenda delas legraci s tou hypnozou 😀 No je to pokus a tak to zkusim, delam to devcata pro vas pro vsechny 😉 😀

Nic, dnes mam sraz s kamoskou, tak pouklizim, pojim cockovou polivku z pytliku (ceska, bez glutamanu a vyborna) a hura do prace. Ja furt jeste ziju z toho zazitku jak jsme vcera videli malou a hlavne z toho jak byl Bjorn nadseny. Jsme na tom s Editou stejne, uz se nemuzem ani jedna dockat co 😵 Jo, vertbaudet ma zase slevy a tak honem jeste objednam spaci pytel a povleceni do postylky (i kdyz jeste nemame matraci), je treba byt pripravena ze.

miluska.woolley
23. pro 2008

Holky my uz za chvili taky jedeme do CR, tak preju vsem krasne svatky 😵 .

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
editahlb
23. pro 2008

Krasne svatky Milusko! 🙂

Verco diky za tip do Verbaudet, skoda, ze ted nemam ani vindru, musim jeste tyden na vyplatu pockat,tak snad 'sale' vydrzi 😉 No vy jste tu holky nejenom pekne tvare..! 🙂 Prostaglandiny... 🙂 Co se tyka toho vyvolani porodu - na hot curry pry nema vyznam chodit pokud jste na to zvykle, ananasu se clovek taky nema prejidat, listi z malinovniku pry jenom rozdrazdi zaludek takze sex se jevi jako super 'option' 😎

Zuzko nas dum je v Cardiffu a garaz v Caerphilly 😀 Na samem vrcholku kopce. Musime naplanovat nejakou slezinu az budes zase ve Walesu.

S cizineckou jsme si v lete pred svatbou taky uzili, popsala bych tu asi 3 stranky, kdybych se o tom mela rozepisovat, ale netesim se, Evco, netesim 😒

fairy
23. pro 2008

Ahoj holky,
tak ATB uz zabiraji a citim se fakt lepe uz i teplota klesa 🙂
Zuzko to je tady nejhorsi s tim hlidanim vid snad nekoho najdes. kam jdes vlastne pracovat a co budes delat?
Simco tak si to moc hekzy uzite v CR hlavne ty hory a koukam ze uz Vam leze zoubek no to uz je na case! E ted taky zoubkuje asi ty dalsi dva dole.
Milusko taky krasne svatky.
Edit to je super ze uz jsi skoncila v praci hezky odpocivej ty posledni tydny at nacerpas co nejvice nergie to plati i pro Vercu.
tak holky mejte se

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz