Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

slunicko2
autor
27. led 2009

ahoj holky 🙂
Omlouvam se, nejak jsem konika nestihala! Ne, ze bych byla tak pracovne pretizena. Ale konecne jsem byla socialne vytizena 🙂
Vcera jsem byla po roce poprve zase v gymu. Hodne jsem si to uzila!

Milusko, jeste mas depresi? Nepomohlo by si jit treba zaplavat? Drzim palce, at brzy prejde a bylo to treba zpusobene jenom pocasim. Tak me napada, zda by solarko nebylo fajn? Pry je to na zimni deprese super!

Simco, O je fakt sikovny! Sean se takhle byl rozloucit se psama kamaradky! Taky jsem koukala. Ode dveri se vratil do obyvaku. Ja na nej volala, ze uz jdeme. A on dosel pohladit hafany, zamaval a slo se. Kde se v nich ta moudra berou? Vzdycky bych ho laskou sezrala 😵
Uz ti zase zacina cumakovani do tmy? To ti nezavidim!

Evco, to me mrzi, ze se Pietrovi nedari zatim nic sehnat. Je jasne, ze ta krize bude mit na CR velky vliv :(
Znamena to, ze zrejme neovulujes? nebo myslis, ze to je jenom ne-ovulacni mesic?
je zajimave slyset, jak se vam tam zije! urcite si rady poslechneme dalsi story 🙂

holky, s tim walesem zatim jeste nevim. Ted resime ten tyden za vodou. ja bych vam dala vedet treba za mesic, jo?

U nas ted sean silene zoubkuje. Ale jak! Uz nekolik noci se budi co hodinu. Ve dne je uknourany. Vubec na to nejsem zvykla. Neni teda zadny med jit do prace po takove noci...

Kato, pije jeste Nico mliko rano a vecer? Sean uz ho odmita.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
editahlb
28. led 2009

Ahoj holky, psi mi tu knuci u ucha (jdem na prochazku) tak pisu jen v rychlosti:

Milusko dneska mam depku ja, uz jsem se s tim probudila. Zadny seznam jsem si vcera samo nesepsala, takze se v tom brouzdam az po usi. Snad je tobe ted uz lip.

Evco taky se pripojuju s diky za zpravicky z Cech, je to zajimave te poslouchat. Osian je na volne noze, je muzikant a v Praze pracuje docela pravidelne takze o nej s praci strach nemam. Taky s tim hranim docela cestuje, takze ja uz se tesim, az se treba jednou pozname ze budu mit s kym zajit na kafco. Pietrovi porad drzim palce, ono se neco urcite najde, i kdyz to treba bude trvat malicko dyl.

Zuzko tak to je mi te lito s tema zoubkama, no snad uz je vsechny bro budete mit a ty se poradne vyspis! Tu nespavost a pak praci ti teda fakt nezavidim.

Simco no to je zahul s tim tvym tvrdnutim a krecma! Jsem rada, ze nerodis, to by bylo fakt brzy! Na druhou stranu doufam, ze je s miminkem vsechno v poradku a ze brzo prijdou na to cim jsou ty tve bolesti zpusobene. Ta midwife je teda pekna krava. Ja musim zaklepat na drevo ze moje mw je zlato, i kdyz ma skluz (skoro pokazde), nikdy nemam pocit ze me odbyva, naopak, pta se sama spoustu otazek, proste mam s ni dobry pocit. To bude asi tim, ze jsme fakt male mesto.

Vcera jsem si konecne zabalila tasku do nemocnice, dneska jdem na hot curry takze zitra rodim!
Dam vedet, zatim cau!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
januzza80
28. led 2009

AHOJKY HOLKY,

SIMCO,drz se holka a preji,aby si nemela zadne problemy a co nejdele vydrzela.

EDIT,drzim ti palecky,at to mas rychle a mimco u sebe.

HOLKY MUSIM POCHVALIT KRASNE FOTECKY DETI

evaj
28. led 2009

Ahojte,

Verco, teploty si nemerim, ale ovu bych mela mit ted nekdy. Doufam, ze ty testy jsou funkcni, nasla jsem, ze jsou vyrobeny v Cine 😝

Simco, to jsi zase mela stesti na polovzdelanou, co? Drzim palce at se mala drzi zuby nehty. Uz jste nejak pokrocili s vyberem jmena???

Kamaradku tu mam jednu, ceka mimco koncem dubna. Byli jsme spolu na stredni a pak jako au-pairky v Anglii. Takze Edito, at se presunete, tak kafco urco plati! Uz se tesim. Hezky sis to naplanovala, curry a a pak porod 😀

miluska.woolley
28. led 2009

AHoj holky,

Evi, taky te obdivuju, mne ted posledni dobou v CR vadi tolik veci... minuly tyden jsem nesla s kamoskou vecer na koncert do klubu, protoze se mi pri predstave jak tam bude nahuleno zvedal zaludek. V praze budeme 24.nebo 25. unor, doufam ze mam na tebe jeste mailika.

Edi, to je mi lito, ze jsem to na tebe prenesla, nicmene mne se to drzelo do dnesniho odpolka, ale Ch. mi nakonec zvedla naladu.
Na anglicke skupine udelala svoje prvni kroky... sice jeste nejiste, ale uz je to tady.

SImco, ty si to taky vybiras pekne s tema tehotenstvima, co? snad prijdou na to cim to je a vyresi se to...

Ja jsem sama doma,mala spi, jdu se koukat na venkovskeho ucitele a dat si nohy nahoru...

forensica
28. led 2009

SImco - no to je fakt nechutny s tou MW 😠 ..jo vsechno je normalni co, babice blba..ja si pamatuju ze moje sefova mela pri druhem tehotenstvi brutalni krec v brise ze se taky chystali na porod..nakonec to bylo tim ze se ji proste jedna cast brisniho svastva nejak natahla (kdyz se prudce zdvihla jednou v metru) a to obcas to pak vyvolalo kontrakci..mela to pak az do konce tehu, porod nakonec museli vyvolavat 🙂 ..urcite to bude v poradku, nemysli na spatne pribehy z okoli, mala bude krasne v terminu 😉
Jo, tou atipickou postylkou jsem myslela, ze my ji mame ze Stork Craft (myslim) a vnitrni rozmer je 1314mm x 700mm, coz jak tak koukam az tak divne neni. Proste asi koupime 1300 x 700, snad na to pak narvu povleceni 🙂

Evi - no drzim palec, me se teploty opravdu vyplatily 🙂

Edito - no tak to je dobre ze uz jsi se dostala ke zbaleni te tasky, opravdu brzo 😀...nezapomen papuce, to bylo snad jedine (krom obleceni pro K) co jsem potrebovala 😀

Milusko ohromna gratulace ke kruckum 🙂

Dnes jsme byly na hearing test, K slysi pry fajn. Budeme muset uz davat bacha na to co doma rikame 🙂

slunicko2
autor
28. led 2009

Milusko, moc gratuluji k prvnim kruckum! Vidis, mala utekla roku! 😵

Simco, to je teda des! Urcite krece nejsou normalni. Nikdy jsem o tom neslysela! Drzim palce, at neco najdou a vis od ceho to je!
O je fakt zlaty s tim pusinkovanim! 🙂

Verco, prijde mi to jako vcera, kdy jsi rodila. A male uz jsou tri tydny! To uz jsi zkusena mamina!
Ja jsem si s povlecenim do postylky docela uzila.... Koupila jsem malemu atypickou velikost deky 😠

Edit, ja ted budu mit dlouhe sluzby do konce tydne. Tak kdyby to na tebe nahodou prislo, tak tfuj tfuj tfuj!!! At to jde jako po masle a mimco je v poradku!

Evco, lepsi vyrobene v cine nez tady v mrsa posete uk 😀

Holky, potrebuju poradit...
Sean se vubec nechce ucit! Pozadu neni. ale treba kdyz se ho snazim ucit body parts, a to i vtipnou formou, tak zdrha! A to dela i se ctenim knizek. Nekdy si je prohlizi. ale kdyz zacnu ukazovat a jmenovat, tak ho to najednou prestane bavit.
To same s tim zpivanim. On tam nevydrzi sedet ani na jednu pisnicku. Dnes ho V vzala na to detske cviceni, tak si tam hral. ale musela to byt volna zabava. Jak musel delat to same co ostatni, tak se otocil a utikal pryc nebo se vztekal...
Ja fakt nevim, co delam spatne... treba shapes umi, to mu jde.
nenapada vas neco???? ☹

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
verap
29. led 2009

Ahoj, jak se mate?

Jdu si pro radu - v praci jsem rekla par lidem, ze jsem tehu. Kazdy mi ted saha na bricho, coz mi teda hrozne vadi, vcera jsem kolegu proste odstrcila.... Ja taky nikoho neosahavam, tak at daj ruce pryc 😠

Co jste delaly vy?

editahlb
29. led 2009

Ahoj Veru, jsem si rikala,kde se potulujes! 🙂 Nekteri lidi jsou na to osahavani jak usiti, co? Me se to nastesti vyhnulo, nikdo mi na bricho myslim nesahal, teda na nic takoveho si nepamatuju. Ja nevim co s tim! Bud jim rekni, ze ti to vadi, nebo se tak zatvar, nebo to prekousni a vydrz, ono je to treba brzo prejde. Ja fakt nevim..
Jak se jinak citis? Nevolnosti? Co ted nemuzes ani citit? Ja jsem nemohla vystat vetrovou zubni pastu a taky caj, zvedal se mi po nem zaludek, ale uz jsem zase v normalu a nevadi mi nic! 🙂

evaj
29. led 2009

Ahoj holky,

tak jsme tu ted meli "odbornika" z UPC, fakt total neschopak. Daval nam 3 moznosti jak natahnout kabel, ale v podstate zadna nebyla mozna. Nastesti mel pobliz nejake 2 kamarady, tak sem dorazili a pomohli mu. No ale konecne na potreti mame vsechno co jsme si objednali.

Milusko, poslu ti kontakt do IP, divala jsem se ze 24/25 jsou vsedni dny, tak bychom se asi museli sejit vecer. Nebo pres poledni prestavku na obed 😉
To huleni je fakt nechutarna, kdyz ono je vsude neco. Nemecko je asi vice podobne Cesku co se tyce pocasi a doktoru.

Verco, ja jsem teploty merila urco vice nez rok a nic 😝

Simco, tak jsem rada, ze jsem ti pripomela, ze pro svou dcerusku jeste nemate jmeno 😀 😀 Gratulace k 10 letum (jestli teda je k cemu??)

Dala jsem dneska P za ukol naucit se dny v tydnu, no samozrejme na to zapomel. Tak mi je ted predrikava a strasne bojuje se ctvrtkem 😀 Vzdycky kdyz ma nejake slovo hodne souhlasek, tak si na tom zauzluje jazyk.

Edito, uz jste byli na curry? 😀

forensica
29. led 2009

Ahojky, ja jsem dnes oplne zrizena. Od 4 am me desne bolel zaludek, na NHS direct rikali ze to je stomac bug, ze to prejde. Laduju se paralenem, mam teplotu a i jsem rano vrhla 😖 Ted se mi to prestehovalo do podbrisku, doufam ze to neni nejaky zanet delohy. Pockame do zitrka a jestli to nepovoli takl asi vylet na A&E. 😔

Evi no ja taky merila 2 roky, a otehotnela 2x a jsem se 100% jista ze bez toho by to neslo. To chce vytrvat a mrknout P na sperma. 🙂 Chudak, ctvrtek je opravdu brutus na vyslovnost 😀

Veru, nejak to preckej, az budes mit vetsi tak to otravovani s sahanim bude castejsi, bohuzel 🙄

Simco, 10 let, no to je neco. Koukam ze nas vetsina prijela na pul roku 😀

miluska.woolley
29. led 2009

Ahoj holky
tak venkovsky ucitel mne teda nenadchl, obcas mam pocit ze v CR toci filmy kazdy kdo umi cist a psat.

Zuzi, nase mala taky chvilku neposedi, o cteni knizky nemuze byt ani rec... takze az zjistis co s tim, tak mi pak poradis. Ja bych to zatim asi nehrotila... Ona si knizky prohlizi sama, ale ja ji do toho nesmim zasahovat. Jen minuly tyden jsem koupila v CR knizku se zviratkama, tak ji ukazuju zviratka a rikam ji jak delaji a ona mi po 30 sekundach tu knizku vyrve z ruky a prohlizi si sama...

Veru doufam ze to je jen tummybug a rychle prejde. Dej nam pak vedet.

Evco, jj, u nas taky ctvrtek dela problemy 😀 .

SImco, to jsi jak M. a nemecko. Happy Anniversary 😀 .

forensica
29. led 2009

Tak zatim to neprechazi a nejak se ta bolest presunula do praveho podbrisku (ze by slepak?) 🙄 Je to divny ale nejvic se bojim toho ze kdyz tu nebudu a musela bych do nemocnice tak ze mala prejde na lahve a nebude chtit prso. Ach jo, jsem pitoma co ale uz jsem v kontaktu s GP a asi vyrazime na A&E, nejak se mi to nezda. Chodim tu v predklonu jak stara babka 😖

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
verap
30. led 2009

Ahojky,

Moc dekuji za odpovedi.

Edit - ja se nepotuluji, ja vas tady kazdy den ctu, akorat jeste neni co psat 🙂 Je mi docela dobre, akorat nemivam takovy hlad, jako kdysi, spis jim po troskach behem dne. Jedina vune, co mne zatim vadila byla zeleninova polevka, co uvaril manzel, ja nad tim sedela a nevedela, co mu mam rict, chudak se s tim varil...
Koukam, ze curry jeste nezabralo 😉

Verco - doufam, ze ti na to neco daj, at je ti brzo lipe, dej vedet.

Jinak se tesim na ten sken pristi stredu, konecne nejaky poradny dukaz, ze jsem tehu a snad je vse ok.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
30. led 2009

Simi krasny vikend 😵 .

Porad zadne zpravicky od Verci, snad to neni vazne...

Vero, uz jsem zvedava na tvoje pocity z prvniho uzv 😉 .

slunicko2
autor
30. led 2009

chvilku tu nejsem, a tady se dejou veci! 🙂

Verco, moc na tebe myslim, aby to nebylo nic vazneho! At je to treba jenom zarazeny prd! 😝

Milusko, sean si prave knizky chce prohlizet jenom nekdy. A pak ho u toho zacne rozcilovat, ze mu nejdou obracet stranky. Musim mu pomahat, ale to se mu zase nezamlouva!
Dnes se mu libilo, kdyz jsem na medovi ukazovala nohy a tak. Snad se to nauci alespon takhle.
A dnes se mi zdalo, ze rekl meda!
Taky se semnou dlouho po sprseni mazlil. Prilepil se na me a nechal se chovat 😵

Simco, u nas v praci je jedna, co ma uz ctyri deti a ceka pate! Ale je to takovy ten typ, co ma zlaty prstynek na kazdem prstu! 🙂

Verop, moc drzim palce s tim scanem! Pak dej vedet, jestli jsi slzicku ukapla 🙂

magisa
30. led 2009

ahoj holky, chtela jsem se priptat, jestli nejste nektera z vas z Bristolu nebo z okoli??? 🙂 😉

slunicko2
autor
30. led 2009

ahoj magiso, vitej 🙂
Edit je z Cardiffu, to neni daleko od Bristolu 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
31. led 2009

AHoj Magiso, , vitej. 😉

Simi, diky za zpravy od Verci, to je teda pekne naprd, snad jim to s kojenim vyjde. Musi to byt pro Vercu hrozny takhle byt bez maly ☹ .
Ze prejeme brzky zotaveni a myslime na ne...

verap
31. led 2009

Ahojky,

Akorat nakukuji.... doufam, ze Verci bude brzo lip, drzim palce.

Na sken se tesim, potom poreferuji.

Koukam, ze Charlottka je sobestacna, co se tyce cteni knih 😉

Vcera jsem sefovi udelala kafe, kdyz jsem to vecer zabalila, prijdu tam a on se mne zeptal, jestli jsem v poradku (tohle se mne ptal uz parkrat). Tak ja na to, proc si mysli, ze nejsem. On mi rekl, ze vypadam dobre, akorat ze vi, ze je u mne nejaka zmena... Ja na nej koukam a rikam, ze mozna je, no. Pak jsem mu to musela rict, on rikal, ze si toho vsimnul uz pred par tydny a kazdemu rikal, ze jsem urcite tehu. Muj dalsi sef se mne pred par dny ptal, jestli jim neco nechci rict, tak jsem rekla, ze ne. Koukam, ze jsem tam akorat oblbovala sama sebe 😀

editahlb
31. led 2009

Ahoj holky, ja se sem vcera vubec nedostala, ale to jsou mi zpravy! ☹ Chudak Verca, ten slepak si fakt dny nevybira! Musi to byt pro ne vsechny ted docela vycerpavajici. Tak drzim palce at vsechno dobre dopadne a Verca je zase brzo doma, bez ztraty mlika a chuti K pit z prsu..

Veru to jsem rada, ze sem nakukujes, ja jsem zpocatku taky moc neprispivala, ale spis jen tak nakukovala, no doufejme ze se to tady s tehulkama prvorodickama rozjede vic 😉 Ten scan ve stredu bude dobry, uslysis srdicko a dostanes obrazek 🙂 Ja tam tenkrat bulila jak koza, ani jsem pres slzy na monitoru nic nevidela. Bylo to protoze jsem mela jeden potrat za sebou a nechtela jsem si to tehu priznat dokud tam to srdicko neuslysim. No byla to nadhera 😵 Radiolozka diktovala sestricce "single live fetus" a to mi stacilo. 🙂

Magis ja to mam do Bristlu co by kamenem dohodil a dudci mi tu dudaji ze kamaradka co je tam pobliz je taky na zacatku tehu.. 😉 🙂 I kdyz jak se tak divam tak ty jsi terminem spise bliz Simci, co? Jak jsi tady dlouho?

Zuzko a Milusko jak tady to sporadicke mazleni s malyma popisujete tak ja si beru priklad a vymazlim z toho maleho dusicku! Jen co vyleze na svet! Zatim asi jeste neni ready, mam o neco vice tech poslicku, jak se tu na ne nekdo ptal, ale to je tak vsechno. Ale nepanikarim, az bude ten pravy cas tak ono se to miminko ukaze samo. Jenom je blbe ze Osian ma jet 11.2 do toho Recka, nechci aby to rusil, ale taky tady nechci byt prvni dny sama..

Tak se tady opatrujte, my jdem trochu utracet do mesta a pak treba do kina. Jo vcera jsem videla film "The Wrestler", mooooc dobry, hodne smutny, ale netradicne natoceny, zadny holywoodsky trhak a presto myslim navrhnuty na oscara (nejsem si jista). Myslela jsem, ze to nebude nic pro me, ale zaujal me a doporucuju!

magisa
31. led 2009

dekuju za privitani 😀
Ted v breznu to budou 3 roky co jsem v Bristolu...Mam skveleho pritele Gava a naseho milacka na ceste...
Zatim taky moc neprispivam, ale nakukuju skoro porad 😉 😉

januzza80
31. led 2009

Ahojky holky,

VITAM NOVOU TEHULKU MAGISA.GRATULUJI K TEHU.

VERCO,to je mi lito,co se t prihodilo,preji at si co nejdrive doma u male