Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

miluska.woolley
25. čer 2009

Edo to je mi moc lito, doufam ze Anharat bude v poradku. Takova suprova zenska, to neni fer.
Napis mi pak IP kdy budete doma at naplanujem tu nasi dovcu u vas nez se budeme stehovat a dokud mam na benzin do CR 😀

milusa
25. čer 2009

editka, dakujem za radu, to pomoze 🙂

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

forensica
25. čer 2009

Kristo, no to jsme si oddychly 😀

Edit, je to asi hodinu na jiho zapad od Londyna.

editahlb
25. čer 2009

Aha, tak diky za info Verco 🙂 Mrknu se na web co je tam pekneho 🙂

Milusko do CR jedeme pristi tyden a mame v planu zustat az do konce zari. Prvni tyden v srpnu asi pojedu za mamou na Moravu, jinak bychom meli byt doma, tak se musime domluvit na nejakem terminu, uz se tesim!) Musime se spojit i s Evou, rada bych ji poznala..

Miluso kdyz tak dej vedet kdyby ti to nechteli dat, zavolala bych jim za tebe s tim, ze to potrebuju (myslim tim tu ceskou verzi kdybys nesehnala tu vasi slovenskou)

Jdu do hajan, dobrou!

forensica
25. čer 2009

Jo, pry tam behaji volne v prirode divoci ponici 🙂

Tak Michael Jackson uz v Londyne nezazpiva ☹

Nam se ucpal odpad, tentokrat v kuchyni. Ach jo, by me z toho uz kleplo. Musime koupit ten drat a projet to poradne, nicmene ja se mam balit a jeste jsem chtela prat a vubec je tam kos smrdutych plinek 😅 Radost 🙄

peppapig
26. čer 2009

Verco a behaji tam nejen ponici, konici, ale i srnky, zajicci , kravy atd. take se da zajit na plaz. New forest je nadherny, urcite se vam bude libit. Jen pozor na rizeni, stava se tam hodne nehod, kravy a konici maji v oblibe pomalu si to masirovat pres cestu. Od nas autem 8minut do New Forest. Jedete pod stan nebo do B&B nebo...

R.I.P Michael Jackson, uplne nas to oba vzalo, muzik byl velky obdivovatel, a text pisnicek nam pripominaji nase zacatky a tak. Ach jo 😢 At byl v osobnim zivote jaky chtel, je to legenda!!

forensica
26. čer 2009

Vendy, budeme v Oalkands Lodge coz je jak se zda kousek od Hale http://www.oaklands.150m.com/ . Uz se moc tesim, jen by to chtelo nejaky terenak kocarek, v tom nasem male akorat vydrncame dusi. Nemate devcata nektera na pujceni? 😅

No ja taky Jacksona mela rada, jako umelce. Dost z jeho pisnicek je opravdu uzasnych podle me. Je to smutny,ale kazdy tam jednou zkoncime, co uz.

janauk
26. čer 2009

Ahoj holky,
zdravim Vas z podmracenych Cech. No ale jak to vypada tak se to uz zene i k Vam. No jo, ale co se dalo jineho cekat, vzdyt je Glastonbury!! Jsem docela rada ze jsme se rozhodli tentokrat vynechat.
Kato, ta pocket high chair vypada super. Diky za tip. Jaky byl Wimbledon?Jen jestli se vubec dnes hraje. Ja miluju sledovat Wimbledon i kdyz to zatim vzdy bylo jen v TV. Tady mi to ted chybi a hlavne ty komenatere McEnroa.
Edito, ty fotky jsou moc hezky. K zahrade vubec nemam slov! Vypada to tam jak v nejakem parku a ty fairy cakes, no klobouk dolu uplne se mi sbihaji sliny. Ja Angharad take skoro nepoznala. Paruka je vyborna, snad ji nebylo moc spatne a svatbu si take uzila!
New Forest je fakt super, tak si to tam uzijte a vsem cestovatelkam preju stastnou a bezproblemovou cestu.

miluska.woolley
26. čer 2009

Verco New forest je uzasny, ponici tam vazne behaj a i jiny zviratka. Musite navstivit Beulieu a dat si tam cream tea!!!

Jani uzivej doma!

Edo my se musime pak spojit pres skype az budu vedet vis se stehovanim!

peppapig
26. čer 2009

Verco, jej fajn jsi to napsala, ze tam kazdy jednou zkoncime 😅 Kdyz ta jeho smrt prisla tak nahle, z niceho nic ☹ nektere jeho pisnicky jsou vydane pred tolika lety a stale jsou to top hity. Ne nadarmo to byl kral popu 🙂

Oaklands Lodge ubytko vypada bajecne. Do Fordingbridge jezdime za znamima a do Curry house 🙂 . Kdybych mela do prirody lepsi vozitko nez mas ty pro K, hned bych ti rekla adresu aby ses zastavila, ale myslim, ze v te nasi stare Pliko Pramette by se mama udrncala jeste vic a to cerveny co mame ted je jen do mesta na rovinku. Nemuzete malo trebas nosit v satku ci na zadech v 'klokance'?

Jani, mas pravdu zacalo prset z toho, ze zacal Glastonbury, ale i tak bych tam rada byla. Planujeme pristi rok i s malou (teda pokud nebude dalsi male na ceste). tady prselo uz od noci, ale od 4pm jasno a slunecno, prej se k nam zenou pekna tepla, tak uvidime 🙂

Ja jsem v destivem dopoledni vyrazila s kamoskou na nakupy do West Quay a ted mi muzik volal, posloucha radio, ze v shoppingu a city centre zaznamenali pripady praseci chripky. Ja tam dneska byla asi 3 hodiny s malou 😲 Tak doufam, ze nam nic nehrozi, jdu neco najit na netu ve zpravach. Jinak mam pekne saty z Monsoon 😵

evaj
26. čer 2009

Ahoj devcata,

zase se po delsi dobe hlasim. Uzivejte dovcu, kdo nekam jedete. Pocasi tady teda nic moc, cely tyden s prestavkama prsi, na severu a vychode Moravy jsou celkem slusny zaplavy ☹
Zrovna jsou venku strasny sprchy, chteli jsme jit na Staromak, kde maji zacit slavnosti Prahy, ale trcime doma. Na dvore se nam utvorilo jezero 😅

Edit, Vase zahrada vypadala fakt nadherne! Vy byste ji mohli pronajimat na svatby jako business! Plus ty tvoje dortiky, fakt super.
Urcite se ozvi, jak budete zase tady. My jsme 4. - 9.7. v jukej, ale pak zadny plany nemame, tak snad nam to konecne vyjde.

Verco, kdybyste nahodou byli v Praze, tak urcite taky dej vedet.

Milusko, a vy uz jste tada nejaky domecek vybrali?

Jinak na konci cervence jdeme na IUI, domluvila jsem se s Dr, ze to zkusime 3x a pak IVF. Tak uvidime, jestli mrsce prirode pomuzeme 😉

Hezky vikend vsem!

slunicko2
autor
26. čer 2009

ahoj holky, omlouvam se, ze ted neprispivam. Ale Sean ma anginu a me dnes take neco zkolilo :( Daz by snad mel byt do tri tydnu doma!

Edo, ty cup cakes vypadaji uzasne! A zahrada byla moc krasna! S tou rakovinou je mi to moc lito :( Drzim palce, at je brzy clear!
a jak se ma malicka?

Evco, to jsou super zpravy z IUI! Budu ti moc drzet palce! Zaplavy sleduju na internetu :(

Milusko, jak to vypada s domeckovanim? Divala jsem se na fotky male na FB. Prijde mi, ze se hodne zmenila! Nebo ma novy haircut?

forensica
27. čer 2009

Evi, drzim palce i u nohou at to uz konecne vyjde 😉 Bohuzel letime do Brna, je to snazsi a bliz. Ale nic ti nebrani v tom aby jsi si udelala vylet do Sumperka 😉

Zuzi, tak se z toho brzo vymarodte 😉

Ja valim na letiste, tak se mejte krasne 🙂. Kynute knedle, gulasek a sulanky s makem, uz se na vas tesiiimeeee 😀 Paaa

editahlb
27. čer 2009

Ahoj holky, taky se hlasim k marodum, boli me cele telo a hlava! No doufam ze to neni nic vazneho (anginu ti Zuzko u Seana nezavidim, bobek maly..)

Verco uzij si skubanky s makem a dobre dolet!

Zuzko Miluska malou S strihala a tak nam tady pak davala fotku s tim jak ji vymodila, ale me se zda, ze to ma dobryyy 🙂 Nase mala roste strasne rychle, konecne na me dolehlo to, jak kazdy rika - "uzivejte si ji, ten cas utece jako voda", nestacim se sama divit... Smeje se nahlas, malicko se zhruba tak 10 sek. vzteka, kdyz se ji neco nelibi, krci nosanek, smeje se na lidi, porad se chce stavet.. no je to nadhera! 😵 Az priste pojedes do Swansea tak dej prosim vedet, mohly bychov se videt 🙂 Hezky si to s Dazem uzijte az prijede, to byla doba, co?

Evi super, urcite se ozvu, my zrejme letime pristi stredu a zustavame dlouho, tak nam to musi vyjit! Taky na tebe budu moc myslet at vam to mimco vyjde!

Vendul ja jsem taky fanda M Jacksona, jsem zvedava, co ho nakonec zkolilo, jestli to nebylo treba z tech analgetik co mu pichli!

slunicko2
autor
27. čer 2009

Edo, ja do Swansea uz jedine letam! 🙂 Dnes mi prisel speeding ticket! :(
Poradne se take vylez! Me uz je dnes o moc lepe, ale ten krk je porad dost bolestivy. Chtela jsem si vzit mandarinku, ale mela jsem v krku uplne bodani. Tak snad nebudu muset pro atb.
Dazovi zase byl ten odjezd posunut. Melo to byt dnes, ale je to prelozeno az na nekdy pristi tyden. A to to jeste musi stihnout do urciteho dne. Jinak budou muset cekat dalsi tyden, protoze amici budou mit 4 dny volno, kvuli tomu jejich svatku. Tak se tu modlim!

Mala uz musi byt poradna slecna! 🙂))) Ten cas vazne tak leti, vid? Ja to vidim i na Seanovi.

Jak se zotavuje rodina ze svatby? 🙂)))

Verco, moc si dovcu uzijte! A nech si za nas za vsechny chutnat!

verap
28. čer 2009

Ahojky,

Jak se mate?

Preji vsem, co odjizdeji na dovcu, at si to uzijete 🙂

Zuzko a Edit, vy se brzo vykuryrujte, ja nachlazeni a aginy nesnasim, hlavne ted, kdyz je venku hezky.

Evi - drzim moc palecky na ten cervenec 🙂

My uz konecne mame postylku, koupili jsme Cot bed z Mamas and Papas (pres Ebay samozrejmne), obrazek dodam do alba. Taky mi prisla Tommy Tippee bottle (ze souteze), tak mam radost.

My zrovna dosnidali, tak jdu na nadobi a jeste vyprat par veci a muzu si dat nohy nahoru....

kw77
28. čer 2009

ahoj holky,

ja uz na modrym koniku nebyla asi 8 mesicu! Najednou jsem se tu nejak zacetla a za dve hodiny jsem nemohla verit ze uz tu opravdu cucim do pocitace tak dlouho! 🙂

Taky letime na dovolenou - presne za tyden v nedeli. Letime do Brna protoze ja jsem od Sumperku - nekde jsem sumperk tu cetla, nebude tam nekdo z vas nahodou?

predpoved pocasi se jim tu ted nejak nevydarila, cely vikend je tu v centru Londyna krasne! Rano jsme byli v Hyde Parku a vonelo to tam jako leto v cesku - teplem a osecenou travou.

slunicko2
autor
28. čer 2009

Vero, uz se vam to hezky vsechno rysuje 🙂)) Pridas fotku postylky? nebo ji zatim nebudete stavet?
Me uz je dobre, ale ten krk mam jak v ohni. Divala jsem se do zrcadla a je cely covered in white spots! Zitra jdu k GP. Zatim usrkavam Seanuv peniciln ;)

kw a vy uz teda mate nejake mimco? Protoze urcite nejsi v 80tt, vid? 🙂 Od Sumperka je tu Verca, ta uz ale odletela.

slunicko2
autor
28. čer 2009

kw, promin, uz jsem si vsimla tveho alba. mala je moc krasna! Za chvilku ji bude rok!

miluska.woolley
28. čer 2009

Nazdar holky, doufam ze se mate po vikendu krasne. Teda krome Zuzky, te preju brzke uzdraveni.

Holky dneska mne sprdla kamoska, kvuli Lottcinym botam, ze jsou ji male a nici ji nohu. Tak jsem za debila, ja myslela ze kdyz stoji na zemi a palec nema ve spicce tak je to ok. Kzyz to palcem zmacknu tak tam ma podle mne mista dost.
ty boty co jsme kupovali tady jsou mnohem vetsi nez ji 2 mesice nato zmerili nohu v Clarks.
Zajimalo by mne jak to delate vy?

slunicko2
autor
28. čer 2009

Milusko, a jak to myslela male? Na delku nebo sirku? Kazdy obchod meri jinak! Clarks maji vetsi velikosti nez treba dalsi vyrobci! A zmackla si ji to dobre! Pokud se ji nekrci palecky a ma tam porad jeste kousek mista, tak je to ok! Minimum je alespon pul centaku.
A jinak ja to u seana poznam i podle toho, ze se mu nelibi, kdyz mu je nandavam! To uz vim, ze mu nejsou pohodlne.

Rid se instinktem. A pokud by se v nich male spatne chodilo, tak to na ni urcite uvidis! uz je dost velka na to, aby si je sama snazila sundat, kdyby ji bolel palecek 😀 😉

miluska.woolley
28. čer 2009

Zuzi na delku, ale boty ji kamoska nezkousela, jen zmerila nohu a pak botu... no v tydnu ji vezmu do obchodu.
Jinak mala ma tyhle boticky rada.
Ty od Clarks jsou nejen mensi cislo ale i fyzicky mensi.

kw77
29. čer 2009

diky, nemuzu uverit ze ji za chvili bude rok!!!

no tak treba uvidim nekoho na letisti az poletime ted v nedeli 🙂 jak tak ctu tak tam vseci ted nejak letime!

verap
29. čer 2009

Ahojky,

kw - hezka holcicka, koukala jsem do alba, vyfesakovana s temi nalepkami 🙂

Milusko - s botkama neporadim, ale mam stejny narok jako Zuzka, asi by mala dala najevo, kdyby tlacili.

Zuzko - postylka je v albu.

forensica
29. čer 2009

Ahojky, mam jen minutku u segry v praci na netu.
Let byl suprovy, K mlaskala na letusaka a jinak spala ci se chechtala. Zlato 😵 Doma spinka zase krasne i kdyz lezi na super stare vylezele zinene matracce 😀 No pocasi nic moc, ale je aspon teplo.
Jo ja jsem ze Sumperku..Budem tu do 10.7. tak se kdyz tak ozvi. Pevna na nase je 581040450

Tak se vsechny mejte krasne.

kw77
29. čer 2009

verap - ona se vykakala do nocnicku tak proto dostala tolik nalepek 🙂

forensica - ja jsem z Bohdikova. jak vidim tak ty tam taky moc dlouho nebudes! Dik za cislo. Me naposledy kdyz jsem byla u nasich tata nepujcil auto (protoze jsem ho predtim nabourala jak jsem ridila na druhe strane silnice!) takze nevim jestli mi ho pujci ted 🙂

editahlb
29. čer 2009

Teda Kw na to rizeni na opacne strane pozor! Nam se to stalo ve Francii- rikali jsme si co za debila v kamionu jezdi po spatne strane silnice nez nam doslo ze ti debilove jsme my!!! 😒 Mala je mooc miloucka!

Jani to me mrzi ze ti to pocasi v Cechach nevyslo, tady v Cardiffu je porad slunecno a nemozne dusno! Ale ty uz asi budes brzy zpatky, co? Doufam, ze si te doma pekne vykrmili 🙂

Zuzko to je pech s tim speeding ticket! A tou anginou taky! Asi budes potrebovat ATB.
Me uz ta nemoc presla, mela jsem ucpany milk duct a na druhy den horecku jak blazen, ale uz je to o.k.

janauk
30. čer 2009

Ahoj holy,
zdravim z podmracenych Cech. Je to sila s tema povodnmema, Pisek se zatim drzi, ale okolni vsi a mestecka jsou pod vodou 😒 a slunicko v predpovedi pocasi porad posouvaji na pozdejsi terminy.
Zuzko, brzo se uzdrav! Byla jsi u GP?To je pech s tim speding ticket.
Holky, pekne me vytaci ze mi tady v CR kazdy rika, jak se jako citim ze budu rodit v UK. Ze to musi byt hrozne a jak tam mame silenou peci a pod. Jak to vedi? Ja jsem zatim s peci v tehotenstvi velmi spokojena a snazim se vsem vysvetlit, ze me vyhovuje ze nemam vysetreni a scans kazdy mesic. GRRRRR.
Edit, vy letite tuto stredu? Tak stastnou cestu! Punta se uz asi nemuze dockat 😉
Kacko, vitej zpet a uzij si to doma v Bohdikove.

slunicko2
autor
30. čer 2009

Edo, jej, to neni nic prijemneho ucpany milk duct! Moje kamaradka na to trpela dost casto a bylo ji opravdu mizerne! Tak s tebou soucitim!
Doktor prohlasil, ze to angina neni a tecky v krku nevidi! No, lepsi se to!

Milusko, no jo, jenze noha je klenuta. Tak zalezi, jak ji tu nohu zmerila, ze? Kdyby ji ta bota byla tak moc mala, tak ti bude rvat, protoze ji to nebude prijemne 🙂

Jani, me taky kazdy strasil porodem tady v uk. Sama jsem se na zacatku bala. Ale take jsem si na peci nemohla stezovat! Kdyz jsem teda na zacatku krvacela, tak jsem chtela aby se delalo neco vic. Jenze co se s tim melo delat??? Nic! Poslat me do nemocnice, abych tam lezela s nohama nahore, tak jako v cr? To jsem mohla i doma 🙂 A presne jak rikas, bylo fajn, ze me nikdo s masivnim brichem porad nekde nehonil pro razitka a na monitory!

Verco, mala je skvela spolecnice na cestovani 🙂)))))