Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

forensica
25. črc 2009

Edito, Cesky raj je bezva. My tam delali letni horolezecky kurz se zachranarema, bylo to tam pekne. Tak to si to urcite uzijete. Pocasi uvco vyjde a pokud ne, tak po hospudkach se taky pekne chodi 😉

My letime na 10 dni,predposledni ma Bjornova sestra svatbu. Jeste si chci koupit nejake saty, nejak nejsem s tim co mam doma spokojena. Svedsko je opravdu krasne, taky to tam mam moc rada. Spousta mista, pekna priroda a zda se ze nejsou tak zatuhli v nazorech jak treba tady. Zub me teda jeste porad boli, hlavne kdyz na to kousnu, to me pak boli jeste pul hodky. Fujas.

Moje mamka ma pevnou linku prez nejakou spolecnost a volani stoji pakatel. Ted se ji ale nedovolam, odjeli na tyden tak se nezeptam, promin. Vim jen ze maji divne predcisli na telefonu, misto 583 coz je Sumperk maji 581. Treba ti to nejak pomuze.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
editahlb
26. črc 2009

No Simco vitej! Uz jsme si rikali co se deje ze se neukazujes..

Verco dik za ten tip na volani, my budeme mit od 17.8. 100 volnych minut na volani do zahranici (pres O2), ale chtela jsem neco do te doby.. Jak jsi to myslela ze predposledni ma Bjornova sestra svatbu? Jako ze jeste jsou dve co se maji vdat? 🙂

Simco poslala jsem ti zpravu s nasimi tel cisly, urco se ozvi! My jsme v CR az do Rijna

musim bezet mala mi tu nespokojene knuci tak zatim!

miluska.woolley
26. črc 2009

Ahojky holky, jdu se rozloucit, zitra jedeme s Lottkou okupovat Editu a pak na zbytek tydne k nasim. Mam z toho zaludek na vode, ale nic se neda delat, to uz je zivot.

Mejte se krasne a za tyden papa!

forensica
26. črc 2009

Simco, ahojky, no nam je to jasne ze jsi asi v jednom kole. Tu cestu si dokazu predstavit, ja bych do toho takovou dalku asi nesla, jsi machr.

Edito, to melo byt predposledni den 😅

Prijemnou cestu preji Milusko.

Tady dobry, zub jeste boli ale kdyz na nej nekousu tak pohoda 😎 Dnes jsme jeli na party pro 4 leteho klucinu do Milton Keynes.Deti jako smeti, byl tam hukot. Na K vlitl pes ze ji oblizne a chudak chytla hysterak (ale asi to byla i kombinace hladu a unavy). Ale pak v pohode a nakonec prospala celou cestu domu 😵 Zitra pujdem asi plavat. Ale ze by se mohlo to pocasi konecne umoudrit co, uz je to trapny s tim destem 🙄

janauk
27. črc 2009

Ahoj holky,
zdravim pri pondelku.
Edito,nasi mi volaji myslim pres xcall. Ja na netu o tom nasla tohle:
Xcall
this Calling Card was last updated on 18 Jun 04
Not really a calling card, just a way of getting cheaper international calls from your existing Cesky Telecom land-line. How does it work? Easy...
Xcall enables cheaper calls to selected countries from 5 p.m. to 7 a.m. on working days and for 24 hours over weekends and bank holidays using the access code 952 00.
Huh? What do I dial? Just add 952 before the 00 you'd usually dial when making an international call. OK, so you're dialing a number in the UK: so dial 952 00 44 then the UK phone number you want, without the first zero, and for the US: 952 00 1 - and so on.

Jinak ja Svedsko take miluju. Mam od tama dve kamaradky a obe tam ted na par tydnu jsou. Jedna v Gotenburku a druha ve Stockholmu. Pry jim tam take ted dost prsi, tak snad se to pro Vas Veroniko vyjasni!
Jinak Edo hlasim domalovano 😉
Uzijte si vsechny dovolenou. My ted zabookovali prodlouzenej vikend na mid August v Cornwallu, tak to bude posledni break pred prckem 😀
Predstavte si ze ja v Ceskym Raji nikdy nebyla. Tak Edit hodne fot, at se muzeme pokochat.

Veroniko, doufam, ze zuby se brzo umoudri a prestanou bolet.
Simco, statsnou cestu domu a uzij si Cechy. Jinak te obdivuju ze jsi zvladla tu 8mi hodinovou cestu za Zuzkou. Smekam!
Milusko, drzim palecky a take preji stastnou cestu.

Jdu pridat aktualni foto velryby obecne.

kaata
27. črc 2009

Ahoj holky. Tak se hlasim zase po case. Jani, krasny pupek!! Uz ti sedi i docela nizko, ze? Jak se citis? Moc se mi libi tam v pozadi ta vase kuchyne 😉

Milusko, uzijte si to u Edity a fotte! je fajn, ze si udelas vylet a zmenis prostredi. My jedeme do Cech ve ctvrtek, ale jen na par dni, do nedele - je to prekvapko pro segru na jeji oslavu 30, netusi. Jinak ja v ceskym Raji taky nikdy nebyla, hrozna ostuda!

Verco, chudak Kristynka, snad z toho nebude mit fobii ze psu 😀. I kdyz to se jia si jeste stane mockrat, co?
Doufam, ze zub je uz ok.

Simco, uzijte si to v Cechach. Paani to jedete na dlouho. Bude se vam chtit zpatky? Uzijte si to u mamky!

Helco, no co jsem videla tak Ellinka uz skoro chodi, pockej jak se jednoho dne postavi sama tam budes vzpominat jaky byl klid, kdyz nebehala 😀 Ja jsem to prozivala hodne podobne, kdyz Nico zacal chodit taky az dyl. A od te doby jsem se nezastavila!

My se mame dobre, po minulem tydnu a az bizarne kratke ceste do Hong Kongu jsme se zase doma zabehli, ted se tesim do cech, Nico se kazdy den nauci nova slovicka a hrozne rad opakuje, tak je to ted takove vesele obdobi (az na pravidelne tantrumy!).

janauk
27. črc 2009

Ahoj Katoo,
diky za pochvalu kychyne a pupku 🙂 Najednou se cejtim fakt obrovska a tak nemotorna 😖 No nevim, jak to jeste 8 tydnu vydrzim a jak to se mnou vydrzi Ian! Ja jsem ted nesnesitelna 😉
Uzijte si vas mini break v CR. To bude mit segra urcite velkou radost!

verap
27. črc 2009

Ahojky,

Zacvicuji novou recepcni, tak nemam cas docitat....

Jani, pokud se citis obrovska, tak koukni na muj pupek a hned bude lepe. Ja uz se v noci nevyspim, vcera jsem vstavala 3x na zachod a v sobotu rano jsem uz od peti rana uklizela, konecne nam dodelali koupelnu.

Tenhle tyden je muj posledni pracovni.. hura... tak pak se ozvu vice.

forensica
27. črc 2009

No teda devcata pupiky pekne 😉 Jani nahodou ti to sekne, nic velikeho, tak akorat! Verko, no ty uz se setri, to uz mas opravdu za par. To je vzruuuso, bude tu zase nove miminko 🙂 Mate vybrane pekne jmeno, jak ji budete rikat? Uz mate nejakou zdrobnelinku vymyslenou?

Kato, no to teda bude asi segra zirat, uz se tesim az nam o tom povis 🙂

Me pro zmenu boli v krku, ale jinak nic, tak snad to proste prejde. Jsem nejaky chcipak posledni dobou, furt neco. Zub fakt lepsi, jeste mi ho dodela v sobotu. Mam schuzku na 1.5 hodiny, tak opravdu nevim co mi tam jeste bude tak dlouho starat, ale hlavne at je to v cajku. Zdala se fakt dost pecliva. Kocouri mi lezou na nervy, rano natahali hlinu do domu jak prselo. 🙄 Uz se tesim az budu muset vytirat kazdy den az K zacne lozit 😅 Prave jsme zhledli Harry Potter & the order of the Phoenix a musim zhodnotit ze to byla docela nuda. Rolingova uz asi dochazela s napadama tak to jen natahuje. No nic, jdu si neco precist do skoly at si pripadam ze jsem i neco udelala.

verap
28. črc 2009

Ahojky,

Od tri rana nemuzu spat, tak tu strasim.... 🙂

Verco - jeste nevim, jak ji budem rikat, ono to asi prijde, az ji uvidime 🙂 Ale porad neni druhe jmeno.

Doufam, ze si ti ten zub dobre opravi, at mas pokoj. Na to nachlazeni asi odpocivat (jak se da) a mozna nejake vitaminy, pokud to mas casto.
Harry Potter jsem nevidela zadny dil, nejak mne to vubec nelaka.... Ted jsem docetla nedavno Thousand of splendid suns, coz bylo dobry, tak hledam neco noveho, nez se mala narodi.
Jak jde readitswapit?

Preji vsem hezkou dovolenou, at uz v Cechach, nebo tady. My se chystame az na Vanoce nebo po nich, podle toho, jak rychle vyridime vsecho to papirovani. Kamoska rekla, ze je jednodussi napsat si malou do pasu, nez ji delat pas zvlast, mate s tim nekdo zkusenosti?

janauk
28. črc 2009

Ahoj Verko,
tak snad ti ten posledni tyden rychle utece. Teda ty uz to mas fakt za par 😉 My se nemuzeme nejak shodnout ani na prvnich jmenech natoz na druhych 😖 To vase se mi moc libi! To je super ze koupelna uz je dodelana, ten uz muzes "hnizdit" 😀
Veroniko, brzo se uzdrav!

miluska.woolley
28. črc 2009

Ahoj holky, zdravime od Edi, je tu uzasne, holky spolu kamaradi, Lottie dneska objimala a libala Eiru a pak ji chtela krmit hroznovym vinem. Jsme ostudy, jeste jsme neudelaly ani jednu fotku, ale zitra to snad napravime. I kdyz teda nevim nevim s Lottcinou novou obrooovskou bouli a modrinou na cele kterou si tu vcera na uvitanou poridila.

Dekuju moc za IP.

Tehulky mate uzasne pupiky, uz bych si taky dala rict, ale status na konikovi si jeste nebudu menit.

Verco prejeme brzke uzdraveni.

Mala mela teda nakonec minuly tyden sestou nemoc, ale ted jak se zotavila tak udelala nejaky vyvojovy skok a porad opakuje slovicka a snayi se komunikovat verbalne. Ted se snazi rict Edita a Eira.

Vero ja mam malou zapsanou v pasu, zapsala mi ji tam pani na konzulate v Mnichove za 8 EUR kdyz jsem si byla vyzvednou cesky RL. Cetla jsi Kite runner? Je to taky od Khaled Husseini...

miluska.woolley
28. črc 2009

Jo Kato chtela jsem rict ze jsem doma nakousla white truffle a souhlas, uz se mooooc tesime.
Hele segra je taky lvice a taky ma letos 30 😀 . to je moje holka.

petruska7
28. črc 2009

Ahoj holky, nejste tu nektera ve Skotsku pobliz Aberdeenu? Trosku mi chybi ceska spolecnost ☹

forensica
28. črc 2009

Verko, nevim o jaky pas chcete pozadat prvne. My jsme ji zaridili UK a ten jsme meli snad do tydne doma 🙂 Cesky snad ze zakona trva 4 mesice - nejdriv potrebujes RL a pak zaridis pas. Readitswapit nic moc, spousta lidi se mi ozvalo ale ja nejak nevybrala z jejich knih. Nechci se zbavit knihy jen pro to abych dostala dalsi co nechci ze 😀 S tou nespavosti, vsechny jsme to tak mely myslim. Proste clovek zira do stropu totalne vyspany ve 4 rano co 😀

Jani, no kdyz tak to udelejte jak my. Jedno jmeno po kazde babicce/dedovi a vyreseno 😉 Ale chapu te, my jsme o tom meli hodne diskuzi nez jsme vybrali.

Milusko to je ale sikula jak tak povida 😵

No nic, jdu se trochu ucit.

janauk
29. črc 2009

Milusko, Edo, uzivejte snad slunicka. Tady leje a ma cely tyden. A ted rikali v radiu ze meterologove upresnili jejich predpoved na srpen, ze slunecneho srpna mame najednou UNSETTLED 😒 no to se dalo cekat. Takze treti leto za sebou na h...o.GRRRR
Milusko, takze si myslis ze je moznost ze jsi uz tehotna??? 🙂 How exciting.
Veroniko, ja myslela ze s tema jmenama to bude hracka, ale nejak jak je to tvoje, tak....no nevim s tema babickama, moje se jmenovala Bozena 😀

saza007
29. črc 2009

ahojky ladies,

veru to pocasie sa nam nejako pokazilo. Ja som asi trosku crazy, ale mam british summer rada aj s dazdom 😅 Samozrejme nie non stop. 😠
Co sa tyka mien - Jani, ani mi sme sa este k nicomu nedopracovali. Mame pozicane dve knizky s menami, a moj muz ich vzdy zacina citat podla abecedy, cize som si musela vypocut cely rad nemoznych mien zacinajucich na A a potom som to vzdala 😀
Milusko drzim palceky 😉 🙂

miluska.woolley
29. črc 2009

Neee Jani, musim uvest na pravou miru, mela jsem na mysli ze se na par mesicu vratime k bezpecnemu sexu, nez se usadime, prestehujeme a v zari bezim womens run. Tak aby nevznikaly famy.

Jdu na zahradku uzit slunicka, nejake Vam holky posleme...

slunicko2
autor
29. črc 2009

ahoj holky 🙂
zdravim vas zase po delsi dobe! Jenom jsem vas rychle precetla, protoze jeste musim do prace. Do albicek se snad podivam dnes vecer 🙂

Daz ma ted tyden volna, tak se budeme snazit cas nejak vyuzit. Sean malinko na Daze zarli a sem tam se ho i boji. Taky vyuziva situace a neustale knika, kdyz neni po jeho. Takze se ted snazime deal s celou situaci 🙂))))

Doufam, ze vas jeste swine flu nikoho nepotkala 🙂

Ja jsem to konecne dostala, tak jsem ted na clomidu a metforminu. Na kliniku uz chodim skoro pres rok. Ale bez mrsek doma to proste nejak neslo :D

Verco, jak to zvladas se slipkama a malou? Dazuv kolega nam porad nabizi slipky. Ale ja se nemuzu rozhodnout 🙂
Jinak vidim, ze se zubarem jsme na tom stejne 🙂))))))) kdy jdes priste?

Edo, jak travite leto v cr? A co lidi ve vesnici?

Omlouvam se, ze nereaguju na vsechny :( Snad to stihnu vecer. Daz vyluxoval, vyzehlil, travu posekal, kuchyn vytrel, pradlo vypral..... tak ja jenom uvarim a umyju koupelnu 😵 😝

U nas ted sviti slunicko 🙂)))))

verap
29. črc 2009

Ahojky,

Mam chvilicku volno...

Milus - Kite runner mi ma ted prijit, cetlas ho? Uzivej si slunicka, tady ho moc neni.

Slunicko - Daz zni jako ideal husband 🙂 Muj sice vyluxuje, ale jenom, kdyz uz je toho na tom koberci fakt moc, jinak to pry nevidi.....Zehli jen kdyz musi, vytirani a prani nechava na mne..... I kdyz ja si to radeji udelam sama, nez aby to odfkl.

Verco - s tim pasem, pokud nepotrebuje svuj zvlast, tak ja bych ji nechala zapsanou jen v tech nasich, toho papirovani kolem pasu, co by mela stejne jen na rok.....

janauk
29. črc 2009

Zuzko, tak koukam ze Daz se do toho poradne obul! Musite to byt super ho mit doma, takze si muzes take trosku odpocinout. Tak slunicka uzivejte, dokud ho mate!! Ja se ti ani nedivim ze Sean na Daze trosku zarli, vzdyt je to dlouho co nebyl doma a za tu dobu to byl jediny chlap v chalupe. Snad to maleho brzo prejde. Uzivejte!
Sazo, my take mame nejake knizky se jmenama, ale nejak me do nich uz nebavi koukat....
Milusko, tak ja to spatne pochopila, uz jsem si rikala ze mozna budes menit status 🙂 Kolik km je ten womens run? To jsi teda dobra!!!

janauk
29. črc 2009

Verko, uz jen dva dny a pak mas padla!!!
Jinak Kite Runner je nadherna knizka.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucyta123456
29. črc 2009

ahojte baby
ja by som sa chcela opytat ci je normalne ze dneska ked som sa zobudila tak ma bolelo cele telo a celu noc som skoro nespala lebo som sa ledva prevalila z boku na bok...2.augusta mam totiz termin porodu mozno je to preto ze ? strasne ma bolia krize a sem tam ma picha dole v podbrusku...uz skoro vobec nevladzem...je to normalne ?

janauk
29. črc 2009

Simco,
preju uz ted vse nejlepsi k narozeninam. Moc si to v CR uzij a stastnou cestu.
Jxx

kaata
29. črc 2009

Ahoj my letime taky s BA z T5 ale uz rano v 8, tak se tentokrat mineme. Stastny let a dopredu vse nejlepsi! Ja to uz segre vcera vykecala, po skypu se to neda tak dobre tajit!

editahlb
29. črc 2009

Ahoj holky, tak jsme tu osireli, Miluska prave odjela.. Bylo to super, hezky jsme si to uzili, vyrazili jsme na nakupy, na merunky, popili vinko a jeste jsme se I stihli na zahrade opalit, je tady ted krasne Chudak Lotka si tady malem nalomila lebecni kost jak spadla ze schodu, no ma tam ohromnou modrinu..

Jani diky moc za to info ohledne volani do UK, jsi moc hodna, hned to dneska vyzkousime! To brisko ti vazne povyrostlo!!

Zuzko no to mas paradni s Dazem doma! Moc si to uzivej a Sean se zachvilicku otrka, uvidis Zivot tady na vesnici miluju do posledni kapky, obcas je to sice boj s prirodou (mravenci, musky z poli a pod), ale vazne je to prave to, co jsme chteli, vubec se mi nechce v rijnu zpatky, ale zkusim to nejak vymyslet a treba si to protahnu na rok a budu se vracet az v lednu

Lucy ja nevim, jestli myslis ze je to neobvykle tak si radeji nekam zajdi, at neco nezanedbas..

Holky musim se divat na porad o Grand Canyon, Osian me nenecha na pokoji, tak ja se ozvu pozdeji, mejte se tu!

editahlb
29. črc 2009

Porad zkoncil 😀

Holky vy co zitra letite at vam to rychle utece a v Cechach si to pak naopak hezky pomalicku vychutnejte. Ja vyrazim zitra na Vysocinu a v sobotu dal na Moravu, drzte nam palce at to s Eirou v aute zvladnem, jeste jsem s ni takovy kus nejela tak to snad obe v pohode dojedeme. Simco kdyz ti to vyjde tak se ozvi Zatim ahoj!

forensica
29. črc 2009

Ahojte, jo jen jsem si ted vzpomnela bacha na Ryanair pokud s nima nekdo litate! Oni ted maji online check in jako povinost pro pasazery a kdo si to nevytisknou doma tak na letisti plati £40!!! Jsou nehorazni, kamosku s manzelem takhle nachytali. Rikala ze tam bylo dosti nastvanych lidi. Ja o tom vubec nevedela, ale nastesti na lidi s miminky to neplati.

Zuzi, slipky jsou uplna pohoda. Ani o nich nevim, teda vzdy si akorat vzpomenu kdyz si delam vajecinu 😝 Vic me stvou kocouri, akorat delaji bordel po dome a ja mam tak jeste cas prevlikat casto periny, umyvat jim po.. packy a vytirat podlahu od bahna. 😠 Zajimave jak dite zmneni cloveku hodnoty 😅 Jinak gratulace k menzesu 🙂 Ja doufam ze muje kramy si jeste pockaji, ale nejak jsem uz toho kojeni nahradila pevnou tolik ze bych se ani nedivila kdyby to uz prislo.

Edit, vesnici vam moc zavidim. To je pohoda co 🙂 My se uz zase s B bavili o stehovani, fakt to tu neni uz ono. Onehda jsem tu byla svedkem policejni honicky (auta), no normalne jsem se bala aby ti banditi nemeli zbran a nezacali strilet, kdyz jeli tak rychle a ja sla po chodniku. No opravdu potrebuju vypadnout nekam do Kotehulek abych si odpocala od stihomamu 🙄

Lycy, to vypada na porod ne 😉 Drzim palec a prijd nam rict jak to dopadlo 🙂

Simi a Kato stastnou cestu!!