• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy

13. listopadu 2013 
děkuji mathildo, tohle mi opravdu jako odpověď stačí - stačí napsat jednu větu :wink:
člověk se pak necítí jako totální pako že leze někomu do diskuze, kde jsou všechny velký kamarádky :sweat_smile:
8. led 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dyk sem psala ne ? :grinning:
8. led 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vím, ty ano..ale je u víc maminek co mohly také něco nahodit ne?

Snažím se, občas, pročítat diskuze s názvem témata které mě zajímá, ale většina z nich sklouzne do společné debaty několika "známých" a už jen čte jak se oni doma mají prima. Ale informace nikde, diskukze dlouhé, času málo :slight_smile:

no nic, třeba ještě někdo písne :slight_smile:
8. led 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kdybys zase něco potřebovala vědět, ozvi se :dizzy_face:
jo tady to teda fakt moc nežije, ale pokud potřebuješ rychlou radu zkus diskusi na Rodina.cz, tam jsem čerpala rady na téma porod :grinning:
8. led 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji ti. Píšu si tě do sešítku :grinning:
8. led 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
více maminek? já tady taky psala cosi o gyndě na černým mostě :wink:

mat hezkej večer
8. led 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám odešla Gita, bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning:
8. led 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
8. led 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
krispule: diky, ozvi sa s tym gynekologom, ked budes vedet :wink:
8. led 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ona defakto umže až ve čt, že jo ? to zase bude bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
koukáte na 112 ? já jí dneska vidím v podstatě poprvé a docela síla :confused:
8. led 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ne,ale síla máš pravdu.jo ve čtvrtek ordinace to je taky seriál ,kterej koukám.V podstatě jen na ni. :wink: Ty sleduješ i jiný? Asi si dám kofku....a co ty,vy? Si psala,že to tady vázne ,jooo :sunglasses:
8. led 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Ordinaci taky koukám, ale už mě poslední dobou unavuje :sunglasses:, pak občas koukám jak dávájí PO, ST s Vetchým
pro dnešek konec zvonec, jdu spáááááááááááát :grinning:
hele mama..., ty jsi z Počernic odkud, my tam jezdíme dost často, skoro každý víkend :dizzy_face:
8. led 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyyyyyyy:slight_smile:
Ja nejak nestihammmmmmm:slight_smile:

U ordinace jsem dneska brecela, ja ostuda:wink:

Na gyndu chodim na Pankrac, myslim ze se to jmenuje Natalina, nebo tak neco a jsem naprosto spokojena.

Mat, to plavani je v male vanicce, takze pro rocni Maty uz by to bylo male, ale pry tam stavi i velky bazen. A do te Ahanity se chystame v pulce unora, musim zaplatit zalohu.
8. led 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jestli umřela gita, tak to já teda nechci koukat, jsem to nahravala na video...proto ten modrokůň byl nějakej včera zmlklej...

jo ten blbej dr. na chodově v gyncentru se jmenuje košťál, pak je tam jistej divila, u něj jsem byla na kontrole po šestinedělí a taky nic moc.

jinak kett, se seznámíme, taky bych chodila do vydrýska! mám to hrozně blízko. bydlim na zastávce busu brechtova! jak si tam spoko?
9. led 2008 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau,čau :wink: tak nám zase přituhlo zíííma.mat nejsma přímo z Poč.Tak kdyby jste někdy chtěly výletit můžem. Ale rovnou podotýkám po Praze se moc neorientuju .
9. led 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pražandy :sunglasses: .
Kett: no ona umře až ve čt, tak to ještě popláčeš :grinning:
mama:to neva, já jsem pojízdná,ale pro Kett jsme moc velký, a ty bys na to plavání chodila ? a z jaké oblasti jsi, už mi konečně napíšeš :angry: ?
9. led 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klánovice -jest Praha-východ :grinning: pražando.Na plavčo chcem chodit :wink:
9. led 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klánovice znám, teď si tam moje kámoška koupila řadovku :angry: , teda za ty pracy bych šla radši pod stan
krosíme klánovický les a pak to jdeme zapít do Olympu :grinning:
jinak to plavčo, my klidně někam zajedem, jestli je třebas něco u vás, nebo jestli se i ty můžeš někam přiblížit :confused:
9. led 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olymp tak to neznám :sunglasses: a to plavání se podívám. Přiblížit se můžem třebas v Hloubětíně je taky bazén přímo u gyncen.,ale jestli je tam pro prcky kouknu.

Zakládala jsem diskuzi,ale maminky nikde-nik.
Jinak maminky ze srazu a akcí maj dneska sraz.Tam nechodíš? :wink:
9. led 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no upřimně, tam jsem vlezla 2x , všechny jsou tam velký kámošky, ale nikdo ti neodpoví, tak jsem šla do Prahy a navc se to tam vůbec nehejbe. tady jsem si pokecala s Kett a do dvou dnů jsme si dali sraz a pokecali v lese :sunglasses:
Jo do Hloubáku můžeme zajet, třebas tam něco bude, tak dej vědět :grinning:
9. led 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, ja ja sa k vám pridám. Bývam na Prahe 4(Braník), takže ak zase spáchate nejakú procházku niekde v okolí, tak sa hlásim aj s Natalkou :grinning:
9. led 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
v únoru začneme chodiť plávať na vyšehrad-
http://www.aquababyclub.cz/

a cvičiť chodíme sem-
www.nahoupacímkoni.cz
9. led 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dopolko.

bramburko, seznameni neni nikdy dost:slight_smile: ve Vydrysku jsem spokojena. jsou to individualni kurzy, ve vode jsme tak 20 minut, ma nas porad jedna a ta sama instruktorka. no a muzeme nekdy vyrazit, kdyz bydlite tak blizko:slight_smile:

Moni, a co my? nejaky vylet? Ze by se mamamik pridala?:slight_smile:
9. led 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no parada, udelame hromadny kocarkovy vyjezd:slight_smile:
9. led 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem tady :slight_smile: tak ty bazény od lullky jsou super,že? jen si vybrat. mat ,který je tam někde poblíž vás?
asi jsem si měla od jéééžíška nechat doručit navigaci :frowning2:
9. led 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neznate nektera nejlepe praha 10, gynekologicke centrum GYN - FEM

potrebuju se porozhlednout po nove gynekoložce pripadne i lekari..nemate nektera zkusenost?
dekuji
9. led 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aoj všichni,

Kett : tak to můžeme spáchat hromadně :grinning: , takže kdy a kde a kdo ????
Lullka: na těch stránkách jsem Vyšehrad nenašla, ale byl by super, třeba jsem zase koukala jinam
Mama..: no ten Vyšerad je bezva, ty bys jela vozem ?

jééééééééé a ten kůň vypadá taky super Lulkla kde bydlíš, já bydlím hned u Plazy, třeba tě potkávám s kočárem :dizzy_face:
9. led 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,autem mno,ale bohužel Vyšehrad je pro nás z ruky.
9. led 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mathilda, ja bývam dole v Braníku, do Plazy to mám hore kopcom asi tak 15.-20.min a busom asi 3.min
Ja chodím do plazy asi tak 1x za týžden a cez víkend s manželom na nákup
To plavání ale asi bude začinať v 8.hod ráno, čo je dosť blbé, ale zase je to v sobotu, takže nás tam tatínek doveze autom
9. led 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek