Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

krispule
8. led 2008

děkuji mathildo, tohle mi opravdu jako odpověď stačí - stačí napsat jednu větu 😉
člověk se pak necítí jako totální pako že leze někomu do diskuze, kde jsou všechny velký kamarádky 😅

mathilda
8. led 2008

a dyk sem psala ne ? 😀

krispule
8. led 2008

No já vím, ty ano..ale je u víc maminek co mohly také něco nahodit ne?

Snažím se, občas, pročítat diskuze s názvem témata které mě zajímá, ale většina z nich sklouzne do společné debaty několika "známých" a už jen čte jak se oni doma mají prima. Ale informace nikde, diskukze dlouhé, času málo 🙂

no nic, třeba ještě někdo písne 🙂

mathilda
8. led 2008

tak kdybys zase něco potřebovala vědět, ozvi se 😵
jo tady to teda fakt moc nežije, ale pokud potřebuješ rychlou radu zkus diskusi na Rodina.cz, tam jsem čerpala rady na téma porod 😀

krispule
8. led 2008

Děkuji ti. Píšu si tě do sešítku 😀

mamamik
8. led 2008

více maminek? já tady taky psala cosi o gyndě na černým mostě 😉

mat hezkej večer

mathilda
8. led 2008

tak nám odešla Gita, bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😀

mamamik
8. led 2008

bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

susik77
8. led 2008

krispule: diky, ozvi sa s tym gynekologom, ked budes vedet 😉

mathilda
8. led 2008

ale ona defakto umže až ve čt, že jo ? to zase bude bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
koukáte na 112 ? já jí dneska vidím v podstatě poprvé a docela síla 😕

mamamik
8. led 2008

už ne,ale síla máš pravdu.jo ve čtvrtek ordinace to je taky seriál ,kterej koukám.V podstatě jen na ni. 😉 Ty sleduješ i jiný? Asi si dám kofku....a co ty,vy? Si psala,že to tady vázne ,jooo 😎

mathilda
8. led 2008

na Ordinaci taky koukám, ale už mě poslední dobou unavuje 😎, pak občas koukám jak dávájí PO, ST s Vetchým
pro dnešek konec zvonec, jdu spáááááááááááát 😀
hele mama..., ty jsi z Počernic odkud, my tam jezdíme dost často, skoro každý víkend 😵

kett
8. led 2008

ahoj holkyyyyyyy🙂
Ja nejak nestihammmmmmm🙂

U ordinace jsem dneska brecela, ja ostuda😉

Na gyndu chodim na Pankrac, myslim ze se to jmenuje Natalina, nebo tak neco a jsem naprosto spokojena.

Mat, to plavani je v male vanicce, takze pro rocni Maty uz by to bylo male, ale pry tam stavi i velky bazen. A do te Ahanity se chystame v pulce unora, musim zaplatit zalohu.

bramburka
9. led 2008

holky jestli umřela gita, tak to já teda nechci koukat, jsem to nahravala na video...proto ten modrokůň byl nějakej včera zmlklej...

jo ten blbej dr. na chodově v gyncentru se jmenuje košťál, pak je tam jistej divila, u něj jsem byla na kontrole po šestinedělí a taky nic moc.

jinak kett, se seznámíme, taky bych chodila do vydrýska! mám to hrozně blízko. bydlim na zastávce busu brechtova! jak si tam spoko?

mamamik
9. led 2008

čau,čau 😉 tak nám zase přituhlo zíííma.mat nejsma přímo z Poč.Tak kdyby jste někdy chtěly výletit můžem. Ale rovnou podotýkám po Praze se moc neorientuju .

mathilda
9. led 2008

Ahoj pražandy 😎 .
Kett: no ona umře až ve čt, tak to ještě popláčeš 😀
mama:to neva, já jsem pojízdná,ale pro Kett jsme moc velký, a ty bys na to plavání chodila ? a z jaké oblasti jsi, už mi konečně napíšeš 😠 ?

mamamik
9. led 2008

Klánovice -jest Praha-východ 😀 pražando.Na plavčo chcem chodit 😉

mathilda
9. led 2008

Klánovice znám, teď si tam moje kámoška koupila řadovku 😠 , teda za ty pracy bych šla radši pod stan
krosíme klánovický les a pak to jdeme zapít do Olympu 😀
jinak to plavčo, my klidně někam zajedem, jestli je třebas něco u vás, nebo jestli se i ty můžeš někam přiblížit 😕

mamamik
9. led 2008

Olymp tak to neznám 😎 a to plavání se podívám. Přiblížit se můžem třebas v Hloubětíně je taky bazén přímo u gyncen.,ale jestli je tam pro prcky kouknu.

Zakládala jsem diskuzi,ale maminky nikde-nik.
Jinak maminky ze srazu a akcí maj dneska sraz.Tam nechodíš? 😉

mathilda
9. led 2008

no upřimně, tam jsem vlezla 2x , všechny jsou tam velký kámošky, ale nikdo ti neodpoví, tak jsem šla do Prahy a navc se to tam vůbec nehejbe. tady jsem si pokecala s Kett a do dvou dnů jsme si dali sraz a pokecali v lese 😎
Jo do Hloubáku můžeme zajet, třebas tam něco bude, tak dej vědět 😀

lullka30
9. led 2008

Ahoj baby, ja ja sa k vám pridám. Bývam na Prahe 4(Braník), takže ak zase spáchate nejakú procházku niekde v okolí, tak sa hlásim aj s Natalkou 😀

lullka30
9. led 2008

v únoru začneme chodiť plávať na vyšehrad-
http://www.aquababyclub.cz/

a cvičiť chodíme sem-
www.nahoupacímkoni.cz

kett
9. led 2008

dobre dopolko.

bramburko, seznameni neni nikdy dost🙂 ve Vydrysku jsem spokojena. jsou to individualni kurzy, ve vode jsme tak 20 minut, ma nas porad jedna a ta sama instruktorka. no a muzeme nekdy vyrazit, kdyz bydlite tak blizko🙂

Moni, a co my? nejaky vylet? Ze by se mamamik pridala?🙂

lullka30
9. led 2008
kett
9. led 2008

no parada, udelame hromadny kocarkovy vyjezd🙂

mamamik
9. led 2008

ahoj všem tady 🙂 tak ty bazény od lullky jsou super,že? jen si vybrat. mat ,který je tam někde poblíž vás?
asi jsem si měla od jéééžíška nechat doručit navigaci ☹

01ajka
9. led 2008

Holky neznate nektera nejlepe praha 10, gynekologicke centrum GYN - FEM

potrebuju se porozhlednout po nove gynekoložce pripadne i lekari..nemate nektera zkusenost?
dekuji

mathilda
9. led 2008

Aoj všichni,

Kett : tak to můžeme spáchat hromadně 😀 , takže kdy a kde a kdo ????
Lullka: na těch stránkách jsem Vyšehrad nenašla, ale byl by super, třeba jsem zase koukala jinam
Mama..: no ten Vyšerad je bezva, ty bys jela vozem ?

jééééééééé a ten kůň vypadá taky super Lulkla kde bydlíš, já bydlím hned u Plazy, třeba tě potkávám s kočárem 😵

mamamik
9. led 2008

ahoj,autem mno,ale bohužel Vyšehrad je pro nás z ruky.

lullka30
9. led 2008

Mathilda, ja bývam dole v Braníku, do Plazy to mám hore kopcom asi tak 15.-20.min a busom asi 3.min
Ja chodím do plazy asi tak 1x za týžden a cez víkend s manželom na nákup
To plavání ale asi bude začinať v 8.hod ráno, čo je dosť blbé, ale zase je to v sobotu, takže nás tam tatínek doveze autom