Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

adris69
18. led 2008

Ahoj kett,asi to mám od tebe dál,ale zas nejblíž věkem dětí 😲 ,z Novodvorský,ale z tý strany od Libuše nebo Písnice,někdo co chodí na ty těhule z Prahy4 tu bydlí taky,ted nevím jméno,ale ta porodí až snad někdy na jaře 😖 .

kett
18. led 2008

terrezko, ja si taky nejak nevsimla😉 Jo jo, snazime se nejak sejit, uvidime, jak to podopada😉

adris, takze jako nekam smer Modrany?

Mat, a co ta dalsi streda? V pondeli mame od 12:45 plavani, tak bych mohla az tak v pul treti, ale i to by slo, jestli to neni na vas pozde

lullka30
18. led 2008

Ja možem okrem pondelkov skoro vždy...

mathilda
18. led 2008

a ten pátek už neplatí ? 😎

lullka30
18. led 2008

asi platí...ja som už z toho jeleň 🙂

adris69
18. led 2008

kett:tam někde,jsme Kamýk,ale to je asi dost širokej pojem,páč kolem mě je to už všechno jiná čtvrť a pak zas pokračuje Kamýk dole jak je třeba OBI,tak nevím jak to rozdělujou,co tu bydlím asi15let,tak nám to měnili asi třikrát a to i s tím,že se měnil i štítek s ulicí,jinak už jsme Praha12 😀 !

mathilda
18. led 2008

já taky dyk pondělí bylo odvolaný, že můžou jenom 2, a v pátek všicni 😕
tak to někdo objasněte 😅
Lullko sakra co ty a cvičení, potřebuji podporu 😀

adris69
18. led 2008

Pátek mě mrzí,máme na rychlo vítání a pak už pojedem asi rovnou ven,tak snad jindy 😖 !?!

bramburka
18. led 2008

já bych na to cvičení chodila, ale zklamu tě asi v tom, že mám vychytaný tady na hájích. Dokonce je tu dopo v SK Senza cvičení s maminkama a dětma. Nebo i na hájích v Benjamínku. Cvičit jsem chodila tady do fitka u nás, a budu v tom asi pokračovat, ale mě baví jenom spinning nebo squash.

Jinak teprv ted jsem se vrátila od našich, byli jsme ještě v Tescu to je ale na h... krám a ještě mi nechtěli vyměnit jedny tesco plíny za větší 😒

hele já mám čas furt tak kdy teda ten sraz. Já navrhuju v pátek, protože pak zase skočím k našim. Vyhovuje mi radějc ta 13h. V 15h pak budu u mámy, to se tak vrací. Dneska jsem ještě šla tady do novýho sekáče a uloupila jsem overalek z Mothercare jen za 10,- Kč - ale je to 80 😒 tak to nám teda ještě není 😀 ale za ty prachy jsem jim ho tam nenechala.

Nabízím jedny tesco pleny, fialové...3-5 kg za 175,- kčkoupené byly v akci.

mathilda
18. led 2008

my už máme 11-25kg 😎
v Tescu mají .........., ale ono v celý budově 😠
jo já jsem taky pro pátek, já už jsem to všechno přehodila a zařídila se na PÁ
jinak já chodila cvičit do Radlic,

bramburka
18. led 2008

to je štreka pro mě... do toho Factory pro?

lullka30
18. led 2008

Mathilda -kdy, kde a čo by si chcela chodiť cvičiť?

adris69
18. led 2008

Taky jsem se těšila až tu bude ten tescobarák a teď jsem pěkně zklamaná,ani nonstop nemá,aspoň to bych využila,když nám ten votec chodí až v noci z práce domů,proto tím pádem nemůže být o cvičení ani řeč 😝 a plenky na nás taky už moc malé,i když na svůj věk je ještě dost drobnej 😀 !

lullka30
18. led 2008

v plaze majú velké PRD!!!
a Natalku by tie plenky poriadne otlačili stehná- používa už velikost 4 🙂

mathilda
18. led 2008

zasílám odkaz na cvičení
http://www.fitness-station.cz/

no já mám z Plazy fakt radost, hlavně z těch debilů co nám parkujou před barákem, protože asi neví, že podzemní parkoviště má dalších 800 míst 😒

lullka30
18. led 2008

Holky, lučim sa, manža dorazil z práce 🙂 ...tak pa a dobrú noc

adris69
18. led 2008

Dobrou... 😕

adris69
18. led 2008

Já musím zas venčit 😒 ,tak se tu mějte 😉 .

mathilda
18. led 2008

nikdo ? 😕

adris69
18. led 2008

No nikdo.... 🤐

bramburka
19. led 2008

ted asi taky ne ciM to už nezbáte vstávat, hele jsem měla právě sen, jak vstáván do práce, je tma a strašně šílím a říkám, zlatá mateřská, tam se nemusí vstávat no a ječák. malá se budí a já musím vstávat... 😖

bramburka
19. led 2008

no nikdo... noooo...

mathilda
19. led 2008

Ahoj holky, máme nové golfky, urááááááááááááááááááááááááááááá 😀

bramburka
19. led 2008

holky, tak od 23.1. jsou v Tescu v akci fialový plíny 2+1 zdarma za 518,-

Mat jaký, něco nutně potřebujeme taky koupit

mathilda
19. led 2008

http://www.babylife.cz/zbozi/109-chicco-golfove...

tak tyhle máme ve verzi HAWAI

jsem úplně nadšená, jsou super a bacha koupili jsme je v Puntanele ve Štěrboholích za 3.500 včetně nánožníku, pláštěnky, držáku na pití, chybí jenom madlo, ale to je objednaný

zítra jí tam dám, do nového kočáru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jo a moje dcera je malý obřík a vejde se tam i s fusakem jojojojojoj 😎 😎 😎 😎 😎

mathilda
19. led 2008

ještě je v tom letní/zimní boudička 😉

bramburka
20. led 2008

no neříkej, to vypadá dobře, se mi zdá nebo to má dýlku lůžka 87 cm??? To by bylo super, až na ty hole, dá se to řídit jednou rukou? To je ale jedno asi... taky je koupim??? Jak se dají sklopit? Jdou uplne do pravýho uhlu? Jaký mají oplohování, nemaj snurku? Se musime sejit!!!

mathilda
20. led 2008

dají se řídit jednou rukou , my jsme před tím měli taky od Chicca trojkolku, která sice byla dlouhý, ale Máťa tam měla pokrčený nohy. moje dcera měří 84,5cm a tady je má natažená (trošku nohy přetaují, ale to málo).
jsou lehký a složí se do takový nudle, tam to zajistíš páčkou a oni se nerozjedou

😀

bramburka
20. led 2008

jo a dají se dát do uplnýho sedu? švagrová říkala, že když uplně nesedej, je se pořád natahujou...

bramburka
20. led 2008

předpokládám že budeme mít taky dlouhána, ve 2 měsících má velikost 68, která je jí široká, ale na dýlku akorát