Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

mamamik
23. led 2008

tak heřmánkový 😀 ty jsme ještě nezkoušely.Do rossmena se nedostanu,ale docela bych je koupila.Kouknu v tescu.
Anděl ještě nespí 😠

mathilda
23. led 2008

heřmánkový jsou dobrý, ale Máťa je v noci pročůrá, já kupuju obyč fialový Tesco a nemůžu si je vynachválit 😀

adris69
23. led 2008

Já právě dávám na noc ty huggiesky,ty jsou na 12h,tak to máme ještě hod.rezervu,chodí po večerníčku 😀 a kolem 6h si začíná vyprávět,ale podávat dudliky to jako musím 😝 !

adris69
23. led 2008

Ty fialový vyjdou pak na kolik,že je teď fakt každej bere 😨 ?

adris69
23. led 2008

Já jdu venčit 😖 !

kett
23. led 2008

taky preferuji huggies. vlastne jsem ani jine nevyzkousela.
A vetu: od zitrka hubdu duverne znam😉

mathilda
23. led 2008

Adris: ty fialový stojí okolo 240, ale většinou je stále mají v akci za 199,-. Matylda v noci vypije i 2 lahvičky, tak potřebuju něco savýho 😀

jo a mrkla jsem do alba, máš krásnýho pejska 😎

adris69
23. led 2008

mat:nojo moje album,tam nic nemám co 😀 ,no ale je to magor a teď dost trpím,je to peklo,špatně to snáším,ńáký venčení s kočárem si vůbec nedovedu představit,ale zase na druhou stranu,není náročnej na pohyb!Jo a kolik jich tam je a ty jsou do kolika kil,ty fialovky,mě přijde,že každej mluví o fialovejch,ale i ti co maj mimina,se mi to nezdá 😖 a to se ti budí hlady? 😢

katalines
23. led 2008

Hlásím se k Vám, jsem taky mamina z Prahy 😀

adris69
23. led 2008

Tak ahoooj katalines 😉 !

kett
23. led 2008

Ahoj katalines🙂 Krasne jmeno tveho klucika🙂

katalines
23. led 2008

děkuju, nějak jsem se nemohla rozhodnout 😀 tak má dvě 😀

adris69
23. led 2008

Ahoj kett,jakej byl srazík v nebi nebo kdes 😝 ?

mathilda
23. led 2008

Ahoj Katalines
adris: my už máme 11-25 kg, ale používáme, je skoro od malička, oni jsou totiž skoro stejný jako pemprsky, jenom mají míň obrázků a stojí o hodně méně. Nevím jestli je v každým balíku stejně, ale počet bude podobný 50 ks.
V noci se nebudí hlady, ale má žízeň, přes den tomu moc nedá. V noci začne kňourat a když to neustává jdu k ní, ona má zavřený oči 😀 , pije v polospánku, pak dudla a spíme dál.

kett
23. led 2008

ve Vesmirne.-)
Bylo to bezva. Seslo se nas tam 5, dve s miminem, tri tehu (a vsechny s klukama🙂) A v kavarne se mi to moc libilo. A bylo to levne

adris69
23. led 2008

mat:a kolik toho vypije?Nám fakt nejvíc určite vyhovujou ty huggiesky,že mají na zádech to nabírání,jak je hubenej,mě přijde,že ne úplně všechny mu pak sedí,ale když je bezva cena,tak gumičky,negumičky,beru i ty 😀 !

adris69
23. led 2008

kett:jo tak takhle,aspoň že se už znáte nebo víte jak každá vypadá 😉 !

kett
23. led 2008

pravda, je to hned lepsi🙂

adris69
23. led 2008

😉 Tak pro dnes už asi dobrou.... 😅

mathilda
23. led 2008

Adris: no v noci vypije tak 2 lahvičky 330ml. někdy i 2,5
a my potřebujeme velký plíny 13kg, to už jsou kejtičky 😀

holky dobrou, ještě mám práci.

páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

adris69
23. led 2008

Jo tak,copak kejtičky,ale to musí bejt asi pak porcička v tý plence 😀 !Pa pa

mathilda
24. led 2008

někdy když se zadaří 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamamik
24. led 2008

Dobré ráno,tak jsem chtěla zahnat tygra do pelechu a nepovedlo se 😖 od večera je tady plnej obyvák hraček .Ráno jsem bosou nohou šlápla na jednorožce 😠 zakopla jsem o auto,který až bude pískoviště patří ven,protože je to větší náklaďák............jo,jo 😅 bych mohla pokračovat..........

chtěla jsem se zeptat taky s váma spí dětičky a né v postýlce?My tu naši postýlku můžem složit,protože jen zabírá místo.Mladej tam nechce spát 😖

lullka30
24. led 2008

Ahoj, Natalka je ešte malá, takže spí v postýlce, ale keď niekedy ja nemám nervy k nej vstávať každú hodinu a cpať jej dudel po pusy, tak si ju dám k sebe do postele a spí spolu somnou
Kto vlastne zajtra príde na ten sraz? A kde sa presne stretneme? Dúfam, že bude také krásne sluníčko ako dnes...

lullka30
24. led 2008

asi mi hrabe, som pozrela ven oknom a nijaké slnko tam není 🙂

mamamik
24. led 2008

😀 tady taky neni

mamamik
24. led 2008

Tak slunko,už se klube dovařím a vyrážíme.
A co vy?

Tak mě tak napadlo,až bude hezky(jaro) tak zajedem do té vaší čtvrtě,protože tady to nějak nežije.
mat:jak dlouho ti trvá jízda do Hloubáku od vás?autem.

mathilda
24. led 2008

Ahoj dámy 😀 ,

tak dneska začíná zase krásný den, slunko svítí 😎 a moje dítě mě ser........................., od rána se vzteká a vzteká a vzteká 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , nechce obědvat, nespolupracuje

já Matyldu do postele netahám, jednou měla v noci špatný sen, tak jsme spali spolu a druhý den to začala zkoušet znova

Lullka co to cvičení ? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 nee?

mama: tak cca 20 minut (u spalovny jsou radary ☹ )

adris69
24. led 2008

U nás je to taky děs,byli jsme cvičit,teda na vojtovce,pro přesnost a dost mi ho tam mučila,takže jsem si ho už řvoucího přivezla,ani moc neobědval a šel hned do postýlky,kde se mlátil do teď a to tam šel už po dvanáctý,teď vidím,že má snad i pod plínkou na tváři ňáký fleky jako vyrážku,no tak to možná ani z toho vítání zejtra nic nebude 😝 !!!

mamamik
24. led 2008

Tak to je docela fofr 20 min.
Matylda tě zlobí? Hele to bude tím ,že si ji nebereš do postele 😀

adris:taky jsme cvičily vojtovku a spokojenost 😉 je to přímo vojtovo centrum a myslím na čtyřce to je tam u Vás? Kdyby jsi chtěla doporučím ti 😉