Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

adris69
7. únor 2008

tak co jí mícháš za koktejly,jinak to nechápu,já moc neměřím,mohla bych se totiž asi taky divit,podchlazenej se narodil a v porodnici jsem to pak s tou teplotou pak musela taky vošvindlovat a to se rodilo prosím v srpnu a náhodou fakt vedro,jinak my kohouty v paneláku máme,tak to já už znám co to umí 😀

adris69
7. únor 2008

jj,my snad v poho 😉 ,cvičení nám skončilo,teď jsme se zase snad předběhli ve vývoji,v ne.máme takový poloviční narozky,příští týden se jde na včelku a takový to vážení měření,no letí to.... 😝

bramburka
7. únor 2008

my dobrý, v 3 měsících měla 5,83 kg a 60 cm... dneska poprvé na plavču, super to bylo, (ještě že ale nemusíme šetřit na dům 😀 protože je to strašně drahý, ale pěkný... mě se to líbilo. A mylý taky.

mathilda
7. únor 2008

já jí měřila, protože měla střevní chřipku, včera měla horečku, dneska vstávala s řevem, převlíkla jsem juí a ona znovu usnula což nikdy neudělala
jo máš příští týden ? my se na Libuš klíďo dopravíme 😀

bramburka
7. únor 2008

mam depky ty jo, zasr... kočáru už zase upadlo kolečko, snad už to Jirka definitivně spraví a bude klid, ale musí sehnat nějaký ložisko, tak chudák se ven nedostane... 🙄

adris69
7. únor 2008

mat:můžu už jen út/st a čt.máme tu mudru,ale snad kolem oběda 😕
bram:kup nosítko 😝

mathilda
7. únor 2008

bram: prodávám sporťák, ale je to trojkokolka, ty jsi s ní minule tak bojovala 😎 Jo kdy pojedeš k vašim ?
Adris: středa je OK

adris69
7. únor 2008

ok,budu s tím počítat,jsem myslela,že už se tu nikdy s nikým nepotkám,na jaře mi rodí ségra,tak chystáme přesun asi ven 😖

adris69
7. únor 2008

ještě se pak asi domluvíme,hlavně ať jste už ok 😝
třeba se někdo ještě přidá a to my můžem asi spíš po těch našich teplejch obědech 😀

mathilda
7. únor 2008

já doufám, že u nás bude přesun směrem Beroun 😀
joooooooo my máme taky teplý obědy, takže pak bezva 😎

adris69
7. únor 2008

no proto to píšu 😀 😀 😀

bramburka
8. únor 2008

jo jedu k našim dnes, t.j. v pátek vždycky... ale autem, jelikož nemam ten blbej kočár. Math díky, ale já tu trojkolku nechci... ach jo... MM to ale spraví 😉

mathilda
8. únor 2008

adris: no dyk jo, proto to upřesňuji taková 14 ideální
bram: to byla sranda, já jsem viděla jak jsi s tou trojkolkou bojovala 😎 a jak chodíte na procházky? to děláte výlety autem ?

adris69
8. únor 2008

😀 já vím,jinak u nás se to vždy odvíjí podle toho v kolik vstane ráno na mlíko,takže oběd bejvá mezi12-13h,ale ráno pak je ještě čas na upřesnění,takže buď vyjedem dřív nebo se někde potkáme,ale pak máme čas tak do16h určitě nebo podle počasí,ale na piknik venku to asi nevypadá 😝 !?!Bydlím tady pěkně dlouho,ale pořádně už ani nevím kam chodit,furt to tady moc neznám,i když máme toho maxipsa,tak není náročnej na pohyb a když jsme s ním už někam vyšli,tak jsme se za chvíli vraceli,páč byl hned skoro za rohem hotovson 😝 !

bramburka
8. únor 2008

no autem jsem u našich, rozbil se včera a Jirka že prej to dneska spraví...

mathilda
8. únor 2008

Adris: tak to ve st doladíme
Bram: držím palce

adris69
8. únor 2008

jj,krásný víkend 🙂

bramburka
8. únor 2008

je sprvenej........prej.... 😉

mathilda
9. únor 2008

bram: to znamená spravenej nebo sprzněnej ? 😀

bramburka
10. únor 2008

jak odsavam a pisu jednou rukou tak je to prča... spravenej hurááááááááá

bramburka
10. únor 2008

Jinak přidala jsem zase nějaký videa a fotky tak juk na http://picasaweb.google.cz/Xenuska123

mathilda
12. únor 2008

VSTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁVAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😎

adris69
12. únor 2008

no to je dost,já furt číhám,zítra platí jo,ráno to ještě můžem ladit,budu zas nahlížet 😉

mathilda
12. únor 2008

no jasný, my se těšímeeeeeeeeeeeeeeeee
počítám předběžně s tou 3 😀

adris69
12. únor 2008

to počítej asi spíš dřív,my se budem snažit i dřív vstát,abychom dřív obědvali a měli čas 🙂

mathilda
12. únor 2008

tak počítám s druhou a vemu čikla neva ?

adris69
12. únor 2008

vem koho chceš.... 😀

mathilda
12. únor 2008

to je všecko, Máťa, já a čikl 😎

adris69
12. únor 2008

😀 ok,ráno si to asi upřesníme,i když vy tři se necháte asi jen těžko přehlídnout.... 😀

adris69
12. únor 2008

jo a dnes bylo docela chladno,co 😖 ?