• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy

13. listopadu 2013 
já si říkala jestli nejste někde poblíž,no tak snad už dovařil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, už tu určo zas nikdo není, LeniZ, tak se pridej, at to rozjedem :grinning:
22. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady :grinning: ....tutově nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram,já právě přišla s hospůdky ,ségra hlídaka :slight_smile:
22. únor 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, to já měla sklenici tmavýho piva. pak mam mliko jako křen :grinning:
22. únor 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla jelínkaze švestek, přivezli nám pračku, tak sem to musela zapít :grinning:
22. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jako pokkřtít jo, to chápu :wink:
23. únor 2008 ve 03:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram: ty tvoje časy mě zabíjejí :sunglasses: , i když já musela okolo 3 přebalovat a pak jsem hodinu šaškovali :grinning:
ta nová pračka je super, pere s v ní samo
23. únor 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, já jak odsavam, tak třeba včera jsem byla vzhuru od 2:45 do 4:30, nejprv jsem odsavala a ve 4 se mlada vzbudila.... :wink:
23. únor 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to byly časy :frowning2:
musím říct, ta pračka je bezva furt peruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,taky se hlasím do této diskuze :grinning: ,jsem z Prahy 2,Vinohrad....mám půlroční holčičku,mě je 22 let,najdeme tu nějakou mamču z okolí?Nemáme s kým chodit na procházky a na kávičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar,tady to vypadá,jedna pere,druhá saje,hlavně že se chlastá,to se pak má člověk s někým sejít,tady snad vemu ty Vinohrady.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
xjanex:tady by se každej scházel,kočárkoval,kávičkoval,ale každej je ,,každej pes-jiná ves" stručně řečeno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no adris promiň, sice peru - furt :grinning: (je nová, že jo), ale mám tě napsanou v kalendáři ÚT :sunglasses:
23. únor 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych asi taky potřebovala vyměnit,ale co bych pak dělala,když už teď nedělám nic jinýho,tak to ně nestraš :confounded:
23. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes se moc nemůžu zdržovat,tak krásný víkend.... :sunglasses:
23. únor 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme na Matějskou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , akorát se mnou nikdo nechce chodit na atrakce :frowning2:
24. únor 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
muselo bejt narváno,tohle počasí snad někdo vobjednal :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
24. únor 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nádherááááááááááááá, akorat u stanku s pivem hafo lidí, tak jsme utřeli... :frowning2:
24. únor 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krása, počasí bezva, akorát těch lidí, většinu boj s kočárem :sunglasses:
trvalo nám 45 min. než jsme vyjeli na hlavní :angry:
a nechápu tam ty spící miminka :confused:
24. únor 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já si dnes udělkala prochajdu k mojí babičce z proseka o starých ďáblic :slight_smile: už se těším až začnou zahrádky,hezky si tam sednu dám kafíčko,pohárek ...... :slight_smile:
24. únor 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady žádný zahrádky nejsuo, budu muset nejak hledat!
24. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není pravda :angry: , 2 minuty od Tesca je minigolf, a tam je zahrádka :grinning:
25. únor 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak koukám že zejtra bude určo taky bezva počasí,už dnes je tam zas krásně :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
hlásím raději dopředu,jestli bude lejt nikam nejdu,pláštěnku pochopitelně máme,ale párkrát jsem to prubla a děsně vyváděl,tak píšu dopředu,kdyby náhodou,to pak pardon,pardon.... :confounded: :grinning: :confounded:
25. únor 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,golf za Tescem vím kde je,ale tam je zahrádka taková pidi,ani nevím že se tam může i normálně si sednout,když nejdeš hrát.... :confused: :rolling_eyes: :confused:
25. únor 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli bude lejt, tak se taky nikam neženem, ale přeháňka nás nerozhází :sunglasses:
na zahrádce u minigolfu může sedět kdo chce :grinning:
napiš mi jak zítra
25. únor 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to nechala zas po tom obědě,s tím že se zas dopol ještě můžu ozvat,ale asi tak do14h bych nejpozději někde mohla zas bejt,po16h bych chtěla domů na sváču,tak aby byl vůbec čas,i když jsme na stejný ulici není to zas kousek :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
25. únor 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ve 14 u Eltoda, někde ? :grinning:
25. únor 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,jsou tam ty čekárny na autobus,tak tam třeba,je to hned za kulaťákem,bráno od vás :sweat_smile:
jinak kdyby něco,tak se ozvu ještě dopol,můžu jen sem,páč tf asi z tebe nedostanu,tak si budem držet pěsti ať to tu zas kluše.... :grinning: :wink: :grinning:
25. únor 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dyk sem ti ho posílala ne ? tak ti ho hned pošlu !!!!!!!!
čekárny hmmmmmmmmmm
:wink:
my budeme někde u kulaťáku ve 14,00 - čikla a kočár nepřehlídneš :grinning:
25. únor 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek