• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy

13. listopadu 2013 
Moni, no moje dite se asi taky neda hldat, tu na jiznaku je dobrej spinning za kulčo, jenže já nemam sanci se tam dostat kdyz je MM v pryci furt kurňa....dneska tu byla kamaradka s kamaradem a u nej v pohode a u kamosky hysteráky, normálne se ji bála, ona to má ted na vsechny zenský! co s tim????
15. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram: hele u nás je to samý :grinning: , Matylda je na chlapy to je děs :sunglasses: . tuhle u doktora v čekárně přišla k pánovi a položila mu hlavu do klína :grinning:
16. bře 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bramburko

no sice Ládví je od nás kousek,ale o tom sekáči fakt nevím je mi líto :frowning2:
16. bře 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
neva Len, to je jen tak naokraj, stejně mám hafo věcí.

Moni, no tak to jo, to je hustý, no to na tohohle kamoše házela usměvy, mrška jedna a jeho holku nepokrytě odvrhla :grinning:
16. bře 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tuhle v Bille přikráčela k těm co tam jako nakupují a přitom hledají zloděje a začala mu ukazovat na poklopec, no chlap byl mimo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (v tu chvíli bych pronesla celej regál :sunglasses: )
16. bře 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na vás koukám nemám nikdy štěstí.... :confused:
18. bře 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, není zde nějaká s cca 14měsíčním potomkem. která by se ráda sešla aby se děti zabavili.
20. bře 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blaženo, my jsme skoro 16m :grinning:
20. bře 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, tak pokud chceš tak se můžeme domluvit a sejít a uvidíme. nejlepší je se domlouvat na emailu blaziusova@belmond.cz, už se těšíme Alice a Andrea
21. bře 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se to tady někdy rozjede nebo už snad rozjelo.... :wink: :grinning: :wink:
25. bře 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky sportovní maminky,
konečně se nám podařilo od příštího týdne otevřít půjčovnu a prodejnu vozíků za kolo ( na in - line, běh, na tůry do terénu a do lesa)značek croozer a chariot.
Kočár pobere až 80l krámů důležitých pro vaše prdelky.
Aderesa: Belmond, Bavorská 856, Praha 5
nebo i od příštího týdne : www.belmond.cz
nebo piště na můj email a nebo tel 777344335
10. dub 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blaženo,
naší Kačce je 15měs.taky stále scháníme nějaké duše na písek,procházky,pokec :slight_smile:
už mě moc nebaví jezdit s kočárem samotnou
a Kačka by chtěla už k sobě parťáka nebo parťačku :sweat_smile:
jsme z Prahy Proseka
11. dub 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se daří se k Vám vtírnu, můžu?:slight_smile:. Bydlím na Barrandově, je tu některá odtud?. Mám dvouměsíční holčičku a plno "vážných" problému, které musím probrat!!! :grinning:
25. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

koukám,že tato diskusese nějak zamrzla
Aji pojď k nám na pokec
na Hledám kamrádku v Praze :slight_smile:
8. pro 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky tak to tady nějak uslo koukám. Tak že my jsme také z Prahy Já maminka Martina a dvě moje princezny Miriam 2,7 a Kristýnka 5 měsíců. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky je mezi Vámi nějaká maminka z hostivic? Chtěla bych nějakou kamarádku
4. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 20:59 • sonaz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
11. dub 2013 v 00:53 • nefertiti001
ahoj holky, za chvili nam bude rok a shanim nejake kamarady ci kamaradky pro meho Kubicka :slight_smile: a nejake fajn maminky pro me :slight_smile:

Nechcete nekdy nekdo nekam vyrazit? bydlim na Stodulkach, ale nemam problem nekam dojet :slight_smile:
13. lis 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek