• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy

13. listopadu 2013 
jo holky..tak to já mám už dárky zabalený,ale doma bordel jak v tanku.....no snad to do neděle nějak zvládnu :sweat_smile:
21. pro 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
tak ja piju Cabernet:slight_smile: a celkem to citim, jak uz na to nejsem zvykla. A balim pri tom darky. Ale nejak jich mam letos malo.
Ahoj Izo, ahoj mamamiku:slight_smile:)
21. pro 2007 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale mě už Rulandský docházíííííííí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ještě musím s čiklem a pak asi padnu, teda dneska Kraus nic moc
21. pro 2007 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz se tesim, az budu moct pit v klidu a kolik chci:slight_smile:
21. pro 2007 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si nemysli, já se taky těšila, ale po tom dlouhým půstu se mi zmenšila tolerance. Když jsem se napila poprvý - vypila jsem 1 pivo a měla jí jak z praku :sunglasses: , ale už se lepším :grinning: - to jsou ty dlouhé zimní večery
21. pro 2007 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
ja tu decku a pul taky hezky citim:slight_smile:
21. pro 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink: :wink: :wink:
21. pro 2007 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou dobrou. jdu tez
22. pro 2007 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kett,mat,iz, jedu opět nakupovat tak už tady blbnu od rána.Pozvaly jsme naši na oběd a nemám suroviny :cry: Míšovi tady pouštím dvd kde má natočenou bábu a tetu a všechny z rodiny ,aby mi nelez do kuchyně.On je hned hlavou v myčce ,u trouby a volááá au,au,au to mě zkouší :slight_smile: a už je u psa :grinning: jdu tam........už jsem tady tak chrupejte,chrupejte se máte :grinning:

Kraus nic-moc. :unamused:
22. pro 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste všichni.....pááááááááá :frowning2:
22. pro 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, ahoooooooooooooooooooooooooooooooj :sunglasses:
Já jsem ráno sháněla nočník pro Matyldu, tak ho konečně mám, od úterý zavedu režim. Mám všechny dárky dneska dobalím, tralalalala.
A taky mám, zásobu Rulandského a dítě mě vříská a nechce spát :frowning2:
22. pro 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a dítě spí a tady ticho :unamused:
22. pro 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj Mat :wink: :wink: :wink:
23. pro 2007 ve 02:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to už jsem měla půlnoc :dizzy_face:
23. pro 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych ji měla taky ,kdyby jsem se neprobudila a nešlo mi usnout :wink: to bylo překvapení. Co děláte holky ? Nikde,nikdo,ale i já mám takový :confounded: práce letím to dohnat :wink: nesmíme to zase přehánět ježíšek se narodil ve chlévě tak aj se cítí jako doma i u Vás :dizzy_face: pa,hezkou neděli.

Hezký svátky všem a jejich andílkům obzvlášt´ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj to mě mluvíš z duše, já letos úklid tak nějak neřešila :wink:
cukroví nemám, stromek až večer, nákup nějaký dneska
udělala jsem si svařáček a hlavně, že pohoda klid :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. pro 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenom jukám jééé zdravím ,souhlasím pohoda,klídeček,svařáček :grinning: :wink:
23. pro 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co dělají kett a iz no jo pohodička určitě díťata spinkají :wink:
23. pro 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
tak jsem se sem konecne dostala. u nas vcera a dnes blazinec. Vcera dopo jsme jeste kupovali posledni darky, pak jsem rychle uklizela, Matej zacal vriskat, tak jsem ho strcila do kocarku a jen co jsem vyrazila, prijel tata a spol. na prvni "Vanoce". Nestihla jsem ani ozdobit stromecek a pripravit to doma. Takze to nakonec dopadlo tak, ze stromek zdobil bracha s babickou. Pak jsem byla fakt na nervy to vsechno pripravit, ale vecer se vydaril. Matej byl uzasny. Nechtelo se mu vubec spat, tak usnul az v pul dvanacte, ale hrozne se smal, vyskal, byl proste paradni:slight_smile:
No a dneska zase objizdeni, zarizovani a dorazili jsme v pul sedme. Ted uz konecne Matej spi a ja mam chvilku klidu. Zitra uz krome prochazky nevytahnu paty a budu se jen koukat na pohadky a hrat si s Matejem:slight_smile:

Jak je u vas? Doufam, ze klid
23. pro 2007 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: :wink: :wink: ,
tak já dozdobila stromek, něco poklidila, ještě musím vytřít a HOTOVO. Zítra přesně pohádky, Máťa - klid.
Dneska u nás byla manželova sestra, hrála si s Matyldou :unamused: , fakt super, nevím co se přesně stalo, ale Máťa lezla po čtyřech, prý se jí rozjely ruce a spadla na pusu. Má prokouslý horní ret, docela hrozivě jí natekl, má pusu jako černoch. Jsem z toho dost otrávená. :rolling_eyes:
23. pro 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to je mi moc lito:frowning2: Nejhorsi je, ze to bys fakt musela mit oci vsude, to neni v lidskych silach tomuhle zabranit. Ale urcite se ji to rychle zhoji. Ale taky bych z toho byla spatna:frowning2:
Mas hezkou novou fotku v pase:slight_smile:
23. pro 2007 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak sakra holky, kdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jsteeeeeeeeeeeee kdoooooooooooooooooo ???????????????,
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsme tady
27. pro 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všici :sunglasses: ,
Matyda má od ČT horečky, rýmu a hrozný kašel, super svátky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
27. pro 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj se brzy uzdraví Mat :wink: :wink:
27. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa,pa,pa všici :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jdu koupat malýho
27. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravdu NEMOŽNÉ udržet dítě s horečkou postýlce :angry: , jo a vpravit do ní léky to je taky boj :grinning:
28. pro 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jela bych na hory .Vy taky? :wink:
28. pro 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé já se tam vidím, jak krájím ty oblouky :grinning:
28. pro 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek