Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

iza
21. pro 2007

jo holky..tak to já mám už dárky zabalený,ale doma bordel jak v tanku.....no snad to do neděle nějak zvládnu 😅

kett
21. pro 2007

ahoj holky.
tak ja piju Cabernet🙂 a celkem to citim, jak uz na to nejsem zvykla. A balim pri tom darky. Ale nejak jich mam letos malo.
Ahoj Izo, ahoj mamamiku🙂)

mathilda
21. pro 2007

no jo ale mě už Rulandský docházíííííííí ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ještě musím s čiklem a pak asi padnu, teda dneska Kraus nic moc

kett
21. pro 2007

ja uz se tesim, az budu moct pit v klidu a kolik chci🙂

mathilda
21. pro 2007

Si nemysli, já se taky těšila, ale po tom dlouhým půstu se mi zmenšila tolerance. Když jsem se napila poprvý - vypila jsem 1 pivo a měla jí jak z praku 😎 , ale už se lepším 😀 - to jsou ty dlouhé zimní večery

kett
21. pro 2007

🙂
ja tu decku a pul taky hezky citim🙂

mathilda
21. pro 2007

holky dobrouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 😉 😉

kett
21. pro 2007

dobrou dobrou. jdu tez

mamamik
22. pro 2007

Ahoj kett,mat,iz, jedu opět nakupovat tak už tady blbnu od rána.Pozvaly jsme naši na oběd a nemám suroviny 😢 Míšovi tady pouštím dvd kde má natočenou bábu a tetu a všechny z rodiny ,aby mi nelez do kuchyně.On je hned hlavou v myčce ,u trouby a volááá au,au,au to mě zkouší 🙂 a už je u psa 😀 jdu tam........už jsem tady tak chrupejte,chrupejte se máte 😀

Kraus nic-moc. 😒

mamamik
22. pro 2007

Kde jste všichni.....pááááááááá ☹

mathilda
22. pro 2007

Jsem tu, ahoooooooooooooooooooooooooooooooj 😎
Já jsem ráno sháněla nočník pro Matyldu, tak ho konečně mám, od úterý zavedu režim. Mám všechny dárky dneska dobalím, tralalalala.
A taky mám, zásobu Rulandského a dítě mě vříská a nechce spát ☹

mathilda
22. pro 2007

no a dítě spí a tady ticho 😒

mamamik
23. pro 2007

Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj Mat 😉 😉 😉

mathilda
23. pro 2007

no to už jsem měla půlnoc 😵

mamamik
23. pro 2007

Já bych ji měla taky ,kdyby jsem se neprobudila a nešlo mi usnout 😉 to bylo překvapení. Co děláte holky ? Nikde,nikdo,ale i já mám takový 😖 práce letím to dohnat 😉 nesmíme to zase přehánět ježíšek se narodil ve chlévě tak aj se cítí jako doma i u Vás 😵 pa,hezkou neděli.


Hezký svátky všem a jejich andílkům obzvlášt´ 😵 😵 😵

mathilda
23. pro 2007

joj to mě mluvíš z duše, já letos úklid tak nějak neřešila 😉
cukroví nemám, stromek až večer, nákup nějaký dneska
udělala jsem si svařáček a hlavně, že pohoda klid 😎 😎 😎

mamamik
23. pro 2007

jenom jukám jééé zdravím ,souhlasím pohoda,klídeček,svařáček 😀 😉

mamamik
23. pro 2007

A co dělají kett a iz no jo pohodička určitě díťata spinkají 😉

kett
23. pro 2007

ahoj holky.
tak jsem se sem konecne dostala. u nas vcera a dnes blazinec. Vcera dopo jsme jeste kupovali posledni darky, pak jsem rychle uklizela, Matej zacal vriskat, tak jsem ho strcila do kocarku a jen co jsem vyrazila, prijel tata a spol. na prvni "Vanoce". Nestihla jsem ani ozdobit stromecek a pripravit to doma. Takze to nakonec dopadlo tak, ze stromek zdobil bracha s babickou. Pak jsem byla fakt na nervy to vsechno pripravit, ale vecer se vydaril. Matej byl uzasny. Nechtelo se mu vubec spat, tak usnul az v pul dvanacte, ale hrozne se smal, vyskal, byl proste paradni🙂
No a dneska zase objizdeni, zarizovani a dorazili jsme v pul sedme. Ted uz konecne Matej spi a ja mam chvilku klidu. Zitra uz krome prochazky nevytahnu paty a budu se jen koukat na pohadky a hrat si s Matejem🙂

Jak je u vas? Doufam, ze klid

mathilda
23. pro 2007

Ahoj holky 😉 😉 😉 ,
tak já dozdobila stromek, něco poklidila, ještě musím vytřít a HOTOVO. Zítra přesně pohádky, Máťa - klid.
Dneska u nás byla manželova sestra, hrála si s Matyldou 😒 , fakt super, nevím co se přesně stalo, ale Máťa lezla po čtyřech, prý se jí rozjely ruce a spadla na pusu. Má prokouslý horní ret, docela hrozivě jí natekl, má pusu jako černoch. Jsem z toho dost otrávená. 🙄

kett
23. pro 2007

Moni, to je mi moc lito☹ Nejhorsi je, ze to bys fakt musela mit oci vsude, to neni v lidskych silach tomuhle zabranit. Ale urcite se ji to rychle zhoji. Ale taky bych z toho byla spatna☹
Mas hezkou novou fotku v pase🙂

mathilda
26. pro 2007

no tak sakra holky, kdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jsteeeeeeeeeeeee kdoooooooooooooooooo ???????????????,
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamamik
27. pro 2007

Ahoj jsme tady

mathilda
27. pro 2007

Ahoj všici 😎 ,
Matyda má od ČT horečky, rýmu a hrozný kašel, super svátky 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .

mamamik
27. pro 2007

Aj se brzy uzdraví Mat 😉 😉

mamamik
27. pro 2007

pa,pa,pa všici 🙂 🙂 🙂 jdu koupat malýho

mathilda
28. pro 2007

opravdu NEMOŽNÉ udržet dítě s horečkou postýlce 😠 , jo a vpravit do ní léky to je taky boj 😀

mamamik
28. pro 2007

😎 😎 😎

mamamik
28. pro 2007

Jela bych na hory .Vy taky? 😉

mathilda
28. pro 2007

jéééééééé já se tam vidím, jak krájím ty oblouky 😀