Manžel měl nehodu, potřebuju se vypsat

malinkaelinka
14. srp 2016

Úplně sobecky využiju tenhle internetový prostor pro "vybliti" svých myšlenek. Nechci se zatěžovat okolí, nikdo o tom moc neví a zároveň se potřebuju někomu sverit, dostat to ze sebe...manžel měl včera bouračku s autem, i s naší cubickou, kluk z vedlejší mu tam vlitnul, obě auta na totalku, snad zázrakem se nikomu nic vazneho nestalo, ale celé to vypadalo strašně, já jsem na místo přijela cca 3 minuty po srážce s kamarády v autě, jeli jsme za stejným cílem jako manžel...manžela mám doma, pohmožděny, hnuty krk, ale jinak dobré, cubicka vylitla z auta(diky bohu, že se neuskrtila na voditku), a nestalo se ji lautr nic...děkuju tomu nad námi, že je ochránil a strašně se kaju, za svý blbý řeči a myšlenky...autíčko byl kabriolet, ráno jsme tím autem jeli právě s těmi kamarády a já měla hloupý řeči typu, že se stejně nemá cenu poutat, že když se prevratime, stejně umřeme, když nemáme střechu...blby vtipy...vůbec mi posledni dobou nějak chyběla pokora k životu, měla jsem se moc dobře a nějak jsem se rozmazlila...mám pocit,že bych měla nějak poděkovat, že jsou v pořádku, ale nevím jak...nějak to světu vrátit...možná jsou moje úvahy malicherny, nevím...zrovna to autíčko byla taková naše chlouba, byl to náš miláček a říkám si, jestli jsme se tím nějak nerouhali(nejsem věřící, ale stejnak...)...včera jsme měli půl roku od svatby, to byla ale oslava...ufff...nečekám asi žádné reakce, jen to ze sebe dostat, aby manžel nic nepoznal a ja ho mohla držet nad vodou....

siiia
14. srp 2016

hlavně, že jsou všichni v pořádku.... já to taky znám.. když se člověk konečně na něco zmůže a udělá si radost, ať už to je dovolená nebo auto, tak se zákonitě musí něco hned pos*at...

martiina_k
14. srp 2016

Je dobře, že se nikomu nic nestalo, pohmožděniny a bolavý krk se zahojí a bude zase dobře. Jestli máš pocit, že bys měla "světu" vrátit to, že se máš dobře, tak jdi třeba darovat krev. Tím někomu pomůžeš hodně. Jinak to ber jako takové varování a až budete zase OK, tak si budeš víc vážit toho, co máš a i toho, co spolu prožíváte. Jinak tě chápu, taky někdy mám pocit, že si nevážím toho, co mám a vždycky mi to nějaké situace připomenou a "vrátím" se zpátky nohama na zem.

duvi21
14. srp 2016

No, podumej, co Ti to ma rict (coz delas), uvedom si tu pokoru a vdek, podekuj, jak to delas, v duchu, septem, pohlad manzela a podekuj za to, ze ho mas a pak klidne spinkej. Ocividne chapes, o cem to je, klobouk dolu! Udelej rozhodnuti, ze od ted budes opet pokornejsi k zivotu a tim udelas moc. O nicem vic to asi neni 🙂 Jsi dobra, ze takto premyslis, to je super!!! A chapu i tu potrebu vypsat se, jsi uprimna a otevrena. Dobry, palec nahoru 🙂

malinkaelinka
autor
14. srp 2016

@siiia
@duvi21
@martiina_k
Holky děkuju za vaše slova....

duvi21
14. srp 2016

@malinkaelinka Takze uz je lip? Usnes? 🙂🙂

malinkaelinka
autor
15. srp 2016

@duvi21 ze spánku jsem mela strach už v sobotu, no ani jedna noc nic moc, ale jde to...spíš jsem se budila, abych viděla, že je manžel v pořádku, že nemá žádný noční mury, protože já sedět v tom autě, tak bych je stoprocentne měla...

duvi21
15. srp 2016

@malinkaelinka No ani si to neumim predstavit. Ted kdyz se do toho tak vziju.... Brrrrr.

hejsa
16. srp 2016

@malinkaelinka Nad váma musel držet službu snad nějakej anděl....tak do budoucna opatrně! 😵

malinkaelinka
autor
16. srp 2016

@hejsa no my jezdíme vždycky opatrně, manžel sám je záchranář, takže ví, co se muže dit...ale bohužel pokud vám do cesty vlitne někdo, kdo nezná značky...

hejsa
17. srp 2016

@malinkaelinka Naprosto rozumím.... 😵