Manželské etudy, koukáte někdo?

kizii
10. led 2018

Ahoj holky, koukate nekdo? Jake mate pocity? Dnesni dil s Marcelou byl teda fakt brutalni:(

guinea
11. led 2018

To byl, úplně mě to rozložilo 😭

majajaa
11. led 2018

Taky jsem koukala a uprimne receno,vubec nevim co si mam o tom myslet. Prokleta rodina...

kizii
autor
11. led 2018

@majajaa To teda, Ivanu prejel vlak, byvaly manzel pri nehode prisel o nohu a syna prejela tramvaj..

hanulehanousek93
11. led 2018

Jestli jsem to dobre pochopila, tak kdyz Ivana byla mala tak ji ten jeji otec znasilnil, ze jo? Sileny... :-/

majajaa
11. led 2018

Dle slov matky,ji mel pohlavne zneuzit,ale nikdy to nebylo prokazane. Takze tod otazka.
Marcela dle meho nazoru,byla uz od mladi psychicky labilni (a nemyslim to zle). Na dceru byla fixovana (cemuz se nelze divit), ale myslim,ze na ni castecne prenasela svoji labilitu. Jak to bylo a jeji smrti,vi jen ona sama. Pak mela syna,ktery narodit se dnes,tak ma asi milion diagnos. Tenkrat mel "pouze" mozkovou disfunkci a zlobil. Ale ve finale z nich dopadl nejlepe. Kazdopadne pani reziserka narazila na "uzasny material"

guinea
11. led 2018

@majajaa Myslím, že jak to bylo se smrtí Ivany neví nikdo, resp. pokud si dobře pamatuju, tak vyšetřování bylo nakonec "odloženo"...

terezet
11. led 2018

Dívám se, hltám to celé od první minuty až do konce, sledovala jsem to už kdysi před 10 lety, tak je to pro mě zajímavé, dívat se na to z dnešní zkušenosti... Marcela to opravdu nemá jednoduché, ale nemůžu se zbavit dojmu, že od těch 20 let jenom pořád řešila, kdo jí má co platit, přidělit byt atd., ale sama jenom seděla a pokuřovala... Vím, že je těžké nemít práci a starat se o děti, ale ty ostatní páry to taky neměly jednoduché a tolik stížností v jejich dílech nezaznělo...

renuliena
11. led 2018

@terezet presne tak, i ona má svuj podil na rozpadu manzelstvi, ne jen manzel, porad resila pouze bydleni a penize a na manžela tak trochu kašlala, neříkám že on byl bez chyb, asi by to vše jinak dopadlo, kdyby se snazili to manzelstvi zachranit, takhle chudak Marcela mela anebo má velice zoufaly zivot, vecne shaneni prace pro sebe a Ivanu, nemocny kluk, pak to divne úmrtí Ivany, no je to des, a kluk se taky k matce uplne nejlip nezachoval, ale tezko soudit......

terezet
11. led 2018

@renuliena no právě, mě teď jenom zarazilo, jak jsem ji měla odminula zafixovanou jako chudáka a normální ženskou, která to měla těžké, ale dnes už vidím velký podíl viny na ní, zejména když byli mladí a jiné páry tenkrát bez reptání žily v nepříjemných podmínkách a vypracovaly se a ona při prvním problému zdrhla a jenom natahovala ruku, ať bývalý solí peníze... Ta její tchyně mi připadala vcelku rozumná a ona nakonec svou vnučku ani neznala, to je strašně smutné ☹

guinea
11. led 2018

@terezet Ale ten její muž byl tedy mamánek jak vystřižený, to je zas fakt...

renuliena
11. led 2018

@terezet no já právě taky jsem ji mela z minula jako za nejvetsi chudinku a vcera jsem se až divila jak jsem se spletla, jak píše Guinea, on byl mamanek, to ano, ale ona ma dost velkej podil viny na tom jaký mela zivot, je mi ji líto, ale z casti si za to muze sama, bohužel

journals
11. led 2018

Mám ráda Třeštíkovou. Její manželské etudy jsou pro mě vždycky vrácením do reality a tématem k zamyšlení. Říkám si, jak je dobře, že nikdo z nás naštěstí neví, co ho v životě čeká. Pro mě je to rozhodně bod, kdy se musím zamyslet sama nad svým životem a říct si, jak jsem ráda, že jsem tam, kde jsem a mám to, co mám. Opravdu upřímně. Z některých životních příběhů až mrazí. Ani ten pondělní nebyl moc veselý... včera to byl hodně silný díl. Možná by se na podobné díly mely povinně podívat všechny páry, které si po třech měsících chtějí pořídit miminko z velké lásky.

audrey44
15. led 2018

Holky prosim, nevite, zda se da na Manzelske etudy podivat nekde online? Videla jsem jen ted dily o Marcele a Ivane po 35letech a rada bych bych je shledla od zacatku. Dekuju!

guinea
15. led 2018

@audrey44 Já jsem se na ně kdysi koukala na youtube. Tak tam možná ještě jsou.

audrey44
16. led 2018

@guinea dekuju, mrknu!

katchula
16. led 2018

Taky sleduji a sledovala jsem už když to dávali někdy před 10 lety. Třeštíková je opravdu úžasná, její dokumenty mám hrozně ráda, je taková lidská. A musí mít úžasnou trpělivost. Je tedy trochu smutné, že z těch šesti párů víc jak polovina jsou rozvedení. A mrzí mě když někdo odmítne dál natáčení, jako například včera Zuzana a její dcera odmítly natáčení 3. dílu.
Myslím, že můžeme být všichni rádi za dobu ve které žijeme, i když si pořád člověk stěžuje a ne že by vše bylo ideální... Ale když koukám na ty mladý páry jaký měly problémy s bydlením... skoro všichni tehdy začínali u rodičů a neměli prakticky nic vlastního.