Máte aj vy zlú skúsenosť so značkovými vecami?

aniska
30. dub 2008

Baby, stalo sa to aj Vam? A s cim, ja som si napriklad minule kupila sandale santé, teda ni esu az tak znackove, ale na to ze stali cez tisicku, som necakala ze mi hned na nich praskne podrazka 🙄

kristi
30. dub 2008

juli, ja mam 3 roky a tahala jsem je i v zime a drzej

rinuska
30. dub 2008

jedny adidasy mám 12 rokov a môžem ich nosiť eštev 10 , ale len do lesa 🙂

aponchie
30. dub 2008

tricka Donnay na h... totalne vytahane 😝 nedrzi limecky a jsou takove divne..co mam koupene z UK tak se neda srovnat co koupim tady ..asi pro nas trh fakt delaji zmetky

ella1
30. dub 2008

zlá skúsenosť-pyžamo za 1000 sk,pre dieťa,sa po dvoch praniach roztiahlo do šírky-adams kids.
letné šľapky-o neal-po cca dvoch obutiach sa zodrala celá plocha chodidla-farba-trakže vyzerali akoby boli nosené veľmi dlho.
bunda-vero moda-stále sa párali rukávy a pod pazuchou.
inak väčšinou dobré skúsenosti-tiež mám tenisky esprit už asi tretí rok a dávam ich prať do pračky,sú lepené a super!
a manžel má dve tričká ešte z čias ked sme sa nepoznali cca 10-11 rokov a stále vyzerajú dobre.tvar-super,jasné,že farba trochu vybledla,ale tak dlho nič nevydrží.zn. lonsdale.

nobody
30. dub 2008

třeba to byl špatný kus

i když já boty taky ničím celkem rychle 😀

leva
30. dub 2008

Mam aj dobre skusenosti,aj jednu zlu,min rok som malej kupila tenisky platenky Nike,za dva dni sa od tenisky cela guma dookola odlepila,dobre stane sa,no co som ja mala vybavovaciek a nervov s reklamaciou a s predavackami v tom obchode,bolo neuveritelne.

etuska
30. dub 2008

a co topanky Daichmann? Dcerka mala asi 4 pary tejto znacky a vsetky super.Ma niekto inu skusenost?

kristi
30. dub 2008

my mame kecky z Deichmanu a zatim drzej....

ene
30. dub 2008

Do deichmannu uz nepachnem - koupila jsem si tam kozacky, kabelku a manza zimni boty a do mesice je mel rozdrbane, ze z nich lezl molitan, mne do kozacek teklo jak kdybych chodila bosa louzemi a u kabelky se mi utrhlo ucho 😠 Takze tam uz nas asi nikdo neuvidi..

kristi
30. dub 2008

ene, ty detsky jsou zatim v poho, uz byly 2x v pracce a furt drzej..

leva
30. dub 2008

Tiez ma mala odtial uz tretie,zatial sme boli spokojny 😉

etuska
30. dub 2008

..ja som si tm zatial nekupila ziadne,ale dcerkine su super,ci sandalky,alebo celorocne topanky 🙂

etuska
30. dub 2008

Baby a co Slovobuv???My sme mali jedny sandalky kupovane od jednej maminy,vynosila aj dcerka a stale su super. Mate aj negativne skusenosti s touto znackou???

schwarzovka
30. dub 2008

já měla vždycky problém s obuví a hlavně tou zimní, nikdy mi žádná nevydžela celou zimu, až předminulý rok jsem si koupila u Bati kozajdy za 3000,- a světe div se...drží (asi zázrak) a to jsem zkoušela všelijaký značky i neznačky. Jinak nejvíc mě fascinuje, když si kupuju zímní boty a u nich je letáček "jak správně pečovat o obuv" a něm, že prej s nima nesmím do vody - v zimě asi musím lítat..jinak u většiny zimních bot platí, že na náledí kloužou, zatéká do nich, je v nich zima...kde udělali soudruzi chybu? 😒

susik77
30. dub 2008

Aj ja mam blbu skusenost s Deichmanom, topanky sa mi strasne rychle rozbili 😒 Ale mam aj blbu skus. s Humanicom.U Bati som si nemohla ziadne zimne boty vybrat 😒 Takze zostava ten Humanic...V posl. case sa mi zda, ze to schvalne vyrabaju tak nekvalitne veci, aby sme museli castejsie nakupovat 😎

maca793
30. dub 2008

ja nemám zlú skúsenosť aj keď zväčša nosíme veci od Nextu, Adamsu, HM.... sú to síce veci zo sekáča ale dosť zachovalé. topánky som malej kupovala v DIechmane, a vždy sa rozpadli, takže som znova presedlala na klasiku a to čínu, do ktorej dávam podrážky.

bubba
30. dub 2008

ja som mala tenisky nike 5 rokov(a pravidelne prala v pracke kedze som leniva cistit obuv) na nosenie von ale este drzia a su uplne cool.keby sa neolupala farba tak nie je na nich ani jedna prasklinka...ale radsej si kupim lacnejsie a castejsie.... 😀

maca793
30. dub 2008

mne aj z číňaku vydržia tenisky 2,5 roka a to ich nosím prakticky každý deň.
deťom radšej kúpim v číňaku za pár korún, lebo na von je to jedno, aj tak zničia topánky behaním.

arabeska
30. dub 2008

ja si teda na to aby boli topanky znackove potrpim a hlavne pre deti treba obuv kvalitnu...
ale co sa tyx nekvalitnyx znackovyx veci tika tak aj ja s tym mam skusensoti a myslim ze melory ma pravdu ze na slovensko sa nedovazaju take kvalitne veci ako napr do rakuska...
a deixman je shit hned sa rozpadli topanky 😖

cicushka
30. dub 2008

ar) nejak sa dnes stretavame v rovnakych temach 😀

no ale aby som neodbacala od temy...

mne je jedno, kupim si aj lacnu vec u cinana, ale aj kludne drahu znackovu (napr. na rifle si potrim)

no a neznackove veci su tak na 3-4 opratia a dost. Zrazu to ma iny tvar, velkost, farbu. V tom vidim, najviac tu "nekvalitu" Ale zas ked take kupujem, tak s tym aj trochu tak ratam. 😀 Tak ma to ani nerozculuje.

Ale napr. na kociku Quinny Buzz, ktory som brala prave ako drahsi, sa mi pokazila rucka..pretrhlo sa mi tam nejake lanko, cize nemozem si teraz nastavit vysku rucky. 😒

cicushka
30. dub 2008

potrim = potrpim 😀

arabeska
30. dub 2008

cicush,😀 sa prenasledujeme😀
ale suhlasim aj ja si kupim lacnu vec ale presne ako pises tak uz vopred ratam s tym ze mi to dlho nevydrzi...

cicushka
30. dub 2008

ar) uz neviez bezomna vydrzat cooo 😀 😀 😀 😀 😀

cicushka
30. dub 2008

neviez=nevies

arabeska
30. dub 2008

ze vahas 😀 😀 😀

sstefi
1. kvě 2008

aj my mame coccodrillo bodynko a vybledlo a je nejaké "šikmošité" 🙄 a to som ho kupovala ja a neviem, kde som pozerala. ked ja neznašam nakupovať, ked ma obsluhuju 😨 , ja radšej samoobsluhu, najčastejšie pre malú v tescu cherokeem zatiaľ nesklamala a to máme 80%oblečka odtial. 🙂

sstefi
1. kvě 2008

ale tiež botasky adid. už veeeeeľa rokov nosím a v poho. čo v poho? super 😀 😉

mywiel
1. kvě 2008

Problem je v tom ci ste si iste na 100% ze aj tie znackove veci uz nie su vyrabane v Cine?! 😠 Lebo uz aj velke znacky davaju cast produkcie vyrabat tam, kedze ich to vynde lacnejsie... 😖

dididi30
1. kvě 2008

ale ved vacsina znackovych veci je z ciny a z chudobnych krajin, takze sa tomu neda vyhnut, jedine taky armany, ale na to my nemame 😀

roxy
1. kvě 2008

no napriklad ja by som si ine tenisky ako nike alebo adidas nekupila...par krat som si kupila neznackove a vzdržali mi možno pol roka...podla mna su značkove sice drahšie ale ja ich zvyknem kupovat vo vypredajoch a vydržia mi hodne hodne dlho...tymto značkam fakt verim...