• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte aj vy zlú skúsenosť so značkovými vecami?

2. května 2008 
tak já kupuju boty jen značkové teď mám adidas nebo kupuju skejtové značky a žádnej problém sem neměla tahám je pořád v létě v zimě a dodrbou se tak po dvou letech což je super. jinak mikči taky značkové a neni problém džíny kupuju obyčejné nebo prostě které sednou což je největší problém a vydrželi taky všechny, občas nějaká reklamace je vždy vyřešená k mojí spokojenosti. Jinak v práci jsem dělala i reklamace a vadnej kus je prostě všude i u značkovejch ale je jich tak o 80% míň než u neznačkovejch
1. kvě 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm,s tym Deichmannom som, prekvapena,lebo dcerke topanky vydrzali ozaj celu sezonu a dokonca nedavno som jej sandalky predala jednej mamine,vobec nebolo vidno,ze boli nosene :slight_smile:
1. kvě 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já kupuju skoro vše u Vietnamců a max. spokojenost :slight_smile: Boty mi od nich vydrží tak 2-3 roky, oblečení taky, nebo ještě déle. Zato můj manžel si koupil boty u Deichmana a barví mu, tak je šel reklamovat, ale prodavačky řekly, že žádnou barvu nepouštějí. No tak už má pár ponožek k ničemu :frowning2: Takže není pravda, že co je značkové a drahé je lepší než levné a neznačkové.
1. kvě 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pockat, pockat..ja bych jako fakt nerekla, ze Deichman je naka znacka...... :astonished:
1. kvě 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi a co je to? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dididi30) pise sa armani a nie armany :grinning: :grinning: :grinning:

mywiel) to nie je o tom, kde to je vyrabane, ale ako to vyrabaju. To, ze nas trh (ale vlastne aj celosvetovy) je preplneny prave tych lacnych a nekvalitnych cinskych veci, v ludoch budi ten pocit, ze vsetko z tych krajin musi byt automaticky nekvalitne. Ide vzdy o kokretnu znacku a to, aku quality control maju vo svojej fabrike. No o tom by som vedela vela popisat, studovala som to, ale naozaj sa mi neeeechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2008 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
deichmann je velmi lacna znacka, prave som si tam kupila balerinky za 399!!! len tak na parkrat von....zatial su ok :grinning:
1. kvě 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty co tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: domov nejdes?
1. kvě 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Synovi som kupila mikinu zn. Next. Po zopar noseniach a praniach je z nej vyslovene handra - vyblednuta s roztahanym patentom :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Za tu cenu by som v c&a kupila mikiny dve a urcite by aj dlhsie vydrzali.
2. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
deichmann neni špatnej, ale dělá takový boty, kolik stojej, tj. na pár nošení max. na sezónu. Co taky chcete za 300 stovky :wink: Ale mám od nich několikatery žabky a ty už nosím asi 3 rok a max. spokojenost. NAvíc jako jedna z mála značek mají většinu bot i ve 42.
Baťa stojí čím dál tím víc za hovno a je drahej. Hlavně zimní boty stojí za prd - 2 velké zklamání.
Jikak oblečení - nemůžu si stěžovat na HaM, Zara, Mango, Promod.
Jinak pro prckaq hodlám kupovat jen Bama nebo Ecco. Nic od větví.
2. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, že bych popletla značku? Tady píšete, že deichmanny jsou levné, ale ty botasky stály 1400. Aha, už jsem si vzpomněla, byly to mustangy :grinning:
2. kvě 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nedam dopustit na Rip Curl,O'Neill :slight_smile:
2. kvě 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak to potom jina...pak je Deichman jen prodejce a mas si stezovat na Mustang
2. kvě 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasada) Next - u nas predrazene a tou cenou sa tvariace ako super znacka...v Anglicku nieco na styl ako Cherokee (tesco) u nas. To iste aj Mothecare. :unamused:
2. kvě 2008 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apii, moje rec..kalhoty od Roxy mam uz 6 let a furt super
2. kvě 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalhoty REPLAY, tricka ROXY, botky nejcasteji ADIDAS a nemuzu rict nic proti.
2. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja mit penez na zbyt tak kupuju jen O'neill a jine podobne znacky ty jsou fakt kvalitni..jeste me napada Benetton?ja mam z tama svetr ted sem ho koupil a sem na....az do nebe pac sem si nevsimla ,ze se nesmi prat jen do chem.cistirny takovej fialovej s kapuckou no parada :angry: stejne sem ho oprala v ruce ale uz tam nic nekoupim ikdyz se mi tam libi moc a moc hlavne na deti
2. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie) od Benettonu neznasam tie ich 100% bavlnene tricka, ktore mi po prvom oprati hned stratia tvar. Ale to je tym, ze tam chyba troska elastanu v tom materiali. Cize ani nie chyba znacky.
2. kvě 2008 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem mela z Benettonu jen jedny vlnene kalhoty fakt nadherne cervene a prvni den sem sla pres cestu a zakopla spadl ana koleno a dirka co nejde dobre zasit takze tak :grinning: a ten svetr me dojal chapes to??svetr do cistirny to abych ho nosila kazdej tyden jako?
2. kvě 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som si terza kupila belerinky Tom Tailor, a uz sa mi odlepuje podrazka a mam ich asi 3 týzdne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inka ja som moc spokojná s Puma, S. Oliver.

Uplne co neznásam su Nike- tenisky...neviem ci som ja tak smatlavá , alebo čo...ale mne sa hned zničia...zato Adidas--super :slight_smile:

A Deichman ? - tenisky odtial--inak je to GraceLand značka...vydrzali . spokojná som :slight_smile: A mam aj par topanok na vysokom odtial a tiez dobre :wink:
2. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo sa týka topánok, tak pre seba kupujem Baťu a špotrové značky (nike a adidas), pre malého väčšinou nemecké značky Richter a Adidas...

s oblečením si moc hlavu nerobím, hlavne pre malého, kupujem väčšinou v NKD, tam tie veci dobre vyzerajú, vydržia tak akurát, nežmolkujú sa... alebo ešte hm a next mám rada, ale u nás sú predražené, to kupujem tiež v rakúsku, alebo cez mmb od báb, čo to nosia z anglicka, ale väčšinu vecí má malý z NKD

pre seba sa mi zatiaľ neoplatí kupovať drahé alebo značkové handry, váha mi stúpa, klesá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek