Máte tipy na odpolední svačiny?

8. únor 2024

Ahoj holky!
Jake delate detem sportovcum odpoledni svaciny? Uz mi dochazi inspirace.
Jedeme furt pecivo, domaci buchty, jogurty, cerealie, k tomu samozrejme ovoce a zelenina.
Mam deti na prvnim stupni ZS, prijdou z druziny domu a sezrali by celou lednicku. Pak jdou na trenink a vecer toho uz moc nesnedi, to si paradoxne spis zobnou, ale ty pdpo svaciny 🙏🏻🙄😅
Dekuji!

bbub
8. únor 2024

Co třeba udělat ovesnou kaši s ovocem, ořechy, ořechové másla

lennus
8. únor 2024

Super je Velká svačinová bichle, mám doma, jsou tam svačiny na celý rok a rozdělené i podle sezóny, co je zrovna k dispozici.

lennus
8. únor 2024

Jinak já si píšu jídelníček a pomohlo mi sepsat si všechny možné nápady a občas tam kouknu pro inspiraci. Řeším stravu dost a snažím se, aby jídlo obsahovalo všechny možné živiny - sacharidy, bílkoviny, kvalitní tuky a vlákninu - tzn. vždy ovoce a zeleninu. Syn se také dost hýbe a sportuje. Má 10, ale vím, že mě ta žravost brzy čeká, sama jsem v pubertě byla kyselina.
Co pomazánky, různé kaše, slané koláče?

hvezdicka09
8. únor 2024

V Lidlu si kupuju proteinové tvarohove tyčinky, jsou malé ale fakt zasytí, kus okolo 14 Kč, mají je v chladacich.

hvezdicka09
8. únor 2024

@lennus ahoj, nemohla bys prosím vyfotit nějakou dvojstranku na ukázku? Knížku bych koupila, ale stojí 700, tak ať zhruba vím..dekuji 😊

swan42
8. únor 2024

Jestli pak uz neveceri, tak bych jim misto odpoledni svaciny dala veceri 🤷‍♀️
Teda kdyz jdou sportovat, tak asi ne gulas se sesti ani polivku, ale kure na paprice s ryzi nebo zapeceny testoviny/brambory se zeleninou by nemusely byt spatny. A samozrejme tousty a pecivo se vsema moznejma pomazankama. Salaty s tunakem, s kuskusem, s cernou cockou, se syrama... slany kolace, tortilly...

eloise02
8. únor 2024
krisstina93
8. únor 2024

Naše děti teda odpol moc nesvaci, většinou jen ovoce, jogurt, něco z listoveho těsta, nějaké ovocné smoothie, musli tyčinky, pudink, ale zase mají pak velkou večeři no. Kdyby mi nejedli večer, tak dam nějaké větší jídlo ala večeře k te svacine.

hvezdicka09
8. únor 2024

@eloise02 děkuji 😊

lennus
10. únor 2024

@hvezdicka09 Lze si nechat poslat myslím ukázku a fotky jsou tu:
https://vicnezkucharka.cz/svacinkovabichle/#vsb...