• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maximální cena kočárku :-) Kolik jste ochotné věnovat?

14. dubna 2010 
My chtěli ušetřit a koupili Hoco Tornado trojkombinaci, celkem za 15 tisíc (chceme kočár postupně na dvě děti). Ovšem po dvou měsících tahání kočáru do prvního patra v ruce jsem zsatávkovala (jsem malá a drobná a měla jsem z toho kočáru už záda v ...) a partner uznal, že je pro nás nejdůležitějším kritériem váha a skladnost (malý kufr auta). Takže jsme šli a během hodiny koupili bugaboo za 23 tisíc. Je mnohem dražší, ale taky mnohem lepší a do městského provozu úžasný. Klíďo ho i s malou vezmu do náručí a sejdu schody v podchodu (váží i s korbou 9 kg). Nám se vyplatilo nešetřit, protože kočár budu používat denně aspoň 4 roky, takže nemá cenu řešit peníze. :grinning: A taky jsme původně měli trojkolku a už jsem ji nechtěla, protože při vystupování z tramvaje jsem párkrát málem vyklopila malou ven.
A mně se Stokke líbí díky tomu, že je dítě tam vysoko a nemusí čuchat přímo ty splodiny z výfuků a prach od země, ovšem připadá mi dost nestabilní a do terénu naprosto nepoužitelný. :grinning: Bugaboo je fešák, víc městský, ale dá se otáček jak korbička, tak rukojeť, takže ve městě jezdím napřed malýma kolečkama, která skvěle manévrují a v terénu napřed velkýma kolama, dá se upravit i pružení.
26. dub 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie - no tady se ještě pořád croozer moc nevidí, respektive mě přijde, že ho vidím celkem často, ale když pak vidím ty reakce některých lidí, tak je jasný, že to vidí prvně v životě :grinning:

astrane - jo, je super, my ho právě jako kočárek budeme používat až pojedeme na kola někam na Šumavu nebo do Novohradských hor na dovču - tak abysme s sebou netahali ještě kočárek. Rozhodovali jsme se mezi Azubem a Croozerem, ale díky tomu, že Croozeru jde přidat kolečko a rukojeť - zvítězil :slight_smile:
26. dub 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vybraný kočárek za 12tisíc,je to i se sportákem a autosedačkou vajíčko.
27. dub 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si teď vybrala kočárek Quinny buzz s korbičkou... to je kolem 15000,- + autosedajda, fusaky, taška, slunečník...., potom ještě Concord NEO + korba vyjde tak na 18000,- a k tomu zase další blbůstky :wink: :grinning:
27. dub 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja souhlasim s janou - Inglesina se mi zda idealni kocarek pro nejmensi mimca, quiny a jine"moderni kocarky" nemusim :sunglasses: ani ne kvuli cene, ale se mi proste nelibi. prijdou mi jen "moderni" ale ne moc funkcni...
27. dub 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc inglesina spolehlivě vydrží na další dítko :wink: , fakt je to bezvadnej kočár :slight_smile:
27. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
med - my máme taky Patrona a nemůžu proti němu fakt říct půl slova :slight_smile: maximální spokojenost. Ono je to taky asi o štěstí, na nějaký šmejd se prostě narazí všude
28. dub 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
patron dela vozicky pro dospele?
28. dub 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělá, proč?
28. dub 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem to slysela a nevedela sem jestli je to pravda,kazdopadne by to mela byt zaruka,ze jsou dobre :wink:
28. dub 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie - no oni dělají i takové ty kočárky pro postižené děti http://www.reha.patron.eu/
28. dub 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem nevedela jen sme se kdysi se znamou o tom bavili,ze budou urcite dost dobre kdyz delaji i pro postizene..no a ona si ho koupila a je nadmiru spokojena a uz ho ma na druhe dite a kocar je porad jako novej i po tech.strance a navic je dost dlouhej v lehu
28. dub 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie - nám se na něm nejvíc líbí ty kola - super jezdí a má parádní stabilitu, jezdíme po lese a přes všelijaký nerovnosti a ty kola jsou perfektní :slight_smile: . Teď až vyjedou s novou kolekcí si od nich chci koupit golfky - taky teréňačky :grinning:
28. dub 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidis tak to ani nevim,ze delaji golfky :sweat_smile: jsem uz mimo misu.. :grinning:
28. dub 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych si přála trojkombinaci-typ roan marita s plným košíkem(ne drátěným-tady v tom lese je to samej šutr a větve a hluboký kaluže) a na řemíkách.Kdybyste ho někde potkali,určitě mě informujte(tuším,že tato konkrétní kombinace se teď nedělá).Váha tak těch 13 kg.To je můj ideál...
jo a cena tak do 8.

Na patrona jsem se taky dívala v obchodě.Líbil se mi Zephyr,ale málo houpal a měl takovou viviklanou rukojeť,tak jsem vybírala dál.V tom obchodě měli vystavený 2 a viklaly se u obou-to mě odradilo.Mě se do dneška neviklá.Ale jak říkám,zase vypadá jak tank-máme kobinaci žlutá ,khaki(víc do hněda) a světle žlutá.V zelené vypadal,že z něho každou chvíli vyskočí voják :grinning: Naštěstí taky jako tank vydrží :slight_smile:
29. dub 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne prijde, ze Patron ma moc nizko luzko...
A zrovna dnes jsem si rikala, ze kombinovany kocarek se vubec nevyplati...Spis hluboky a potom kvalitni sportak, nebo golfky, kt. se daji polohovat uplne do lehu :wink:
29. dub 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se libi Bebe confort Loola
29. dub 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda při koupi kočárku financemi omezená nebyla, ale víc jak 20 tisíc si myslím, že je blbost za něj dát.
3. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem toho názoru,že velká investice do kočárku je zbytečná,když si spočítám,kolik času v něm mimčo tráví a že to je jenom na pár měsíců...jinak někdo tady psal,že kočárky z polska nebudou asi moc kvalitní,ale není to pravda,třeba firkon je polský kočárek a už 4roky za sebou,když se provádí testování kočárků,tak byl vždy na prvním místě :wink: :wink: :wink:
3. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda byla financema omezená celkem dost, takže jsem brala již použitý kočárek a vyšel mě na 5000Kč.
10. dub 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem nebyla omezená, chtěla jsem si to podruhé v pokročilém věku užít, takže jsem koupila Jané nomada za 21 tis. To byl pro mě strop. Zorientovat se byl pro mě teda oříšek - horší než výběr auta. Byl to skvělý kočár - podařilo se mi ho prodat za 11 tisíc. To ještě relativně jde.
Když jsem poprvé viděla Britax Verve, zírala jsem, co je to za tříkolou vratkou hrůzu - no, a nakonec jsem si ho koupila z druhé ruky a jsem maximálně spokojená. Složím ho i do Fiata Pandy, letěl s námi do Řecka.
10. dub 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám na první kočár z bazaru za 3tis.orlando a spokojenost.obstál na horských cestách a v lese přes kořeny .10tisíce bych nedala ted koukám po golfkách a strop mám 4tis.ktomu máme krosnu koala salewa a vejdem se do 10tis. :sunglasses: každej investuje jinak :wink:
14. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek