Menstruační kalhotky. Máte zkušenost se Sayu, Snuggs?

gracinka7
12. únor 2021

Dnes jsem narazila na menstruační kalhotky Sayu. Nemáte některá zkušenosti s nimi i se Snuggs? Zajímalo by mě jejich srovnání.

zelenaesmolda
12. únor 2021

@gracinka7 zkus fb skupinu kalisnice

klea81
13. únor 2021

Obecně jsou lepší recenze na Sayu. Na FB je hned několik skupin, kde jsou recenze.

kakba
14. únor 2021

Snuggs neber. Za me kus hadru za takove penize. Mam jich vic a nejvic mi sedi klasicky z Dm. Jsou pohodlne a vypadaji pekne.

gracinka7
autor
14. únor 2021

@kakba snuggs právě mám a úplně spokojená nejsem. Na ty z dm jsem koukala, ale prý dost šustí.

kakba
14. únor 2021

Susti velice podobne jako ostatni. A susteni je na nich resim jako posledni.

hasara33
14. únor 2021

@gracinka7 já snuggs mám a nemám k nim jedinou výhradu, jsem naprosto spokojená 😉 nicméně věřím, že to není pro každého a je jedno jaké značky jsou 🙂 nevím v čem konkrétně tkví tvá nespokojenost, ale myslím si, že třeba pro ženy se silnou menstruací nejsou úplně vhodné, maximálně v kombinaci ještě s něčím (vložky, kalíšek atd...)

kakba
14. únor 2021

@hasara33 ale tu nejde o to, zda mas silnou nebo slabou armadu. Jde o to, ze kvalita kalhotek jako latka je priserna. Po 3.mesicich vypadaji jak hadr na podlahu, vytahany jako sterely plavky. Hnus za ty penize.

hasara33
14. únor 2021

@kakba nesouhlasím, ale ok 😉 každá máme jinou zkušenost

mojejmeno2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
piskle89
7. črc 2021

Mám Sayu a jsou skvělý. Teda já ani nezaznamenala "šustění" 😁 . Po 2 cyklech jsem otěhotněla, takže další zkoušení až příští rok. Ale určitě půjdu ještě do dalších této značky

mojejmeno2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aneezkaa
24. říj 2021

Doporucuju Sayu