• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menstruační kalíšek

9. listopadu 2016 
Kili: jo, v obchodě...taky myslím, že se tam bakterie tak nemnoží, hlavně, kdy ho má člověk vyvařit, když ho TAM potřebuje mít :grinning: .
V Praze je docela dost obchodů, kde je prodávají, právě že mi tam ukázala Ladycup a Mooncup, takže jsem je viděla na vlastní oči, mohla jsem je porovnat...ale to petrusk asi moc nepomůže :angry: , dají se objednat na těch stránkách, ne? (např. menstruacnikalisek.cz), ale chce to omrknout, někde jsou teď i předvánoční akce...
5. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
predvánoční akce na kalich :grinning: dobré, škoda, že ho už moja mama nepotrebuje, bol by to typ na darček
ale počkať, svokra ho chcela, ale furt sa nemá na to to naozaj vyskúšať, ale to by bolo dosť blbé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
volala som s jednou znamou lekarnickou a ze uz o tom pocula, ze by to chcela objednat, tak mi da vediet ci to uz ponukaju. bodaj by.
5. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No, chtěla bych být u toho, kdyby ho na Štědrý den u stromečku přede všemi rozbalila a přemýšlela, k čemu to je :grinning: ...ale asi už ví, jak vypadá, když ho chce, ne? Takže žádná legrace :angry:
5. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
petruska, skus stranku
kalisok
5. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Náhodou to není špatnej dárek - partnerce, kamarádce, dceři... Když o tom dopředu víme, že o tom uvažují.
Já mám MC, jsem spokojená, ale láká mě zkusit ještě i jinou značku (a barvu :wink: ). Mně právě vyhovuje to, že MC má kolem dokola drážku, za kterou ho vtlačeným prstem (nehtem) jakoby povytáhnu ven k okraji. A to tamty nemají, ostatní jsou hladké, tak nevím...
5. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No a jak je to s tím vrácením použitého kalíšku? Jedna z vás to tu psala, že ho vyzkouší a pak popřípadě vrátí. Myslíte, že pak používají dál ty použité kalíšky? :zipper_mouth:
5. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
babi30 to som pozerala davnejsie, ale ladycup som nenasla, len mooncup. chcem si ho objednat z www.primisima.sk, len ked pozeram na dodanie, tak stale hovoria o CR, nic SR, ale to vymyslim nejako. Tam pisu, ze je na to polrocna zaruka vratenia, ale asi tazko pouziteho si myslim.
5. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
lukin, neviem presne ako to je, ale jedna písala, že sa má vrátiť roztrihnutý, takže ho nemôžu znova použiť, ale roztavia a vyrobia nový, výroba nie je drahá a toľko ho asi nevracajú.
5. pro 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
7. pro 2008 ve 03:28 • druid
To by mě, druide, zajímalo, kdo Vám dal odkaz na tyhle stránky :slight_smile:
7. pro 2008 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
baby na diva.sk sa rozputala dalsia diskusia ohladom kaliskov a tie komentare no parada ze a co ked budes robit stojku ....a podobne no zasmiala som sa na takych pridavkoch a najlepsie ze do toho kecaju chlapi ako no koment oni sa do toho tak rozumeju :grinning: co kde jak ach no ja som si zadovazila LC a celkom fajn to ide aj bez drazok vyberat u MC by mi asi vazne robila problemy ta stopka, objednavala som cez mojalekaren.sk myslim ale o vrátení peniažkov tam nebolo nič písane, popravde kalíšok by som si vziať nedala :wink: no nie?
7. pro 2008 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
petrusk, ja som odtial objednavala ladycup (vtedy to este nebolo premenovane na primisima, ale je to ten isty obchod) a postovne som mala zadarmo, LC bol o 3 dni tu :slight_smile:
o tom vrateni som pisala ja, ale vztahuje sa to LEN na mooncup kupeny cez merien, pozrite si tam "100% zaruka spokojnosti" - vyslovene pisu ze mozete vratit aj pouzity MC, len ho treba zneskodnit.
7. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Budete se divit, ale jsou i chlapi co se snaží ženám pomáhat co jim síly stačí. Ať už je to vyrovnáváním jejich nesmírně složitého hormonálního systému JinJang terapií, nebo rozesíláním užitečného pomocníka - Ladycup. Myslím, že o kalíšcích, jejich výrobě, materiálech bych vám mohl vyprávět. Není důvod. Pro používání jsou potřebné spíše praktické rady.
7. pro 2008 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, ked uz som si ho chcela konecne objednat, tak ma manzel aj mama zacali bombardovat, ze by som sa mala poradit s mojou lekarkou. Vy ste sa vsetky radili s lekarom? Mala som problemy s krckom ale uz to bolo ok, tak myslim, ze by to nemalo vadit.
quika, 3 dni to je fakt rychlost...
8. pro 2008 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Neradila som sa s lekárom, lebo ako je to tu už miliónkrát spomínané, drvivá väčšina lekárov kalich nikdy nevidela ani na obrázku a keďže o nich nič nevedia, tak ho pre istotu radšej neodporučia... Rozkladajúca sa krv na vložke im príde hygienickejšia :wink:
8. pro 2008 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
neradila som sa ani s rodinou, ani s lekarom. co koho do toho. manzelovi som to zatajila, bol by mu to pridrahy spas :dizzy_face: zatial o nicom nevie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a btw. teraz som videla na ebay LC v roznych farbach, su aukcie a ak sa tomu povenujes, mas ho za lacny peniaz. vyvolavacia cena 15 dolarov a postovne v cene.
8. pro 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
rozmyslam, ze si ho kupim a nebudem sa s nikym radit, manzelovi to nevadi a to je podstatne. a ked uz to tolke pouzivate a problemy nemate, skor sa vam polepsilo, tak tam moc nevidim problem. kupim si ho normalne, nemam kedy pozerat aukcie.
8. pro 2008 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
petrusk, správe, nebudeš ľutovať :wink:

druid, a čo môžeš o kališku rozprávať? som fakt zvedavá :confused:
8. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
kili, přidávám se do publika. i mě by zajímalo, co nám druid o kalíšku poví.
8. pro 2008 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, prave som si objednala ladycup, tak som zvedava kedy pride. Druid mohol by si sa podelit o tvoje vedomosti o kalisku? Docela nas to tu zaujima. Teraz rozmyslam, ze to bude sranda pri prvom pouziti :grinning: :grinning:
9. pro 2008 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
druid, to nie je od teba pekné že nejakú tému nadhodíš a nedokončíš. Mňa by celkom zaujímalo niečo o výrobe a materiáloch kalíšku - tak sem s tým :wink:
11. pro 2008 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ja teda taky chodim koukat, co nam druid sdeli ...
11. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
mě by to taky už konečně zajímalo. praktické rady si předáme mezi sebou nebo si na ně přijdeme samy, nemyslím, že by některé z nás bylo extra příjemné probírat to s chlapama, my holky to zvládáme celkem dobře. až budeme natolik nesvéprávné, že budeme odkázané výlučně na chlapskou pomoc, přijdeme a poprosíme, děkuji pěkně.

ale něco zajímavého o technické stránce výroby a o materiálech bychom jistě slyšely rády, a možná to (i přes ten náš nesmírně složitý nevyrovnaný hormonální systém) dokonce i pochopíme.
11. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, je to hloupé, ale bavíme se tu o takových..no...věcech, že se to tady snad skousne :confused:
Kalíšek používám už rok - a nemůžu si vynachválit - pohodlí, finance, ekologie, jsem bez mykóz... atd. atd. však to znáte. Píšu kvůli něčemu jinému - lehce to souvisí lokalizací :wink:
Jak se tak obecně řeší "to", co ve člověku zbyde po milování? Jsem vdaná už nějaký pátek a stále s tím zápolím. Je to sice milá vzpomínka na hezkou noc, ale připomíná-li se mi celodenními mokrými kalhotkami, zas až tak fajn to není. Jak to děláte? Dík. A promiňte :pensive:
11. pro 2008 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Zejm - myslím, že my už jsme tady na to docela zvyklé a doufám, že nikoho tady (alespoň v této diskuzi) nic takového nepohoršuje... A pár těch už pohoršených odsud zase rychle vystřelilo...
Kdysi, když jsem brala ještě HA, jsem podobné "problémy" měla taky, ale jestli je to k nějakému řešení, to netuším. Já to tehdá řešila intimkou anebo po delší době, kdy se tušilo více materiálu :sunglasses: , tak i kondomem.
12. pro 2008 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Zejm, sprcha, sprcha, sprcha, a co zbyde, pobere intimka... I když je teda pravda, že když se někdo snaží otěhotnět, tak se toho spermatu v sobě radši moc nezbavuje :wink: Nejhorší to bylo, když jsme se chránili Pharmatexem krémem, to teprve bylo množství :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Popř. zavádět do sebe kuličku Utrogestanu - taky chuťovka, při dávce 6 kuliček denně, člověk to moc odstraňovat nesmí, je to lék, ale i při intimce je jeden zalepenej až za ušima, zlatý sperma :rolling_eyes:
12. pro 2008 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, keď som bral HAK, tak tiež sprcha a s tým Pharmatexom to bol tiež záhul.. to sa sprchovať nesmie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teraz aj z tohto dôvodu používame prezervatívy - žiadne "vylievanie" a "čvachtanie" a hlavne žiadne zbytočné hormóny pre mňa.
12. pro 2008 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No, ona sprcha po Pharmatexu šla, ale bez mýdla, a kupodivu teplá voda stačila, ale nějaký dlouhý polehávání po milování nepřipadalo v úvahu, protože bych rovnou odepsala prostěradlo :unamused: S kondomama nás to nějak nebere, ale teď jsem vděčná, že budu smět aspoň to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doma mi straší celej balík těch softcupů, jak já se na ně těším! MS má dorazit přesně na vánoce, jenomže to ještě nebudu smět, takže si ji vychutnám zase pěkně s vložkama, nemůžu se dočkat, jak u tchýně budu lítat co hodinu na záchod :rolling_eyes:
12. pro 2008 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek