Mezi nebem a zemí, pokec pro všechny s otevřenou myslí

tannawe
9. dub 2009

Januško, for you, for me, for everybody!!

😵

Jsou věci mezi nebem a zemí a mezi nimi pak stojí dveře...někdy vcházíme vědomě, jindy náhodně, každopádně tohle téma je tady pro všechny, kteří mají pocit, že ty dveře tam prostě jsou 🙂

A jinak o běžných radostech a strastech s našimi dětičkami, které nás pěkně školí 😵

j.a.n.u.s.
12. čer 2009

Mishko, krasa....rostete jako z vody.....jsem unesena!

tannawe
autor
12. čer 2009

😵 díky januško...snažíme se 😀

j.a.n.u.s.
12. čer 2009

potrebuju prirodniho "krtka"....ucpal se mi odtok.... 😠

tannawe
autor
12. čer 2009

Jan zkus horkou vodu s octem? 😕

tannawe
autor
12. čer 2009

Nebo taky jedlou sodu 😉

j.a.n.u.s.
12. čer 2009

Zkusim, diky tanus-bo ja si prestala aji prebarvovat hlavu, jak me to stve ty chemicky sajrajty....ale kurna co se sedinama....me napadlo, normalne sedivy melir....proste to vyzdvihnout jeste vice....

androna
12. čer 2009

jani ta weleda sa moze urcite uz teraz nie az od 3rokov.ja to malemu schovavam do jogurtu.
tan no nadherne vam to tam roste do krasy. 😵
vsimli ste si tan predminulu nedelu v zoo,my minulu nedelu a jan tuto nedelu?????
no a typy na rymu najdes v AP postrehoch.ekalyptus do aromalampy,eukalyptus-tymian olej do kupele od Salusu,tymianova masticka mazat hrudnicek.na kasel nakrajana cibule s medem a ta stavicka je sirup na kasel.
/tymianovu masticku vlastnej vyroby by som ti rada poslala,ale som bez auta a posta vo vedlajsej vesnici ☹ /

tannawe
autor
12. čer 2009

Andy...však my se stavíme, tak vyfasujeme u vás ne? 😵 😉 ale tedy až děti budou víc fit,aby to nechytil Radimko 😔
Kouknu na ty postřehy,vidíš to mi nedošlo,že se to na AP řešilo přeci jednu dobu pořád a já jak mám děti pořád zdravé tak jsem to nějak vypustila 😀 😉 ,ale že by jim to nějak ubíralo na energii to ne. Lítají tady jak střelení...

androna
12. čer 2009

no jasan az se stavime tak budete mat plny kufr. 😀 😎 tak mam susit bylinky i pre vas jo???takze v cervenci vas cakame. 😵

j.a.n.u.s.
12. čer 2009

Nezda se vam to pocasi nejake"zvlastni"?

tannawe
autor
12. čer 2009

Januško, řekla bych co se mi nezdá zvláštní.
Počasí mě fakt znervózňuje, cítím se fakt tak divně...to je duben nebo co? 😅 😔
A co říkáte na tohle???
😲 😲

http://branyvnimani.cz/?path=home/&article_id=1...
🙄

j.a.n.u.s.
12. čer 2009

To je taky drsny....bylo to pred casem na osudu, ale neslo mi to skopcit a samo-ze jen pro cleny 😖

androna
13. čer 2009

pocasicko vcera no comment.striedavo prsalo a svietilo slunicko.a ten fičak. 😠
tann zajimave.matka zeme sa nam meni 😵 😵

verusv
13. čer 2009

Holky, vy jste takové čarodějky dobrodějky... dnes ve 20.30 se posílá energie Matyáškovi od Maové, který se narodil ve 24tt a jeho stav je vážný. Je to holčina z koníka, která už 2x potratila vždy kolem 20tt. Prosím, pokud můžete, pošlete mu trochu síly na ten velký boj. Leží na JIP v Podolí. Díky.

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tannawe
autor
13. čer 2009

Veruš...spolehni se! Myšáček malej... 😔 😵 zkusím andělskou meditaci!
Zůstávejte v pokoji, všechny! 😵 😉

j.a.n.u.s.
13. čer 2009

veru...diky 😔

j.a.n.u.s.
13. čer 2009

Objevila jsem takovou jednu srandu...kouknete na video dole.... 😉

http://tn.nova.cz/red/zajimavosti/mimozemstane-...

zajimave 😕

j.a.n.u.s.
16. čer 2009

jsem vypnuta ☹

verusv
16. čer 2009

Tak Matyášek od Maové dnes ráno dobojoval. 😢 ☹ 😢 Už je z něj andělíček.

tannawe
autor
16. čer 2009

Veruš 😢

j.a.n.u.s.
16. čer 2009

verus....na to nejde nic rict.

j.a.n.u.s.
16. čer 2009

Poselství Mistra 7. dimenze Hany P.

Milujte sebe a všechny ostatní.

Už jste to jistě slyšeli tisíckrát, ale všichni se zabýváte kvantem různých jiných věcí, místo aby vaším hlavním cílem bylo naučit se v každém okamžiku vše dělat s vědomím nejvyššího dobra a lásky.

Zkuste být stále nad věcí a uvědomovat si tu nádheru lásky, kterou má úplně každý.

Přiložte dříví, rozdmýchejte pořádně vaše uhlíky, ať vám v srdci plápolá oheň, který nikdy nepřestane hřát vás a vaše okolí.

Milujte sebe, uvědomujte si, že jste plni lásky a že váš oheň hřeje nejprve vás.

Dokud vy nebudete plni lásky sami k sobě, nikdy nebude láska, kterou byste dávali svému okolí.

Každý má v sobě doutnající uhlíky, stačí je jen shrnout na hromádku a stále přikládat.

Milujte přírodu a věci okolo sebe.

Dávejte energii rostlinám a všemu živému, važte si svých věcí, děkujte, že je máte a můžete jich užívat.

Chovejte se k nim jako k lidem.

Přistupujte s láskou ke všem situacím, děkujte za každou dobrou událost, ale ještě víc za špatnou.

Vezmete-li si z ní zkušenost, naučíte se toho mnohem víc, než kdyby vám pomohla štěstěna, či cokoliv jiného.

Milujte lidi a to úplně všechny, milujte sourozence, rodiče, kamarády, i úplně neznámé.

Když jedete dopravním prostředkem, nebo jen tak někam jdete, každého, koho potkáte, si představujte, jak od vás k němu proudí ohromné množství energie lásky.

Milujte lidi, které nemáte rádi, překonejte tento pocit, vždyť jejich chování k vám není spojené s nimi, ale vy sami jste si ho svým vlastním chováním vytvořili.

Oni vám jen nastavují zrcadlo, jací jste vy. Chápete to?

Vy jste si je do svého života přitáhli, aby jste si prostřednictvím jich uvědomili svoje špatné stránky a mohli je napravit.

Když je budete mít upřímně rádi, ochotni je přijmout do svého života i své chyby, uvidíte ohromný zlom ve vašem vztahu.
😵 😵 😵

tannawe
autor
16. čer 2009

Januško....já čekám 😔 😅

androna
16. čer 2009

verus ☹
Janusko krasne som to dnes potrebovala presne ten clanok.dakujem. 😵

j.a.n.u.s.
17. čer 2009

17.06.2009 - převzato
Charlottemarie – o koncertu POLE RADOSTI 28.6. 2009 v Praze

Charlottemarie – o koncertu POLE RADOSTI 28.6. 2009 v Praze, sdělení přijato 11.6.2009

Na Novém Zélandu se bude konat velmi speciální oslava mezi domorodými Maury o víkendu 26.-29. června 2009, která se nazývá Matariki.
Zjednodušeně je to posvátná oslava 10 sester. 7 sester (vše pravděpodobně souvisí s Plejádami, pozn. jm) je 7 hor v posvátné oblasti na Novém Zélandu a v Austrálii se nacházejí další 3 sestry, které jsou spojeny se 7 sestrami na Novém Zélandu. Posvátná legenda se vztahuje k těmto horám a týká se posvátného ženství. Oslava, která se bude konat má silnou vesmírnou energii lásky a expanze.

Není to tak, že by spiritualita byla ženská či mužská a také není specifická pro určitou zemi … často slýchám o české spiritualitě nebo indiánské … Je to hodně zajímavé, protože duch nemá ani pohlaví ani národnost. Je to spíš proces integrace, který existuje ve vědomí DNA určité kultury. DNA má svůj vlastní jazyk a zvuk… Existuje základní kořenové vědomí, které rezonuje s informací či energií lidí výše zmíněných kultur. Vyrůstala jsem v Americe a na Havaji a každá kultura má svoji vlastní cestu a jazyk, ale i přesto jsou si dost podobné. To je také pravda o východní Indii a kulturách blízkého východu. Všechny říkají stejnou věc. Která vychází z Vyšší Inteligence. Každý říká stejnou pravdu a ta prochází vzorem jejich myšlení. Není žádná hierarchie či barometr, jak zaznamenat autentické vědomí vycházející ze zdroje. Rozdíly jsou v nástrojích, přes něž vědomí promlouvá a prostupuje do lidí, jež mají totožnou vibraci a ta je jedinečná pro určitou zemi či kulturu.

Ptala jsem se, proč jsem zase v Čechách znovu po pár měsících od mé předešlé návštěvy. Co je to, co zde mám dělat? Vím samozřejmě, že moje koncerty jsou předávání energie lásky… proč ale znovu tak brzy v Praze?

Část odpovědi přišla od jednoho milého českého gentelmana, který se zmínil o energetickém poli, které existuje nad Českou republikou. Tohle je v mnoha kulturách… Přesto jsem šla hluboko do sebe, abych porozuměla unikátním potřebám Čechů. Jak by mohli být posilněni, aby našli odpovědi na své otázky, aby naplnili své duchovní potřeby a našli cestu zpět do svého srdce? Jak mohou opět najít víru v sebe sama a spojit se se světlem jejich srdcí v lásce a soucitu.

Přišlo to velmi náhle… Uviděla jsem obrovský chrám světla přes celou Českou republiku, který zasahuje až na Slovensko a částečně do Polska. Chrám je nádherné zářící světlo, přitom jemné napohled. Vznášelo se nad zemí a čekalo. Chrám v sobě zahrnuje starodávné vědění a energii probuzení, která otvírá Kristovo vědomí v srdcích. Co zde bylo učeno a sdíleno z jiných zdrojů jsou většinou techniky, které otvírají mysl lidí a připravují je na jejich vlastní pravdu. Tento chrám světelné energie je především určen pro DNA lidí v těchto zemích. Má svůj vlastní jazyk, techniky a původ, kterému mnozí porozumí a otevřou se mu a s tímto zdrojem a ostatními rezonujícími lidmi se sjednotí.
V cestě působení je ale tlustý mrak vibračního vědomí, který se táhne po celé délce tohoto chrámu. Tento mrak existuje mezi lidmi a chrámem… tento mrak je potřeba přetnout… Je to jako byste měli šedý hadr a za ním bylo světlo a abyste to světlo uviděli, musíte ten hadr přestřihnout. .. Mám pocit, že kvůli tomu jsem tady… Střihač hadrů… rozezvučet energetické zvukové dráhy, aby se otevřeli brány… To je to, co zpěváci dělají…

Koncert Pole Radosti s hudbou Wingmakers 28.6. bude nejen o krásném hlasu a hudbě, ale také dojde k propojení s posvátnou oslavou Matariki na Novém Zélandu. Čím víc lidí přijde, tím víc srdcí se otevře a připraví sebe a ostatní v Čechách na tu nádhernou energii světla, která čeká, že zaplní srdce lidí. Tohle říkám v naprosté pokoře, s vědomím, že mě stvořitel vždy ve všem vede. Přestože cítím, že dlouhý pobyt zde je pro mě těžký, zažívám srdce a bolest lidí v Čechách. Tím dostávám sama příležitost k pozvednutí se k soucitu, pokoře a vděčnosti a k tomu, abych dělala svou práci jako službu. Jsem střihač hadrů, zpěvačka, která miluje svou práci a dělá ji s úctou, celým svým srdcem a duší podle toho, jak stvořitel určí.

Mnoho lidí v České republice toto ucítí a začnou sdílet pravdu ve svých srdcích a povede je to také k jejich vlastní síle, víře, celistvosti a osvícení. Setkala jsem se zde se spoustou lidí a cítím jejich nádheru a světlo… ale také cítím jejich strach… Raději se soustřeďuji na jejich světlo, protože to je bude inspirovat a jejich srdce vzplanou a vzestoupí. V této zemi působí hrdost jako kolektivní energie, která v sobě obsahuje potenciál všeobjímající jednoty.

Nikdo není víc duchovní než ostatní… rozdíl je pro mě ve schopnosti soucitu, laskavosti a úcty pro základní lidská práva a lásku… Ctnosti žijeme ze srdce. Když s ostatními jednáme s důstojností, tak je to důstojnost a láska v nás, kterou jsme schopni dávat. Tohle zde cítím v lidech velmi silně a někteří se bojí to ukázat. Strach je opravdu iluze a vy uvidíte, že je mnoho lidí, kteří mají potřebu se vyjadřovat hluboce láskyplně. Doba volá, aby se vyjádřili… inteligence, umění, laskavost a schopnost soucitu je u Čechů úžasná. Nejsem expert na českou historii, ale doba útlaku je zde stále cítit, ale realita je taková, že už skončil. Tento vesmírný okamžik žádá od každého spolupráci a komunikaci. Světelný chrám nad Českou republikou pulsuje láskou a autentickou pravdou a čeká, až se mraky rozevřou. Je čas poznat pravdu toho, kdo jsme ve světle stvoření… uzdravit se a zažít otevřenost a jednotu, poznat ostatní v jejich vlastní pravdě.

Toto mi bylo sděleno…
Někteří lidé zde budou učit a žít vyšší principy a učení v takové formě, která bude v souladu s DNA lidí zde. Toto učení bude autentické a bude vycházet ze zkušenosti Čechů… ne nějaké abstraktní meditace a učení z jiných zdrojů. Ty jsou sice dobré a mají svoji hodnotu při otevírání myslí, ale to co přijde, je vyšší forma učení… Češi poznají pravdu ve svých srdcích… Každý individuálně se probudí do své vlastní víry a své světlo nechá beze strachu a úsilí zářit. Nastala doba učitelů a ne žáků. Je čas, abychom sami sebe a druhé raději pozvedli pomocí našich ctností a vyšších hodnot, než abychom vytvořili hierarchický systém učení a předávání energií… Každý konečně zjistí, že nepotřebuje nikoho, aby pro něj cokoliv dělal a nebo říkal co má dělat a nebude mu tím dávat zbytečné zplnomocnění. Malá pomoc tu a tam je občas dobrá… Co je ale potřeba je pár střihačů hadrů, aby Vám ukázali světlo a dali zrcadlo, abyste viděli svou záři a žili podle svého práva jako osvícení, šťastní a milující lidské bytosti.

S celým mým srdcem,

Charlottemarie
www.charlottemarie.com/cz

j.a.n.u.s.
18. čer 2009

Tanusko....cekam 😵

tannawe
autor
23. čer 2009

Januško...tak jsem zpátky z práce. Malej už dávno spinká,tak je tady klid a mír. Ellinka zůstala s mojí maminkou v S. a my jsme si užívali čistě náš den, to víš po nákupech a ták čistě neduchovně. Jinak musím říct, že náš telefonát z rána sice trochu šok,ale chápu to 😔 Jen jsem se moc moc moc na tebe těšila 😔 😅 Snad to všechno bude dobré a manžel mě tady nabádal ať si udělá rovnou výlet do Karviné...tak nevím 😀 babo jedna!!! 🙄 🙄
Jdu do pelechu a jsem bez netu až do příštího týdne, neb se rekreuji a lítám po stavbě a táááák. Tak se ozvi ty bosorko jedna!!!! 😵 😵

verusv
26. čer 2009

Ahoj všem.

Musím se s vámi podělit o můj dnešní sen... Nad ránem se mi zdálo, že jsem v nemocnici (jakožto zdravotní personál) a resuscitujeme ještě s nějakým doktorem malého černouška. No a ráno slyším ve zprávách že umřel M.Jackson.
Mé vysvětlení... mozek dokáže nevědomky zpracovat frekvenční vysílání rádií a já jsem si to v tom snu takhle "zpracovala" . Myslím si, že třeba pro zvířata, která jsou daleko citlivější než člověk, musí být ta dnešní moderní doba dost stresující. ☹

j.a.n.u.s.
26. čer 2009

verus....naprosty souhlas, proto neuznavam ani ohnostroj, jsem v tomhle fakt neuprosna....vidim to na nasem psikovi, co to s nim dela....a co pak ty zvirata v lese? Nebo psi u boudy, ktere nikdo neutisi....

tvuj sen....hezky 😉

verusv
26. čer 2009

JANUS, Silvestr přesně kvůli tomuhle úplně nesnáším. To se vždycky třese postel jak je pod ní napasovaná naše pesanda ☹
Já si i myslím, že třeba když někoho bezdůvodně napadne pes, o kterém majitel tvrdí že by to nikdy neudělal, tak to může být na základě pro nás neslyšitelných frekvencí a různých vlnění (např. pokrytí mobilů, atd.). Bůhví co se těm pejskům zrovna děje v hlavě. Ale to už je trochu jiné téma...