Mezi nebem a zemí, pokec pro všechny s otevřenou myslí

tannawe
9. dub 2009

Januško, for you, for me, for everybody!!

😵

Jsou věci mezi nebem a zemí a mezi nimi pak stojí dveře...někdy vcházíme vědomě, jindy náhodně, každopádně tohle téma je tady pro všechny, kteří mají pocit, že ty dveře tam prostě jsou 🙂

A jinak o běžných radostech a strastech s našimi dětičkami, které nás pěkně školí 😵

sarkabrezen
29. dub 2009

všimla jsem si toho už vloni, že to občas udělala a teď jak už je hezky, tak už zase... jsme venku a Ad z ničeho nic obejme nějaký strom... je to zvláštní, nedělá to ze hry nebo tak, je u toho vážná a je to vždycky takový nečekaný impuls... vůbec si nevybavuju, kde by to mohla vidět, kdyby to jen opakovala... není to u každého, spíš vyjímečně... obejme ho chvíli a jde dál, zase se vrátí ke hře nebo tak... je to hrozně zvláštní ji pozorovat... 😨

j.a.n.u.s.
29. dub 2009
j.a.n.u.s.
5. kvě 2009

Tanus...vim, ze nic nevim-moje motto!

Mam nejake zvlastni obdobi...kazdy den je prilezitost byt scenaristou, reziserem a zaroven hercem sveho zivota...vsechno, vsichni nam davaji zrcadlo, a my koukame sami na sebe....uz po nekolikrate se mi potvrdilo, ze PODLE SEBE soudim TEBE....jaka je v tom moudrost.

Peta je z Opavy, uz ma trvaly pobyt u me....potkala jsem kamarada a ten rikal:" Hele, ten tvuj Peta te urcite nemiluje...on urcite chtel jen bydlet v Karvine..."...a ja si pro sebe rikam-dekuji kamarade 😉

tannawe
autor
5. kvě 2009
tannawe
autor
5. kvě 2009

Jinak počasí nám vyšlo krásné, tak jsem byla úplně nabitá, než jsem sedla do auta a ujela těch 200 km na jeden zátah...a jen co zaparkuju před barákem, tak stres, špína, smrad...já prostě nejsem asi městský člověk. Mně je tak dobře v přírodě, bože, to byl relax...já už se nemůžu dočkat. Teď vysílám jen pozitivní myšlenky a plány, aby se baráček v klidu dostavil, protože to je to nejdůležitější.
Fakt super kniha, zaujala mě...Shakti Gawain...Rozvíjení intuice... 🙂 ,ale já ti jsem taková lenoška nehorázná a to se ráno vzbudím, všichni dadkají a já třeba jen tak půl hodiny koukám na děcka jak oddychují, místo abych šla meditovat 😀 😝
Zkoušela jsi to vajíčko??? 🙄 😉

j.a.n.u.s.
5. kvě 2009

Co to muze byt?

Mohl neco videt, nebo slyset....nejakou poznamku. To nevysleduje clovek. Ze by se vratilo maminkovske obdobi?

tannawe
autor
5. kvě 2009

Januško já právě nevím...ale představ si, že prostě jedno ráno Elčinka spala trochu déle. On si k ní vlezl, hladil jí a říkají jí: Palečku, mám tě moc rád.
Pak se otočí na mě a podívá se do své postýlky a řekne: A maminko kde je miminko?? Tady není...
A jde si hrát...
Pořád kontroluje kde jsem, chodí za mnou...nevím jestli jsem někde udělala chybu, párkrát mi nervy ujely, protože to je s ním někdy náročné,ale vždycky se omluvím, mazlíme se atd. Ale prostě pořád by se mazlil, tulil, v noci je nasáknutej přímo na mně...a hlavně mě překvapilo jakou scénu udělal, když odjížděl Radim do těch Pardubic...fakt jsem ho musela vzít na půdu, oni se loučili a zase stejně brečel až tedy zabrala ta půda, že jsme tam šli hrabošit. Ale jak slyšel motor tak byl konec...no peklíčko. Ale našli jsme nějaké pálky atd. tak si to prohlížel a zapomněl, ale hned ráno: Kde je tatínek??
Takže proto jsme jeli domů...já ti nevím, někdy mám pocit, že mám patent na všechno a teď si říkám, že jsem zase začátečník 😀 😉

tannawe
autor
5. kvě 2009

Ježiš holka já tam peču chleba a úplně jsem na něj zapomněla... 😅 😔 ,ale dobrý, nevykynul z pekárny 😎

j.a.n.u.s.
5. kvě 2009

Koukat na deti? To je taky takova meditation, neee? 🙂

Nezkousela, ale vecer si sednu....my ted prosly tou alergickou reakci na jahody, tak El na me visela taky tak....nebyl cas na nic! 😨

Tan co reiki? Cekam na spravny cas a mistra...

tannawe
autor
5. kvě 2009

Jan...máš recht, já všechno beru hrozně fatálně...jako že nestíhám atd. a přitom je to vlastně pohoda jazz.
Reiki? Jakože bychom do toho měly jít nebo si zajít? 😉 😨

tannawe
autor
5. kvě 2009

Musím běžet, ale večer tady asi budu... tak ještě písnu 🙂

j.a.n.u.s.
5. kvě 2009

Reiki....Peta ma prvni stupen, pozadal o zasveceni do druheho...Tady na Morave to je bida...chtelo by to nekam vic na zapad...

Od te doby, co mi dava Reiki...mi vymizela alergie na pyl. Je to uzasne 🙂

jak rikam, cekam na spravny cas.... 😉

androna
5. kvě 2009

no teda devcata ja vas objavila az teraz??????????to mne dvojmatke musite poslat IP. 😵 😵
uz mi deti vi chybeli.

androna
5. kvě 2009

a vsetkym vrelo doporucujem tuto knizku.hodi sa sem,ladi s nazvom diskuse 😵 😵
http://www.pravdamezinebemazemi.cz/tiraz.htm

j.a.n.u.s.
5. kvě 2009

andri....znova vitej...ja te "objevila" taky az dnes...prisel zase nas cas 😀

tannawe
autor
5. kvě 2009

Andronko, vítej a coby dvojmatka máš dokonalou omluvenku 😉 však ono to Janušku taky čeká s tím jejím snž, viď?
Díky za tip na knížku, to jsem vždycky vděčná za nové tipy, že nemusím zbytečně lézt do knihkupectví, já nedokážu odejít s prázdnou 😅 😒 😀

Jinak jsem vycídila koupelnu a kuchyň, to mě vždycky tak "uspokojí" 😎 ,manžel se "pere" s dětma v koupelně, myje jim hlavu a slyším ten jejich ryk až sem, popíjím si roibos a je mi poměrně fajne...

S tím reiki to zní velmi zajímavě,abych byla upřímná tak mě to zatím vůbec nikdy nenapadlo, neoslovilo a ani žádný čas jsem necítila, že by se to jako nějak chystalo 😔 Já mám spíš pocit, že mě to všechno nějak obchází 😀 jsem až po kolena v materiálním světě, jak se teď rozbíhá ta stavba tak to už tuplem!!! A na duchovno zbývá taková špetička energie, ale zase když se na to člověk dá, tak to stojí za to...jenže já jak už jsem psala jsem taková stagnační. Máte někdo nějaké nakopnutí please??? 😀 😝

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

Tanus....me to obchazelo deset let! Vzdycky byly zminky , nekdo zaujal....koupena knizka, pak ticho....prala jsem si to pochopit a pak prisel Bobo(dale jen Peta)...
Vis co mi prislo desne "sympaticke"?
http://www.tetakaterina.cz/217-deti-a-reiki/

tannawe
autor
6. kvě 2009

No vidíš, tak možná, že se o tom tady "bavíme" taky z nějakého důvodu...viď?
Ty děti a reiki to zní dobře, škoda, že Palečkovi už pět let bylo 😕 ,ale Zaky by tam jít mohl...já mám pořád z nich dvou pocit, že v nich dřímá obrovský potenciál energie a hodně se soustředím na to jak jim umožnit to co nejlíp rozvinout a využít to pro svoje dobro a dobro obecně.
Jestli jsem to dobře pochopila tak celé Zasvěcení vyjde téměř na deset tisíc? 😕
Jsem spořivá, já půjdu raději na toto:
http://www.tetakaterina.cz/227-ceny-seminaru/
😀
Ba ne...za myšlenku to stojí a o peníze jde až v první řadě 😉 🙂

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

Shamballa...popis to, nevim o tom vubec nic...

tannawe
autor
6. kvě 2009

Januš....je tam o tom tohle...

Co je Shamballa
Shamballa 1024

Jde o léčebný systém, který je na naší planetě teprve od roku 2003. Tento systém zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech. 4. stupeň je Mistrovským stupněm.
První dva stupně se provádějí najednou, tedy jsou společné, a obsahují 512 symbolů. Někteří léčitelé, kteří mají zvláštní úkol, mohou dostat ještě dalších 512 zvířecích symbolů.
Symboly se předávají telepaticky během zasvěcení Mistrem učitelem Shambally 1024 do aury žáka.

Využití: Tímto systémem je možné léčit kohokoli. Ovšem čím výše člověk vibruje ve vyšším frekvenčním spektru, tím rychleji projde léčebným procesem a tím rychleji se zregeneruje.

Shamballa je určena především pro ty z vás, kteří započali vědomý vzestup, společně s naší planetou. Západní medicína může totiž léčit jen na tělesné úrovni a na takové lidi už nefunguje.

Mnoho lidí nazývá Shamballu dalším krokem v Reiki. Není záměrem, aby byla Shamballa lepší než jiné druhy Reiki linií. Znamená to však, že Shamballa je kombinací energií, které se koncentrují na léčení skrze poznání, že vše je propojeno se vším a to na všech úrovních, včetně Tebe samotného.

androna
6. kvě 2009

Jan a Tan to znie dobre o reiki,o tom skoro nic neviem.
Tanusko ale pochopilo som z tych stranok ze shamballu mas absolvovat az po 2-3 kurzoch reiki?

Shamballa je vibračně velmi vysoká energie a já bych ji nedoporučovala, pokud někdo za sebou nemá minimálně dva, lépe ještě tři stupně Reiki. Tady už to není o tom, že se nám prostě zvýší intuice a už vůbec ne o tom, že se nám život obrátí k lepšímu a bez našeho přičinění se prostě "všechno vyřeší samo". Po takovém zasvěcení se začnou dít neskutečné věci uvnitř nás a naše zvýšené vibrace silně ovlivňují i naše okolí, které to ne vždy je schopno ustát. A často i my sami s tím máme spoustu práce. Naprosto se změní vnímání, což nemusí být zpočátku nic příjemného. Je to velice náročný proces, než se všechno jaksi "ustálí".
Já sama jsem si po zasvěcení do prvních dvou stupňů musela vzít dovolenou, abych měla čas v sobě všechno přeskládat. Normální každodenní a pracovní činnosti bych u toho prostě nezvládla. A ten čas, který jsem si pro sebe dala, vnímám jako nesmírně důležitý. Nezměnilo se nic "kolem mě" ale mé vnímání... od základů.

Dobře si tedy rozmyslete pravý čas zasvěcení do Shambally. Myslím, že je to pouze pro "připravené". Ale ti pak možná zažijí podobný pocit, jako já... konečně se vrátí k sobě domů...

V žádném případě se ale nemusíte zasvěcení do Shambally bát. Vnímám jej jako krok dál na naší cestě. Navíc jsem si všimla, že tato enegie má jakousi "sebeochranu" a že kdo tímto zasvěcením projít nemá, zkrátka k tomu z jakéhokoliv důvodu nedojde. Přesto si ještě vždy před samotným zasvěcením ověřuji kyvadlem , zda je pro adepta zasvěcení v tuto chvíli vhodné a zda zasvětit smím.

U Shambally jde o přijetí té nejvyšší možné enegie, kterou je nám v tuto chvíli umožněno v naší úrovni přijmout. A je jasné, že občas při tomto procesu musí být pročištěno to, co by nám na cestě vzhůru, bylo překážkou. Proto se někdy po zasvěcení dějí velké změny v našich životech, které ovšem vnímám jako nezbytné a jako posun blíže k lásce.

Ja by som sa tiez rada niecoho takeho ucastnila,ale pocitam ze najblizsi rok to proste kvoli kojeniu nepojde.tak snad potom.
to reiki pre deti ma fakt zaujalo.
Janusko a tiez mi v poslednej dobe snad kazdy robi zrcadlo a hlavne to moje starsie dietatko. 😎

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

Tak to bychom pak mohly udelat srazik, zajet za tetoukatarinou a dat to udelat hromadne 😀

Hele, to cos tu andri zkopcila je dost husty teda....
...ja mam docela respekt z holotropniho dychani....to bych mela strach, citim v sobe spoustu bloku z celeho zivota...

A jak pise tan-vim, ze nic nevim 😒

tannawe
autor
6. kvě 2009

well...koukám, že jsem opět byla zrychlená. Takže nejdříve reiki...ale když mě tak odradila ta cena, je tolik věcí potřeba,ale zase na druhou stranu...všechno je to jen matérie /ale zařizuju ten náš vznikající domek... 😒 a to mě tak uspokojuje/,ale zase si říkám duše je duše a když touží!? Tak by jí člověk neměl asi bránit...
Já hodně cítím, že bych něco takového ale potřebovala, jakoby se uzemnit, ustálit nebo jak to říct. Otázka je jestli je to reiki vhodné i pro tak rozlítanou osobu jako jsem já, hyperaktivista non plus ultra 😅
Ono je i tady v Praze hodně kurzů atd.mě to láká, byla jsem už krůček od toho jít na regresi,ale pak jsem se nějak zalekla či co 😕 a všechno si jedu pomocí těch snů, meditací, vizualizací a já nevím čeho všeho ještě,ale stejně! Je toho tolik co cítím, že je pořád třeba zpracovávat a do toho práce, děti, rodina, barák...a ta moje věčná touha po třetím miminku...no děvčátka, vždyť víte 😉 🙂
A mě děti školí pořád...třeba dneska na Magistrátě, to bylo taky krásný...oni jsou tak samozřejmé, prostě se nerozpakují a chovají se všude pomalu jako doma 😅 😔 A když odcházíme tak malej se otočí a řekne paní úřednici: "Tak my vám děkujeme" 😀 😉

androna
6. kvě 2009

devcatka a nechystate sa niekto na veletrh esoteriky do prahy
http://www.veletrhesoterika.cz/main.php?pageid=...

androna
6. kvě 2009

tan to co pises jako by si pisala o mne.tiez by som nieco chcela a potrebovala nejak uzemnit ale....

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

veletrh nevypada spatne, andri-diky za tip, mozna se tam uvidime 😉

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

andri mas zpravy z Osudu?

androna
6. kvě 2009

jani ja som sa tam dnes divala,ale clenom niesom takze akurat tie titulky.ty si uz clenka?

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

an-ip

androna
6. kvě 2009

janusko 😵 😵 😉