Mezi nebem a zemí, pokec pro všechny s otevřenou myslí

tannawe
9. dub 2009

Januško, for you, for me, for everybody!!

😵

Jsou věci mezi nebem a zemí a mezi nimi pak stojí dveře...někdy vcházíme vědomě, jindy náhodně, každopádně tohle téma je tady pro všechny, kteří mají pocit, že ty dveře tam prostě jsou 🙂

A jinak o běžných radostech a strastech s našimi dětičkami, které nás pěkně školí 😵

tannawe
autor
7. kvě 2009

Cecilko vítej 😵

tannawe
autor
7. kvě 2009

Tady jsem našla taky nějaká stránky...

http://www.tesenisis.cz/reiki/

tannawe
autor
7. kvě 2009

len taky pěkný 😉 ,jen zahlcuj 😵

lilak5
7. kvě 2009

Ahoj,
taky děkuju za téma, už jsem si dost věcí vytiskla a čtu a čtu...

tannawe
autor
7. kvě 2009

Modlitba
Pane, učiň mne nástrojem Tvého míru.
Tam, kde panuje nenávist, dovol, abych zaséval lásku,
kde panují urážky, ať zasévám odpuštění,
kde panuje zoufalství a hrůza, ať zasévám naději,
kde panuje tma, ať rozdávám Světlo,
kde panuje smutek, ať vzbuzuji veselí.
Ó, Pane, učiň mne utěšitelem a ne hledajícím útěchu,
chápajícím a ne hledajícím pochopení,
milujícím a ne hledajícím lásku,
neboť tomu, kdo dává, se dostane,
tomu, kdo odpouští, je odpuštěno
a jen smrtí nalézáme věčný život.
Pane, učiň nás posly svého míru,
abychom přinášeli lásku tam, kde je nenávist,
ducha odpuštění tam, kde je bezpráví,
jednotu tam, kde jsou rozpory,
pravdu tam, kde převládá omyl,
důvěru tam, kde jsou pochyby,
naději tam, kde si zoufají,
Světlo tam, kde je stín a temnota
a radost tam, kde je smutek.
(Svatý František z Assisi)

androna
7. kvě 2009
j.a.n.u.s.
7. kvě 2009

Andri-je to PLNE-diky! 😉

tannawe
autor
8. kvě 2009

Krásný sváteční den všem!! Venku je nádherně, peču kachýnku /děti si ji vynutily včera v obchodě 😅 ,co bych pro ně neudělala,že ano.../a jedeme na bobovou dráhu, to bude parádní den...tak si ho všechny a všichni společně užívejte a sajte energy ze sluníčka. Objímááááám 😵

tannawe
autor
8. kvě 2009

Nemýlila jsem se, bylo to nádherný den 😵 😵 😵
Odpoledne po obědě jsem měla chvilinku na to se začíst, tak jsem se ponořila do knížky Vytváření osvícení - to kvůli budování domečku jsem se zásobila literaturou všeho druhu a saju z toho všechny možné informace a pak z toho dělám takový závěrečný mix vhodný a aplikovatelný pro nás - a tohle mě zaujalo: Fakta jsou bez významu.
Praktické věci pronikají do všeho! /Chögyam Trungpa/ 🙂 milé...
A taky ještě tohle...

Nelibujte si v zahálení.
Učte se od tekoucí vody,
která se nikdy nezkazí.
A tak buďte ve dne v noci jemní ve svých pohybech.
Nechť vaše činnost vyvstává z vaší tvořivé přirozenosti, jako slunce, měsíc, hvězdy.
Buďte spontánním projevem života, aniž byste cokoliv požadovali nazpět. /Hua- Ching Ni/
😉 🙂

tannawe
autor
8. kvě 2009

A jdu s dětičkama malovat mandaly. Taky jsem dala nějaké fotky do alba, protože jsme si to užívali a hlavně dneska jsme spáchali velkou "hidžru" a ostříhali jsme našeho Samsona divokého nakrátko...paráááda. Myslím, že mu to rozhodně prospělo, i když to chvílema byl tedy boj, ale nakonec jsme oba dva seděli nahatí na židličce, objímali jsme se a tatínek stříhal strojkem 🙂 😉 tak bylo dílo dokonáno. Mám z toho upřímnou radost...tož tak 😀

lilak5
8. kvě 2009

Tann, sestřih Samsona parádní. Vypadá starší.
Ty texty od vás se tak pěkně čtou, kéž by mi to šlo tak dobře i v praxi.

tannawe
autor
8. kvě 2009

lila děkuji, jak už jsem psala byl to trochu boj, protože to bylo naše úplně první stříhání strojkem, ale jsou věci mezi nebem a zemí a mezi nimi pak stojí pevná vůle matky ostříhat Zakyho nakrátko!! 😀 🙂 takže i přes pár dlouhých vlásků to má krátké a myslím, že mu to fakt prospělo i z hlediska jeho vlastního sebevnímání.

Četly jste Kerouac/a/? To byla láska mého mládí, leč jeho Dharmoví tuláci na mě tady už dlouho koukají jen z knihovny...asi se půjdu začíst. Děti ne a ne usnout - ach ta čokoláda - udělali jsme ústupek a malý ke stříhání kousek dostal, aby držel /nakonec tedy stejně skončil u mě na klíně 😀 😝 / a teď je vidět jak to funguje....chvíle útlumu se změní v brutální rej. Ten cukr to je fakt jed 😠 ☹

tannawe
autor
8. kvě 2009

A já si jdu fakt zalézt, rozsvítit lampičku a začtu se do Jacka...a když mě něco zaujme tak to sem zase přihodím. Moudra není nikdy dost na naší cestě ke Světlu.

Jan malůůůůůůůj holka, maluj!! 🙂 😵 vždyť ty víš proč! 😉

j.a.n.u.s.
8. kvě 2009

tan 🙂

Vcera jsem narazila na tatkovu krabici s osobnimi vecmi(zemrel v listopadu 08)....sama jsem je tam ukladala a bylo to divny prochazet jimi znovu.
Byla tam i krabicka s kristalem, retizkem na ruku, malyma nuzkama....ja brala vec po veci do ruky, koukala na ne a najednou jsem mela vizi!
Pri tom retizku....jsem"videla" jak lezi tata v ty nemocnici a nekdo(asi sestra)mu sundava ten retizek ze zapesti....uz byl po smrti!
Zvlastni pocit, jako bych videla film.....

Holky, v sobotu je uplnek....muzu rict, ze od ty doby co jsem byla u Jardy v Trinci uz mam pokoj 😉 (zasvecene-tan, androna a kremik vi...)

tannawe
autor
9. kvě 2009
tannawe
autor
9. kvě 2009

Lžíce nezná chuť polévky, a tak ani učený blázen nezná chuť moudrosti.
- welšské přísloví 😵

androna
9. kvě 2009

krasny uplnkovy den vam prajem.ja sa chystam dnes nazbierat bylinky,aby mali vecsiu moc. 😎
vcera bolo krasne uzivali sme si slniecka,terasky,cely den vonku.presadzovala som zase nejake kyticky.pochutnavali sme si na redkvickach,pazitke,cibulke a salate priamo zo zahradky.a k tomu som si citala pani domu a rodinny dum.v pani domu som si citala o bio vyrobkoch a v rodinnom dome o eko dome a eko zahrade.no nadhera.a k tomu bambulko danulko a miminko radimko,tie dva male zazraky.
Janusko 😵 😵
Tan pekne ste si uzili bobovej drahy. 😵 😵

tannawe
autor
9. kvě 2009

Tak jsem si po dlouhém dni stráveném v Lánech u Prahy v muzeu závodních aut, v autě na cestě, u plotny, se psem, s dětmi, ztracení na cestě a podobné...pustila Landovu Touhu...bože...
třebaže ho manžel vyloženě nemusí /mám sluchátka 😀 /,tak když tohle slyším tak prostě v tom je něco tak moc silného...krása...a hlavně se na to moc dobře tančí. Tak se těším až muž dokouká svůj film a pustím si to tady na plné pecky a budu tančit až do padnutí 🙂 🙂 😵 😵 😵

Touha jsou čáry, v hloubi duše je máš...tadááááááá tadáááá, jooooo holky tak vždyť víte jak to je, je to všechno tady a teď a nikdy jindy tak si to užívejme, protože žádné tam v dálce není...všechno je jinak...kočky pa mám vás ráda 🙂 🙂

tannawe
autor
9. kvě 2009

Kdyby to někdo chtěl poslouchat...jeden rád poslouží...

https://www.youtube.com/watch?v=SGfUmSsJ4Gw






😵 😵 😵 😵 😵

tannawe
autor
9. kvě 2009

Landa, Daniel
Touha
Je to jak nic,
To totiž neváží víc.
Je to něco jak dech,
Jak Přání na křídlech.

Je to nemožnej cíl
Kterej jsi vymyslil.

Je to jak sen,
Co ráno rozpustil den.
Nic není dost velkej cíl,
Aby ses nepokusil.

Volej k nebi přání
A všechno bude k mání.

Touha je zázrak, kámo, zázrak.
Touha je zázrak, kámo, zázrak.

Je to jak žár
pořádně velikej dar.
Je to jak letící drak,
Naprosto přesnej prak.

Je to hukot moře
Je to pramen v hoře.

Touha je žít
Zůstat a neodejít
Touha je padnout a vstát
a rány nevnímat.

Je to tlukot srdce,
Je to poklad v ruce

Je to jak třpyt
jako sluneční svit,
úžasná měsíční zář
Je to jak boží tvář.

Je to skrytá síla,
Je to zlatá žíla.

Touha je zázrak, takže přej si co chceš.
Probouzej sílu, s ní už nikdy neklopýtneš.
Touha jsou čáry, v hloubi duše je máš
Touha je zázrak, kámo, zázrak,
vždyť už to znáš!

Touha je krám, kde mají všechno a hned.
Fakt je tam k mání i ten pitomej svět
Touha je brána, ke všemu o čem jsi snil
Touha je cesta i cíl,

Touha je zázrak kámo zázrak!
Touha je zázrak, kámo, zázrak!
Touha je zázrak, kámo, zázrak!

j.a.n.u.s.
9. kvě 2009

tan-diky, sedlo to!

Tchan...co rict, ani nic nemusim, vid?

tannawe
autor
9. kvě 2009

😵 vždyť já vím holči 😉

tannawe
autor
9. kvě 2009

Tedy já mám po tom dnešku fakt muzikoterapii. Právě si dávám Faith no more /to je taky dobrý název 😀 / a jejich stoletý song Easy 😵 a čekám až se rodinka dodívá na nějaké naučné DVD o dinosaurech 🙄 ,protože potřebuji tančit, cvičit a migrovat, úplně cítím už pnutí a puzení to ze sebe dostat takhle fyzicky...a zatím... 😔 tady koukám na nějaké lodičky k letním šatům 😀

Boží klip jó devadesátý léta a milowaní "fejti" 😀

https://www.youtube.com/watch?v=9AuhTr2AAQQ
androna
9. kvě 2009

tanusko touha to sme si pustili a to je proste paradaaaaa. 😎 Dan je Daninkova laska
my sa divame na Kaju Gotta na nove.a prave spieva C est la vie. 😵 😵

j.a.n.u.s.
9. kvě 2009

Holky pomoooc horiiii!

Nemuzu najit trosku podrobnejsi stranky o veletrhu, nevim ktery den mame prijet! Bo jsem koukala na jeden a lepsi se mi zda ta nedele, bo tam je Nedele pro maminky a , a vubec....

NEDĚLE pro maminky - Mgr. Jan Šťastný - Naše dítě vegetarián • Pavla Kurková - Aromaterapie v těhotenství, péče
o dětskou pokožku • Vlasta Marek - Přirozený porod jako základ celoživotního zdraví a štěstí • Bora Berlinger
a Mgr. Daniela Šmolíková - Koncept kontinua a nošení dětí v šátku • Bora Berlinger - Bezplenková komunikační
metoda • Eva Krejčová - Shiatsu pro těhotné • Petra Sovová - Jen tak normálně porodit

Docela zajimave, ale i v jine dny je toho spousta....

Hodte odkazek, pls.

tannawe
autor
9. kvě 2009

Januško koukni sem...
http://www.pro-bio.cz/cms/clanek/20305/biostyl-...
tam je i leták ke stažení a informace 🙂

tannawe
autor
9. kvě 2009

Tak jsem pořádně zapařila 😀 a děti tady teď jedou na Sepulturu 😲 😲 s manželem a já se jdu sprchovat 😀 😝 jakože nemůžu, není nad to hodinku a půl naplno pařit... 😎 /tak krásný ouplňkový!! 🙂

tannawe
autor
10. kvě 2009

Máme dneska svátek?? 😵 🙂 😉 tak si ho užijme!
Já jdu dělat snídani 😀 ,jinak úplněk dobrý,odpadla jsem ani nevěděla jak a do rána jsem spala jak dřevorubec 😉

Jan o té neděli jsem taky přemýšlela, protože je tam ten program pro maminky 😵 ,ale zase ten Masaru Emoto 😵 ...well, ještě to promyslím každopádně to bude super...

androna
10. kvě 2009

Janusko tu mas program prednasok z esoteriky.
http://www.veletrhesoterika.cz/main.php?pageid=...
oni sa tie zaujimave prednasky velmi kryju.ja som tiez asi za nedelu,rada by som videla boru.
Tanusko Masaru Emoto ma prednasku o 20.00-22.00 v sobotu vecer.to je na mna pozde.
Mne by sa pacila prednaska Mytologie tarotu aneb deti jsou nase zrcadlo piatok 16.00 ale ja dam maximalne jeden den.a to asi radsej tu nedelu.
buduci rok by som sla rada na ovelaaa dlhsie. 😎