Mimísci 2009. Přidejte se

kapunka
8. pro 2008

ahoj holky - z téma ivf 28.října se přesouváme sem - většině z nás to nevyšlo a tak snad z pověrčivosti...ted huráá za další šancí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kapunka
autor
23. led 2009

ahojky - tak to já jsem fakt přestala kouřit ze dne na den..a v pohodě...

jsem zvedavá, co mi zítra řeknou na UTZ...a co mi dají za prášky..doufám, že bude vše v pořádku..

už se zo zase blíží - nejvíc se bojím toho čekání - jestli přijde mrcha anebo ne...tak loiju kontryhel a femigard a papám listovku...víc se fakt udelat nedá....

zuuuzana
23. led 2009

kapunka, tak na zajtra drzime palce a nezabudni nam podat infosky 😉

v podstate som aj ja prestala zo dna na den. asi rok nic potom silvester a si dala cigu. no a pred par dnami taktiez, ale teraz je uz chut fuc. len drinkovat nemoze mhi hi hi hi a nebude ani chut.

kapunka
autor
23. led 2009

ahojky - to víte že dám info co a jak...holčinky a kdy to čeká vás už víte??? 😀

zuuuzana
23. led 2009

tak ja uz za desat dni idem k lekarovy. tu sa nastastie necaka na schvalenie poistovnou.
takze dufam, ze to stihneme v marci. v marci som dva krat uz otehotnela tak dufam, ze do tretice vsetko dobre 🙂

kapunka
autor
23. led 2009

zuu - asi jsme to zapoměla - kde se to neschvaluje???? 🙂

dolcevitta
23. led 2009

Ahoj baby,ja som nova 🙂 dnes som mala prenos babetiek 🙂 🙂
Mate skusenost kolko hodin sa po prenose ma lezat?

zuuuzana
23. led 2009

hi hi hi kapunka v rakusku 😉 mame tu takzvany ivf fond ten nam zaplati 70 % a 30 % si platime sami,

ahoj dolcevitta. uz som vas s kapunkou v inej teme precitala. aj ja som po mimomaternicovom tehu lepsie povedane po dvoch obidva na pravej strane takze pridruhom ten vajickovod putoval tiez von ... 😝

baby nas tu teda je po mimomaternicovom.

i

kapunka
autor
23. led 2009

ahoj tak to jsme se hezky sešly..ale my to vybojujeme!!!!!!

Dolcevita - moc držím palečka...a jak se chovat? no mě říkal doktor že to je jko by jsi dla zrnko máku do hcleba namazaného máslem..takže pokud nebudeš skákat přes švihadlo a tahat těžký věci tak si myslím, že v pohodě..piánko...a prý se nemá žehlit ale tomu moc nerozumím proč.. 😀 😀

Zu - tak to je hodný to rakousko...tady tři cykly a nazdar... ☹ 😠

dolcevitta
23. led 2009

ahoj zuuuzana,tak to sme sa pekne zisly 😎
A ty si na tom teraz ako?
Babenky idem cumiet do telky,dobrunoc 😔
Zajtra sa stavim
.......

kapunka
autor
23. led 2009

hlavně odpočívej - at se mimiskum daří!!!!!! 🙂

kapunka
autor
23. led 2009

teda trochu se začínám bát toho zítřku.. co mi řeknou - ju si uvařit kontryhel... 😎

zuuuzana
23. led 2009

kapunka 4 cykly preplaca.
dolcevitta my mame este len o 2 tyzdne termin ohladne ivf. takze dufam, ze v marci by sme mohli zacat so stimulkou. zevraj to tu ide ruky cuky. 🙂
takze baby nech sa mrnuskam u vas paci aby som si mala z koho brat priklad 😉

kapunka
autor
23. led 2009

zuuu - tak to máme hezky popořadě - ještě Endzi - ta by mela jí asi za měsíc...

udeláme nejkou tabulku - napiště mi o sobě každá kolikátý pokus a kdy je termín...

papa kočičky a doboru noc - dolcevita - hodně štěstíčka!!!!!!!!!!!!!!! 😲

dorra
24. led 2009

Ahoj holky! Kapunko, jak jsi dopadla? Jsem už nervózní. Jdu na UZ v úterý, chvíli se těším, chvíli do sebe valím kontryhel (polemizuju s úvahou, esli se v něm i nevykoupat 😀 ..) a chvíli se bojím, aby se při té jedné ráně zase neprovalilo i něco dalšího a ošklivého. Tak myslím na Tebe a čekám dobré zprávy!!!

zuuuzana
24. led 2009

kapunka, uz tu na tvoje dobre spravicky poslusne cakame 😉

kapunka
autor
24. led 2009

ahojky!! jsem tu - tak že - prý krásná sliznice !!!!!!! to ten kontik!!!! a ovulace bude asi v po - takže podle toho uvidíme - jdu zase na UTZ v to po - a nejpozděj v pátek KET..Embryskové mají 1 den, takže je ještě nechají chvíli růst... 🙂 tak zatím to nevypadá špatně.. 🙂

zuuuzana
24. led 2009

kapuuuuuuuuunka to je tak skvela ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. to bude super vsetko bude super. jeeeeeeeeeeeeeeeee krasne 😵 len tak dalej nech este aj mimiskovia tak krasen rastu ako tvoja perinka.
robis nam radost kapu 😉

kapunka
autor
25. led 2009

ahojky!! kde ste?? ☹ co je nového?? 🙂 🙂 🙂

bubulienka
25. led 2009

Ahoj holky ja jsem tady nova a taky se budu připravovat na 2 IVF pokud mi v unoru dopadnou dobře vyšetření tak bych to chtela skusit nekdy v březnu a jak pokračujete vy?
😉

kapunka
autor
25. led 2009

AHOJ BUBULIENKA - vítej tady - a jaká vyšetření tě čekají??? a proč jsi šla na IVF? 😔

bubulienka
25. led 2009

Ceka mne hormonalni profil+serologie,na IVF jsem šla po 4 letym snažení a po mimodeložním tehu bez jednoho vejcovodu,ale koukam že mám víc smůly než štestí nedaří se a nedaří ☹ ☹ ☹ ☹

zuuuzana
25. led 2009

ahoj dievcata, ahoj babulienka aj my sa uz 4 roky snazime a 2 mimomaternicove tehu nas doviedli ku kroku ivf. o tyzden mame termin na ivf.
aj u mna to vychedza na marec.
babulienka nezufaj ved 2ivf ta este len caka... tento krat to musi vijst uvidis. len pozitivne mysli.

kapunka
autor
25. led 2009

teda - tak to já tady brečim..a vy jste mnohem statečnější bojovnice...já taky nemám vejcovod - ted jdu na KET - počítám že tento týden...máme tam 10 sněhuláčků zmražených po 2..tak nevím, kolik jich rozmrazí... 😲

zuuuzana
25. led 2009

ahoj kapunnnka. na zajtra drzim palce.
budes po et na pn? a na kedy to vlastne vychadza? na ten piatok?

kapunka
autor
25. led 2009

zu - to budou vedet po zítřejším UTZ..podle sliznice a podle toho jestli už byla ovu /podle mě jo - dneska bolesti bříška jako před ms/ 🙂

podle dr prý nejpozději v pátek 🙂

ted jsem objevila na hemann.cz přípravek Anti stress - možná by nebylo špatné si ho pořídit abychom byly v pohodě..mrkněte na to.. 🙂

na pn nepujdu - já jsme živnostník - takže když se budu citit fajn - piánko si neco udělám a když ne - jdu ležet... 😀

kapunka
autor
25. led 2009

jo - a ještě jedna vec - včera jsme snažilkovali - dneska byla ovu - co když /zázraky se dějí/ se to povede normálně????? a pak tam šupnou ještě další dvě???? to by bylo jako z filmu..ale ta pravděpodobnost je fakt mizivá..spíš mi to přišlo jako dobrej vtip.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuuuzana
25. led 2009

kapu no to by bolo suprosko🙂 hi hi hi tak sa len posnazte este 🙂
áj ja tak citim ovulku mierne bolesti raz na lavej strane a potom na pravej.
kapu to mas fajn, s pracou. ja som sa rozhodla, ze si tyzden vezmem dovcu a tyzden na choru ale len po et.
aj ked som tu sitali, ze tie foliky mozu popraskat, ze by sa malo lezat co si ty o tom myslis?

kapunka
autor
25. led 2009

jaké folíky po ET?? to tam žádné nejsou.. ☹

zuuuzana
25. led 2009

kapu myslim pred et vela bab ide predsa uz pocas stimulky na pn. a to ja nerada. ale niekto tu pisal, ze je dobre aj pocas stimulky oddychovat, aby foliky nepopraskali. hi hi hi sme sa pochopili

kapunka
autor
25. led 2009

ajo - tak to nevim, já jsme normálně fungovala..asi to je individuální...ale pokud můžeš tak je určitě lepší si vzít volno a odpočívat... 🙂