Přímá adopce dítěte z porodnice. Máte informace?

janeckovadenimarie
12. led 2020

Ahoj holky chtěla víc informací ohledně přímá adopce dítěte z porodnice 2020 ptám se kdyby nám nevyšlo ivf děkuji děti milují přítel děti nemá a okolo ivf je vše složité

pajamo
12. led 2020

No tohle bude ještě složitější pokud nemáte přímo už někoho kdo by vám dítě dal. To nejsou jak housky na krámě, že to bude hned jak chcete.

hermia
12. led 2020

Na tyhle deti se ceka klidne i nekolik let. Pred tim se chodi ma kurzy, spousta papirovani atd.. navic pokud se matka zrekne sveho ditete uz v porodnici, stejne ji bezi snad pul roku (nepamatuji si presne) ochranna lhuta kdy si dite muze vzit zpatky. Proto je spousta deti v pestounske peci protoze je dost bezne navraceni miminka matce a nahradni rodice by to nemuseli rozdychat. Takze souhlasim s #pajamo deti nejsou housky v obchode.

lilian2111
12. led 2020

Já bych možná podala zadost a přece jen to ivf zkusila 😉 myšlenky budou jinde a třeba zrovna,...

janeckovadenimarie
autor
12. led 2020

Já vím že to není snadné ale chceme mít i takovou možnost samozřejmě i ivf budeme zkoušet dál ale když ne tak tahle možnost

pajamo
12. led 2020

Ještě jste IVF nezkusili, takže bych nejdřív šla touhle cestou. Ty plodná budeš, takže je jen aby se to chytlo. Samozřejmě žádost o adopci si můžete vyřizovat už teď, ale pokud chceš bílé zdravé novorozeně, tak to nebude hned, spíš pár let pokud budete mít štěstí.

dandaa
12. led 2020

Holka to není úplně jednoduché. Znám pár co měl žádost o adopci krátce ale předcházel tomu dlouhý proces. Loni dostali miminko, které bylo odloženo do babyboxu. Není to, že by se rozhodli ze dne na den.

janeckovadenimarie
autor
12. led 2020

@pajamo chápu že adopce není ze dne na den ale to ivf je taky nadlouho byli jsme tam a budem pokračovat navíc už nejsem nejmladší a ivf se nemusí podařit já plodná jsem ale mám málo vajíček tak šance nízká a přítel katastrofa je neplodný

pajamo
12. led 2020

@janeckovadenimarie Já měla druhé ve 39, kamarádka přes IVF ve 42. Ve 36 zas tak stará nejsi. A ta adopce bude rozhodně trvat dýl než IVF pokud si matku nenajdeš sama, ale ta by byla asi jen za "uplatu". To není, že ty chceš vše hned teď.

jironymou
12. led 2020

jednou jsem nekde cetla slova Radima Uzla, nepamatuji se, jak to bylo presne, ale bylo to nejak takhle: spousta zen si mysli, ze je neplodna.To ze to nejde hned - napr.do 5ti let neznamena, ze to nejde vubec.Znici si psychiku.Po vsem cim si projdou (ivf atd...), nakonec vymysli adopci.Dite adoptuji a prestanou myslet na sve vlastni.No a vetsinou pak do pul roka otehotni prirozene.Ja take verim tomu, ze je vse dost o psychice 😊 znam rodinu, kde muz ma jedno varle a pani jeden vajecnik.Dle doktoru, prej nemeli mit deti.Protoze on skoro neplodny.Ona k tomu vysoky vek (43).No po x letech se s tim, ze nebudou mit deti smirili a zacali zit "normalne".A ejhle ted si hraju s jejich 2 detmy. 4 a 2 roky.

janeckovadenimarie
autor
12. led 2020

@pajamo já nic nechci hned ale u nás je už dlouho já neříkám že jsem neplodná ale úplně zdravá taky ne a přítel neplodný kvůli tomu je po operaci nezhoubneho nádorů na mozku

chiara75
9. únor 2020
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@janeckovadenimarie ahoj. Mám dítě z porodnice, je to prima adopce, ale zprostředkovala krajem
Určitě pozadej uz nyní, než proběhnou testy a přípravky a tak, potrvá to. Pozastavit žádost můžeš vždy. Ještě poznamka: ne všechny kraje to podporují, blbě je to v Ústeckém a snad Zlínské.m. My jsme Středočeský a bylo to na jedničku! pro dítě je určitě nejlepší, když jde rovnou z porodnice do rodiny.

saja13
22. črc 2020

Ahoj holky jak jste resily adopci? Braly jste si na to dovolenou nebo jak? A co je vše potřeba? Mě teď čeká asi nejspíš zas laparo pak ještě zkusíme ivf a pak by jsme zadali o adopci jen chci o tom vědět něco víc

smolarka87
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
22. srp 2020

@smolarka87
ze by autorka prispevku?
jako to je mazec nabizet takhle dite nekde na internetu...

smolarka87
23. srp 2020

Dobrý den,sháníte někdo maminku vašeho budoucího dítěte?

aklin
19. říj 2020

@smolarka87 pokud je to aktuální. Ano sháníme

bucek1
19. říj 2020

@aklin Dobrý večer, ještě shanite maminku pro Vašeho prcka? Napište mi mám zájem.

fajkusniki
28. pro 2020

@aklin jeste shanite ?

bucek1
29. pro 2020

@fajkusniki ano stále je to aktuální. Hledáme

marie2468
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marie2468
30. pro 2020

@fajkusniki Krásný den, hledáme děťátko k přímé adopci,pokud je to aktuální,prosím ozvěte se nám na email mari2468@seznam.cz.

bramborka1
19. dub 2021

Dobrý den, pokud je zde nějaká maminka, která si nemůže nechat své miminko, prosím napište. My bychom si moc přáli sourozence pro našeho čtyřleťáka, bohužel nám není souzeno mít další vlastní... Jsme schválení žadatelé o adopci🙂. Email je: bezdetnost@seznam.cz

wrtulka
10. čer 2021

Snažím se zmapovat proces přímé adopce, rizika atd. Proto prosím pokud jsou zde rodiče, kteří takto přijali dítko, nebo děti budu velmi vděčná za vyplnění dotazníku: https://www.survio.com/survey/d/W6R4D4J9G3E6Q4A4T

ditezesrdce
Odpověď byla odstraněná
Zobraz