Mladé snažilky a maminky

kristy007
7. zář 2016

Ahoj holky, někdo si myslí že jsem na dítě moc mladá, je mi 21. Žádné miminko zatím nemám ale moc bych si ho přála. Jsou tu nějaké mladé maminky nebo snažilky se kterými si budeme navzájem kratit čas čekáním na to vytoužené mimi?

geee
8. zář 2016

@deni92 Studuju učitelství pro mš, takže škola je pohodička. Nějakou tu praxi mít budu, ale je to vždycky jednorázovka a věřím, že to půjde nějak vyřešit. Jsem takový ten typ člověka, co musí pořád něco dělat, takže si myslím, že to bude i lepší než být "jenom" doma.

Doufám, že se tedy najde i někdo, kdo na tom bude stejně 🙂

A chystáš se tam případně vrátit, až bude větší? 🙂

kristy007
autor
8. zář 2016

@geee
Ja mám Gympl a trpim teď ve fabrice protože jsem nešla na vysokou. Ted jsem teda měsíc na neschopence a douuufam že to stihnu než mě dr, požene do práce. Je to tam peklo. Takže 100% plánuju při mateřský studovat dálkově vychovatelstvi . Můj sen je pracovat s dětmi .

@deni92
Jojo dam určite. Doufám že nebudeme zklamaný ale já pocitam že to vyjde až příští měsíc.

deni92
8. zář 2016

@geee muj velky sen byl byt zdravotni sestrickou.postupem casu jsem zjistila ze jsou dulezitejsi veci.vzdycky me to bude mrzet,ale neda se nic delat.ted se snazime o druhyho mrnouse a chci tu byt pro rodinu.deti a rodina je smysl meho zivota. 🙂 kdyz si vzpomenu.jak mala plakala kazde rano kdyz jsem jela na praxi (byl ji rok) tak mi to trha srdce jeste ted a uz to nechci nikdy dopustit. 🙂

mitenka9
8. zář 2016

Holky,tak si říkám,když čtu předchozí příspěvky,že sny o kariéře jsou hezká věc,ale hlavní je opravdu ta rodina. Ve 32 (muž 37) se jen dreme v práci ve 3 zdravotnických zařízeních jako lékaři,ale jsme pořád sami dva...pořád jsme rodinu odkladali až až...a doufám,že když už teď přišlo to "Ted",tak že se nám třeba také zadari i v rodinném životě...

geee
8. zář 2016

@kristy007 Tak ti budu držet palce, ať ti to s tou školou vyjde. Myslím, že tyhle obory nejsou až tak složité, takže by se to mělo dát zvládnout 🙂

@deni92
Tak to je škoda, že to nevyšlo. Třeba jednou, až budou děti starší... 🙂 Ale máš pravdu, kdybych si musela vybrat mezi těmito věcmi, tak jednoznačně volím rodinu.

geee
8. zář 2016

@mitenka9 Budu vám držet palce, ať máte brzy krásnou rodinku 🙂

dyslovka
8. zář 2016

@ssaskiaa: 🙂

kristy007
autor
8. zář 2016

@mitenka9
Držím palce!!
Holky já i kvůli tomu nesla po gymplu na vejsku, bylo pro mě důležitý vybudovat si s přítelem domov aby mohla přijít co nejdřív rodina. Mě mamka měla v 17 a jsme si ted hodne blízký 😊 mamce není ani 40 a už se moc těší na vnoučata

geee
8. zář 2016

@kristy007 Tak moje maminka si to zatím příliš nepřipouští, ale taťka je už celý nedočkavý 😀

ancickahyksova
8. zář 2016

@kristy007 já nevěděla,že to bylo na břicho,to jsem si přečetla až potom =D

geee
9. zář 2016

Tyjo.. tak tomu se mi nechce věřit. Dávali jsme si teď s mužem dva měsíce pauzu ve snažení, jelikož mi to doporučila neuroložka. Minulý měsíc jsme měli jeden nechráněný styk v době, kdy by mělo být na ovulaci brzo, takže jsme na nějakou ochranu v tu chvíli kašlali... no a dneska jsem si udělala test, jelikož už mám pár dní spoždění (což se mi ale děje poměrně pravidelně) a taky mi je posledních pár dnů dost blbě (což je ovšem u mě také normální stav 😀 ) ...no a na tom zatraceném testu jsou dvě čárky!! Dokonce je ta druhá silnější než ta kontrolní a objevila se tam asi během sekundy... A na druhém testu to samé. Tak žeby se na nás konečně usmálo štěstí? 🙂 🙂 🙂

Nejhorší je, že muž mi teď odjel na víkend pryč a vrátí se až v neděli. To asi nevydržím.. 😀 😀

vojato
9. zář 2016

@mirindad sami kluci 😉👌

deni92
9. zář 2016

@geee tak to moc gratuluji!!! 🙂 To jsou úžasné zprávy. Vypadá to, že i já jsem o krok blíže k pozitivnímu testu. Dnes jsem lehce zašpinila, tak doufám, že se mrnousek dobře zabydluje 🙂

geee
9. zář 2016

@deni92 Děkuju 🙂 Tak ať ti to výjde 🙂

lenatu
9. zář 2016

@kristy007 Je mi 22 a mám 5 měsíčního plánovaného syna 🙂 Manželovi je 23 🙂 pokud se na to cítíš tak přeji hodně štěstí ať vše dopadne 🙂

hankar20
9. zář 2016

Je mi 24 a každou chvilku cekam na sve druhé stesticko... Obě deti chtěné a plánované 😊 Nemenila bych 😉

kristy007
autor
9. zář 2016

@geee
Gratuluji 🙂)

@deni92
To je super, doufám že ti to vyjde 🙂

kristy007
autor
11. zář 2016

@deni92
Ahojky, tak jak jsi na tom? Nejake novinky? 🙂

deni92
11. zář 2016

@kristy007 ahooj 🙂 jen to ze me dnes zacla bolet prsa a jdou mi na prsou videt zily a na dvorcich male zilky,porad me poboliva v podbrisku a jinak nic.. Zitra chci zkusit test,tak mooc doufam a verim,ze tam druha carka bude. 🙂

kristy007
autor
11. zář 2016

@deni92
To zní hooodne slibne, co myslíš? 😊
Kdy mas mít MS?

amazonka.k
11. zář 2016

@vojato chacha, starší matky pijou litry kafe a jsou pořád vyřízený 😂 Ještě si nad těmi litry kafe na svá slova vzpomeneš, já se taky cítila plná energie, ale když šestkrát v noci vstáváš, máš dvě děti které Ti nedají za celý den oddychnout, tak Tě to dostane ať je Ti dvacet, nebo čtyřicet 😉

deni92
11. zář 2016

@kristy007 od zacatku mam pocit ze to vyslo a uz jen to ze jsem zaspinila,tak proste tam mrnousek bejt musi 🙂 ms bud utery nebo streda 🙂

kristy007
autor
12. zář 2016

@deni92
To je super moc ti fandim.
Já MS dneska maximálně ve středu, třeba to taky vyslo, člověk nikdy neví kdy nějaká mrska utekla 😃

mitenka9
12. zář 2016

Ahoj holky!Tak po našem "vědeckém "pokusu o miminko,kdy jsem nejdřív dostala 3x1 clostilbegyth,folikulometrie pěkná,pak injekci pregnylu na vyvolání ovulace (o 3 dny dřív než měla byt),pak kůra Duphastonu jsem už úplně zmatená,kdy by vůbec MS měla přijít a už ani zpoždění nemůžu spočítat...🙂máte někdo podobné zkušenosti?

kristy007
autor
12. zář 2016

@mitenka9
to je pro mě skoro španělsky co ted píšeš, takže bohužel neporadím :D

12misulkq
12. zář 2016

Ahojky, @mitenka29 ja jen mužů říct ze duphaston sem používala asi 5 měsíců kvůli upravení cyklu, protože sem ho měla strašně krátký (cca14 dni) a jelikož ŠD snažíme s přítelem tak to nebylo fajn a musím říct ze zabral na jedničku periodu mám přesně 27 každy měsíc..... Zbytek je pro mě zatím tabu ;)

kristy007
autor
19. zář 2016

Ahojky moje snazilky. Jak se vám daří?
Já mám na vás dotaz. Takový osobni, jak casto máte styk kdyz chcete otěhotnět? 😃

deni92
19. zář 2016

@kristy007 ahooj 🙂 tak si predstav,ze u me to klaplo a mam pozitivni test 🙂 sex jsem mela jednou a to den pred ovulaci,to ze jsem mela ovulaci jsem zjistila az v den ovulace.jinak chut na sex nebyla,tak jsme si rikali ze bud to klapne nebo ne, a ono jo 🙂

kristy007
autor
19. zář 2016

@deni92
Tyjoooo tak to ti gratuluju 🙂
Jenže když já tu ovulaci nepoznám. Takže ani nevím kdy přibližně se snažit

deni92
19. zář 2016

@kristy007 dekujiii 🙂 hele ono se rika ze k otehotneni by sex mel byt ob den,jistota je jistota 🙂 urcite to brzy klapne!!!